Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Eliza, świetne zdjęcia, w czerwonej sukni wyglądasz jak gwiazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
nie chcialo mi sie kompa odpalac ale widze ze bede musiala, nie odpuszcze tych zdjec Elizki, ja nigdzie nie łaze do fryzjera, farbuje sama mam ciemne wlosy to raczej wyjsc musi, druga sprawa ja farbuje henna i ja trzymam 2 h wiec nie wiem ile bym zabulila u frzjera za ta pzrzyjemnosc:p henna szybko twardnieje sie kruszy jest zabawa z nia, dlatego musze miec 2 dni bo 1 dzien ona jeszcze sie jakby wzmacnia aby sie nie wyplukiwala z wloskow szybko, a farbuje henna bo mi wlosy lubia wypadac wogole bede diagnozowac pod katem lysienia spowod. Hormonami ale to kiedys i nie chcialam im dokladac jeszcze farba dlatego sie przenioslam na cos ladnego, gdyby nie siwe tez bym nie farbowala:/./:/ wikia no niezle sama obcinasz???jak to robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, myślałam, że nie zdążę z treningiem przed skokami naszej drużyny, ale zrobiłam krótszy, niecałą godzinę 1) 35 min fat burning hiit pilates workout z fitness blender, cardio przeplatane tymi cwiczeniami z napinaniem plus streczing na koniec 2) 20 min hula hop Jestem zadowolona :) zmeczylam sie, bo ta laska robila krótsze przerwy między ćwiczeniami, nie było tyle tłumaczenia co przy siłowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chnę czy basmę po rozmieszaniu z gorącą wodą można mikserem końcówką z nożykiem jeszcze wymieszać jest wtedy gładka masa i się nie kruszy :) jak masło, Veruna, probowałaś tak przygotować proszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po NMTZ z hantlami 1,5kg nieźle mnie Jillian przeczołgała po 20min byłam już mokra :) lżejsze te ćwiczenia niż z Shaunem ale wcale tak lekko nie było, jeszcze hantle dawały popalić szkoda że nie mam takich 1kg dawniej używałam do NMTZ 0,5kg ale za lekko by było, jednak większość ćwiczeń z hantlami, jutro zakwasy :) ELIZA wyglądasz bosko, idealnie! piękne zdjęcia, pogoda :) Nie musisz już chudnąć na pewno :) w sukienkach świetnie wyglądasz, a gdzie bikini? hehe Lajtowo jak zwykle trening super :) Veruna ja też mam ciemne włosy, czarne ale nie chciałabym farbować na czarno bo strasznie to widać jak patrze na znajome to masakra wolałabym jakiś ciemny ale tak żeby nie rzucało się w oczy :) ja obcinam włosy sposobem na 3 kucyki poszukaj filmiku z instrukcją w 5min mam fajną fryzurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żescie się rozpisały raza nadrobię czytanie bo dopiero komp sprawny . Ja farbuje włosy sama kiedyś byłam głupia i zafarbowałam pierwszy raz a miałam naturalne blond jasne ale wiadomo jak to gówniara i teraz już muszę cały czas bo jak już raz rozjaśnisz to już odrastają ciemniejsze :-(. kiedyś próbowałam na brąż i rudę ale jakoś długo nie mogłam wytrzymać :-) Sama bym nie zaryzykowała ścięcia no chyba że bym miała kręcone :-) brwi robie raz sama raz u kosmetyczki zalezy jaki mam nastrój hihi ... Eliza jaka ty jesteś chuda matko !!!!! Jak ja ci zazdroszcze nawet sobie nie wyobrażasz wyglądasz bosko !! a w tej czarne sukience to mam wrażenie że w tali bym cię obiema rękami objęła cudnie kochana cudnie ... Czanka Veruna nogi to może wymiarowo są u mnie ok ale niestety celulit mam spory na zdjęciach nie widać ale wirzcie mi na słowo że on jest :-( ale będę walczyć. .... Wikia no fakt z tą siłownią odzyskałam siły ale to dlatego że jak jestem zmęczona po pracy to mi się nie chce ćwiczyć a na siłownie muszę jak zapłaciłam do tego mam kumpele starszą o połowe która mnie wyciąga :-) Tylko nie wiem jak długo tam pochodze bo będę musiała iść tam się kłócic wczoraj nie było laski która podpisywała z nami umowę i a wczoraj nam z recepcji babka dała jeszcze formularze że nie wypełniliśmy a tam na formularzu że zgadzam się na pobieranie z mojego konta przez klub kwoety wg umowy i mam podac numer konta i się podpisać jak w banku no chyba ich pogieło to jak czek inblanko niech się w d**e pocałuja nie dam nikomu dostepu do mojego konta a skąd mam wiedzieć czy nie pobiora sobie więcej ale sobie wymyslili. Skoro pierwsza wpłata była w kasie to tak im moge płacić po za tym nie mam konta i mają pecha :-). Moge iśc do banku i dac zlecenie stałe z męża konta ale na pewno nie będę im podpisywać nic inblaco ... Wikia zaraz wyslę foty ale są niewyraźne nie wiem czy tam coś zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga próbowałaś pilingu z kawy? ponoć na cellulit super działa, ja przez jakiś czas sobie robiłam kawa plus oliwka i nogi były fajne, ja cellulitu u siebie nie widzę może trochę mam. Musisz zacząć robić jakieś zabiegi w domu, bańka pilingi masaże i może się z tym cholerstwem uporasz, wiem że ciężko zwalczyć ale spróbuj systematycznie coś robić :) A z tą siłownią jakoś dziwnie wyszło, powinno się płacić normalnie w kasie albo sama przelew zrobisz a nie jakieś podawanie swojego konta i kombinacje, podpiszesz i potem wyjdą jakieś problemy lepiej uważać. To ile w końcu oni biorą na miesiąc? tą stówkę czy to tylko tak na początku cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obcinam włosy na czuja:P głowa w dół i "strzępię". potem jak mam głowe normalnie, chwytam włosy, podnosze do góry i to samo ale sprawdzam długości z każdej strony:) mój mąż tez sam sie obcina:) AGA odpisałam na maila w spr. tej maszyny.ELIZA cudnie wygladasz. mi najbardzej sie spodobalas w bialej koszulce i jeansach, świetna talia... a krajobrazy faktycznie niesamowite, kocham góry:)Planuje jutro wrócić do gry:P na wadze nazbierałam 1,5kg :O dla mnie to olbrzymi wynik, trzeba to zbgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka robiłam ten piling latem jest bardzo dobry owijałam się dodatkowo folią były rewelacyjne efekty ale wtedy miałam dużo czasu i siedziałam w krótkich gaciach przyznam się że teraz nawet przestałam używać serum muszę do tego wrócić ale doby mi brakuje :-(. Przychodze z pracy zajmuje się domem małym itd później ćwicze lub ide na siłownie później szybka kąpiel bo mąż się wkurza że zanim się wypindrze w łazience to on już śpi nie mam czasu dla niego a jak będę spędzać dodakową godzinę w kiblu to się ze mną rozwiedzie hehe może jak dłużej będzie jaśniej na dworze to jakoś ten czas się lepiej rozłoży. Czanka za siłownie płace 109zł miesięcznie i tak mam na umowie to była nawet promocja walentynkowa że nie płacisz wpisowego , niby pisze że będą pobierać zgodnie z umową ale ja im tak nie ufam inblanco to nawet sama sobie bym nie dała hehe ... Wikia to można porównać do takiego sprzętu który można kupić nieraz w marketach https://www.google.pl/search?q=urz%C4%85dzenie+do+treningu+mi%C4%99%C5%9Bni+brzucha&espv=210&es_sm=93&tbm=isch&imgil=33GcYgsClu_f_M%253A%253Bhttps%253A%252F%252Fencrypted-tbn0.gstatic.com%252Fimages%253Fq%253Dtbn%253AANd9GcSKa14ktamjS2P70qRU6Rbyq-4CGUmROO7hJRT3fqguWUF5EP5R%253B500%253B500%253By8TrcKi-D7eGvM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.okazje.info.pl%25252Fsh%25252Fsport-i-hobby%25252Furzadzenie-do-cwiczen-miesni-brzucha-ab-roller-movit.html&source=iu&usg=__X-N6ijLMmgiXQYKDyE3n3upoOEc%3D&sa=X&ei=LXkCU4u2AcbR7AaQ54HwDg&ved=0CDcQ9QEwAQ&biw=1680&bih=949#facrc=_&imgdii=_&imgrc=33GcYgsClu_f_M%253A%3By8TrcKi-D7eGvM%3Bhttp%253A%252F%252Fimages.okazje.info.pl%252Fp%252Fsport-i-hobby%252F1521%252Furzadzenie-do-cwiczen-miesni-brzucha-ab-roller-movit.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.okazje.info.pl%252Fsh%252Fsport-i-hobby%252Furzadzenie-do-cwiczen-miesni-brzucha-ab-roller-movit.html%3B500%3B500 coś na takiej zasadzie tyleż że ciągniesz od góry i masz dodatkowe obciązenie i robisz to na siedząco a nie na leżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kuźwa długi ten link haha Jestem po godzinnej jeździe na rowerku stacjonarnym musiałam obejrzeć m jak miłość więc pojedziłam przy nim a później zrobiłam tabatę dzisiejszy trening zaliczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane Zrobilam Asylum Strength. - uff dawno nie cwiczylam z Shaun T. Dziekuje za mile komentarze. . Agus ale mnie rozbawilas z tym mezem hehe Niech Ci Twój mezczyzna jakies masaze moze robi. Ciezko pracujesz teraz. ja narazie nie ide na silke. licze kazdy grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza bravo :-). Powiedz mi po co ty tam jedziesz do tych stanów na tyle czasu? Czanka wowo dziś robisz banisha? Dawno nie robiłam może w któryś dzień się skuszę :-) Ja dziś chyba wolne mam zakwasy w takich miejscach że niewiedziałam że istnieją :-D a wczoraj ten rowerek to dobił moje pośladki haha. ... Wczoraj zjadłam za dużo miałam za świezy chleb :-) dziś muszę trzymać ostro diete :-) chodzą za mną pączki jak ja dawno nie jadłam ale jestem przed @ więc to pewnie moje hormony by zjadły hehe małe potworki :-) Poczekam niedługo tłusty czwartek to może jakiegoś do kawki w ramach śniadania :-) Miłego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Niestety tak jak przewidywałam mam dzisiaj zakwasy na rękach, jakoś przeżyję ;) Aga tak dzisiaj Banish już nawet nie pamiętam jak tam się ćwiczyło kojarzę że było ciężko :) z pół roku temu go ćwiczyłam albo i dłużej, zobaczymy jak mi dzisiaj pójdzie :) Ja jak te pilingi robiłam to tyle co pod prysznicem chwile potrzymałam na nogach i spłukiwałam może sobie tylko tak rób już nie owijaj też pomoże a czas zaoszczędzisz :) Wikia już się dobrze czujesz? Eliza fajnie że znowu z nami ćwiczysz :) i z Shaunem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie gadaj o paczkach bo narobisz mi smaka hihi Ze stanami jeszcze nic nie wiadomo. Licze koszta narazie. jak cos , to do pracy. Rozmawialam ze swoim i z Tata rowniez- powiedzieli zeto dobry pomysl na lato. ale jeszcze zobacze . Czanka po czym masz takie zakwasy ?powodzenia z Jilian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hello Elizka fajne zdjęcia:) miło było oko zawiesić tam tak pięknie!!!!!!!!!! no ale te widoki to nic w porównaniu do Ciebie:p u mnie caly czas 0,5 kg nadwyzki:( motywacja jak cholera:/ Aga wiem coś o tym o braku czasu, przychodze z pracy jem kolacje sprzatam biore sie za trening odpoczywam chwilke pozniej prysznic itd ide z pasem i do wyra to mnie wykancza psychicznie o balsamach ani nie ma mowy, nie ma czasu i nie mam przede wszystkim sily, mąż też jęczy cieszę sie że kończę maxy już nie nabiore sie na godzinne treningii to za długo, od soboty do pon. zrobie cos dluzszego a reszta do 40 min. niby 20 min, ale idzie odczuc;)tez mam cellulit mam jeszcze gorszy bo mam ten stopien bolacy:/ juz troche lepiej ale przy nacisku dalej boli, mam go tyle lat ze juz sie z tym oswoilam:p latem bede miala wiecej czasu bo beda 2 zmiany wtedy go będę męczyć:D Lajtowo niee ja nie robie mikserem czy blenderem rozgniatam widelcem wiem ze dziewczyny tak robia ale jak coś się zafarbuje coś pryśnie, wole nie:p Czanka chciałabym mieć jasne włoski wtedy tego tak nie widać:/ ale po rozjaśniaczu mam strasznie zniszczone włosy i strasznie tego żałuje, wole mieć siwe i machnąć co chwile henną niż mieć szorstki druciak:/ja nie mam czarnych one sa takie ciemno brazowe a nawet troche jasniejsze niz ciemno brazowe, tylko ze ja tych siwych juz troszke mam, kiedyś sobie wyrywałam ale teraz pół głowy nie powyrywam:P nie wiem co to trening banish?? duzo przede mną do trenowania:) wikia jak zdrówko??? już powoli dochodzisz do siebie??poszalałaś 1,5 kg:P może waga źle zważyła, u mnie od tygodnia więcej na wadze, jestem zła:/ jak nic nie schodzi od razu mi się wszystkiego odechciewa, jak jem kurczaki na kolacje wszystko cacy, ostatnio chleb jadlam widocznie nie jest mi przeznaczony, musze znowu obkupić się w kurczakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jeszcze zakatarzona jestem, osłabiona. nie wiem czy ćwiczyć, zobacze wieczorem może tak może nie ale tesknię i za masażami bańką też. teraz nie robię bo musiałabym się rozebrać na te 30-60min i bym zmarzła. wczoraj mało jadłam żeby wagę przyhamować i juz ubyło 0,6kg z tych 1,5kg nadprogramowych, wiec to nie był tłuszcz tak szybko by nie urósł i zniknął. pewnie woda. ale słonko za oknem! pięknie jest a ja w domu siedzę heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dzis zimno i prawie zadnego ruchu pustki w sklepie gdzie ci ludzie? pije juz czwarta herbate dzis nie cwicze spie u babci zeby malego popoludniu i rano nie tachac kekarka kazala go potrzymac w domu. W biedronce sa fajne maty antyposlizgowe do cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA przypomniałaś mi, mam stanik sportowy z lidla za 25zł, musiałam go nieco przeszyć ale juz jest w miare dobry. bede ćwiczyć w dwóch takich tanich sportowych na raz. wczesniej ćwiczyłam w jednym porządnym który trzymał dobtrze biust (markowy kupiłam za ok.250zł) kiedyś ale już jest za luźny:D w zasadzie opłaca sie kupić kilka tanich i używać po dwa niż kupić jeden taki drogi i nie miec na zmianę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wikia ja zakladam normalny i na to sportowy wtedy nic nie drgnie haha ale nie pomyslalam o dwoch sportowych musze sprobowac. te sportowe sie po czasie rozciagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zajete jestesmy dzisiaj widze Czanka jak szukanie pracy? ja mam dzisiaj impreze pracownicza, i obiad (postaram sie zjesc malo hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 4 dzień ćwiczeń pod rząd jutro przerwa, bo na bank nie dam rady ćwiczyć, nie wiem też jak bedzie w czwartek 1) 10 min hula hop 2) 19 minut Bodyweight cardio workout z fitness blender oprócz ostatnich 4 minut, które zrobiłam na końcu zestawu 3) 11 minjoseph pilates basic mat for begginers by bluebird pilates munich, z takim gościem na plaży, który ma bardzo zgrabne nogi 4) 16 min natural brazilian z fitness blender 5) 4 min stretch z punktu 1 6) 5 min hula hop Na koniec masaż ale nie bańką bo nią masuje co drugi dzień, tylko masażerem z wypustkami Tak więc znów trening trwał ok godziny :) teraz być może dwa dni przerwy, a może jeden :) mam już mięśnie jakieś na brzuchu, niestety tak jak w dowc***e, nie widać ich pod kołderką z tłuszczu hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzień, pięknie się zaczął pogoda świetna słońce ciepło, rano pozałatwiałam kilka spraw przeszłam pół miasta ;) potem zabrałam syna na plac zabaw i karmiliśmy łabędzie, mam w okolicy rzekę ;) a po południu głowa mnie strasznie rozbolała musiałam się przespać i niestety dzisiaj już ćwiczeń nie będzie, muszę przełożyć na jutro. Niestety w okolicy ogłoszeń o pracę brak, nic nie ma co by mnie zainteresowało, sama chodzę i składam gdzie chciałabym pracować jak się zwolni miejsce mają dzwonić, także na razie muszę przeczekać jest luty kiepski czas na szukanie pracy, może niedługo się coś ruszy :) ELIZA zakwasy mam po Jillian, ćwiczyłam na całe ciało z hantlami 55min, ostatnio mało co taki trening robiłam. VERUNA ja nie lubię długo ćwiczyć, takie treningi godzinne cały tydzień by mnie wykończyły jeszcze ty masz mało czasu dla siebie wieczorem, podziwiam że jeszcze ciągniesz te maksy ja bym wymiękła i robiła krótkie treningi ;) Ja też wyrywałam siwe włosy puki były pojedyncze a teraz coraz więcej jeszcze mi strasznie wypadają lepiej nie ruszać tylko spróbować farby ;) WIKIA nie przytyłaś spokojnie nadwyżka zejdzie :) LAJTOWO hehe nie tylko Twoje mięśnie są schowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dziewczyny ja tez mam kaloryfer na brzuchu tyle ze w zabudowie hahaha. Jestem u babci ogladam seriale i nagrzeszylam strasznie zjadlam tego paczka mialam sie powstrzymac do tlustego ale stal na stole taki samotny pech chcial ze tesciowa dzis kupila. i wafelka i troche groszkow z herbatnika w czekoladzie teraz mnie mdli blee mam za swoje strasznie mam przed @ w tym miesiacu ale od jutra koniec dzwonil trener czy nie przyszla bym jutro na 19 rozpisze mi nowy trening ciekawe co wymyslil. czanka luty to nie jest dobry miesiac blizej wiosny cos znajdziesz. aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja też dzisiaj jadłam takie groszki ale poprzestałam na 3 ;) też jestem przed okresem i masakra walczę z apetytem głównie na kanapki ;) ja to zawsze zaczynałam nową pracę w lutym albo marcu hehe kilka lat temu jak zwolniłam się z pracy też szukałam w zimie i było ciężko ale jednak się udało, ciekawe jak będzie teraz, na razie mam zasiłek z bezrobocia i szukam na spokojnie, nie chcę iść byle gdzie do marketu za grosze i robić za popychadło jak to jest w okolicznych sklepach, chciałabym coś fajnego raczej już na stałe a nie tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduję się, że dziś nie ćwiczyłam, wygrzewałam się. jutro juz normalny dzień, koniec leżenia praca czeka. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko ratunku tesciowa tak chrapie ze chyba juz dzis nie zasne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piernicze ostatni raz tu spalam w calym domu bylo slychac, nie wyspana jestem strasznie :-( Za oknem nie ciekawie chyba bedzie padac zapowiada sie dzien do d**y. Do pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×