Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wow chyba bym się zesrała tak wymiatać z przysiadami hehe chodzi mi o filmik tabata, a te hity to nazwa ćwiczeń nie wiedziałam że to jest taki rodzaj ćwiczeń myślałam że po prostu nazwa z Turbo ;) ale już wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha czanka to własnie o to chodzi po porzadnej tabacie mozesz sie porzygac posrac i wszystko po kolei własnie przez przyspieszony puls na maxa dlatego nie kazdy moze to robic haha ale efekt taki ze rozgrzewka+cwiczenia+rozciaganie =15 min a efekt lepszy niz po godzinie cardio no ale cóż to już dla bardziej zaawansowanych raczej sportowców lub odważnych ponoc nie ma lepszego spalacza tłuszczu ale nie wolno tego łączyć z innymi ćwiczeniami musi byc 48h albo 24h nie pamietam przerwy Jest jakaś odważna? Ja wymiękam :-D Jeszcze z 15 minut i biore sie za trening :-D tez mam dzisiaj lenia ale dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha tak to wygląda jakby mozna było przez przypadek się zes*ać:D:D a ja dziś chyba pobiłam swój rekord... rano 5 minutek cardio, w południe skalpel 2 a poźniej szok trening Ewki, po obiedzie spacer 35min, 55 przysiadów a przed chwilą Jillian 55min ("zgub szybko zbędne kilogramy cz2.") Jestem z siebie dumna:D:DAha i kupiłam "Doppelherz Na stawy-Kolagen" ale drożyzna (!30zł!) nastepnym razem kupię zwykły (bez kolagenu) jest o połowę tańszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w życiu bym się za takie coś nie zabrała, wole się pomęczyć w przyjemniejszy sposób :) choć 15min ćwiczeń na dwa dni tak ładnie brzmi ale już czuję ten ból to zdecydowanie nie na nasze możliwości. Wikia ty chyba dzisiaj za nas wszystkie ćwiczyłaś co? ;) normalnie szaleństwo tyle treningów w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia szalejesz tylko zebys sie nie przetrenowała bo to gorsze od braku treningu OOOOoo robiłaś szok zawsze go lubiłam bede musiała do niego wrócic czasem.Dziś w planach miał być banish ale ze względu na moje kolano nadwrezone po workoutach (dwóch na raz oj głupie dziewcze ze mnie) zrobiłam turbo chociaż ewka jakos dzisiaj mi bardziej przynudzała niż zwykle ale wyłączyłam głos i było ok :-P Nie wiedziałam ze dopel jest też na stawy i do tego z kolagenem tylko 30zł to naprawde tanio ja patrzyłam sam kolagen u mnie w aptece to 60zł w promocji wikia a to jest w tabletkach? Dziewczyny rzućcie pomysłem dla mnie na jutrzejszy trening tylko jutro dzień z ciężarkami nie wiem co wybrac tyle tego. Poprostu dajcie hasło i robie bez przegladania co to (tylko bez szaleństw z martwymi ciagami itd ;-) ) Lece pod prysznic miłego... :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo czanka ja spróbowałam raz i do dziś żałuje haha ale bieganie interwałowe kocham szkoda ze tak rzadko mam okazje spróbuj kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgaga doradziłabym Ci ale mało ogarniam te wasze ćwiczenia:D:D może odrzuć na początek, te których raczej nie chcesz a z tych co Ci pozostaną wylosuj:) Doppelherz na stawy jest i to kilka rodzajów, ten z kolagenem ma dodatkowo kwas hialuronowy, chondroitynę i glukozaminę.Dziś robię wolne od ćwiczeń, dlatego chciałam sobie wczoraj wycisk dać, ale mam zakwasy! Ale to takie całkiem przyjemne, dawno nie miałam, czuję że coś zrobiłam. makeithappen czy killer chodakowskiej jest w jakims stopniu zblizony do insanity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia killer nawet nie leżał koło Pure Cardio insanity> mogła bym powiedzieć ze killer chodakowskiej to rozgrzewka w porównaniu do tego :-) Nie wiem jak inne treningi insaninty ale przejżałam ten jeden i jak dla mnie masakra bede próbowac w niedługim czasie najpierw musze sie psychicznie nastawic :-P Wikia spróbuj ty lubisz wyzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też tak myślę że nie ma co porównywać Killera do Insanity ;) A co dziś mogłabyś ćwiczyć hmm z ciężarkami to mi się kojarzy NMTZ Jillian tam dużo tego ale nie wiem czy ty chcesz wycisk porządny czy tylko poćwiczyć ;) mało znam innych ćwiczeń niż Jillian także nie doradzę. Wikia ty dziś odpoczywasz zasłużyłaś ;) po wczorajszym maratonie hehe Ja muszę ściągnąć Turbo pierwsze filmiki i dzisiaj zaczynam żeby mi dzień wolny wypadł w poniedziałek równo z BR, mam nadzieje że mi się spodobają te ćwiczenia bo fajnie by było spalić tłuszczyk, jak czytałam niektóre wyniki dziewczyn to szczęka opada nawet po 2kg na tydzień chudły ale ja się tego nie spodziewam bo nie mam nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz to dziś będzie NMTZ :-) czanka a co to jest to turbo nie słyszałam o tym wrzucisz jakiś link moze tez sie skusze po powrocie chciała bym to co pisała eliza ale jesem otwarta na inne propozycje jak mowisz ze takie efekty to moze dorzuce do treningów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agazgagaspróbuję na pewno, juz się nakręciłam na insanity, tylko chce to zrobić porządnie więc jeszcze sobie kolanka podleczę:) Już i tak są w lepszym stanie, ale jednak czasem zabolą, myslę, że z miesiąc to jeszcze sobie odpuszczę a potem się okaże. Dobrze, że jest taaaki duzy wybór treningów, że "problemem" jest "który wybrać" a nie "nie mam co ćwiczyć?";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki ale masakra z tymi cwiczeniami wczorajszymi! :)) Brawo , ja bym tak nie mogla. Czanka ma racje, nie ma co porównywac chodakowskiej do insanity, w ogole powiedzcie mi o co chodzi z ta kobieta !?? cwiczenia robi podobne do jillian, wiadomo mniejwiecej one wszystkie sa podobne. Tylko jak ja ja wlaczylam na 5 min, moze i krócej to ten jej glos myslalam, ze normalnie ja zastrzele. ta kobieta w ogole nie ma w sobie polotu, za grosz energii. wysoka, chuda jak tyczka. nie, ona w ogole mnie nie przekonuje do siebie. juz zrobilam MAX CARDIO CONDITIONING. pot sie lal po podlodze, oto chodzilo. 47 minut. spisywalam wszystkie cwiczenia i ilosci powtórzen zeby za kazdym razem robic wiecej. teraz pedze do pracy, poznym wieczorem sprobuje zrobic INSANE ABS. ktora z Was dolaczy do mnie ?:) no dalej kobiety, 30 min workout na brzuch :) ja sobie obiecalam ze teraz bede cwiczyc abs co drugi dzien. nie ma bata. :) trzymajcie sie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie wiem czy znasz tą stronkę ale na niej dziewczyna zawsze fajnie opisuje ćwiczenia, dużo tam ćwiczeń ma. Link nie wejdzie ale wejdź na tygryskowym-okiem na bloga i tam na Turbo Fire. Także wszystkiego się tam dowiesz. Można znaleźć filmiki na chomiku lub 4shared również do ściągnięcia tam ;) Ja już mam na komputerze pierwsze filmiki, potem napiszę jak wrażenia z ćwiczeń. Chyba zrobię tak że najpierw Jillian workout 4 potem kilka minut przerwy i przejdę do Turbo Fire 30min plus 10min rozciągania, mam nadzieje że dam rade bo dawno nie ćwiczyłam aż godziny. Eliza ja nie trawię Ewy normalnie mdła i zero w niej motywacji, w ogóle mnie nie zachęciła do ćwiczeń a same ćwiczenia to może nie są złe ale za dużo powtórek i taki ten trening nudny się wydaje, robiłam Skalpel przez jakiś miesiąc ale to było dla mnie nudne, Jillian mnie bardziej motywuje i zachęca do codziennych ćwiczeń, ma dużo energii babka i fajnie gada ;) ale co kto lubi oczywiście. Zajrzę na to abs insane przydały by mi się ćwiczenia na brzuch ale nie wiem kiedy jak teraz to Turbo spróbuję a jeszcze BR robię wg planu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka wiesz ze interwałów nie można robic z cwiczeniami siłowymi? w dniu interwałów nie powinno sie nic dokładać musi byc przerwa chyba 24h bo można spalić mięsnie. Nie chce się w trącac nie znam tego programu przejrzałam tylko kilka treningów dużo tam HIIT (czyli intensywnych interwałów) zastanów się nad tym czy robić je w dniu BR ja to bym na twoim miejscu tymi HIItami zastapiła np cardio w BR no ale już jak ty sama uważasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzisiaj robię pierwszy trening tego Turbo juto wypada mi w BR cardio i Hiit z Turbo tylko 15min także to mi się nałoży więc luzik, pisałam że na razie tylko spróbuję tych nowych ćwiczeń równo z BR żeby sprawdzić czy mi się spodobają a po tych pierwszych treningach zdecyduję co chcę ćwiczyć czy dalej BR czy Turbo bo dwóch programów nie ma sensu łączyć to głupota także się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia zrobione ale te nowe oczywiście mi nie szły najlepiej, tępo szybkie fajnie się to ogląda a z realizacją już ciężej ale takie są początki, z czasem opanuję ruchy. Turbo to zupełnie inne ćwiczenia niż Jillian, jesteś cały czas w ruchu i czuć wycisk nie ma czasu na odpoczynek podczas brzuszków itp trzeba brykać ;) Eliza ten temat się fajnie rozwinął, możemy wymienić się doświadczeniami i efektami, dowiedzieć się o nowych ćwiczeniach, ja nie mam nikogo z kim mogłabym pogadać o ćwiczeniach i diecie, moje koleżanki czasem pytają co i jak ale same nie ćwiczą ani nie jedzą zbyt zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, temat się nieźle rozwinął:) Ja dziś odpoczywałam od ćwiczeń i nawet nie grzeszyłam (aż dziwne bo jestem tuż przed okresem):P Zrobiłam za to dłuższy spacer z mężem do supermarketu i z powrotem (2godziny). Mierzyłam się bo właśnie mija 2 miesiąc ćwiczeń - cm się nie zmieniły, ale ja widzę różnicę. Co prawda trochę wody się zebrało, może dlatego? Chyba zmienię sobie dzień sprawdzania efektów, bo przed okresem to jest zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia to bardzo zły pomysł ważyć się i mierzyć w okolicach okresu, może przez to efektów większych brak. Ja już jestem prawie po więc będę mogła sprawdzić efekt 3 tygodni BR lub jego brak hehe bo z dietą jest u mnie pół na pół z tego co widzę po notatkach i zjadanych kaloriach ;) ale z efektów bardziej naocznych to widzę że mój brzuch już tak nie wystaje i nie jest taki wzdęty, co do szczegółów muszę postać przed lustrem i się obejrzeć dokładnie ;) no i ubrać dawno nie noszone jeansy. Dziewczyny im więcej czytam o Insanity tym bardziej mam na to ochotę! zaczynam się wahać czy Turbo to był dobry pomysł hmm Insanity to totalny wycisk Turbo też tylko trzeba się nauczyć ruchów żeby ćwiczyć w dobrym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka sama nie wiem, ale wydaje mi sie, ze przez insanity wlasnie schudlam najbardziej. Insanity plus hantle. Poniewaz wczoraj rano robilam ten Max Cardio Conditioning, i jadlam w sumie normalnie, jak zwykle, okolo 1400kcal i dzisiaj 0.8 kg na wadze mniej. nawet poszlam spac po zjedzeniu nalesnika z dwóch jaj i dwóch bananów. takze chyba Insanity bardziej dziala. mialam wczoraj robic insane abs ale mój chlopak przyszedl i poszlismy spac po 22. ..... Dzisiaj rano workout zrobiony z nim. 25 min ABS Core + Wieczorem zrobie 1 z treningów Jillian. Nie chcialam go juz meczyc bo naprawde sie niezle zmuszal. Biedak Takze, Czanka jezeli masz mozliwosc spróbuj. ja Turbo za bardzo nie lubie, bo to bardziej taneczne a ja nie za bardzo jestem uzdolniona rytmicznie ( nie umiem uczyc sie kroków szybko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no właśnie te taneczne ruchy trochę mnie od Turbo odstraszają ;) pierwszy raz wczoraj robiłam i nie nadążałam za reszta nie mam pojęcia ile by trwała nauka żeby tak fajnie brykać jak te wszystkie dziewczyny, bo wygląda to świetnie i są tez elementy boksu ja to lubię ale nie chcę też tracić czasu jak mam to ćwiczyć nie na 100% Insanity się boję bardzo bo wiem że to spore wyzwanie ale cholera jak ty potrafisz to ja też! W końcu ćwiczę od prawie roku chyba najwyższy czas na coś mocniejszego ;) najwyżej jak nie wyjdzie to wrócę do BR i już. Insanity się ściąga to już postanowione jutro ruszam! a dzisiaj odpuszczam ćwiczenia robię dzień wolny na regeneracje, jutro podsumuję 3 tygodnie BR, wiem że to nie był stracony czas i jakieś efekty są :) porównam fotkę i wymiary z początku. Dziewczyny oszalałam! jeszcze dwa dni temu chciałam robić Turbo kiedyś pisałam że Insanity nie dla mnie to za duży hardcor a dziś hehe chyba dałyście mi kopa bo dużo więcej z siebie dajecie niż ja ostatnio ;) Eliza obliczyłam sobie ile jeść kalorii przy Insanity i wyszło mi 1765kcal!! Może widziałaś jest wzór żeby to obliczyć, INSANITY Nutrition Guide trzeba wyszukać bo link niestety nie wchodzi tutaj i jest jako spam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka prosze cie nie patrz na to. kazdy wie ze ten guide zawyrza wiec zostan max 1500 jak chcesz efekty .... kochana nie boj sie tego. jest straszne to fakt. ja poce sie jak swinia za kazdym razem. znaj swoj limit. rob tyle ile mozesz. mozesz najpierw zrobic fit test. jezeli chcesz robic caly program rob troszke brzuszkow tak samo. choc ja bym ci radzila robic tylko wybrane bo sie znudzisz pozniej. ......... fajnie ze sie za to zabierasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza na razie kalorii nie zmieniam ale jak poczuję że to za mało dołożę chociaż nie wiem jak to będzie, zdarza mi sie co kilka dni zjeść więcej kalorii i jest ok także wszystko wyjdzie w trakcie, będę ćwiczyć według planu pierwszy miesiąc czyli jutro zaczynam fit testem a reszta jak w rozpisce, nie nastawiam się na nic po prostu zobaczę jak się będę czuła przy tych ćwiczeniach. Co do nudy to ja lubię mieć raczej rozpisane treningi i jakiś plan ćwiczeń także powinno być fajnie, bardziej boję się o kolana i swoją kondycję ;) Trzymaj kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super ciesze sie ze zaczynasz insanity ja jeszcze pare godzin w pracy. wlasnie zjadlam swoja surowke z tunczykiem. pozniej relax I postaram sie cos pocwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza Zyje tylko dzisiaj zabiegany dzień zakupy pakowanie, wyposażenie męża zeby nie zginął podczas naszej nieobecności ;-). Padam z nóg a jeszcze nie zrobiłam treningu :-( chyba pojeżdzę z godzinę na rowerku bo nie mam siły barć się za coś innego A od jutra laba :-( ale bede tu do was zaglądać przez telefon :-) Martwie się tylko o dietę nie wiecie ile kalorii ma szpitalne jedzenie? Bo się zastanawiam i chyba nie bede brała posiłków dla siebie bede dojadać po małym bo pewnie nie zje całych porcji (o ile wogóle bedzie mu smakować) a wrazie czego to pewnie bedzie jakis sklep. Nabrałam też kisieli to jak bede głodna to sobie zrobie kisiel ma mało kalorii. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądnęłam dokładnie te treningi Insanity i jestem przerażona, oni tam ledwo żywi ćwiczą a to przecież wysportowani ludzie matko czy ja dam radę? pewnie padnę na twarz! to nie wycisk tylko jakaś masakra będzie hehe ale przynajmniej ten Shaun T spoko prowadzi i motywuje. Aga no jesteś :) nie wiem jak to dokładnie jest z tym szpitalnym jedzeniem, raczej jest normalne jak w barach mlecznych szkołach i tym podobnych miejscach, na pewno w szpitalu jest jakiś bufet w którym kupisz coś dobrego i nie koniecznie kalorycznego. Nie martw się tylko jedz co tam będzie i już, na kisielu i ''resztkach'' po dziecku to nie pociągniesz długo ;) najważniejsze żeby dziecko wróciło całe i zdrowe a tobie dobrze zrobi odpoczynek od ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bufet napewno jest tylko mam doświadczenie z innych szpitali a tam raczej zdrowo w tych bufetach nie było (hamburgery, kanapki zawalone majonezem itd a obiady też nie wiem jak robione, zreszta kluski pierogi, schabowe ) w domu to widze co daje czym przyprawiam na czym smaże itd a w barach to wiadomo. Szpitalne tez do najzdrowszych nie nalezy mielony to chyba zsamych kości kiedys nam sie trafił nie mówiąc o tym ze moje dziecko miało diete bezmleczna a dostawało zupe mleczną musiałam narobic niezłej awantury bo w karcie były wyraźne zalecenia, dlatego nie bardzo im ufam no zobaczymy jak bedzie w pierwszy dzień. Boje się tylko zeby nie przesadzic z tym jedzonkiem bo jak cwiczen nie bedzie to ograniczać kalorie czy zostać przy 1500?? Ja też przeglądałam INSANITY wcześnie i to jest faktycznie masakra jak wróce to spróbuje. Dawaj czanka dasz radę i pisz jak wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×