Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Lajtowo przestan zrzedzic! ja tez juz mam blizej do 30stki niz do 18stki:( hihi a uwierz mi cale zycie mialam okropny olbrzymi celulit. ok przestaje marudzic, czas na trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że każda z nas ma inną przygodę ze swoją skórą... ZAwsze miałam ładne nogi bez celulitu, zgrabne itd. Zauważyłam go 1,5roku temu i zaczelam masować kremami, po 2 miesiącach sie zniecheciłam. Zrobiłam przerwe. Kiedy zaczelam ćwiczyć byłam pewna ze szybko zniknie bo jest w miarę "młody" a nie 5czy 15-letni. Wszedzie czytalam ze od cwiczen znika! I tak ćwiczę juz 7,5miesiąca a celulit jest, taki jak był. Dlatego postanowiłam siegnać po bańki i teraz widzę że jest trochę mniejszy. Nie wiem jaki mam stopień, bo jest mało widoczny ale bolesny, chociaż po tych masażach jakby mniej bolał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia! Celulit , ktory boli? naprawde? wow, nie mialam pojecia. o kurde . ja juz po cwiczeniach. 40 min wycisk. teraz jem swoja zupke warzywnicza z kurczakiem. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia ja tez mam bolesny, ale mega widoczny jak patrzylam na moja cellulitowata skore same faldy i fale dunaju i przysiegam jakbym 60 latke widziala cos okropnego, tym bardziej ze dopiero mi stuknie 26:p kiedys czytalam na temat cellulitu i niby ten bolacy to jest ten ostatni stopien czy przed ostatni??? W kazdym badz razie ja mam ten najgorszy bo widoczny i bolacy i jest go ciezko usunac a banki moga pomoc bo one rozbijaja grudki tluszczu a cwiczenia raczej ujedrniaja wiec banki chyba ostatnia deska ratunku na nasz cellulit, ja mam cellulit 13 lat to se wyobraz Elizka moze bolec:/ niestety:/ boli przy nacisku lub dotyku, ostatnio pisalam ze jak mezulek mnie dotknal to boli tak jak kogos palcem szturchniesz:p Lajtowo no wlasnie ujednic skorke i bedzie pieknie:) a 40 lat co to za wiek??? Teraz kobiety sa inne niz kiedys mozna powiedziec ze druga mlodosc:D:D:D a mi zlecialo z bioder, pupy ja mialam 116 cm w obwodzie:/:/:/ i dobrze ze z tej pupy mi schodzilo bo chyba bym sie zalamala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zaczynam plan z Fitness Blender, nie wiem czy mi się spodoba i czy przejdę cały ale spróbuję :) Plan jest na 2 miesiące ja nie będę zaczynać od początku tylko od połowy pierwszego miesiąca tak żeby do końca marca być wylaszczona na MAKSA!!!! W planie są ćwiczenia 5 dni w tygodniu weekend wolny można w soboty coś dodać ja nie będę. Jak któraś jest zainteresowana prześlę na maila, w necie ciężko było znaleźć ten plan musiałaś ściągać z pewnej strony ;) Plan jest super opisany po ang ;) podane są nawet spalane kalorie w każdym treningu w przybliżeniu :) Teraz muszę pościągać filmiki z YT i zaczynam od dzisiaj :) Ale znam siebie i wiem że jak mi nie podejdzie odpuszczę także na razie jestem podjarana ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziewczyny współczuję Wam cellulitu ja mam szczęście z Elizką i nie mamy takich problemów ale kto wie ile jeszcze będziemy się tym stanem cieszyć ;) Walczcie bańki w dłoń! pilingi z kawy raz w tygodniu chociaż :) Dacie radę i pozbędziecie się choć trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
a z dieta juz u mie lepiej, nie wiem co sie ostatnio dzialo ze sie opamietac nie moglam ze slodyczami tak jakbym byla w transie, obrot o 360 stopni, nie wiem moze te moje zaburzenia nie mam pojecia, wczoraj czulam sie normalnie jak zawsze slodkie mi wisi, dzisiaj tez, nie potrafie tego wytlumaczyc:p wikia a maxy nie sa zle:) gorzej z czasem, ze moj dzien sie zaczyna od 7,30 a konczy o 23.30 wtedy dopiero mam czas dla siebie a tak non stop na obrotach wiec powoli czuje sie zmeczona,ale jeszcze troszke i inaczej to rozplanuje:) Aga zdaj relacje jak banieczki:) najlepsze jest cos olejowego tak aby poslizg mialo na kremie raczej nie dasz rady, a na zelu nie wiem jak skora Ci zareaguje??? W razie w moze olej kokosowy bylby ok???on jest na podraznienia itd wiec moze byloby ok?? Ogladalam filmik to wczesniej jest dobrze skore rozgrzac masujac, a same banki lepiej masowac tymi srednimi bo malymi sie namachasz:p jestem ciekawa jak wrazenia. czankus kochana wiem co to znaczy brak energii, najgorsze sa przerwy nienawidze ich zawsze przez pierwsze dni mam zapal i tesknie za nimi a pozniej jak przyjdzie mi cwiczyc to klops, nie chce mi sie nie pociaga mnie to:/nie wiem co Ci poradzic zrob moze na zachete brazil butt lift albo JM killer cos tam:p lubie takie treningi gdzie nie skaczesz a miesnie pala moze to Ci da kopa jak lubisz cos takiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka ja poprosze, treningi ile trwaja??? Ja widzialam po 20 min, one takie krotkie??zawsze mozna zrobic 2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam rozmowę o pracę :) właśnie do mnie dzwonili a wczoraj wysłałam CV tak bez przekonania bo akurat ta firma jest bliziutko mojego domu, nawet nie wiem co bym miała tam dokładnie robić i na jakich warunkach, no to teraz będę w nerwach do jutra chodzić hehe mam nadzieje że mnie bardzo nie przepytają obym się nie zaczęła jąkać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna za raz wyślę plan ;) A treningi nie są wcale krótkie wręcz przeciwnie hehe np. dzisiaj będę ćwiczyć 50min trening siłowy 30min potem prawie 20min cardio i rozciąganie ponad 10min tak jest rozpisane, każdy dzień jest rozpisany dokładnie a filmiki na YT. Drugi miesiąc planu jest hardcorowy czasami ponad godzina, ale najwyżej jak nie dam rady przerwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
no to mam co robic po insanity:p sprobuje tego blendera ale bede cwiczyc 5 razy w tygodniu,zeby w dni robocze odetchnac:p powodzenia na rozmowie:) o której masz rozmowe??jak zadzwonili to juz coos;) teraz musisz dobrze gadac:> ja przed rozmowami zawsze mam sraczke:o ale w sumie dobra opcja na zatwardzenie:D ELiza no to nie ma zmiłuj, jedziesz:):):) jak juz wybierzesz jakas robotke napisz nam co bedziesz porabiala:)GRATULUJE odwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, proszę, wyślij mi też tę rozpiskę, bo ja dużo już z fitnes blendera robię, ale dość chaotycznie, mam już parę ulubionych, ale może trzeba podejść bardziej metodycznie :) dopiero jem obiad, więc będę ćwiczyć ok 19 jeszcze nie wiem co. Mój email popcult@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna w pierwszym miesiącu tego planu są ćwiczenia 5 dni w tyg a w sobote można cardio ale nie koniecznie mi to pasuje :) Ale po tych maksach to chyba za lekko będzie zaczynać od początku, w sumie nie patrzyłam jak wyglądają treningi z pierwszych dwóch tygodni planu ale widziałam że mało kalorii palą więc raczej lekkie, może też zaczniesz od połowy jak tam chcesz ;) Idę na rozmowę na 12:30, na bank będę siedziała rano w kiblu hehe też tak mam przed czymś ważnym, a od razu po telefonie mnie już brzuch rozbolał z przejęcia to też norma, spróbuję się odstresować wieczorem, zrobię paznokcie i niech się jutro dzieje co chce, szczerze mówiąc zależy mi pół na pół żeby dostać tą prace będzie co ma być i już :) a rozmowę tak czy siak chciałabym mieć za sobą jakąkolwiek bo nawet nie pamiętam jak wygląda co pytają i w ogóle :P Czas poćwiczyć, potem napiszę czy mi się podobało :) Eliza fajnie że wszystko idzie po twojej myśli :) kiedy ten wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka trzymam kciuki, na pewno się uda :-) dobrze że masz takie nastawienie jak się idzie z takim że ci nie zależy to wtedy zawsze się udaje :-D Ja też poproszę ten plan :-D Eliza Lajtowo ma racje w pewnym wieku ciało robi się inne jest dużo ciężej jeżeli chodzi jędrnośc itd do tego hormony ja kiedys też nie miałam problemu wystarczyło że zrzuciłam ze trzy kilo i celulit znikał ateraz mam wrażenie że po ciązy moje ciało jest dużo inne niż przed :-( no nic będę działać tą banką:-). dzwoniła do mnie babka z klubu że pogada z menadzerka w sprawie tych płatnoći że zdaje sobie sprawe ma oddzwonić co dalej zobaczymy :-) jak chcecie to zobaczcie sobie ten klub to siecówka w całej polsce nazywa się o2 mają swoje strony internetowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, dzięki, zabieram się za analizę, na pierwszy rzut oka wygląda to dobrze, może też zacznę od połowy, albo będę robić po dwa w jeden dzień :) ja robiłam te dłuższe już od miesiąca, więc nie przeżyje szoku, fajna ta rozpiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
ja jutro bede studiowac harmonogram bo dzisiaj na komórce siedze wiec troche ciezko, a jutro na duzym ekranie wiec bede wiedziala co i jak:) i jak od polowy zaczynaja sie ciekawsze treningi to tez bede z tej czesci startowac:) znalazłam winowajce moich zaparc sa to banany:( a ja je tak kocham:( zauwazylam ze jak zjem banana to mam problem a jak zjem drugi na nastepny dzien to juz mam powazny klopot, rozmawialam dzisiaj z kumpela i mowila ze jak byla u lekrza to ta jej mowila ze jak ktos ma problem z tymi sprawami to bananow nie mozna jesc, ryzu,i chyba mleko?? Tak wiec koniec z bananami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po 50min z Fitness Blender (nr 14 z planu) Dziewczyny super były te treningi! :) Cała mokra jestem aż mi się leginsy do tyłka przykleiły nie mogłam zdjąć hehe Robiłam trening 33min z kettlebell a że nie posiadam to wzięłam 2 hantle wyszło 3kg obciążenia mało ale przy moim kręgosłupie wystarczy na razie i tak czułam wycisk, potem było cardio interwały 17min, 1min ćwiczeń 20 sek. trucht i też czułam niezły wycisk wszystkie ćwiczenia banalnie proste i ogólnie wszystko super :) nudy nawet nie było włączyłam radio i poszło. Aga poczułam się jak za starych dobrych czasów z Insanity :) Oby tak było po kolejnych treningach :) Lajtowo na pewno Ci się spodoba, ja tak tylko ogólnie przejrzałam plan ale wydaje się fajnie ułożony, nawet filmików nie przeglądam po prostu oddaje się w ich ręce hehe Ja zaczęłam od nr. 14 nie wiem może ten początek wcale taki słaby nie jest w sumie ale wolę od połowy bo wątpię żebym wytrwała aż 2 miesiące z planem ;) Veruna ty też sprawdź dobrze plan może ten początek wcale nie taki zły, ja tam wolę przejść szybciej do tych cięższych treningów puki mam chęci ;) Ja bananów nie jem ale to prawda mogą zapierać, w mojej diecie lekkostrawnej jest polecany ryż i chude mleko więc chyba to nie takie złe, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... a ja sie zastanawiam co sie dzieje... a ja wczoraj 2 banany zjadłam i dzis jednego :(Fitnes blender pare razy ćwiczyłam ale na razie mnie nie ciągnie. Na jutro zaplanowałam ten trening z hantlami co pisałam (Bootcamp). A dzis masaż bańką. AGA olej kokosowy faktycznie może być dobry, zimnotłoczony jest do wszystkiego: do smarowania skóry, maseczek na twarz, na przesuszone koncówki włosów, do smarowania pieczywa, do robienia ciasteczek itpELIZA wiadomo kiedy jest wyjazd? jakoś niedługo czy na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia mam też masło kokosowe zobaczymy. Czanka muszę obadać jak mówisz że daje w kośc to coś dla mnie hehe Veruna banany zapieraja, ryż też, mleko zapiera bardzo często przy alergii pokarmowej, kakao, czekolada, jagody, gotowana marchewka (surowa przeczyszcza) akurat produkty zapierające mam obcykane bo z małym miałam problemy więc musiałam tego pilnować, Czanka ryż jest lekkostrawny co nie znaczy że nie jest zapierający, przy diecie lekkostrawnej sa polecane produkty zawierające mniej błonnika bo on może podrazniać jelita stąd np białe pieczywo. .. Byłam na zakupach nogi wchodza mi do de.. Kupiłam sobie ekologiczna herbatkę oczyszczającą wypróbuję w sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochane! ja tez chce ten plan. Kiedys robilam Blendera z kettle, byl mocny. . Dziewczyny wyjezdzam w okolicy 25 maja. Mam 4 oferty, musze nakrecic filmik o sobie dla swojego przyszlego pracodawcy - mam stresa:) Wyjazd na max 4 miesiace. Prace swoja rzucam oczywiscie:) . Czanka na jaka pozycje aplikowalas Aga jak Twoja praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga plan wysłałam, po tym dzisiejszym treningu jestem zadowolona bo dostałam wycisk, jak kiedyś przeglądałam ich treningi tak myślałam że jest jak u Shauna tylko babka sama ćwiczy, zobaczę jak inne może też mi podejdą fajnie by było. Eliza Tobie też plan wysłałam :) filmik? ojej ja to bym wymiękła hehe ale na pewno dobrze się zaprezentujesz :) do maja niby daleko ale szybko zleci, a jaką tam masz pracę do wyboru? Ja teraz złożyłam na asystenta menadżera restauracji tak brzmi stanowisko a tak naprawdę chodzi o jakąś stołówkę pracowniczą i w sumie nie wiem co dokładnie tam bym miała robić, pisało tylko że trochę na kasie i obsłudze klientów jakieś biurowe sprawy, żadnych wielkich wymagań nie mieli, jutro się dowiem więcej ale mam bardzo blisko więc warto spróbować może się nadam ;) Już samo to że zadzwonili mnie podbudowało hehe czyli szanse mam ;) Wikia a ty już jesteś w 100% sprawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza moja praca bez zmian narazie mam nudy w pracy bo ferie otworzył się u nas market z ciuchami miałam składac tam podanie ale zatrudniali tylko na nie pełny etat także lipa 600zł mnie nie urządza także nawet wam nie mwiłam narazie zostaje w swojej. ten sklep jest dosyc daleko więc mam nadzieje że nie będzie dla mnie konkurencją ceny mamy podobne. Ostatnio obroty mocno spadły nie ma ludzi mam nadzieję że po feriach wszystko wróci do normy byłam w tamtym sklepie i nie widziałam tłumów nie wiem jak w godzinach otwarcia mojego. Eh a tak po za tym to same staze ja już na to za stara jestem staż już mam zrobiony nie zamierzam dawać się wykorzystywać :-) Dzięki Czanka wygląda obiecująco musze przejżeć treningi dziś chyba nie poćwiczę mały jeszcze nie śpi kurcze zaczoł mi spać u babci i wieczorem nie jest śpiący za to jest cały czas mama i mama. Mam mega zakwasy na d***e hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi się za bardzo nie chce przeglądać tych filmów jak oni mają tego setki hehe wolałam właśnie jakiś gotowy plan żeby to ogarnąć, będę ściągać na bieżąco treningi i testować od razu :) wolę mieć na kompie bo czasem YT się zacina, jakby co będę pisać który fajny :) A Ty teraz masz jeszcze siłownie i bieganie masz co robić ;) Konkurencją się nie przejmuj jak nie są zbyt blisko i nie mają dużo niższych cen będzie ok, zobaczysz przyjdzie wiosna lato to będzie większy ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc jestem metodyczna i postanowiłam zrobić od początku rozpiski fitness blender, ale nie wszystko :) 1) 8 min total body warm up z day 1, tego drugiego nie robiłam, bo trzeba było ściągać za pomocą jakiegoś konwertera, a to był fit test, ominęłam :) 2) 30 min low impact cardio workout day 2 3) 12 min cool down and stretch z day 1 4) 10 min hula hop Tak więc następny będzie day 3 :) jutro zrobię. I wiecie co, wcale nie jestem mniej zmęczona niż zwykle, wyszło w sumie też ok godziny, ćwiczenia takie jak zwykle u nich, ale wcale nie lekkie, dały popalić, wniosek- po tym dniu przerwy dobrze że zaczęłam od początku. Zresztą dziś późno zaczęłam bo późno wróciłam z pracy, więc też dobrze się złożyło. Skoro proponują 5 dni treningowych to ok będę robić, ewentualnie będę przeplatać pilayesem albo czymś :) dzięki Czanka za rozpiskę, zobaczę w którym dniu pojawią się te ćwiczenia, które zwykle robię, bo wolałam jednak poćwiczyć zamiast analizować szczegółowo :) zrobię to w sobotę, jak będzie więcej czasu :) Na koniec masaż, najpierw masażerem z wypustkami, a potem bańką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA w 100% nie jestem zdrowa, może w 70% dlatego dziś odpoczywam, tylko masaż zrobiłam:P Przy okazji pooglądałam sie w lustrze bo dawno sie nie widziałam przez tą chorobę (ciągle w dresie, polarze i szaliku po domu łaziłam:)) i powiem Wam że to jeszcze nie jest to, ale juz mi sie w miarę podoba heheAGA jak bedziesz robic masaż banka i Ci skóra sie wysuszy (moja sie wysusza, jest odwodniona) to możesz nawilżającym/odbudowującym kremem potem się smarować.ELIZA wezmą Cię na pewno wierzę w to. To juz za 3 miesiące...:) Jesteś moją bohaterką;)VERUNA gdy czytałam Twój post przypomniałam sobie jak kiedyś męzowi opisywalam was w skrócie i powiedzialam że "Veruna to ta co często mówi o sraniu i kotletach" :D błagam nie obrażaj się :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski powiedzcie mi czy ten masaż to zawsze tak boli i czy to ma boleć? w sumie to nie oglądałam tego filmiku bo jeszcze nie miałam czasu więc spróbowałam z tego co mówiłyście druga noga juz bolała troche mnie :-P no i drugi raz to samo miejsce też ale się zatanawiam czy ja dam radę tyle czasu co wy????? hehe Dziś tylko 15 minut bo chciałam spróbować na jutro przygotuję się już bardziej merytorycznie i psychicznie :-) podejżewam że drugi raz jak to przy masażu będzie najgorszy? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga, ty czytałaś w ogóle co ci napisalam e wcześniejszych wiadomościach? Hehehe Nie masuj sie codziennie no i na poczatek na pewno nie az tyle czasu, skora musi sie przyzwyczaic, ten masaz ma nie boleć aż tak strasznie, na początku wiadomo, bardziej, bańki też masz nowiutkie, wsysają skórę aż miło. Reguluj siłę zasysania, jak boli, to wypuść z bańki powietrze i zassij mniej :) no chyba że chcesz mieć siniaki, ale wtedy będziesz musiała zrobić odstęp dłuższy. Prawidłowo wykonany masaż bańką nie powinien zasiniaczyć ciałaa, mówi ten gość na filmiku, jeden siniak przypadkowy to nic złego, ale więcej to źle wykonany masaż :) robiłaś powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ty czytałaś w ogóle co ci napisalam we wcześniejszych wiadomościach? Hehehe Nie masuj sie codziennie no i na poczatek na pewno nie az tyle czasu, skora musi sie przyzwyczaic, ten masaz ma nie boleć aż tak strasznie, na początku wiadomo, bardziej, bańki też masz nowiutkie, wsysają skórę aż miło. Reguluj siłę zasysania, jak boli, to wypuść z bańki powietrze i zassij mniej :) no chyba że chcesz mieć siniaki, ale wtedy będziesz musiała zrobić odstęp dłuższy. Prawidłowo wykonany masaż bańką nie powinien zasiniaczyć ciałaa, mówi ten gość na filmiku, jeden siniak przypadkowy to nic złego, ale więcej to źle wykonany masaż :) robiłaś powoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×