Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Cudnie VERUNA!:D dobrze jest oglądać swoje sukcesy, cieszę się razem z Tobą:) a pomysl sobie że za dwa tygodnie będzie jeszcze lepiej:D:D Dziś robię sobie wolne, tamto przeziębienie co miałam, chyba go nie doleczyłam, dziś znów średnio się czuję ehh wiosnę poproszę! Jutro mamy iść do znajomych (w tamtym tyg nie wypaliło wiec przełożylismy) jak będę się lepiej czuła to pójdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj ćwiczyłam Focus Dynamic Core Beta. Weekend wolny od ćwiczeń i będę po za domem także odezwę się w niedziele wieczorem. Miłego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna super gratulację :-D cieszę się bardzo :-) U nie walentynki z******te walczymy z goraczką mały dopiero zasnął mam nadzieję że do rana będzie lepiej i nie skończy się na pogotowiu jego kuzyn ju ż leży w szpitalu ma paciorkowca niby nic ale wiecie wolała bym uniknąc szpitalnego łóżka :-( trzymajcie kciuki aby to nie było to samo co u kuzyna mieli kontakt dzień przed wylądowaniem tamtego w szpitalu :-( mam nadzieję że to ząbki (ostatnie piątki które wychodzą i wyjść nie mogą od dłuższego czasu) ehh a miało być tak pięknie :-( . Jutro o 7 idę na siłkę jak z małym będzie ok później do pracy i jak wszystko będzie w porządku to mąż ma wychodne a ja mam randkę z Shaunem T. Buziaki miłego świetowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciekawa jestem tego pomóżcie znaleźć http://www.teambeachbody.com/workout-routines/21-day-fix-workout zaraz uciekam na siłownie a wy jak kaca leczycie hehe ja wczoraj ani grama alkoholu za to mąż zamówił pizze na szybkiego żeby jakoś ten dzień spędzić :-( no i zżarłam mały narazie stan podgorączowy zobaczymy jak się to rozwinie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to kurdę inteligencją ostatnio wogóle nie grzesze hehe pojechałam do tego klubu cały parking wolny myslę sobie ale fajnie cała hala dla mnie :-) podchodzę a tam w weekendy od 9 nosz kurde przeciez babeczka mówiła mi mi przy zapisywaniu ale cóż w końcu blondynka ze mnie hehe Dobrze, że nie poszłam na piechote bo bym się wkurzyła dzisiaj strasznie zimno dlatego nawet biegać nie idę. Biorę się za porządki w chacie zanim pójdę do pracy. Chyba trening dziś bedzie tylko w domu chyba że męża uproszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, świetnie wyglada ten program ale na gryzoniu nie ma sprawdzałam:( ale jak znajdę to bede ćwiczyc! nie mam kaca, łykam dużo wit C:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeey jak sie macie???? ciesze sie ze juz wracam . za duzo alkoholu az nawet nie chce myslec ile waze juz dzisiaj ogranicze tak mysle aga zapisujesz sie na silke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza kochana juz się zapisałam :-) teraz twoja kolej :-) jak cię znam to pewnie schudłaś hehe ... Wikia no własnie też mam ochotę na ten program w 21 dni obiecujące :-). Kurde żeby chociaż znać nazwy treningów może szybciej by się znalazło .. Chyba zaczynam wyglądać trochę lepiej. Stawiam sobie cel do moich urodzin musze wyglądać jak po hybrydzie a do lata idealnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aga super.i jak? nie.... ja jem jak swinia pije naorawde juz mam dosc jutro ostatni dzien I.. moje urodziny eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza no chyba fajnie jeszcze w sumie nie potrafię się okreslić dopiero byłam raz gościu (trener) rozpisał mi trening ja protestowałam że za lekko a kiedy zeszłam z biezni powiedział ok rozpisze dla bardziej zaawansowanych na początek mi proponował marsz 3km/h hahahahahahaha jak zobaczył że jednak jakąś kondycję mam to zmienił zdanie wogóle pisałam już w cześniej o tej siłowni może nadrobisz jak będziesz miała chwilę tak w skrócie to kazał uciąć 200kcal i godzina na bierzni przy pulsie 150 żebym spaliła moje boczki i waga znów ruszyła w dół fajny mają sprzęt do ćwiczeń i dużoooooo hantli do tego mam wejscie na saune i na treningi Step&Shape, Crossfit, BBT, Zumbe, Power Pump, Latino Dance, power Joga, Fit Ball , Pilates, Spalanie z tabatą, Płaski brzuch, Zdrowy kręgosłup, Yoga+ medytacja, Spining (cztery rodzaje) plus oczywiście siłka w tygodniu od 7-22 a w weekend od 9 :-( wszystko w ramach 109zł Na zajęcia narazie się nie wybieram choć kusi mnie ten płaski brzuch i spalanie z tabatą :-) Narazie pochodze na siłkę i zobacze może wtedy jakieś zajęcia wybiorę. Eliza a ty widziałaś ten nowy program beachbody to wogóle już jest? Fajnie że do nas wracasz :-) Teraz sobie tak myślę że skoro zapisałam się już na tą siłownie to może zrobię ten p90x3 tylko jakoś nie kręci mnie ten program :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow agus brzmi super!!!! kurcze ja tez pomysle o silce moze wroce do tej co kiedys bylam albo zapisze sie z moim. I wracam do boxu. ale ci zazdroszcze tyle zajec I crossfit wow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Aga przebogaty program ma ta siłownia za stówkę, super. Ja wczoraj nie ćwiczyłam, miałam zakwasy pewnie po tym zwiększeniu obciążenia o 0,5 kg :D dziś zrobiłam ten superdługi trening 1000 kalorie workout z fitness blender1,26 godz. To jest interwałowy cardio plus siłowe, nawet mi odpowiada, o dziwo wytrzymałam cardio, bardzo dokładnie ćwiczyłam, ale to dlatego, ze są te kilkusekundowe przerwy zwalniające tętno między ćwiczeniami. Do tego dołożyłam swój brazil :) z maksymalnym napinaniem mięśni pośladków. Nawet nie miałam siły masażu zrobić w wannie, zresztą już są skoki a po sukcesie Zbigniewa Bródki na 1500 zdobyciu złotego medalu, teraz znów może się nasze chlopaki pozytywnie nastroją :D Eliza, opaliłaś się? Jaka tam właściwie jest pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie ćwiczycie, ja pod kołdrą z termoforem leżę:) oczywiście nie ćwiczę dziś (drugi dzień) musze to wygrzać. miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia biedna ty leż i wygrzewaj się na pewno wszystko nadrobisz, nasmaruj sobie klatke i stopy czymś rozgrzewającym, najedz sie czosnku i zdrowiej :-* .. Ja juz po siłce fajnie było byłam tylko ja i koleżana wszystko dla nas obadałam cały sprzęt spokojnie daje radę z hantlami 5kg!!! muszę kiedyś w takie zainwestować. Dziś biegałam pod górkę bo wziełam sobie słowa trenera do siebie :-) i robiłam brzuchy z obciązeniem 15kg było mi mało następnym razem spróbuje 20kg. Jutro mam w planach siłe więc idę na dwie godziny :-) ... Wecie co w tygodniu mi łatwiej trzymać diete niż w weekend :-( Jutro może się zmierzę ... Mój synuś biedny też chory chyba bez antybiotyku się nie obejdzie w poniedziałek chyba pójde z nim do lekarza bo w dzień jest super a na wieczór tempratura, kaszel i dętka z niego :-( Wikia u nas panuje jakiś wirus jelitówka i paciorkowiec całe oddziały dziecięce przepełnione a na pogotowiu ponoć masakra może ty też podłapałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! hehe od jakiegoś czasu jestem pierwsza i ostatnia haha A więc zrobiłam dziś pomiary i jestem na dobrej drodze ruszyło sie :-) waga pokazuje 58kg talia wróciła do siebie :-) 68,5cm :-) ;-) pepek też a nawet 0,5 mniej :-) 79cm brzuch 84 udo tak nie dokońca 53 z hakiem i tyłek 93 myślę że spokojnie jeżeli utrzymam dietę 1300kcal dam radę do urodzin zgubić ten kilogram i po tym centymetrze z ud i bioder (choć biodra akurat mi nie przeszkadzają bardziej uda) Jestem szczęśliwa długo zajęło mi pozbieranie się po świętach mam nadzieję że już więcej nie zrobie takiego błedu dziewczyny na wielkanoc nie robimy żadnej dyspenzy jedzeniowej nie zamierzam znów się dwa miesiące dołować że zaprzepaściłam efekty przez te dwa miesiące mogłam już gubić a nie wracać do poprzednich wymiarów :-( .. 6 nie zmierze się z wami bo będę miała prawdopodobnie okres w tym czasie ale zmierze się drugiego w niedziele i wyśle wam fotki może być? W sumie teraz jestem na tydzień przed okresem więc może też mi się lekko woda zebrała :-P ... Wikia jak się dzisiaj czujesz? Lepiej już? Wracaj do zdrowia kochana ... Eliza kochanie wszystkiego wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń, pięknego abs super wymarzonej figury, kursu istruktora fitness (u nas kosztuje 800zł) wszystkiego czego sobie wymarzysz, szczęsliwej miłości dużooo kasy i abyś nigdy nie przytyła od czekolady :-). Buziaki kochana ... Czanka wróciłaś już? Czyżby wyjazd walentynkowy???? Opowiadaj :-) ... Lajtowo ty jesteś mega jak terminator tyle treningów super efekty będą ... Veru8na jak tam simsy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, świetne masz wymiary, a udo marzenie :D jesteś moją motywacją, biegasz, ćwiczysz siłowe, jesteś wszechstronnie wytrenowana, my z Veruną jesteśmy takie jak ty kilka miesięcy temu, więc Veruna działamy :) do lipca pół roku, warto pocisnąć :D nie odpuszczaj, chciałybyśmy mieć udo Agi :) Wikia, odpoczywaj, słuchaj organizmu, nabieraj sił, ty jesteś już filigranowa, więc dużo nie stracisz :) Czanka, jak po walentynkach? Eliza, spełnienia wszystkich marzeń, zdrowia i pieniędzy w dniu urodzin:) ty też jesteś moją motywacją, nie tylko jeśli chodzi o spektakularne efekty, ale o piękną życiową samodzielność, żyjesz na obcej ziemi, pracujesz i studiujesz w obcym języku pokazałam twojego bloga mojej córce, żeby się zastanowiła, że w życiu są różne możliwości tylko trzeba chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA wszystkiego naj naj!:D Spełnienie marzeń - choć z tym nie masz problemu:D spełniasz je bez wahania - życzę Ci dalej takiego uporu!AGA jak to brzuszki z obciażeniem, to na jakiejs maszynie? Piję lipę, wcinam dużo cytryny, czosnku pewnie czuć mnie na kilometr:D:D moj te z wcina żeby nie czuł ode mnie hahah:D Dziś tez leżę już lepiej mi ale ostatnio za szybko wróciłam do ćwiczen i na dobre mi to nie wyszło. Waga od tego leżenia poszła w górę, no ale co zrobię:P grunt to sie nie martwić. a od tego paciorkowca boli klatka piersiowa? bolala mnie jeden dzien ale juz przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo haha ostatnio nie byłam wzorem do nasladowania i z dietą i z ćwiczeniami haha a moje udo niestety mimo tylu centymetrów ocieka celulitem będę musiała zakupić tą bańkę Wikia kuruj sie lipa bardzo dobry pomysł. Nie wiem jak z tym paciorkowcem bo to zależy od odmiany jeden powoduje tylko zapalenie gardła inny zapalenie płuc a jeszcze inny nawet sepse ale ogólnie to w rzadkich przypadkach to bakteria która sobie zyje w gardle :-) Tak to maszyna do brzuszków może jak nikogo nie bedzie to uda mi się zrobic zdjęcie to ci wyslę zobaczysz siada się nogi są zaparte o takie wałki a ręce masz w górze łokcie podparte o trzymasz za rączke i ciągniesz pochylając się w dół czuć całe mięsnie brzucha coś jakbyś robiła brzuszki na siedząco nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć ale ogólnie to chyba lepiej ćwiczy się brzuszki normalnie na podłodze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wlaciełam na sekunde Elizka wszystkiego naj naj naj :*:*:*:*:*:* sto lat sto lat sto lat życzę Ci kochana abyś wzorowo zdawała egzaminy, cudnej miłości, miliony wycieczek, kasiory i ABS chociaż już masz:>:>:>:>:> Aguś wymiary piękniutkie, te święta pokrzyżowały nam plany, ale nam to zajęło hehehe ważne aby było tylko lepiej:) kochana simsy ruszają w pon tylko w dni robocze:P Lajtowo racja damy rade:) ostatnio mam wpadki ale wyznaczyłam sobie nagrody hihihihi od marca nie ruszam slodyczy przez 2 tyg, czyli raz na 2 tyg. sobie pozwole a wtedy ide na zakupy po jakas bluzeczke czy kosmetyk z czasem zwieksze do 3 tyg:D jak bedzie wpadka wtedy nie ma zakupow, mam nadzieje ze podziala dziewczyny w sobote kupilam makowiec:P ale byl tak z******ty ze az w ustach sie rozplywal, bez chemii sama natura:D i stwierdzilam ze co 2 tydz. bede jezdzila do tej piekarni jeszcze nic tak pysznego nie jadlam:P mysle ze nawet moj 3 bit sie chowa;) dzis robilam max cardio conditioning , cardio abs i insane abs maxy jednak sobie troszke przedluze, zostalo mi 5 treningow ale do tego 26 bede na maxach, a pozniej nie mam pojecia menu na dzisiaj s owsianka obiad ziemniaczki szpinaczek i schabiczek podwieczorek kawka z makowcem:p i jeszcze kolacji nie jadlam zjem chyba pol kromki i jablko bo juz pozno sie robi milego wieczorku do juterka Kocham Was dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bylam na silowni dwie godziny ale super bylo bylam jedyna baba ktora cwiczyla hantlami ale faceci byli zdziwieni ha ha ale wiecie co dobre to jest bo cwiczysz przy lustrze i w kazdej chwili kontrolujesz technike na koniec walnelam hitta na rowerku ale ten rower co mam w domu to sie chowa. Wikia zrobilam zdjecie ale spierniczyl mi sie komputer :-( jutro maz naprawi to wysle bo z tel. szkoda mi transferu juz mam malo a przeciez musze was czytac :-)Jutro cwicze w domu . Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna, dobry plan :) dziś ćwiczyłam 1) 20 min ćwiczeń na ramiona 2) 8 min cw na wewn stronę ud z fitapy.eu 3) 10 min http://www.youtube.com/watch?v=u-4A_Ki7us8&feature=youtube_gdata_player 4) 50 min pilates z gymra, nogi i brzuch Ledwo żyję :) ten pilates to dziwne ćwiczenia, ważny jest oddech, a momentami jest naprawdę bardzo ciężko, drżenia mięśni. Muszę się pozbyć bryczesów. Natychmiast !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem już w domu :) Fajnie spędziłam weekend w innym mieście z kuzynką i naszymi maluchami, żadne tam walentynkowe wyjazdy hehe Podjadałam i piłam piwo, zjadłam 2 kawałki pizzy :P Ale obżarstwa nie było :) Niedługo mam okres i już mnie apetyt ponosi niestety, na dodatek cycki mnie bolą okrutnie nie wiem co jutro ćwiczyć żeby nie bolało jak zacznę fikać. Nie mam jeszcze planu na ten tydzień. U mnie w rodzinie też jelitówka się zaczyna więc znowu to cholerstwo krąży w tamtym roku było to samo, mam nadzieje że nas to ominie. Ja się nie odchudzam, na razie nie mam chęci do walki z cm muszę to przeczekać, ale coraz cieplej i wiosennie się robi więc może energia mi wróci :) Na razie muszę się skupić na szukaniu pracy i nad nowym menu, moja kuzynka ma też problemy z jelitem podobne do moich na pewno gorsze także muszę iść do gastrologa, a puki co popracować nad dietą. ELIZA spełnienia marzeń!!!! AGA fajnie że wymiary już ok :) nie masz powodów żeby czepiać sie swoich ud, widziałyśmy fotki masz ekstra nóżki! Mam nadzieje że Twój synek szybko wyzdrowieje :) Ten program ćwiczeń 21 widziałam kiedyś reklamowali że będzie ta nowość ale nigdzie jeszcze nie było też jestem ciekawa co to za cudowne ćwiczenia :) Trzeba poszukać jakiś info. WIKIA a Ty znowu nam się rozkładasz, zdrowiej :) VERUNA uwielbiam makowca :) też bym pożarła wielki kawał takiego świeżutkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo Ty jak zawsze ćwiczysz cały dzień hehe zniknie co ma zniknąć cierpliwości przy twojej aktywności na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Właśnie napisałam plan ćwiczeń, oto i on: Poniedziałek: Jillian M. No More Trouble Zones Wtorek: Jillian M. Banish Fat Metabolism Środa: Wolne Czwartek: Focus T25 Gamma Rip't Up Piątek: Jillian M. Hard Body level 2 Sobota i Niedziela: Wolne Wracam do Jillian :) Muszę od ćwiczeń z Shaunem troszkę odpocząć. W ogóle chciałabym więcej ćwiczyć na całe ciało z hantlami tak jak u Jillian w treningach a nie ciągle cardio. A Wy jakie plany macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hejka:) Aga potwierdzam masz ładne nogi:D:D zgrabniutkie, masz czym sie pochwalić:) zazdroszczę tej siłki, mialam pokupowac hantle ale wiecznie jakies wydatki, teraz rower kupuje to hantlii chyba nie zobaczę przez 2 miechy:/ Lajtowo też mam bryczasy cholera jasna:/ ale juz jest dobrze, tzn nie jest dobrze ale jest lepiej niż było, wstyd do jakiego stanu sie doprowadzilam niedlugo wiosna:):) i chęci więcej, ale czasowo naginasz z ćwiczeniami:) Czanka fajnie że odpoczęłaś czasem taki wyjazd jest jak lekarstwo, ja też wyjeżdzam myślę że w kwietniu na jakieś relaksy i łażenie po górach hehee:):):) plan fajny, pomęczę się z Shaunem do 26 w sumie do 28 bo 27 wolne moje urodzinki i torta bede jadla:p i 28 jeszcze zrobie maxa a od marca tez mysle o Jillian jestem ciekawa jakie beda efekty cos musze pokombinowac raz w tygodniu zrobie jakie pure albo max ja dzis mam wolne, spojrzalam w lustro w pracy i mega siwych:p wiec dzisiaj czeka mnie farbowanie a nie dam rady zrobic treningu bo jeszcze po pracy mam cos do zalatwienia i zakupy wiec bym sie kladla o 1 wiec dzisiaj i jutro wolne na utlenienie. szkoda, dobrze mi szlo ostatnio:) abym sie nie rozleniwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochane za zyczenia juz jesten w drodze.do domku. zmeczona jestem na maksa czabka fajny plan. tez bede musiala zrobic weruna powodzenia w farbowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZA czekamy na fotorelację! na Twojej stronie nie ma jeszcze zdjęć - zaglądałam:PCZANKA ale Cię wzięło na Jillian hahah "zgłodniałaś":DAGA czekam na fotkę tego dziwnego urządzenia (i z Tobą "za sterami":D). Widzę że dobrze siłka na Ciebie podziałała, masz więcej pozytywnej energii, przegnałaś ponure mysli w końcu... i centymetry :)LAJTOWO wymiatasz, już CI to mówiłam, bardzo ładnie ćwiczysz. Podczytuję ile zrobiłaś każdego dnia i aż mnie skręca tak chce mi się ćwiczyć, ale jeszcze jestem osłabiona. dziś 4dzien i chyba ostatni pod kołdrą z termoforem. MYślałam zeby dzis juz ćwiczyć, ale poszłam po rozum do głowy:P 4 dni bez treningów to nie tragedia a i tak planowałam dłuższą przerwę heheh 2w1 mam:)VERUNA sama farbujesz włosy? ja zawsze farbuje sama, i obcinam sie też sama, nie lubie "fryzjerskich fryzur";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeey nie ma , nie ma fotek jeszcze bo nie mialam jak wkleic z telefonu. zaraz nadrobie, promise. . dziewczyny mam wisielczy humor, nie wiem czemu. ale ....zapisalam sie na work tracel- 70% ze wyjade do stanów na 4 miesiace ( jeszcze nic pewnego) . waga 59.8!!! myslalam ze umre, z zachwytu!!! po takim zarciu myslalam ze bede z 64 conajmniej. takze jaja kupione, mleko, wracamy do starych zwyczajów yuhu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna ja też tak całkiem z Shauna nie zrezygnuję, raz w tygodniu na pewno coś z Insanity i Focusa wystarczy, z Jillian już takiego wycisku nie ma ale jej ćwiczenia też są skuteczne i przyjemne :) urodziny masz już nie długo, jak tam będzie 6 z przodu, ważyłaś się? Tort obowiązkowo zjedz i schlej się hehe Jaki kolor będziesz robiła? u mnie na głowie coraz więcej siwych też muszę iść na kolor a nigdy włosów nie farbowałam lubię takie jakie mam ale coraz bardziej mi widać te siwe więc już nie mam wyboru. Eliza zamiast wypoczęta wracasz zmęczona hehe znaczy że wakacje udane :) też już się nie mogę doczekać fotek ;) waga szybko Ci wróci do normy i tak nie jest źle. Wikia odpoczywaj :) ja tylko czasami chodzę do fryzjerki też się wolę sama obciąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×