Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Aga Gymra to te ćwiczenia jak je nazwałaś "brzuchy wikii":D tak sie naywa uzytkownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj jednak bez ćwiczeń, dopiero co skończyłam pisać cv masakra ile miało wersji hehe ale już jest cudowne :) spadam spać, dobrze że przynajmniej Wy coś ćwiczyłyście jestem zmotywowana na jutro podwójnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski wpadłam się przywitać ! Aha to juz wiem :-) Lajtowo jasne, że takie ćwiczenia są dobre .Wyobrażacie sobie że ze strachu , że zaspie obudziłam się o 2 i nie mogłam spać hehe ale po dwóch latach to nie ma co się dziwić :-) ale to strasznie szybko zleciało Eliza byłaś tu wczoraj czy dzisiaj hahaha? Ale ucelowałaś równo północ :-) Czanka powodzenia! jak już będziemy szczupłe i wytrenowane to otworzymy sieć klubów fitness i każda w swoim mieście będzie nadzorowała haha. Wszystkie bedziemy miały dobrą pracę :-D. Dobra ćwiczcie kobietki odezwę się po pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza skończył mi się wychowawczy na syna początkiem stycznia i już nie wracałam do poprzedniej pracy tylko rozwiązałam umowę, byłam na chorobowym chwile i od dzisiaj zaczynam poszukiwania nowej pracy :) ale na luzie mam czas nie chcę iść byle gdzie i na marnych warunkach, także trzymajcie kciuki żeby oferty były bo najważniejsze żeby było gdzie te cv składać :) Ale malutko zjadłaś wczoraj. Aga ja się wcale nie dziwę że masz schizy z pracą sama się obawiam jak to będzie, jak się siedziało w domu kilka lat to teraz zaczyna się praktycznie od zera, najważniejsze żeby się nie spóźniać a reszta sama się ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo aga Ty juz dzisiaj w pracy !? Powodzenia, koniecznie napisz jak bylo !!:) Czanka w jakiej branzy szukasz? . co cwiczycie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś oglądam ćwiczenia światowej czołówki, biega justynka kowalczyk, na tvp2 jest transmisja, a później będą skoki. Uwielbiam oglądać, jest top jedyna rzecz w tv, która oglądam w skali całego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robię rozciąganie z Focusa 25min i nie wiem czy coś jeszcze, zobaczę jak mi pójdzie :) Eliza w handlu szukam raczej chciałabym w jakimś sklepie pracować, wcześniej pracowałam w sklepach na kasie i jako kierownik zmiany. Miłej soboty laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno coś znajdziesz fajnego zwłaszcza jak masz doświadczenie handlu ja teraz pedzdę na siłownie Rozpisałam sobie parec ćwiczeń , zrobię 3 rundy tak jak zuska light. kojarzycie? jest boska. zobacze ile mi zajma cwiczenia kupilam sobie nowy stanik do cwiczen hihi taki na silke w rozmierze xs ale tak mnie dzisiaj slodkie kusilo ze masakra patrzylam na to smutnymi oczami;) . co myslicie o soji jako dawca bialka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza soi zwykłej nie jadłam tylko kotlety sojowe one maja około 45g białka na 100g. ziarna soi i soczewicy maja podobna ilość białka na 100g około 23g z tym że soczewica chyba ma ciut więcej i jest przepyszna. Polecam czerwoną soczewice;)Aga.... i jak??Dziewczyny zrobiłam dziś pomiary, zgubiłam nadmiar poświąteczny i mój cel "co najwyżej 52kg" osiągnięty:)wymiary z 19 grudnia i z 1 lutego:waga: 52,4 -->51,9talia w najwęższym m.: 71--->70pępek: 78,5--->78,5biodra/tyłek w najszerszym m.: 89,5--->89udo w najszerszym m.: 50,5--->50Stopka uaktualniona i wyznaczam nowy cel: zgubić 1kilogram do 26lutego!Dziś strength z asylum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej Laski ja tak na szybko, dzisiaj chyba odpuszczam cwiczenia sciagam simsy i nie wiem kiedy sie sciagna, haha sciagam aby w pracy bylo co robic;) a juz glowe umylam a po treningi znowu bym musiala myc nie chce ich torturowac bo one ledwo co wisza na mojej glowie, ja narazie zjadlam 2 nalejniki ze serem pozniej buraczki z piersia z kurczaka i nie wiem czy cos jeszcze wcisne, ciekawe jak Aga po pierwszym dniu. Milego weekendu buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka ja tez szukam pracy na lepszych warunkach, bo w obecnej to juz nawet minimalnej nie mam jestem w****iona, ale nie odpuszcze ponizej minimalnej to niech sie pałuje, brak szacunku dla czlowieka, fakt eobie wiecej godzin i wyplata od 1350 do 1600 ale co z tego jak od pon do pt mam zanik zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia GRATULUJE efektow:) haaha za kazdym razem kolejne cele, teraz to jeszcze kilogram a tego 26 bedziesz miala nowy cel????:p hihiii pięknie kawał dobrej roboty za Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! tak, 26ego będzie kolejny cel:) tylko tak po jednym jest mi łatwiej. maży mi się waga sprzed 2-3 lat 45-46kg, ale biorę pod uwagę że mam więcej mięśni więc może być 2-3kg więcej raczej moje mikroskopijne mięśnie nie bedą wazyły więcej:D ale kto wie?? zalezy jak będzie mówj brzuch wyglądał on tu rządzi hehehe:D Veruna ile zjadasz posiłków dziennie, bo z tego co widzę to chyba nie 5?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
no prosze jaka spostrzegawcza:p dzis wyjatek bo mnie strasznie te nalesniki zapchaly czekam na meza bo cos ze sklepu wrocic nie moze i zglodnialam i zjadlam 2 kromki chleba, 1 ze serkiem i 1 z wedlina pozniej bedzie jeszcze ten kurczak, Ja chce dojsc do 57 i tez jestem ciekawa jak bede wygladac przy 60 czy to mi starczy, wkurza mnie ze z lydek nic mi sie nie rusza:/ z talii mi jeszcze zeszlo brzuch stoi z pupy 1 cm a ja nie chce z talii bo za duze proporcje:(:( nazbieralo mi sie na tej pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a ja mam na odwrót! właśnie z talii niech spada i spada, byle by tyłek został...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie wiem jak bedziesz wygladac ale chyba 57 to za malo przy Twoim wzroscie? Pamietam jak ja kiedys marzylam o 50kg!! a teraz wiem, ze jakbym schudla jeszcze te 8 kg to chyba bym wygladala jak mala dzidzia:) ale 54 nie pogardzie:) . Dzisiaj zjadlam: owsianka, ryz z kurczakem 2 banany 3 takie male chlebki kazdy po 35 kcal kakao ale bez cukru .. pracuje dzisiaj do 5 rano wiec do pracy tez jakis cieply posilek ale jeszcze nie wiem co. . silownia zaliczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zaliczyłam to moje rozciąganie, przyjemnie się ćwiczyło i szybko zleciało, ale czułam że moje ciało takie rozleniwione trochę nogi paliły, nie miałam czasu nawet coś dodać bo akurat syn się plątał, a teraz mi się już nie chce. Menu: 1. bułka grahamka z masłem, serem mierzwionym i papryką 2. warzywa, 1,5 jajka sadzonego, sałata z jogurtem naturalnym 3. kawałek chałki z masłem i dżemem, kawa zbożowa z mlekiem 4. 3 kotleciki ziemniaczane z tuńczykiem, sos czosnkowy na jogurcie naturalnym Dzisiaj grzecznie, a na jutro już wuzetka kupiona hehe tradycyjnie w niedziele ciasto, dobrze że nie piekę czegoś sama bo na jednym kawałku by się nie kończyło jakby cała blacha była :P Eliza soja jest dobrym źródłem białka tak czytałam ale ja jem tylko kotlety sojowe od czasu do czasu ;) Wikia GRATULUJĘ! wyszłyśmy na prostą :) ja też już się pozbyłam świątecznego i poświątecznego nadmiaru teraz czekamy na spadki :) małe cele są najlepsze i damy radę je osiągać :) Veruna ja się dziwie że ty w tej robocie wytrzymujesz tyle godzin, dla siebie zero czasu po pracy już nic tylko zjeść i iść spać a gdzie odpoczynek i przyjemności jakieś wyjścia. Rób wolne od ćwiczeń co się przejmujesz my też odpuszczamy czasami ;) moje łydki i nogi też powoli zawsze chudną trzeba być cierpliwym to się w końcu ruszy ten tłuszczyk ;) masz piękną figurę i nie ma co narzekać. Aga czekamy na wieści!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częśc dziewczyny padam z nóg wróciłam o 16 narobiliśmy się z szefostwem bo przerabialiśmy cały sklep i mase sprzątania do tego było sami byli źli, że tyle nam zeszło :-) ale mam teraz ładnie :-)Jak przyszłam to przyszła koleżanka z córką (umawiałyśmy się wcześniej bo myślałam że wróce wcześniej) i tak mi zeszło do wieczora ale zmęczona jestem i dziś nie ćwiczę bo bola mnie nogi miałam zaprawę w robocie hihi :-) Veruna jak to nie masz najniższej??? masakra przecież pracujesz po 11 godziń ???? to ja będę miała 1500 za 5x8h w tygodniu i 4 w sobotę. trochę lipa ale takie płace w Polsce Wikia GRATULACJE!!! Pięknie jednak słuzy ci ta nowa dieta :-) Eliza białko sojowe jest bardzo dobre ja nawet kupiłam i mam w proszku ale niestety mi nie służy mam po nim wzdęcia :-( Wikia jakiś przepis na soczewice? w życiu tego nie jadłam moje menu 1.owsianka 2 dwa placki ziemniaczane (mąż robił dostał nakaz zrobienia ziemniaków z jajkiem ale niestety i musiałam spróbować bleee a kiedyś tak lubiłam :-( zjadłam dwa malutkie i skończyłam kanapki z pracy 2kr żytniego z pomidorem i pasztetem) 3. teraz coś musze zjeść bo mnie ssie może ugotuję jakieś jajo. Poćwiczyła bym ale nie mam siły. Od poniedziałku będzie lepiej bo będę tylko handlować :-) Czanka super że wracasz do ćwiczeń, a powiedz mi czy po wychowawczym należy się jakiś zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Veruna minimalna od nowego roku jest 1250zł przy 40H tygodniowo a ty robisz 55H tak? strasznie ci współczuję ale wiem że pracodawcy wykorzystują kryzys jako pretekst by człowiekowi nie dać co za paskudne czasy :-( A ludzie się na to godzą bo jak się postawisz to na twoje miejsce są inni porażka polskiego systemu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie że w pracy wszystko ok teraz musisz wpaść w nowy rytm dnia, wypłatę masz dobrą wiadomo mogłoby być lepiej ale u mnie w okolicy też podobne zarobki raczej niskie. Po wychowawczym dają zasiłek na bezrobociu bo jest się w tym czasie zatrudnionym i on się liczy do stażu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze wiedziec z tym zasiłkiem pytałam jakby mi tutaj nie poszło to czy mogła bym na coś liczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przeżyłaś! haha trening w pracy miałaś:) Soczewicę(ugotowaną) uwielbiam z pieczerkami i cebulką(podsmażanymi). Wszystko wymieszać dodac pieprz,sól, papryka słodka, chili, curry, koncentrat pom. Dieta służy, musiałam zmniejszyć ilość kalorii bo nic by nie ruszyło. dziś zjadłam 1100 dla takiego krasnoludka jak ja wystarczy:P póki co nie mdleje ale bedę co jakiś czas jeść więcej. kiedys słyszałam ze dobrze jest tak zmieniac ilość jedzenia ale nie pamietam o co chodziło... chyba ze sie przemiana materii podkręca?hmm...strengh zrobiony i masaż bańką też, do kolekcji kolejne stadko siniaczków:P Któraś z was masuje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga przeżyłaś! haha trening w pracy miałaś:) Soczewicę(ugotowaną) uwielbiam z pieczerkami i cebulką(podsmażanymi). Wszystko wymieszać dodac pieprz,sól, papryka słodka, chili, curry, koncentrat pom. Czanka nareszcie, co?hehe nie ma jak trening!:)Eliza jak tam przed kanarami? psychicznie nastawiona do wyjazdu? którego wyruszasz?Dieta służy, musiałam zmniejszyć ilość kalorii bo nic by nie ruszyło. dziś zjadłam 1100 dla takiego krasnoludka jak ja wystarczy:P póki co nie mdleje ale bedę co jakiś czas jeść więcej. kiedys słyszałam ze dobrze jest tak zmieniac ilość jedzenia ale nie pamietam o co chodziło... chyba ze sie przemiana materii podkręca?hmm...strengh zrobiony i masaż bańką też, do kolekcji kolejne stadko siniaczków:P Któraś z was masuje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga super ze wrocilas do pracy.1500zl chyba nie tak zle. zawsze to cos. kazda kasa sie przyda. wkia kak sie czujesz na takixh kaloriach?? ja tez sprobuje ten ostatni tydzien przed wylotem cos pooksperymentowac. znavzy jesc mniej. moze 1100juz ze wszystkim bo ja nigdy kawy nie licze np z mlekiem. tylko ten tydzien. mij mi.mowi ze jem duzo I choc mam brzuch zarysowany to czuje ze tylek mam wiekszy. chyba mi sie tez podniosl do gory troche. dzisiaj z dieta kiepsko. szkoda mowic; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Eliza na mnie krzyczałaś :P ale próbuj, zobaczysz jak się poczujesz jak bedzie za mało to dodasz jabłko czy coś. ale bądż ostrożna dla Ciebie 1100kcal to jak dla mnie 1000kcal a nawet ja tak malo nie jem. celuję w 1050-1100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że ja pracuję w domu, nie latam z uczelni do pracy to tez mniej kalorii zuzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×