Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Eliza baw się baw ale ci zazdroszcze pewnie już się pięknie opaliłaś? ... Patrzcie co mam :-D Wartości odżywcze (całość): Energia: 470 kcal Białko: 62 g Tłuszcz: 15 g Węglowodany: 22 g Składniki: 6 białek jajka 3 żółtka jajka 400 g naturalnego serka homogenizowanego 0% 5 g odtłuszczonego #kakao w proszku Słodzik (stewia) Cynamon Przygotowanie: Nagrzej piekarnik do 240 stopni. Wszystkie składniki zmiksuj na jednolitą masę. Wlej zawartość miksera do formy na cisto i piecz przez około 40-50 minut. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia chyba nie było tak źle z Focusem Gamma, ja lubię te treningi ale ich intensywność zależy od obciążania, ile dźwigałaś? Ja zwykle tylko hantle 2kg używałam, nie raz było za lekko w niektórych ćwiczeniach a czasem masakra :) Spróbuj jeszcze innych treningów z Gammy może Ci się spodobają. Eliza baw się i nie myśl o diecie :) i tak się dziwie że ćwiczysz :) mi by się nie chciało na wakacjach i po imprezach. Aga też chciałabym kupić taki serek homo 0% gdzieś na pewno są hehe dzisiaj zajrzę w biedronce, w lidlu szukałam kilka dni temu ale nie widziałam. Z tego przepisu to taki sernik wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA też jestem ciekawa tego przepisu... Jak znajdziesz serek daj cynk:) Dziś masz niezły zapierdziel, wyłożenie towaru i siłka! co robisz na siłowni?? Ile kg miałaś do tych przysiadów?CZANKA robiłam z hantlami każda po 3kg ale w dwóch ćwiczeniach wymieniłam na 1,5kg bo ciężko było. Jedno to było pływanie a drugie unoszenie zgiętych rąk przy minimalnym ruchu (nie wiem jak to wytłumaczyć:P). .Wiecie co, juz od tych ćwiczeń drugi raz śnił mi się....Pudzian! Buahahaha podziwiałam jego mięśnie pośladkowe wielkie, były bardzo twarde i nierówne, powiedziałam mu że "bardzo ładne", ale tak na prawdę pomyslałam że są trochę płaskie:D VERUNA żyjesz kobieto? Jak Twoje maxy?:)ELIZKA zresetuj się, wypocznij abys w pełni sił wróciła do codzienności:) Ile tam jest stopni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hej chudzielce:) wikia wybacz jestem okropna:o gralam w simsy hehe:P w wolnych chwilach, ktorej duzo nie bylo:P wczoraj mialam taki zap*****l ze masakra:/ nie cwiczylam jeszcze faje kupilam bo mnie ludzie z rownowagi wyprowadzili:/ musicie mnie kopnąć w zad 2 dni mialam wolnego, wczesniej tez 2 dnia tak byc nie moze a wszystko przez ten p********y kilogram odechcialo mi sie wszystkiego:( wiem ze jestem tak blisko tej 6 urodziny blisko, ale w*****a mnie ten kilogram:/ musze chyba dac se w pysk i sie otrząsnąc troche:P jeszcze wczoraj zżarłam pol czekolady i crossaint (nie wiem jak sie pisze) a dzisiaj wzielam nalesnika, o matko:( musze wziac sie w garsc:/ jutro mam wolne, wiec troszke wiecej czasu bede miala i 5 dni treningu zrobie:) razem z dniem dzisijeszym i wtorek wolny, mam takie jedno zdjecie ze jak patrze na siebie to rzygac sie chce byc moze mialam tam 90 kg musze na nie zerknac, wyrzygam sie i moze sie opamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Verunka kochanie widze ze szalejesz. Nie stresuj sie, zrobilas juz kawal ogromnej roboty, mozesz juz byc z siebie dumna. nie patrz na wage. jestem silna, piekna i na pewno juz dobrze wygladasz. Ale ....basta na slodycze. ja tez juz nie jem. Dzisiaj kanapka na sniadanie , pozniej 2 male jogurciki, mandarynka. zjadlam sporo bo zaraz jedziemy w gory wiec nie wiem o ktorej bede miala obiad. Ale tutaj jedza ogolnie bardzo pozno, kolo 12 w nocy. . dzisiaj juz nie pije. mam dosc. ale potrzebowalam odreagowac hihi. kupilam sobie kurtke dzinsowa, bluze, szal, czasami jest chlodno. ja jestem zmarzluch, musi mi byc naprawde cieplo. . zamierzam porzadnie sie zajac treningami i moze pomysle w bliskiej przyszlosci o kursie instruktora fitness( y.... czy ja to napisalam!) tak wlasnie, jakis taki kurs fitness... zobaczymy swiat jest taki piekny by martwic sie o diete itp! po prostu prowadzmy zdrowy tryb zycia. . aga moze jakas hybryda ale krotka i narazie bez biegania bo w irlandii pada snieg ponoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna Ty paskudo:D fajki!? no wiesz... proszę mi tu nie zwalać na ludzi! kupiłas bo chciałas, ja tez paliłam i jakos jak sie wsciekne to nie sięgam po nie bo... nie chce! masz nie chcieć palić Veruna nikotyna to zło, to nałóg, zapomniałas? chcesz mieć jeszcze wiecej słabosci? (to był kop dla Ciebie:)) A 1kg co tojest dla Ciebie zrzucic? ile juz zgubiałas, pomysl. 1kg zgubisz w tydzień tylko przestan sobie skrzydła podcinać. postaraj sie 26ego wymiana fotek i pełna spowiedź, potraktuj to jak ja - jako wyzwanie, motywację, pokaż na co Cię stać teraz nie za miesiąc, za miesiąc będzie nowe wyzwanie:) Pamietaj JESTEŚ NA REDUKCJI:) opieprzanie za słodycze juz sobie daruję bo mnie znielubisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heejka dziewczynki! :) Długo mnie nie było, ale wróciłam. :D Nie, nie - nie do ćwiczeń, bo ich nie przerywałam. ;) U mnie wszystko ok, czuję się świetnie, choć złapałam dziś małego doła, gdyż nie mogłam sobie poradzić z nie którymi ćwiczeniami z total fitnessu... :( No cóż, zrobię wieczorkiem coś łatwiejszego i może nastrój mi się poprawi. :) Kurcze, ostatnio mam wielką chcice na niezdrowe żarcie, raz się prawie rzuciłam na paczkę chipsów... :D No ale jakoś wytrzymuję. ;) Nie mogę się już doczekać niedzieli, zmierzę się wtedy, to będzie równy miesiąc jak zaczęłam ćwiczyć. :D 3majcie kciuki! :D Idę teraz na spacerek, bo słoneczko bardzo mnie do tego zachęca... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałyscie Shauna w wersji rockowej?! hahahaha :D:D obczajcie "Rockin body" jest na gryzoniu. zastanawiam sie czy ściagnąc ale obawiam sie że to może być kicha:P hmm... ściagnę jeden filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ściągnęłam, nie podobał mi sie początek, ściągnelam coś innego: "fat burning abs"-REV ABS 40min. Dam znać gdy wypróbuję:) Gdy szukałam filmików Shauna znlazłam info że tak jak Jillian jest homoseksualny heheh coś dużo trenerów ma zapatrywania ciągoty do własnej płci:P Ciekawe kiedy Ewka sie ujawni hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia widziałam te treningi Shauna jeszcze jest hip hop abs on ma tam śmieszne loczki ale mi się nie podobają takie treningi wole zwykłe ćwiczenia :) Niezłe masz sny haha Veruna ogarnij się! Ja nie jem słodyczy od poniedziałku i żyje :) co w moim przypadku to bardzo długo hehe Z tego co pamiętam wytrzymywałaś długo więc spróbuj znowu :) 6 jest blisko!!!! Weź te fajki wrzuć do kosza po co trening i zmiana nawyków jak się trujesz tymi petami FUJ! Eliza idź zrób kurs jak masz ochotę :) chętnie przyjdę na zajęcia z Tobą :) Aga jak tam dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem nogi bolą ale na siłke idę nie wiem co będę tam robić koleżanka dostała vouchery na zachęte więc idziemy obadać sprzęt :-D Wikia robiłam z 3kg ale osstanie musiałam robić z 2kg było cięzko dawno nie ćwiczyłam siłowo. hahahaha ale mnie rozbawiłaś z tą Ewką hahahaha .Veruna wywal fajki pomyśl sobie teraz wrócisz do palenia póżniej będziesz chciała rzucić i wiesz co się stanie? Dupa ci urośnie :-D. ten kilogram szybko zgubisz zobaczysz :-) Eliza rób kurs ja ci już kiedys powiedziałam robisz kurs otwierasz salony fitness w naszych miejscowościach zatrudniasz nas u siebie :-D my pilnujemy interesu ty bijesz kase wszyscy robia co lubią :-D ... Przez mój sklep dzisiaj przeszedł tajfun baby to nie mają za grosz kultury i wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam te treningi nie pasuja mi nie mam tak dobrej koordynacji ruchowej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, na pewno weźmiesz się w garść bo ćwiczenia uzależniają, ja to mam wrażenie, że od razu po treningu jestem szczuplejsza :) Dorota, fajnie, że cały czas ćwiczysz, dla mnie wciąż są niektóre ćwiczenia za trudne, ale dziś zrobiłam 20 pompek pod koniec ćwiczeń na pełnym zmęczeniu, a na początku stycznia nie umiałam ani pompki ani przysiadu, teraz pompek 20 a przysiadów 200 w całej turze ćwiczeń :) Dziś ćwiczyłam 1) 54 min kim katdashian abs body sculpt 2) 34 min natural brazilian buttock lift exercsisses fitness blender 3) 16 min czyli 2 tury przysiadów 4) 5 min hula hop Ten trening z kim beznadziejny, zrobiłam, ale nie podobalo mi się, w sumie trening 108 minut godzina i 48 ale tylko trochę jestem zmęczona, a za chwilę przychodzi koleżanka dogonie Elizę, będę piła piwo :) jedno, bo jutro do pracy, naprawdę wyjątek, zdzich pije tylko w sobie jak już, a ostatnio piłam w lipcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdzich tylko zwykle miało być, właśnie dekorują naszą justynkę kowalczyk, aż się dziś razem z nią popłakałam, heroizm najwyższej próby, zwalczanie przeciwności, zaraz hymn, znów będę płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, dziś ćwiczyłam z obciążeniem 1,5 kg, oprócz ciężarków miałam półkilogramowe obciążniki na rzepy i półkilogramowe opaski na kostki nóg, a co, dałam sobie popalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie leń dopadł ale jednak poćwiczyłam :) Focus Upper Focus Beta zaliczone :) Wiecie na co mam ochotę, na Jillian :) dawno z nią nie ćwiczyłam a z Shaunem już chyba od września ćwiczę, także na przyszły tydzień dokładam Jillian może coś z fitness blender żeby nie wiało nudą, do formy już wróciłam tylko na ćwiczenia brzucha muszę jeszcze uważać. Aga fajnie że po pracy masz chęci jeszcze ćwiczyć, daj znać jak było na siłce :) Lajtowo Ty jak zwykle długi trening będziesz miała super efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem pod wrażeniem tyle pod rzad trenujesz LAJTOWO :) Dziś sporo ćwiczyłam ale nie za jednym zamachem. W południe 50min kardio (rowerek i bieg na zmianę) a teraz zrobiłam 25min z Max cardio conditioning (nie dałam rady wiecej podskakiwać..) potem dołożyłam 10min na grzbiet z hantlami i dłuzsze rozciaganie (tez 10min). Widziałyście "Ekstremalny kurs piękna"? Widziałm 2 odcinki na tvnplayerze... dla mnie z******ty jest gość, Shaun przy nim to maskotka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia widziałam kilka odcinków, masakra tam chudną po 10kg w miesiąc ostra dieta plus ćwiczenia i to jakie hehe ten facet jest nienormalny ale efekty niesamowite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia nie widziałam tego wrzuć linka Lajtowo jak zwykle leci po bandzie hehe zazdroszcze zapału kiedyś też taka byłam pamiętacie jak leciałam insanity rano a wieczorem bieganie eh to były czasy tylko efektów nie miałam hehe ale u ciebie lajtowo na pewno bedą super :-) .. Czanka no własnie nie chce mi się ćwiczyć i pewnie gdyby nie ta siłka to bym dziś olała ćwiczenia :-( Dziś byłam w sumie obadać biegałam na bieżni 30 minut i zgadnijcie spaliłam tylko 160kcal :-( haha alre się uśmiałam z trenera bo pokzaywał mi jak ustawiać bieżnie i pokazuje gdzie prędkośc no ja mówię na poczatek 8km a on do mnie nie nie najpierw 3km i prosze sobie najpierw zacząc od marszów hahahahahahahahahahahahah byłam z koleżanką i ona mu powiedziała że jest poczatkująca myślał, że ja też dopiero jak zeszłam z bieżni to powiedział że rozpisze mi trening bardziej zaawansowany hahahahahah, poćwiczyłam na nogi ale że czasu mało to po 3x15 (25kg) na dwóch maszynach nie pamiętam nazw i na plecy 20kg fajną mają maszynę do brzuszków ale tylko spróbowałam bo obiecałam że będę tylko godzinę. I wiecie co w sumie tak mnie nakręcili nakręcili że się zapisałam tylko nie wiem czy dobrze zrobiłam ale z drugiej strony to jak w domu mi się nie będzie chciało to na siłkę już się muszę zmotywować bo za nią płace prawda. ale nie myślcie sobie w domu też będę ćwiczyć :-D Mam nieograniczony dostęp do siłowni sauny codziennie od 7-22 i wstęp wolnu na każde zajęcia zumba, fitness, spining joga, pilates i jeszcze jakieś tam za 109zł miesięcznie. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale już nie ma odwrotu zapłacone trzeba chodzić taki prezent walentynkowy od męza :-)muszę teraz jemu opalić jakiś i nie mam pojęcia jaki dziewczyny nie opieprzycie mnie jak jutro zjem coś nie zdrowego ? myslę nad kolacją ale taką żeby jemu pasowało a niestety sałaty on nie jada :-( .. A ten trener rozmawiałam z nim o tym że stanęłam w miejscu a nawet troszkę przytyłam itd że od kiedy dieta itd a on mi powiedział że muszę manewrowac dietą i na początek mam obciąc 200kcal :-( no i godzinka na biezni przy pulsie 150 to na pewno (trzy razy w tygodniu minimum) żeby spalic moje boczki plus siłowy oczywiście . Ale tam chłoppy sztangi dźwigają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajna oferta tej siłowni tylko musisz chodzić jak najczęściej żeby się opłaciło wydać tą stówkę :) Dużo tam ludzi? Taka odmiana w ćwiczeniach na pewno podziała na Ciebie odchudzająco i skończy się zastój, zresztą trener dobrze radzi trzeba też coś w diecie pozmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć wieczorami i w weekendy jest najmnie ale troch eosób było na te zajęcia chyba nie będę chodzić bo się wstydzę :-P Czanka ja planuje biegać na dworze i ćwiczyć w domu i na siłowni najgorzej z dietą będę chodzic głodna :-( będę robić sałatki do pracy chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka mam dwie wejściówki dla znajomych przyjeżdzaj hehe. Fajne jest też to że jak przyprowadze kogoś i on się zapisze to ja za jeden miesiąc nie płace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoł ale fajny pakiet! i dobrze że wiesz na czym stoisz tymi kaloriami... jednak fajnie jak jest ktoś kto Cie może pokierować. ja na razie nie moge sobie pozwolić na siłownię, ale nie rozpaczam:)http://tvnplayer.pl/programy-online/ ekstremalny-kurs-piekna-odcinki,983/nie wiem czy się uda wcześniej pokazało że spam:( bez spacji po ukosniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dobrze robisz, powinno się modyfikować treningi na zasadzie od łatwiejszych do trudniejszych, ja też za miesiąc dwa, bo nie wiem kiedy pożyczam od koleżanki hantle 3 kg, jeszcze nie jestem gotowa, ale pewnie będę, najbardziej mnie cieszy wzrost siły, bo w sumie się zastanawialam i naprawdę mam postęp w tych pompkach, a może za pół roku po ćwiczeniach w domu bezie mi się nudziło i też pójdę na siłownię. Na razie muszę pozbyć się tłuszczu i chyba mam mniejsze poduszki tłuszczowe poniżej pachwiny na wewnętrznej stronie ud. Poza tym jak leżałam na plecach to na tylnej stronie ud jak miałam zgięte nogi to mi tłuszcz zwisał na końcówce ud nad tyłkiem tak że mogłam pomiętolić a teraz mniej. Widzę sens ćwiczeń, nawet takich chaotycznych jak wykonuję :) jedynie w dalszym ciągu nie mogę ostrego cardio, ale to wina płuc, ale głupie podnoszenia nóg też dają efekty. To co Eliza pisała kiedyś, tak wiele jest treningów że nie wiadomo co wybrać :) plus to, że początkujący chciałby zrobić wszystko na raz :) ja i tak ćwiczę do pierwszego zmęczenia. Jeszcze dużo tłuszczu muszę wytopić, 26 zmierzę się razem z wami to będzie po prawie 2 miesiącach ćwiczeń, wyliczyłam ok 20 dni treningowych w styczniu, mniej w lutym, zobaczymy czy coś ruszyło. Ale musiało,, ja po prostu miałam zs mało ruchu i dlatego tyłam. Wyślę wam zdj, to zobaczycie, że jak wyglądałam w grudniu, masakra :D teraz jest ciut lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) Mnie to chyba już nic nie pomoże ani dieta ani ćwiczenia hehe nie wiem czy chę się mierzyć i warzyć 26 watpie żeby było mniej :-( spróbuję z tą dietą ale nie wiem czy mi się uda, jem na pewno za dużo węgli ale moje ograniczone mozliwości jeżeli chodzi o białko :-( Moje dziecko wstało dzisiaj o 5 i od rana mnie męczy :-0 ale mu się nie dziwe tylko oczy dziś na zapałkach hehe. Dzis będę miała też zapiernicz w pracy bo musze posprzatać ten burdel co mi klientki wczoraj zrobiły :-( eh zmianiła bym pracę ale nie ma gdzie :-( Co dziś ćwiczycie? Ja nie wiem czy mi się uda bo muszę dziś zadbać o męża :-D a wy jakie plany na walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzień doberek laski:) op*****l się przydal:p przylozylam się do cwiczen ale może przez te dni wolne troszkę ciało się zregenerowalo i mam więcej sil, może to mi było potrzebne:) od razu lepiej się cwiczy tak padałam na pysk ciężko mi było dotrwal do końca ale jakos z palpitacja serca dawałam rade:D wczoraj miałam max interval circuit dziś core cardio & balance i max interval sports trainning, ten sportowy już zrobiłam:D po 12 robie core cardio:) dzisiaj mam wolne zaraz zabieram się za sprzątanie Aga walentynki sa wiec spokojnie później to spalicie;) walentynki sa raz w roku i trzeba to należycie uczcić;) za 109 zl korzystasz z wszystkiego zumby fitnessów siłki??? dobrze zrobilas ze kupilas pakiet:) kumpela będzie chodzic z Toba?? Elizka zrób ten kursik:D jak kochasz to co robisz to dlaczego nie??fajnie robic cos co się kocha i się zarabia;) Dorotafit miło Cie widzieć, oczywiście trzymam kciuki i fajnie jak się pojawisz częściej;) Lajtowo superrrrr:):):):) pięknie Ci idzie masz tyle zapału, też na początku miałam zamiar zwiększać intensywność ale to wszystko przez te tutaj zgromadzone i musiałam się zabrać za insanity;), ważne ze masz efekty na cardio przyjdzie jeszcze czas:) sama w szoku jestem z kowalczyk, myslalam ze nie da rady z ta noga a jednak:) wikia czanka wy to wylalyscie na mnie kubel zimnej wody:p odwdzięczę się jak będę miała okazje hahahahahah oczywiście zartuje;) co dziś w planach idzie gdzies czy w domku?? ja robie kolacyjke na wieczor z winkiem:) buziaki:**** udanych walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane wszystkiego naj z okazji walentynek. kocham was bardzo pamietajcie zeby kochac siebie najbardziej!!! bardziej niz cokolwiek ( no chyba ze dzieciaczki Agus, Czanka) do uslyszenia wkrotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA na pewno się zdarzy mi wpadka i zarazem okazja dla Ciebie aby się odwdzięczyć:D:D i na to liczę! bo mąż jest dla mnie zbyt łagodny hehe:) AGA mierz się 26ego, no chyba ze bedziesz przed okresem to wówczas nie, ale takie zmierzenie się będzie kubłem zimnej wody na głowę jesli przytyłaś. Jeśli schudłaś to Cię pocieszy ale zmierzyć się trzeba żeby WIDZIEĆ co się dzieje. .wiem co to jest jak klienci burdel zrobią, kiedyś pracowałam przy sprzedaży ale w innej branży. Ale ciuchy jednak są przyjemniejsze niż to to robiłam:D Coraz bardziej się przekonuję do siłowni, ale na razie nie moge sobie pozwolic na żadne większe dodatkowe wydatki... Może na wiosnę jak w pracy coś ruszy...W domku spedzamy walentynki tez winko (cz.wytrawne) i kolacja:) lubie tak w domowym zaciszu:)Jejku jak ja chce już wiosnę! Nie podoba mi się to zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wpadlam tylko sie POCHWALIC:D:D:D:D:D:D:D mam nadzieje ze to nie jest wynik swiatla czy czegos heheheh po treningu zrobilam sobie fote jeszcze w przepoconych gaciach:P i porównałam je z tymi co wyslalam Wam i jest różnica:):):):):) ale sie ciesze,to jest wieki kop dla mnie:) mam jeszcze niecale 2 tyg wiec musze sie sprezyc:D:D:D tylko mój lewy pośladek jest kiepski bede go napinac w ciagu dnia:P lece masa roboty przede mna mąż bedzie o 14 a jeszcze pod prysznic i konczyc sprzatanko baj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×