Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

pobiegane :-) dobrze ze mam rzut beretem na stadion 5min truchtem. Dziwne bo po takim bieganiu jestem glodna a po insanity wogole nie mam apetytu i zmuszam sie do tego jablka a tu zjadla bym cos wiecej. A wy laski cwiczycie czy dzis off? Czanka jak dzis samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ile twoja owsianka ma kalorii? Bo ty gotujesz płatki owsiane tak? bo ja jem wiekszą ilośc i teraz się zastanawiam czy nie za duzo jej zjadam? ale z drugiej strony jak zjem mniej to jestem głodna w ciągu dnia tylko że ja nie gotuję tylko zalewam gorącą wodą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj wolne od ćwiczeń :) Flaki mi już drugi dzień nawalają właśnie się zbieram do apteki bo mam dość. Jak będzie to kupię nawet lewatywę byle sobie ulżyć :P Tak mi ciężko i mam brzuch jak balon, w wc byłam ale dalej źle się czuję nie wiem co jest ale może jak się porządnie wysram to przejdzie haha Od dzisiaj dieta lekkostrawna a za kilka dni idę do lekarza może mnie skieruje gdzieś bo to nienormalne żeby tak się czuć a nic takiego nie jadłam. Aga fajna pogoda na bieganie już jakby wiosna miała być :) Wikia trzymaj się i odpocznij :) Eliza pewnie się pakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam jesc owsianke, pakuje sie i lece do pracy. Jestem bardzo zmeczona po wczorajszym na dodatek skonczylam po polnocy . Wczoraj zjadlam chleba i dupa waga w gore!!! o co chodzi?? nie jem chleba juz w ogole!! o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka weź może no-spe i espumisan no-spa może masz wzdęcia to powinno pomóc spróbuj U mnie dziś jest chłodniej niż wczoraj nie ma słonca ale i tak jak na luty to jest ciepło mam nadzieję, że nie przymrozi pod koniec lutego. Za niedługo zbieram się do teściowej na obiad apóźniej idziemy na spacer dość daleko bo wymyśliłam sobie że zabiorę córke koleżanki mojego małego i pójdziemy na wodospad dzieciaki będą miały frajdę a ja spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza kochanie w jeden dzien nie przytyjesz to na pewno nie od chleba ale fakt musisz uważać z ilością i wprowadzać stopniowo bo do tej pory nie jadłaś chleba i możesz mieć jo-jo nie strasze ale najcześciej po diecie dukana moje koleżanki miały tak tam nie jadły wogóle chleba ziemniaków itd ładnie schudły a jak wróciły do węgli to dwa razy takie :-( także pomalutku nie martw się dziś może akurat woda ci się zebrała zobaczysz jutro i przestan się codziennie warzyć :-)odezwij się jeszcze przed odlotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hha ok !! sprobuje:) to prawda, waze sie codziennie hihi ok nakrecam sie na wyjazd. bede pisac i nie grzeszyc, chyba ze prostym winem hehe- eli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga biorę espumisan od tygodnia kilka razy dziennie plus te tabletki od lekarza na poprawę pracy jelit a czuję się gorzej niż jak ich nie brałam wcale, nie wiem czemu tak, poczytam ulotkę może mam jakieś skutki uboczne hehe albo muszę coś z diety wywalić tak jak mówiłaś. Kupiłam sobie w aptece jakiś płyn taka mini lewatywa i troszkę mi ulżyło :) Eliza w jeden dzień nie przytyjesz wiesz o tym :) może Cie ten chleb przytkał, tak jak Aga pisze uważaj i powoli wprowadzaj do diety. Baw się dobrze i wyślij fotki w bikini :) aha a będziesz się meldować u nas na forum?? kiedy wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA baw się z***biście!!!CZANKA może masz bałagan z bakteriami w jelitach, za mało dobrych albo za dużo złych? Da się jaoś to zbadać ale nie pamietam jak...AGA moja owsianka zawsze jest z ziarnami i owocami i ma od 250 do 450 kcal zależy jak bardzo głodna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza miała dokładnie 323kcal a Twoja? Byłam na spacerze 40min ale wolnym tempem. Na obiad zjadłam kurczaka z warzywami 390-400kcal. Nie wiem czy bede ćwiczyć zobacze wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wikia widze ze robisz tak jak ja. ja tez dodaje rodzynki I orzechy. mmmm uwielbiam !;) czanka jedz suszu wiecej moze c**przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza baw się dobrze, wróć opalona i wypoczęta, wyprodukujesz sporo witaminy D w środku zimy, w sam raz na wzmocnienie kośc**przed powrotem do ćwiczeń. Teraz konkurs olimpijski skoków, tkwię przed telewizorem cały dzień, ale wieczorem poćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka kup sobie jakiś probiotyk ureguluje ci bakterie w przewodzie pokarmowym. Przeczytaj czy w te leki nie hamują c***erystaltyki ja jak leczyłam się na jelita to przyjmowałam własnie takie dobrze przeczytaj Wikia moja owsianka ma około 300-400 kcal ja jem taka z rodzynkami i orzechami laskowymi tyle że więcej łyżek policzę jutro rano ile daję bo teraz to już na oko :-) Byłam na tym spacerze myślałam że jeszcze dziś polecę jakiegos fokisa ale tak mnie dzieciaki przeciągały że nie mam sił do tego mam takie zakwasy po bieganiu że ledwo chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta; owsianka marchewka plus 100gram kurczaka ciastka owsiane 260kcal 2 jajka plus plasterki idyka koktajl bananowy za godzine bede cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam o chorobach związanych z jelitami i do kilku moje objawy pasują jak nic, ale oczywiście nie chcę sobie wmawiać chorób tylko poproszę mojego doktorka o skierowanie do gastrologa on już mi postawi diagnozę :) Ja też zaliczyłam spacer ale krótki, pogoda piękna :) Jejku to tylko ja nie jem owsianki haha kiedyś mi zbrzydła bo za często jadłam ale raz na tydzień chyba zacznę robić :) Kupiłam w biedronie suszone morele i żurawinę dla syna na przegryzki, myślicie że by pasowały takie dodatki do owsianki? Za rodzynkami nie przepadam. Co wy dajecie dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zurawina jak najbardziej, ja lubie. Tylko troche droga u mnie jest, kupuje pake rodzynek za 80 centów wiec mam na dlugo i tanio. mnie sie jeszcze nie znudzila. jem juz ponad pol roku, dzien w dzien:) . robie ewentualny zestaw cwiczen na plaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA ja też nie przepadam za rodzynkami, za morelami zresztą też ale jakby nic nie było to je bym zjadła:) Najczęściej jem suszone: daktyle,śliwki,czasem cos innego; słonecznik, pestki dyni, siemię mielone lub całe, wiórki kokosowe, sezam, orzechy laskowe, migdały, surowe jabłko starte, kawałeczki pomarańczy(dzis jadłam), banan, kiwi, mak. Z tego wybieram 2-3 rzeczy po łyżeczce a jak nie mam nic to słodze ksylitolem albo 3łyżkami konfitury. Do tego sypię zawsze cynamon czasem jeszcze kurkumę i imbir. Zabieram się za Skalpel bez żadnych hantli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kręcić hula hopem, krecilam dziś 40 minut, na zdjęciach zobaczyłam, że mam jeszcze boczki, więc od dziś w dni nietreningowe będę kręcić. Lubię to, bo mogę czytać książki ws smartfonie jednocześnie kręcąc. Do tej pory krecilam max 20 minut, ale dziewczyny na forum hula hop daje cuda kręcą po 40 minut :) zrobiłam też 3 serie 3 ćwiczeń po 20 powtórzeń: przysiady, wypychanie bioder na leżąco i podnoszenie nóg na czworakach co daje po 60, fajnie, to taki moj zestaw ćwiczeń na plasod***e :) od jutra normalny trening, chociaż w pracy zapowiada się hatdcor, ale znajdę siłę żeby mieć figurę na lato, żeby nogi pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biedronie wzięłam na wagę żurawinę i te morele tak po garstce bo sama nie jem owoców ale chyba zacznę próbować przynajmniej te suszone do owsianki, nie wiem czemu ale mi nie smakują owoce dziwna jestem chyba hehe Poczytałam o diecie lekkostrawnej i się zdecydowałam od jutra wcielić ją w życie przynajmniej przez tydzień, będę sobie gotowała osobno bo moi domownicy przyzwyczajeni są do raczej konkretnego jedzenia, staram się gotować lżej co się da ale wiecie jak to jest, żeberka smażona karkówka itp ja tego nie tknę a oni lubią. Wczoraj robiłam kotlety sojowe dzisiaj zapiekankę makaron plus warzywa pod mozarellą także jutro jak zrobię krem z brokuła to mnie wyśmieją :P jedynie syn wcina ze mną wszystko i nie narzeka :) Wiecie że na tej diecie zakazane jest pieczywo razowe tylko pszenne można, zdziwiona byłam jak czytałam o niej ale jak tak poskłada się wszystko do kupy to nie ma szans żeby na niej nie schudnąć przy okazji :) Muszę wydrukować produkty dozwolone i zobaczymy co będzie, powinno to pomóc w moich dolegliwościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zerknijcie na stronę Lidla będą od 17 lutego produkty fitness ale jaja równo z biedronką, ciekawe który sklep będzie miał lepsze ceny i rzeczy ale w Lidlu widzę spoko nawet kettlebell jest, nic tylko szykować kaskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu kettlebell, polecam koniecznie!ja cwicze caly czas. Wlasnie jestem po Shock Plyo (Less mils 30 min) + Abs Core P90X- 21 min- super , od razu mi lepiej. kapiel i do spania. . bede sie odzywac takze prosze nie grzeszyc:) ja tez sie bede trzymac z daleka od cukru i tluszczu PROMISE:) bede pisac relacje na www.womanontheway.wordpress.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam A więc moja owsianka dokładnie ma 280kcal siedem łyżek tj 80g troche kurcze mało ale zapomniałam, że zanim zaczęłam chodzić do pracy do dokładałam jeszcze kromkę chleba i dlatego tak mało a nie chciałam jesćś duzo tak z samego rana bo mam długi dzień :-) kurcze musze coś pokombinować bo to by wyjasniało dlaczego jestem później głodna. ja jem taka gotową :-P z kauflandu ale tam w niej nie ma cukru (tyle co płatkach kukurydzianych których jest 1% ale trzeba ich z lupą szukać :-). Jak będziecie chciały to napiszę wam wieczorem skład. A i ja jem na wodzie więc tu tez kalorie odpadają :-) Chyba wpadam w rytm bo już mi się dziś nie chce iść do pracy hehe nie wyspałam się oglądałma ten niby horror carie czy jakt to się tam piszę ale mi się nie podobał to raczej dramat dla nastolatek :-) miłego dnia Widziałam gazetkę biedronki ma byc jakiś taki sprzęcior po 99zł do ćwiczeń obadajcie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus podziwiam. owsianka na wodzie...zjadliwa jest chociaz?;) jak jesz tylko owsianke I to jeszcze na wodzie to dlatego jestes glodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no właśnie zawsze dokładałam krome a teraz się boję że bedzie to za dużo kalorii i węgli w ciągu dnia bo jem chleb w pracy musze to zmienić od jutra spróbuje. Własnie wychodze do roboty musiałam wejść na chwilę do domu bo czegoś zapomniałam więc musiałam tu zajrzeć bo przecież jestem od was uzależniona hehe Spokojnego lotu i udanych wakacji odpoczywaj aktywnie opalaj się szalej życie jest jedno trzeba korzystać buziaki bedę śledzić twojego bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsianka na wodzie jest z******ta:D Zawsze jem a na mleku to sporadycznie:P Do miski wsypuję płatki owsiane zwykłe ewentualnie górskie-2-5łyżek (wiecie ze nie mozna błyskawicznych?) do tego rozdrobnione 3-6 sztuk owoców susz. i surowego kawałek no i te ziarna/orzechy co wczoraj pisalam. nie gotuję tylko zalewam wrzątkiem. Wczoraj zrobiłam trening i dziś zrobie pa pewno bo sie super czuję.Prezjrzałam oferty biedro i lidla, ale małe te kettleballe mają 5kg najwiekszy hmmm... Stanik może sportowy kupię jak kasa będzie bo na razie cienko:P bo te maty chyba średnie bedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
heellooo Laski ale mam lenia, wczoraj nie ćwiczyłam powoli ten brak czasu mnie dobija to ze nie mam czasu nawet aby sie ogarnac musze zmienic taktyke chce cwiczyc ale nie przesadzajmy:P chce miec troche zycia dla siebie i przede wszystkim odpoczynku, sama nie wiem co mam robic:P z jednej strony ten brak czasu mnie dobija z drugiej pomysle ze jeszcze 10 kg...sama nie wiem heheheh;P dzisiaj cwicze we wtorek mam wolne jest moje m jak milosc i za cholere nie zamierzam go ominac:P wystarczajaco duzo odcinkow ominelam;) zostało mi 1,5 tygodnia maxów ślimaczy mi się to trochę ale cuż i te maxy w sumie mnie dobiły godzinę idzie odczuć a jeszcze jak + abs to juz dlugo odechcialo mi sie o polnocy prawie chodzic do lozka,jakoś przestękam te maxy i po maxach będę ćwiczyć może 4-5 razy w tygodniu mam nadzieje ze efekty beda a jak nie to w kolejnym miesiacu 6 w tyg. zobaczymy:) Elizka daj znac jak na miejscu??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam odważniki (kettlebelle) w necie a propos tych 5kg co będą w biedro czy lidlu (nie pamiętam w którym:P). Znalazłam filmik Angeli - jak dobrac ciężar kettla: http://www.youtube.com/watch?v=cXBUYUH4cCY Wzięłam 10kg sztangielkę i podniosłam ją wysoko do ramion czyli za lekka. potem dodawałam kolejne hantle aż doszłam do 14kg które z pewnym trudem podniosłam do granicy brzuch/cycki. Jakbym miała kupować odważnik to wybrałabym 14kg, ale myślę że 16kg ewentualnie tez mógłby być gdyby np. w sklepie 14stki nie było:] Jak będziecie się zastanawiać nad tym piórkiem co 17ego będzie w sklepie to to będzie dla was za lekkie. najlepiej sprawdzić w sklepie sportowym albo w domu związując ze sobą ciężarki które posiadacie. Uff... ale ciepło mi się zrobiło od tego dzxwigania:D:D Dzisiaj zrobie trening siłowy z hantlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja dzisiaj trwam w swojej nowej diecie, zero słodkiego smażonego i z puchy ;) jest sporo innych zakazów ale ogólnie nie tak źle, na razie czuję się super :) Jeszcze nie ćwiczyłam dopiero ok 20 znajdę czas, będzie Pure Cardio obym płuc nie wypluła haha Ja raczej nic nie kupię myślałam o hantlach ale w biedronce są najcięższe tylko 2kg i cenowo bez rewelacji, może zastanowię się nad butami do ćwiczeń. Bardzo podobają mi się te hantle z krążkami ale szkoda mi dać 70 czy 80zł jak na razie ćwiczę i tak bez obciążenia. Może kiedyś kupie ;) Jednak owsianki z Wami nie zacznę jeść bo w tej diecie ma być mało błonnika takie pełnoziarniste produkty odpadają, za to zupy mleczne spróbuję, ciekawa jestem jak ta zmiana diety podziała na wagę. Veruna pochwal się ile ważysz, jest ta 6 już? Może zacznij Maxy mieszać z czymś krótszym, przecież nie musisz się trzymać tej rozpiski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś chyba zrobię wolne bo mam straszne zakway :-D cieszę się bo dawno nie miałam i wogóle zakwasy mnie motywuja wiem trochę to głupie ale czuję wtedy że to ma sens :-D wecie co nabrałam ogromnego powera na bieganie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×