Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hehehe Jillian jest taka niby sympatyczna ale i groźna, znęca się nad tymi biednymi dziewczynami... wiem że mi nic nie zrobi:D:D ale mimo wszystko jakaś dziwna atmosfera jest czasami wyczuwalna:D wolę jednak Mel B (za poczucie humoru), Tomka (za jego poczciwą nieporadność) i Ewę(za skupienie i motywację):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia mnie Jillian bardzo motywuje do ćwiczeń i jej treningi uwielbiam :) ale nie każdemu ona odpowiada jak wolisz inne trenerki to z nimi ćwiczyć pewnie, o to chodzi żeby ćwiczenia dawały przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole tych " znecajacych sie". Jilian jest swietna tak samo Shaun T z insanity. lepiej dostac w d*pe niz byc glaskanym po glowce. Ewka to dla mnie jakas tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj troszkę luźniejszy dzień w Insanity ćwiczyłam cardio recovery niby nie męczyło ale były momenty że mięśnie paliły nie do wytrzymania ;) Eliza zgadzam się z Tobą Jillian uwielbiam a teraz polubiłam Shaun T i jestem ciekawa jego innych treningów ale na razie Insanity ćwiczę i czekam na pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka wkrotce sie doczekasz! ja wlasnie skonczylam przyjemne Cardio& Balance insanity. spocona jestem choc to tylko 37 minuty i spokojne tempo. do tego 100 brzuszków. Dzisiaj koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam dzień odpoczynku, po trzech dniach ćwiczeń (robię przesuwany dzień odpoczynku) Dziś dzień treningowy i juz się cieszę, a tym bardziej z tego, że mój mąż oświadczył, że ćwiczy ze mną:) Z tej okazji myslę, że będzie odpowiednia Jillian (odważę się! hehe) bo ma kickboxingowe ćwiczenia. Dam mu swoje hantelki co prawda są leciutkie, 1,5kg ale pierwszym razem i tak będzie miał zakwasy:D:D Jeśli sie spodoba to sobie kupi wieksze... Macie jakies propozycje ile powinny ważyć hantle dla początkującego? 5, 10 kg. Ja się nie znam:) Dla mnie 1,5kg jest wystarczajace hehehe i tak ledwo nimi macham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no proszę Cię nawet 10min Insanity wyciska więc ponad 30min to jest dużo ;) hehe ja zakwasy nadal mam a to już 5 dzień ;) Wikia ja zaczynałam z butelkami z wodą 1kg zakwasy były straszne, potem kupiłam hantle 1,5kg i cały czas takich używałam od prawie roku ćwiczeń, a do jednych ćwiczeń Jillian NMTZ mam 0,5kg żeby tak na lajcie ćwiczyć bo tam jest dużo ćwiczeń z hantlami, teraz będę kupować cięższe 2,5kg lub 3kg ale ja mam słabe ręce i na pewno nigdy nie kupie cięższych. Na początek nie ma co szaleć z ciężkimi bo ramiona będą strasznie boleć, najlepiej poćwiczyć trochę z mniejszym obciążeniem i zobaczyć, dla faceta to pewnie będzie mało 1,5kg może 3kg-5kg przy ćwiczeniach Jillian. Poćwiczy to się przekona czy mu lekko czy czuje ten ciężar ;) A co będziecie ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeszcze nie wiem, poprzeglądam co mam na płytkach i co ściągnęłam z neta:) tak po nawach to nie kojarzę, za mało z nią ćwiczyłam aby pamietać, wszystko mi się miesza:) chcę taki żeby sporo na ręce/klatkę było, bo ramiona zazwyczaj zaniedbuję a i dla mojego przyda się cos na łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wiem:) 30ds level 1, a poźniej każde z nas dorzuci sobie coś indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, super ze bedziesz cwiczyc z mezem. Ja lubie mojemu dawac wycisk, choc czasem mnie jego jeczenie denerwuje wiec tylko od czasu do czasu cwiczymy razem. W niedziele idziemy razem na silownie ..................................... ja uzywam hantli 3 kg, a jak mam powera to 5kg ........................................................... Jilian jest boska:) ............................................................ Czanka co dzisiaj cwiczysz? ja sprobuje Pure Cardio i Insane ABs. nie wiem czy dam rade wyrobic sie w czasie. Wieczorem wstawie nowe fotki,zerknijcie prosze i badzcie szczere ok! ..............................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza dzisiaj ćwiczyłam Pure Cardio właśnie ;) ale Shaun dał mi popalić przez 15min ani jednej przerwy na wodę zaskoczył mnie hehe trochę wymiękałam przy niektórych ćwiczeniach bo uda paliły ale wszyscy tam zresztą chwilami nie dawali rady ;) wiesz co zauważyłam że od kiedy ćwiczę Insanity apetyt mi zmalał a myślałam że będę musiała więcej jeść i do słodyczy mnie będzie ciągnęło bardziej, przy Jillian tak raz miałam jak ćwiczyłam Killer B&T tam jest bardziej intensywniej. Może to kwestia przyłożenia się do diety nie mam pojęcia ale podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam zdjecia. Zerkniecie?plisss ........................................................ No ja za pol godziny powinnam zaczac. Nie jedz Czanka, nie ma sensu. My sobie z kumpela obiecalysmy NEVER:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza jest super! figura już się pięknie prezentuje :) mam nadzieje że ten top tylko tak do zdjęcia był bo nie pasuje do małego biustu, ja też mam mały ;) ciekawa jestem twoich wymiarów! napisz jak się zmierzysz jakie masz aktualnie bo mam wrażenie że podobne mam proporcje do twoich, ale na pewno mój brzuch wypada gorzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, top cudny ale nie kupilam- za duzy cholera! Wymiary podam w poniedzialek, ale czuje ze tyje choc cwicze troche, dzisiaj INSANE ABS Co jutro cwiczysz? ja mam wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie się obawiam czy po Insanity mi się uda nie umięśnią, też się będę mierzyć w poniedziałek to napiszę. Jutro ćwiczę Core Cardio & Balance a niedziela wolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, bardzo zgrabna się zrobiłaś:) brawo! Ja jestem w tyle....:D do Ciebie jeszcze trochę mi brakuje hehe a dziś zaliczyliśmy z mężem Jillian:D:D ekhm ekhm... pozniej dorzuciłam parę ćw. na brzuch aby dobić do 40 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pokręciłam jutro ćwiczę Plyometric Cardio Circuit a nie tamto, popatrzyłam na kolejny filmik zamiast na rozpiskę ;) Core Cardio & Balance to przecież się ćwiczy po miesiącu Insanity. Wikia i co mąż na naszą Jillian? dała mu popalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia pieknie dziekuje. z mezem cwiczonka? jilian? biedak jak on to przeboleje. jutro zakwasy czanka nie przejmuj sie. zdarza sie. ..... dzisiaj swietuje moj maly sukces. jestem na 2 roku;) oficjalnie dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach, ale było ciężko chyba już jestem zmęczona po całym tygodniu wycisku bo kiepsko mi szło, ale na szczęście jutro wolne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu spodobała się Jillian, jeszcze nie ma zakwasów pewnie wieczorem będą...:) Powiedziała, że może nastepnym razem 2 levele pod rząd zrobi:D czanka ja jeszcze sniadania nie zjadlam a ty juz po treningu... to o której Ty wstajesz...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia jak nie ma zakwasów po nocy to juz chyba nie będzie miał, twardziel ;) albo przy kolejnym treningu się odezwą. Ja dzisiaj wstałam o 7 zwykle wstaje po 8 ale to zależy od mojego syna, stwierdziłam że skoro tak wcześnie jesteśmy na nogach zrobie trening po śniadaniu żeby potem mieć wolne popołudnie bo pogoda piękna i pewnie wyjdziemy na długi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza właśnie wróciliśmy z zakupów... 4,5godziny łażenia po sklepach, galeriach a i tak nie kupilismy tego co chcieliśmy...:) teraz mąż robi obiad, idę mu pomóc a potem odpoczynek... Oj nie wiem czy będę miała siłę na harce dzisiaj:D:D ale się okaże wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj wolne :) oby kolejny tydzień tak szybko zleciał jak ten. Jutro sprawdzę czy są pierwsze efekty Insanity ale pewnie dopiero po 2 tyg coś ruszy. A wy ćwiczycie dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! powróciłam po tygodniu żarcia smieciowego jedzenia (w szpitalu nie było bufetu nie było mozliwości zamówienia obiadu dla matek i nie można było dojadac po dzieciach bo dzieci jadły na świetlicy pod czujnym okiem pań pielegniarek- niestety oddział gastrologiczny takie zasady) więc zostawały mi zupki chińskie i batoniki ze sklepu po drugiej stronie ulicy niestety mały nie spał w dzien i nie miałam możliwości udać się na miasto po coś konkretnego :-) Nawet się nie waże żeby sie nie zdołować. Ale od jutra mam zamiar ostro wziąć się za siebie!!!!!!!!! Chyba trzeba zmienić nazwę wątku bo nikt już chyba nie ćwiczy tutaj z Jilian :-P Czanka mam prośbę o rozpiskę insanity i od kogo ściągałaś treningi? Będzie mi łatwiej znależć bo nie znam nazw a trochę tego jest może się skuszę ale chciała bym cały program po kolei Eliza super wyglądasz masz już chyba całkiem płaski brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to faktycznie z jedzeniem kiepsko było. Ja wrócę do Jillian tylko po skończeniu Insanity, ale faktycznie nazwa już nie pasuje hehe rozpiski Ci nie podam bo mam w PDF i nie da się jej tutaj wkleić ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę Insanity rozpisaka to znajdziesz bez problemu całość na dwa miesiące plus rozpiska Fit Test. Ja mam treningi ze strony 4shared. Może link wejdzie http://www.4shared.com/video/9LDu5bGU/01_-_Fit_Test.html Jest też na chomiku ale za kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link wszedł :) na tej stronie jest i rozpiska i treningi do pobrania wystarczy się zarejestrować, można tez obejrzeć bez ściągania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki agazgaga ciesze sie ze wrocilas!!!!! trzymajcie sie , ja jestem na zakupach Boze jak cudownie kupowac koszule w rozmiarze xs a wczesniej tyllo L albo xl; ( napisze wiecej pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza masz już górę xs?! wooow z czego ty jeszcze 5kg chcesz zrzucać? a dół jaki nosisz? ale zakupy dają radochę jak kupuje się mniejszy rozmiar niż wcześniej :) sama miałam górę L/XL bardzo źle wspominam ten czas jak trzeba było kupić ciuchy jedynie rozmiar biustu mi się bardzo podobał wtedy ;) teraz mam M i nie wiem czy założę kiedyś S bo mi brzuch wystaje, liczę na cudowną moc ćwiczeń i diety że może jeszcze mi ten po ciążowy brzuszek jakoś zniknie o połowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×