Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

nie cwiczylam. sprzatalam mieszkanie pralam pakowanie czyli robilam wszystko tylko nie cwiczenia hihi teraz juz jestem w szkole do 21 pocwize pozniej cos max 40 min;) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale nogi mnie bolą palnowałam dziś dwa treningi nie wiem czy jeden dam radę wjechał mi dziś towar padam z nóg ale postaram się zrobić trening ale nie wiem czy dam radę już wiem że w dni z towarem będę robić wolne ale wczoraj nie cwiczyłam to dziś może coś krótszego zobacze Eliza dzięki ale dzis dostałam taki towar że tamten się chowa hehe cos powymieniam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Veruna ja się pytam???????????????????????????????? Kochana odezwij się!!!!! chociaż napisz x że zyjesz .. A Dorota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po treningu Focus Lower Alpha, ale mi nogi wypaliło :) mokra jestem i jakoś dzisiaj mi się dobrze ćwiczyło jak za starych dobrych czasów haha :) Idę pod prysznic :) Aga odpuść może bo jutro nie będziesz mogła chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hello:) zyje zyje ja tylko na sekundke jutro wszystko nadrobie, odezwala sie moja przyjaciolka z dawnych lat, ona jest w anglii nasze drogi sie rozeszly itd itp szukala ze mna kontaktu napisala maila i caly czas siedze na telefonie i piszemy:p:p:p nadrabiamy lata hehehhe ;) bez obaw cwiczye i dietka jest jestem zadowolona:D kurczaki the best na kolacje nawet o 20 waga schodzi:D juz jestem tyci tyci od 6:) Elizka a Ty juz jutro jedziesz???wybacz ze nie wiem dokladnie ale musze spadac wiec Was dokladnie nie przeczytalam gdybysmy sie juz nie widzialy to baw sie na calego i pokazuj wszystkim piekne cialko ale badz grzeczna:D buziaki Laski jutro jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całe szczęście Veruna :-) Eliza kiedy lecisz? Czanka super że wóciłaś do formy :-) ja faktycznie dziś odpuszczę kurcze znowu ale stopy mnie naprawde palą :-(mam nadzieję że trochę spaliłam dziś w pracy Jak ja wam zadroszcze piszecie o ładnych spadkach a u mnie zero śmiem twierdzić nawet że tyje tak mi się wydaję że zwiększył mi się celulit i puchnie mi brzuch :-( mało ostatnio piję ale nie mam kiedy dziś np wypiłam rano jedną herbatę 250ml w pracy jedną 300ml i teraz trzecią 250ml strasznie mało ale w pracy nie iałam kiedy tyle roboty miałam :-( teraz muszę wypić chocoaż litr zanim pójdę spać muszę jakoś zacząc to brdziej kontrolować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że ten bół nóg to przejsiowa sytuacji i wkońcu się przyzwyczają Myślałam znowu nad siłownią tylko kiedy ja znajdę na nią czas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc grubaski;) jestem wciaz w szkole lece w poniedzialek napisze pozniej ;) weruna tesknilysmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dziś miałam nie ćwiczyć, bo cały dzień w biegu, praca, wizyta u dentysty z córką, prześwietlenie zęba, ale zjadłam dobry obiad i stwierdziłam, że boli mnie brzuch więc będzie@ a zatem nie poćwiczę jutro. Poza tym korciło mnie wypróbowanie tego Agi treningu ostatniego i zrobiłam go. Jest fajny, ma rozgrzewkę, część właściwą na stojąco i leżąco- tutaj proste ćwiczenie, które robię bardzo często na nogi, ale ilość powtórzeń dała popalić. Na końcu jest streczing, czułam mięśnie, paliło, sle nie zmęczyłam się. W trakcie piłam 2 razy po 2 łyki wody. Jutro i pojutrze już na bank przerwa, chyba że znów mi coś strzeli do głowy. Na koniec w kapieli bańka chińska. Nie przejmuj się Aga, ja też mam wrażenie, że mi się cellulit powiększył, popatrzę na siebie raz jeszcze po @ :) obejrzałam ten program i laska rzeczywiście dużo schudła. Ale nie sądzę żeby to była anoreksja, został jej wystający brzuch. Ona ma po prostu krzywy kregosłup barki skierowane do przodu i mały biust, a że się garbi to taka zapadnięta się wydaje. Źle wygląda na twarzy, ale ja schudłam 5 procent i twarz mi schudła, a ona 50, poza tym większość tych odchudzających ma te dziury-zmarszczki w policzkach. Bardziej za anoreksją przemawia to, że się wypieprzula wchodząc na schody, jakby była osłabiona. A miną jilian- "boże, stworzyliśmy potwora", po prostu laska poszła za ciosem, miała schudnąć to schudła :) może też mało jadła, wiecie jak ciężko schodzą kilogramy jak człowiek lubi pojeść. Ona chyba jest drobnokoścista z natury dlatego taki wynik, ten krzywy kregosłup może o tym świadczyć, że nie nie wytrzymał obciążeń ćwiczeń, bo za wątły. A lydki ona ma rozbudowane, Eliza, ty masz dużo szczuplejsze. Kurde we wszystkim trzeba mieć umiar. I w tyciu i w chudnięciu. Dlatego ćwiczę, żeby mieć taksa zwarta budowę umiesniona, bo same kości i skóra mnie brzydzą i nie lubię takich kości wystających, tak samo jak przelewającego się sadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam jakiegoś doła nie chce mi się już odchudzać, z jednej strony chcę mieć te kilka cm mniej a z drugiej już mi uszami wychodzi to kontrolowanie menu :( Troszkę stresu mam i od razu mi się odechciewa wszystkiego, zjadłam batona na poprawę humoru ale nie pomogło hehe Zabieram się za czytanie książki Wiki, wczoraj poszłam spać zamiast do niej zajrzeć :P Veruna Ty tak nie znikaj bo się martwimy! Eliza fajnie że za kilka dni wystawisz tyłek na słońce, zazdroszczę ;) i ten rozmiar 34 nono nawet jak masz tam zaniżony to i tak 36 spokojnie włożysz także gratuluję :) przypomnij nam jaki kupowałaś jeszcze przed odchudzaniem. Aga nieźle miałaś w pracy wycisk, pamiętam jak mnie nie raz stopy paliły po całym dniu na nogach jak było dużo do zrobienia na sklepie, piękne czasy hehe jadłam co chciałam i nie tyłam, po cichu liczę na to że jak załapie się do podobnej pracy co kiedyś też tak będzie :) Daj spokój z siłownią kiedy Ty na nią będziesz śmigać, niedługo będziesz mogła biegać i to za darmo hehe Lajtowo Ty jak zawsze ładnie ćwiczysz i zadowolona :) a ta laska to i tak dziwne że tylko brzuch jej został przecież była ogromna mogła mieć zwisy skóry na całym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę Veruna o krok od 6 miło to słyszeć, coś czuję że na około 26ego damy wszystkie czadu:PEliza pewnie się ekscytujesz! ja bym już do poniedziałku spać z wrazenia nie mogła:D:DAga stopy się przyzwyczają:) a że waga nie spada to mozliwe ze przez mala ilość wody. jak wam pisalam kiedys ze malo piję i potem zaczelam wiecej to waga ruszyła nie wiem czy to przypadek ale mozliwe ze ma wpływ!Lajtowo ja czekam tez na okres:) juz 4dzien biust mnie boli a dziś brzuch lekko spuchł... A tej dziewczynie to chyba skóra została na brzuchu?Czanka ale Tobie sie nie chce ćwiczyć i kontrolować jedzenia w ogole? bo osiągnęłaś to co chcesz? czy to takie "złe mysli"? Może przeczytaj tę książkę co? Jak ją czytałam to sporo niefajnych rzeczy się o sobie dowiedzialam i dwa dni nie mialam humoru, a wręcz tragiczny miałam ale gdy ją już skończyłam to poukładało mi się wszystko w głowie. Wyciągnęłam parę wniosków i jak na razie jest super:) Powinna C***omócp.s. jestem po SW dzis późno, tak wyszło:P idę spać laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ćwiczyć mi się chce i to bardzo :) ale jedzenia kontrolować już nie, jakoś mi nie zależy na tych 57kg boję się że nawet jak schudnę to nie utrzymam a jeszcze tydzień temu byłam zmobilizowana, oby mi to szybko przeszło a jak nie to będę utrzymywać to co jest, czuję się dobrze z takimi wymiarami choć wiem że mogło by być lepiej. Nie mam zamiaru się objadać nie o to chodzi tylko ja chyba za bardzo skupiam się na jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka i o to chodzi , nie kontroluj!- zapomnij o diecie i odchudzaniu, jedz normalnie jak czlowiek:) Cwicz , nawet po 30 min a sily ci wróca. Pamietaj- NIE ODCHUDZASZ SIE JUZ, tylko rzezbisz cialo! Cwicz bo lubisz, jedz to co lubisz. Jedz chleb, moze chleba Ci brakuje, ty zawsze lubilas jesc. Nie bój sie jesc! Jak bedziemy sobie zabraniac mega, plakac i tesknic za slodkim, to bedzie nas ciagle do tego ciagnac. Trzymajmy sie:) . Wikia, nie jestem podekscytowana. ja nigdy nie czuje nic przed wylotem, dopiero w samolocie do mnie dociera ze lece. . Ah... jak bylam na teneryfie 3 lata temu, dokladnie w lutym- swietowac swoje urodziny, zakochalam sie w jednym chlopaku. Zostalam tam z nim przez miesiac. Niestety musialo sie uciac, on byl starszy , ja malolata, nie macie pojecia jak plakalam. Wtedy sobie obiecalam ze nigdy wiecej tam nie pojade, na kanary, na sama mysl bolalo mnie serce, jej! A teraz ten sam koles gratuluje mi i podziwia moja przemiane i ...czeka na fotki w bikini! kretyn!!! ...oczywiscie zadnych zdjec nie bede mu wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weruna 6 z przodu? o my God!!! Ale bedziesz szprycha!!! juz sie nie moge doczekac. Lajtowo pisz czesciej:) Dorotafit wracaj, nie jestem uprzedzona, tylko to 47 mnie wystraszylo, ale juz mi lepiej. . mój dzien owsianka banan, 2 jablka muffin 400kcal:) troche orzechów od 16 nic nie jem:) Trening zrobilam okolo 50 min, tanczac i cwiczac z ciezarkami, bo mi...komp wysiadl:) Rano ide ze swoim na silke, ale sie rozpisalam! ah:(i rozmarzylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzień dobry! Eliza ja to bym już od tygodnia srała po kontach ze stresu że sama lecę haha odważna dziewuszka jeteś. Tez bym chciała miec tyle odwagi co ty ale z tym to się chyba trzeba urodzić hehe . Czanka wiem co czujesz u mnie jest na odwrót z jedzeniem nie ma problemu za to ćwiczyc mi się nie chce :-( tylko że mnie nie zadowala mój wygląd bo mam sporo tłuszczu na oponce :-( wszyscy pocieszają, że to skóra ale ja wiem co to jest niestety! ... wiecie co ja to jestem jakas kurcze ostatnio zakręcona wstałam dziś o szóstej (mały idzie znów do kumpeli) myślę sobie będę ćwiczyć no ale tak przecież nie z póstym żołądkiem zżarłam owsiankę no i przypomniałam sobie że z pełnym zołądkiem też nie mogę ćwiczyć teraz muszę odczekać godzinkę a za tą godzinkę muszę się już szykować bo się nie wyrobie no i dupa teraz jestem nie wyspana i nie ćwczyła :-(((. Jutro idę biegać choćby się waliło i paliło pracuję tylko 4h dam radę ... Wikia ja mam taką nadzieję, że stopy się przyzwyczają, wogóle tak jakby mi się odparzyły mam ciepło w sklepie a w kozakach cały dzien musze pomysleć o czymś na zmianę do tego porobiły mi się odciski hahahahaha myslałby kto mogłabym biegać kilka godzin i nic a tu stoje czy chodze czy nawet siedzę i bolą haha. Woda mi się chyba atrzymała biorę dziś butle z wodą do pracy a w sobotę będę pić pokrzywe zobaczymy czy coś ruszy w niedziele się zwaze.Przecież nie wpierniczam tyle że mniej ćwiczę niż kiedyś ale to raczej nie powód do tycia bo jem mniej niż wcześniej .... Eliza Dorota tutaj już raczej nie zajrzy prawda Wikia? Nasze przypuszczenia chyba się potwierdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie patrzcie na byki hehe najpierw pisze później myślę a w szkole byłam sto lat temu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam wam na kiedy mamy termin w poradni genetycznej? zgadnijcie luty 2015r masakra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe teraz z rana nadrabiam cały dzień pisząc tutaj :-) piję własnie trzecią herbatkę zieloną to będę już miała 750ml :-) Teskni mi się za wami i zagladam tu w ciągu dnia przez tel ale nie mam kiedy pisac :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tak trzymaj z piciem ja mam na to taki sposób ze piję w 0,5 litrowym kubku:D:D bo jak zrobię w małym to nie chce mi sie robić nastepnego itp a jak mam pod ręką to piję. Dorotafit chyba nie ma zbytniego "zapału" do ćwiczeń...Czanka tylko się nie objadaj.... bo znów będziesz musiała sie odchudzać i tak w kółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helol! mialam isc na silke , ale nic z tego! w ogole nie moglam spac w nocy, moze o 2 zasnelam. . Czanka Ty stara weteranko nawet nie mysl o poddawaniu sie! Zwariowalas?:) Tyle juz przeszlysmy. . Aga juz pewnie w pracy. Nie trac calej wyplaty na ubrania:) . Wikia co cwiczymy dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, dziś robię Focusa Core cardio Beta i Stretch. A Ty co wybrałaś zamiast siłki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam chwilowy kryzys ale on minie wierzę w to, przecież wiosna się zbliża ;) Po wczorajszym treningu bolą mnie nogi trochę kolana, znowu jak połamaniec się czuję hehe myślę że w przyszłym tygodniu już będzie normalnie. Dzisiaj będę ćwiczyć brzuch obawiam się jak to będzie ale jakbym nie dawała rady to zmienię ćwiczenia, nic na siłę. Eliza dobrze radzisz :) Ale masz fajne wspomnienia, wakacyjna miłość hehe życzę Ci udanego wyjazdu i czekamy na fotki w bikini :) Aga nie planuj ćwiczeń rano lepiej się wyspać, zjeść śniadanie i iść do pracy a wieczorem się zebrać ;) jejku no nie dziwne że Ci stopy wypala z bólu jak cały dzień w kozakach, bierz na zmianę baleriny będzie wygodnie i stopa się tak nie zagotuje :) Ja zawsze w balerinach albo adidasach w robocie chodziłam. A z tym terminem to jakieś jaja rok czekania. Wikia nie mam zamiaru się objadać, raczej chcę wyluzować z kontrolowaniem żarcia i zakazami, kombinowaniem unikaniem pewnych produktów, np. mam ochotę na kanapki na kolacje robię warzywa a potem i tak mnie do tego chleba ciągnie w efekcie jem dodatkową kolacje to muszę na pewno zmienić. Teraz chodzę spać później więc muszę jeść na kolacje coś więcej niż ostatnio bo mnie głód dopada o 22 a jak zacznę żreć na noc to moment przytyję. Nie mam zamiaru zmieniać dużo w jedzeniu bo chcę wagę trzymać :) może za jakiś czas te 57kg mnie jednak zmotywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
siema:D Czanka kochanie na cholere sie tak meczysz????zobacz jaka jestes szczuplutka ile osiagnelas, nie mozna zwariowac, od kanapek nie przytyjesz!!! Widzisz sama ze kurczaka wpierdzielam o 20:p czasem jem kanapki i to nawet 2 buly jak smakuje heheheh tez lubie jesc;) staram sie unikac slodyczy, a jak chodzii o jedzenie to jem jak mam ochote:p jak mnie najdzie na kielbache to tez sobie zjem:p staraj sie trzymac posilki i jedz to co lubisz, nie wyobrazam sobie wpychac w siebie przez 20 lat tego czego nie lubie;) musza byc jakies przyjemnosci:) a cwiczenia oczywiscie musowo musza byc:) zaraz bedzie wiona humory sie poprawia i checi bedzie wiecej na jakies rowerki sie pojdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aga jak masz zapierdziel w robocie to tez Ci zleci, nie martw sie widzialas ze ostatnio Ci sily na cwiczenia wrocily:) ja ostatnio mialam 2 dni wolnego i po wczorajszym treningu mam zakwasy na rekach i na plecach:p dzis chyba tez bede miala wolne bo jedzonko musimy przyszykowac na jutrzejsza imprezke wiec chyba sie nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia super ze ksiazeczka pomogla:) ja jeszcze sie za nia nie zabralam:p jakos mi sie nie chialo hehhe troche stron ma:p Eliza rozmiar 34???? Wow!!!! Oni nie oszukuja jestes szczuplutka:):) wiec ze masz schize i myslisz ze masz 36 ale ja wierze w ten rozmiar 34:) Ty to jestes wariatka heheh cos zjesz i myslisz ze 60 kg bedziesz miala heheeh troszke trzeba sie napracowac aby dojsc do tej wagi;) Lajtowo widze ze ladnie cwiczysz i tak trzymac:) jestem ciekawa efektow jak ja zaczynalam z waga 82 kg, masakra:p malymi kroczkammi do przodu i jest coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna weź załóż sobie konto i uzupełnij stopkę, co? :) bo ja mam sklerozę... jak napiszesz ile było na starcie ile potem itp to nie będę musiała szperać po kafe ani pytać głupio:D pliiiiz:) Tez mam jutro małą imprezkę u koleżanki ale nic nie szykuję, kupię coś w sklepie, koleżanka tez nic nie robi. dobrze mam heheh za godzinę -dwie zrobię cardio a wieczorem rozciąganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam sobie humor zakupami ;) uzupełniłam lodówkę w warzywa, nawet piwko kupiłam a nie piłam alko od ponad miesiąca może przez weekend się wyluzuję :) Aha i kupiłam croissanta do kawki, nie pamiętam kiedy jadłam ostatnio. Ćwiczyć będę wieczorem na razie idę na spacer żeby tego croissanta jakoś spalić :P Veruna ja jem tak jak lubię właściwie wszystko ale ostatnio za bardzo kombinowałam żeby kolacje były lekkie i raczej bez chleba ale jednak to nie dla mnie ;) Zaczęłam później się kłaść i mnie do żarcia zaczęło bardziej ciągnąć :( Ja jem chleb zawsze na śniadanie i nie chcę przeginać bo im więcej kromek w ciągu dnia tym bardziej mi waga będzie stała. Na pewno nie zacznę nagle podjadać czy się obżerać ale troszkę luzu mi nie zaszkodzi. Wiosnę już czuć w powietrzu :) Dziewczyny widzę że imprezki się szykują bawcie się dobrze napijcie podjedzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie imprezki czemu ja nic o tym nie wiem? :) ja bym sobie poszla potanczyc ale moj przylazi bedziemy ogladac film hsha juz to widze. ..pewnie zasniemy o 9,) pracuje do 8 dzisiaj. strasznie duzy ruch wiec zjadlam sporo na obiad 60 gram ryzu 2 jajka kurczak 100gram plus ciastezka owsiane 270kval ale wieczorem juz tylko troche popcornu;) zrobie maly workout mozarella mojego namowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia zrobie sobie ale jak bede miala bezpieczna 6 min. 67,5 jak dobrze pojdzie to za miesiac:p takie bylo moje postanowienie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
zamówiłam simsy:D we wtorek wysla wiec w srode ruszam hehehe az sie nie moge doczekac:D:D:D:D chyba okres mi sie zbliza cos brzuch pobolewa no i dobrze kurde bo troszke sie spoznia menda jedna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×