Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

hey , juz wrocilam do Was po wspanialych weekendzie. Od jutra jedziemy dalej z cwiczeniami. ...... Upper body insanity- cwicze z 3kg, wczesniej z 5kg, ale juz narazie 5 sobie daruje. Zamiast laweczki, mata. Te cwiczenia na brzuch , bardzo fajne sa z insanity .......... Asylum Strength tez jest super. ............. T25 to nie wiem jaka to jest faza, bo ja mam sciagniete z gryzonia nie wszystkie treningi. ......... Ogólnie to nie ma sie czym przejmowac, ze juz nie robimy full insanity. Mnie np. samo podskakiwanie denerwuje a silowe cwiczenia naprawde fajnie buduja cialo. Dzisiaj zrobie plan na caly tydzien, po tym weekendowym obzarstwie to przyda mi sie naprawde wycisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym sobie najchętniej już zaplanowała tydzień ale będę musiała popróbować tych ćwiczeń z T25 no i coś z tych siłowych, na brzuch też by się przydało coś extra dodać oj będzie co ćwiczyć byle tylko sił starczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga odpuszczam ćwiczenia według rozpiski, nie wyrabiam myślałam że miesiąc to poćwiczę ale dwa tygodnie mi wystarczą bo się całkiem zniechęcę ;) na pewno nie przestanę całkiem ćwiczyć Insanity po prostu będę robić wybrane treningi i tak sobie to ułożę żeby nie czuć się wykończona, 6 dni to dla mnie za dużo takiego wycisku wolę 3 dni tych interwałów i 2 dni czegoś z hantlami lub na brzuch, nie chcę się zmuszać ani robić coś ponad swoje siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj, polecam T25- body circuit, ab intervals, Cardio Wcale T25 nie rozni sie duzo od insanity, tak samo bedzie wycisk:) wiec szykujmy sie. ja wlasnie ustalam sobie tydzien:) chce wrócic tez do biegania ale ciezko bedzie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spadł ani jeden centymetr po dwóch tygodniach a waga o pół kilo do góry :( kolana mnie bolą dalej już sama nie wiem czy to od ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, bardzo dziwne. Jestes pewna, ze nie zlecial z Ciebie zaden cm? I ze nie jesz czasem wiecej ? Ja pamietam ze jak robilam pierwsze dni insanity to jadlam wiecej bo bylam strasznie glodna po treningu. Nie wymiekaj czasem. Moze zmien cos w diecie .... No i zawsze pare deko jestem ciezsza jak robie sile. Juz mam to sprawdzone. .......... Dzisiaj mój plan to 6 mile bieg i T25 upper body ( tak z samo z ciezarkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem jak zwykle przecież kalorie liczyłam, w mojej diecie nie brak niczego nie obżeram się syfem. Może na mnie te ćwiczenia tak podziałały a nie inaczej, nie wiem, czytałam że nie każdy miał efekty po tym, tyle wylanego potu i nic żadnych zmian, może dwa tygodnie to za mało na efekty u mnie różnie z tym bywa. Zmieniam ćwiczenia i zobaczymy co będzie, nie mam zamiaru się zniechęcać czy poddawać, jedyne co widzę to wygląd brzucha jakby lepszy ale centymetr pokazał takie same wymiary co ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czanka możesz mieć też zastój ze względu na bardzo duży wysiłek lub za małą ilośc kalorii ciało się buntuje i ani drgnie ja tak miałam na poczatku za mało jadłam a za dużo trenowałam i organizm się buntował poczytaj na necie jest tam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga możliwe, wiesz mimo że waga większa centymetry takie same także nie przytyłam! jedynie nie schudłam ;) Masz już tą Chalean extreme? ja szukałam na stronie na której zwykle ściągam i znalazłam tylko trzy filmiki w tym dwa na brzuch ale wszystko jest na chomiczku i teraz nie wiem co ściągnąć bo cardio wolałabym ćwiczyć z T25 raczej a te siłowe może od tej blondyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie cwiczylam z blondyna, mam chyba tylko dwa treningi jej. Czanka spróbuj ale tez pamietaj, ze nie jestesmy na tyle grube ze waga bedzie spadac po 1kg tygodniowo, moga byc zastoje. Ja sobie przynjmniej to tak tlumacze. ............ Zerknij na ten Strength Asylum prosze. moze akurat Ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie jest najlepszy. silowy i element cardio- wszystko w jednym. no i z Shaun T. Naprawde jest dobry i ciezki. Na poczatku miesnie paaala jak nie wiem co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po drugim fit teście :) znowu mnie zmuliło jak po pierwszym jednak to jest spory wysiłek a tym razem dałam z siebie więcej niż za pierwszym razem i wiedziałam czego się spodziewać. To moje wyniki dla porównania poprzednie, ale nie przy wszystkich ćwiczeniach widać postępy tam gdzie było słabo nadal jest ;) Ale na pewno jestem po tych dwóch tygodniach z Insanity bardziej wytrzymała i kondycja się poprawiła. 1. Switch Kicks 101 / 120 2. Power Jacks 45 / 44 3. Power Knees 77 / 90 4. Power Jumps 24 / 30 5. Globe Jumps 14 / 31 6. Suicide Jumps 14 / 15 7. Push-up Jacks 9 / 14 8. Low Plank 40 / 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka jak dla mnie wyniki sa naprawde super !!!!! Sama nie wiem czy bym dala rade, brawo !!!! Co planujesz teraz robic? Ja dzisiaj juz bieg zaliczony, jeszcze upper body T25 ale to na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza musisz spróbować ten fit test to zabójcze 20min, po dzisiejszym teście było mi niedobrze dłuższy czas niezły wysiłek ;) na pewno dobrze by Ci poszło tyle już ćwiczysz i to nie byle co a cięższe treningi. Nie mam pojęcia co jutro zacząć i czy w ogóle coś zacznę bo bolą mnie kolana i może zrobię kilka dni wolnego ale to jutro zobaczę jak się będę czuła. Na pewno chcę ćwiczyć T25 z S.T. 3 razy w tygodniu do tego 2 dni w tygodniu coś na brzuch i siłowego, wieczorem przejrzę to co już mam i wybiorę. Może jakieś rozciąganie jeszcze dodam w ramach regeneracji. Nie chcę ćwiczyć więcej jak 5 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje, ja tez tak mysle 3/4 razy cardio i 2 razy sila. Wiecej nie ma potrzeby. Bieganie mnie dzisiaj dobilo, czuje sie zmeczona na maksa. co macie na obiad: ja warzywa z jajkami:) .......... Ten fit to moze kiedys zrobie ale ogólnie to wlasnie po nim zrazilam sie 1 raz do insanity. Myslalam wowczas ze mam byc tak samo szybko i zwinna jak reszta. No i sie poddalam:) kiedys do niego dotre. Ale wyniki naprawde masz super Czanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo czanka ja jeszcze sciagam ta blondyne kilka programów znalazłam nie wiem co to bo zajmuja po 12G jakieś deluxe i zwykłe jak sie sciągnie to przeglądne treningi to zobacze które siłowe jak się sciągnie bo mało sidujących i siorbie wieczność juz myslałam ze na dzisiaj bedzie a tu znów pokazuje 7h Ten tydzien jeszcze chce cwiczyc insanity do fit testu dzis jeszcze nie ćwiczyłam bo za późno wstalismy wiec trening wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza ja jem obiad wcześnie ok 13 zwykle więc już mam za sobą nawet wczesną kolacje potem już tylko jakaś drobna przekąska, na obiad miałam warzywa na patelnie po grecku do tego kawałek kurczaka i szklanka kefiru lubię tak jeść, a teraz zjadłam jajecznicę z kawałkiem kiełbaski pyszności ale to tak raz na jakiś czas lepiej warzywa dawać ;) Aga ja mam 2 treningi brzucha od tej Szaliny i jakiś chyba cardio bo bez sprzętu ćwiczą, ale muszę poszukać po tytułach które są siłowe bo jakbym miała z chomiczka brać to nie chcę płacić za coś zbędnego ;) jak Ci się ściągnie to daj znać co warto ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis na obiad fuj zupka pomidorowa z ryżem (nie znosze pomidorówki)dla mnie bez smietany :-) dziś obiad u teściowej bo miałam mnóstwo spraw do pozałatwiania i mały był u niej więc zjedlismy już tam. nawet zjadłam ciasteczko bo zupka mało kaloryczna :-P. Czanka ja uwielbiam warzywa na patelnie te z biedronki pychota do tego jajeczko mnmn.. razem z małym pałaszujemy aż się uszy trzęsą :-) Nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad :-( Też mam trochę spraw i przydało by się coś na szybko może właśnie te warzywka a może macie jakieś pomysły chyba ze zrobie razowe spagetti z czosnkiem tylko młody nie lubi czosnku i musiałabym robić dwa obiady hmm macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idąc za twoją propozycją Eliza mam pomysł żeby np każda z nas po kolei proponowała jakiś trening na dany dzień Np. Ezila proponuje coś na poniedziałek wszytkie to robimy i piszemy jak wrażenia później np czanka proponuje na wtorek i też wszystkie robimy i piszemy itd wikia ja itd w ten sposób możemy ćwiczyć przez tydzień to samo jak proponowałaś. Tylko ze ja bym mogła dopiero za tydzien bo uparłam się na insanity :-) Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja tylko w biedronce kupuje warzywa na patelnie są super na szybki obiad do jajka ryby czy kurczaka i można dodać je do zapiekanek z makaronem. Mój syn też wcina takie warzywka ze smakiem. Nie wiem co byś mogła zrobić na szybko chyba spagetti albo jakieś gotowe danie np. pierogi, ja rzadko mam jakiś bardzo zajęty dzień żeby obiad robić na szybko ale jak już to zwykle te warzywa ;) Jak robisz to spagetti z czosnkiem? ja zwykle daję sos ze słoika z warzywami lub z torebki jak mam chęci to sama robię sos. Co do ćwiczeń wspólnych to ja się nie deklaruję na razie bo wolałabym najpierw się zorientować co mi się spodoba. Jutro chciałabym spróbować coś na brzuch z S.T z Insanity albo z T25, nie chcę znowu wymięknąć od nadmiaru wysiłku więc spokojnie sobie popróbuję mieszać różne treningi i ustalić rytm tygodnia dopasowany do moich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przeglądam to T25 i super tam są ćwiczenia tylko Tania jęczy jakby p***ola kręciła ;) ale fajnie że ćwiczy łatwiejsze wersje będzie wybór w razie czego. W poprzednim wpisie chciałam napisać że będę chciała ćwiczyć na brzuch coś z Insanity lub z blondyną a nie z t25 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło o film dla dorosłych zapomniałam że tu gwiazdki cenzurują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga zazdroszcze i zupy i ciasteczka:) Ja dzisiaj warzywa z jajkami, a jutro to nie wiem bo caly dzien jestem w pracy a pozniej na uczelni:( ........ Czanka rozejrzyj sie w treningach. Ja dzisiaj robilam UPPER body T25 i powiem Wam, ze super. Naprawde lubie te treningi. Razem ze stretchingiem 28 min:) Sprobuj AB intervals, wlasnie T25- fajne. Ja musze sprobowac Blondyny:) ...... A gdzie Wikia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiona część treningu dzisiaj to water break :-P już po Czanka spróbuj na brzuch tego z tonym eliza ty mi to polecałaś nawet raz to zrobiłam świetny trening gość jest totalnie pozytywnie zakrecony kurcze szukam tego teraz i zniknęło mi z dysku podasz nazwe jeszcze raz? Wikia właśnie gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agazgaga mówisz o Ab Ripper (P90X)? Ja tez go lubie, on w ogole byl aktorem najpierw, wlasciwie to komikiem, dopiero pozniej jego kariera rozwinela sie w fitnessie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo własnie to najlepszy trening na brzuch jaki kiedykolwiek robiłam co do Tonego uwielbiam takich szajbusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga chodzi Ci o AB Ripper? Blondyna Szalina ma 17min fajne Extreme ABS chyba jest tam wszystko co na brzuch można spotkać w każdym treningu tego typu, jutro postaram się przetestować :) Ale się wkurzyłam chciałam ściągnąć druga fazę betę t25 i zniknęło, żałuję że od razu tego nie zrobiłam ale kto by pomyślał że nagle usuną :( Właśnie sobie robię rozpiskę co mogę ćwiczyć na brzuch co jest cardio a co siłowe żeby się nie pogubić i szybciej wybrać a nie grzebać po komputerze za każdym razem ;) Eliza wszystko co polecasz już mam teraz pozostało mi to przećwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×