Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

ot tak! juz sie zabieram , bo boje sie ze mnie dogonisz, hehe Aga, Czanka, Wikia, ile wazycie?? mówic mi tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
hahaha Eliza wariatko:P no właśnie uważałabym na pozostałe:> to jak? lecisz z maxami??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Czanka Czanka!!!!! porwali Cię na tym spotkaniu czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eli powiem ci ile waze jak mi sie okres skonczy . Veruna robi miesiac maxow juz drugi miesiac he he. Czanka jak rozmowa? Ja Dzis w pracy tylko na czas lekarza zalatwilam zastepstwo. Niestety bylismy ponad trzy godziny tyle maly wytrzymal za miesiac nastepna wizyta nie jest dobrze psycholog powiedziala ze jest gorzej niz ja mowie tzn ze mi sie wydaje ze duzo rzeczy jest ok a tak naprawde nie jest maly wcale tak duzo nie rozumie jak mi sie wydaje jak patrzylam jak sie bawi z ta psycholog to wydawalo mi sie ze wszystko jest dobrze a ona mnie pozniej uswiadomila jak malenkie szczegoliki sa wazne poplakalam sie u niej ona powiedziala ze ja juz jej opowiadajac. o nim nie swiadomie probuje ja przekonac ze to nie autyzm. powiedziala jak mam pracowac z malym i jutro dzwonie do osrodka zajmujacego sie tematem umowic sie na medyczna diagnoze . Jestem zalamana moje dziecko ma problem z komunikacja nie czerpie wiedzy ze srodowiska jak inne dzieci dla niego nasza mowa to jak dla nas chinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA jesli tak jest z Twoim małym to.... TAK JEST. Musisz się z tym pogodzić, dopiero wtedy będziesz w stanie się "zająć" tą sprawą i "poprowadzić" syna. Wiem, łatwo mi mówić bo to nie ja jestem w tej sytuacji.... Ale Ty jesteś. I Ty musisz sobie z tym poradzić. Nie płacz, jesteś z***biście silną osobą znam Cię pół roku:) Miewasz chwile załamania ale to są chwile - potem jesteś ze stali. Dasz radę czuję to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus kochanie, badz silna!! Pracuj nad malym i wszystko bedzie dobrze. Placz Ci nie pomoze. Na pewno pod opieka lekarzy wszystko bedzie ok. nie zalamuj sie , prosze. jestesmy z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELIZKA w gorącej wodzie kąpana, powiem za 2-3dni, wyslę zdjęcia i wymiary dowiesz się WSZYSTKIEGO:D Też wymień się wymiarami:)VERUNA jak Ty tak możesz ćwiczyć dzień w dzień tez tak chcę ale problem że... nie chce mi się hahah Chcę chcieć ale nie chcę...:D Cholera muszę d**ę ruszyć, zaraz wyciągnę pasa i się zdzielę po d***e za to lenistwo:DByłam na spacerze połączonym z zakupami 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, ja nawet na wymiary nie patrze! zmierze sie za 2 tyg przed przyjazdem Taty bo sie zwyczajnie boje. nie mam sie czym chwalic na dzien dzisijeszy czekam na wasza motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Aguś nie mam pojęcia co Ci napisać:(obojętnie co bym nie napisała i tak Ci smutku nie ukoi, a ja mówię płacz, czasami to potrzebne też jestem twarda babka ale dobrze jest jak człowiek trochę powyje:/ Musisz mieć plan, dużo czasu poświęcić dziecku i wszystko tak rozpracować abyś nie padła na pysk wieczorem bo oszalejesz, wiem że jest Ci ciężko ale jedyne pocieszające w tym wszystkim jest to że dzięki Tobie, że byłaś uparta ,(jeśli to autyzm) zostało to wcześnie wykryte bo jak sama wiesz lekarze twierdzili że wszystko ok Mocno Cie ściskam, aż nie chce się wierzyć 3maj się Aguś:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
wikia, chyba żeś oc***ała:P przecież nie naginałam dzień w dzień czasem miałam dzień przerwy czasem 2 różnie to było ale mimo wszystko z tymi maxami ładnie mi poszło jestem dumna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
no właśnie Eliza w gorącej wodzie kąpana:>:> dobrze wie jak termin przypada a już o foty wymiary i wage woła:> a może chcesz nam wysłać swoje foty??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
moj mail w_e_r_k_a_25@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
dzisiaj na kolacyjke mam gołąbeczki:) milego wieczorku laski, juz dzis raczej sie nie pojawie do juterkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy jakis termin ?:) jej ja musze naprawde zapisywac kazda swoja mysl. jestem totalnie zagubiona ! ... moja dieta na dzisiaj owsianka 3 jajka z plasterkami indyka owsianka niedlugo silownia po silowni ogórek i na dzisiaj BASTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups zapomnialam owsianka 3 jajka, indyk popcorn 60 gram z niska zawartoscia tluszczu owsianka razem okolo 1300/1400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, żeby zdiagnozować autyzm potrzeba kogoś więcej niż byle pani psycholog z poradni. Tak naprawdę pełną diagnozę autyzmu robi tylko jeden profesor w krakowie, to jest jakiś ośrodek. Wszystkie te laski w poradniach mówią podejrzenie autyzmu, bo to teraz modne. Autyzm też się dzieli na lekkie i cięższe przypadki. Nie zamartwiaj się na zapas, bo żeby dokładnie wiedzieć co jest dziecku i jak potem pracować, to musisz trochę więcej do specjalistow pochodzić. Mojej córce też powiedzieli jak miala 3 lata, że podejrzewają autyzm, teraz ma 14 lat, jest wszechstronnie uzdolniona, ma świadectwo z paskiem i jeździ na konkursy. Ale rozumiem cię, też się tak czułam kiedyś i usłyszałam słowa pociechy, zresztą jak nie pojedziesz do specjalistycznego ośrodka to nie wpiszą ci diagnozy autyzm, tylko jakieś zaburzenia ogólnorozwojowe. Zrób porządna diagnozę. Dostaniesz pewnie propozycje różnych zajęć, może to tylko coś z napięciem mięśniowym, zbadaj wzrok i słuch synkowi, dobrze tibia ćwiczenia u logopedy, masowanie buzi itd, zobaczysz, jeszcze się nachodzisz, ale możliwe że nie jest tak źle jak ta babka ci usiłowała wmówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś ćwiczyłam 1) 10 min hula hop 2) 34 min standing abdominal z fblend z rozpiski plan #4 3) 10 min quick simple z tego samego day 4 4) 10 min dodatkowo abs workout też z fitn blend 5) 5 min brazil te swoje Jestem wykończona. Ten day 4 to ćwiczenia brzucha głównie i trochę nóg. Nswet nie miałam siły masażu robić :) dobrze pomyślana ta rozpiska. Daje popalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Nie miałam czasu całe popołudnie zleciało nie wiem kiedy, musiałam jechać na zakupy i to dwa razy bo się okazało że nie mam odpowiedniej bluzki na jutro. Rozmowa poszła gładko na szczęście nie było typowej rozmowy z rekrutem czy jak się tam zwą ;) tylko normalnie z szefem tej stołówko restauracji ;) w sumie to opowiedział na czym polega praca, zarobki itp i zapytał tylko o poprzednie obowiązki w pracy i doświadczenie, szuka asystenta głównie do prac biurowych raczej łatwizna i przyjemna praca a co najważniejsze weekend wolny praca w fajnych godz 7-15 jakieś 5min samochodem od mojego domu. Jutro idę na dzień próbny, nie boję się postaram się pokazać od najlepszej strony i nie popełnić jakiejś gafy :P Wiadomo konkurencja jest przede mną była jakaś dziewczyna ona też ma próbny dzień tylko w innym terminie pewnie jeszcze kilka osób też ale jestem dobrej myśli nie mam wyjścia :) Dzisiaj nie ćwiczę, nie miałam czasu normalnie jeść i zjadłam sporą kolacje, wypiłam piwo, musiałam się odstresować :P A za niedługo idę spać bo jestem wykończona, ból brzucha i głowy mnie dzisiaj wykończył, tabletki g***o dały, jeszcze się stresowałam z rana. VERUNA masz kilka dni na 6 czekamy! Trzymam kciuki za ten interes hehe Fitness Blender jest inny niż Insanity bo ćwiczy jedna babka i trening wygląda inaczej ale raczej wycisk jest porównywalny, spróbujesz to się przekonasz :) mi się podoba. ELIZA co ty z tym 55kg jesteś ekstra laska już nie musisz się odchudzać, po za tym wagę trzymasz i serio odpuść może ;) Ja się nie ważę od dawna, teraz mam okres nie wiem kiedy wejdę na wagę, może za tydzień. Ostatnio mi waga stała na 58,6kg ciągle. AGA przykro mi że Twoje obawy się sprawdzają, ale na pewno uda się pomóc małemu i będzie lepiej :) Może będzie tak jak Lajtowo pisze że jeszcze to nie jest ostateczna diagnoza. Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka to super praca :-) na pewno ci się uda. Lajtowo ja wiem że to nie jest ostateczna diagnoza ona zreszta mówiła że nie ma uprawnien do diagnozy dlatego mamy jechać do ośrodka w Mikoszowie tam diagnozują zdiagnozowac może tylko psychiatra i neurolog u neurologa byliśmy napięcie mięsniowe ma w porządku został nam już tylko psychiatra i logopeda w tym ośrodku bedą wszyscy specjaliści naraz i tam powinnismy już dostać diagnozę. Ta psycholog u której byliśmy pracuje z dziećmi autystycznymi ale diagnozy wydać nie może . Mam nadzieję że jednak bedzie innaczej choć wiem że muszę przygotowac się na tę gorszą wersję boli mnie tylko to że to taka choroba która czyni człowieka (dziecko) nieszczęśliwym w naszym świecie:-(. Dam radę wiem że musze dać ale ja to ja a dziecko niestety czuje się zagubione eh Czanka nie przejmuj się tym piwem dzięki twojemu wpisowi też właśnie otworzyłam a co mi tam jedno wypiję żeby mi się lepiej spało nie chce znowu brać prochów, aż mnie nogi bolą tak ze mnie stres schodzi. dzis robie wolne jutro idę na siłownie i zrobie masaz wyzyję się przy cardio dzisiaj muszę odpocząć. Dziękuję wam dziewczyny za wsparcie to naprawdę dla mnie dużo znaczy :-) NO to dziś sobie poryczę a jutro spinam poślady dziecko potrzebuje kogos kto go poprowadzi a nie beksy a matka potrzebuje endorfin także laski spinamy poślady i ćwiczymy (od jutra) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, zrobiłam sobie maskę z kawy+cynamon+imbir+oliwa z oliwek. zawinelam folia na godzine nic nie piekło ani nie było ciepło, nic nie czułam pomyslałam ze cos zle zrobilam albo na mnie to nie działa wiec zmyłam i wpadłam na "genialny" pomysł zeby posmarować sie tym rozgrzewającym z Eweline bo resztka została na ściankach opakowania.... K***A JAK TO NAPIE*DALA!!! tak parzy szczypie że nie wiem! ale nie zmyje. Niech zdycha tłuszcz:D ałaa... przede mna jeszcze trening ale bedzie nerw, ale zrobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie meszki tylko naszło :) jak pisze z telefonu to mi takie błędy swype w klawiaturze podpowiada :) nogom się przyda, wiosna lato i spodenki których nie miałam na dooopie chyba z 20 lat, albo i dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia dawaj jeszcze kakao na folie połóż ręcznik a najlepiej zawiń się kocem póżniej serum przed maską zrób porządny piling ja robiłam solą morską i na pewno będą efekty moje nogi były na to świtnym dowodem w lecie prawie nie było widac gołym okiem celulitu teraz jak przestała to wrócił ale tak to maska jest rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, przypomniało mi się, że w sobotę przed "ćwiczeniami" hehe zrobiłam peeling z kawy z cynamonem i oliwą z oliwek. Bardzo ładnie ściera nierownosci, skóra gładka, zresztą i tak stosuję horrendalnie oleje johnsona albo z ziai antycellulitowa. A piling z kawy w sytuacjach szczególnego eksploatowanie ciała. I jaka głupia, byłam w3 sklepach zanim udało mi się kupić prime wanilie i zamiast się napic to sobie masaz robiłam :) a potem pół godziny czyszczenie wanny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czana dawaj czadu, pokaz im kto tu rzadzi !!! . ja jestem po godzinnej meczarni, o matko nawet Shaun T nie dorownuje temu treningowi z kettlebal co mialam na silowni. masakra jakas. nawet mnie trener pochwalil ze w calej grupie tylko ja cwicze heheh . dzisiaj juz nic nie jem:( wiec niedlugo ide spac haha . lajtowo szalejesz z treningami- masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha LAJTOWO wałasnie mi to "horrendalnie" cos nie bardzo pasowało:D ale skóra faktycznie baaardzo gładka. wytrzymałam chociaz było ciężko! A to kakao to do tego wszystkiego wrzucić??Dzisiejszy bilans tez mnie zadowala: spacer 2godz. i (niedawno) Pylo cardio circuit :) jak sie spociłam to wokół unosił się zapach kawy:D jeszcze czuć, za chwile ide pod prysznic ale troche odpoczne.AGA lada chwila wiosna, potem to już szybko ciepło sie zrobi, dajemy czadu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, niezle. Tylko skory sobie nie spal Milego dnia! Cwicze za 2 godziny ale jeszcze nie wiem co:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×