Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

(jest szczupła) nosz kurde to ja tak jak ona chodzi to codziennie małego w takim tempie prowadzę do teściowej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buahaha AGA może ona męża szuka!? no bez przesady na siłownie w makijażu i włosach rozpuszczonych - to ona się spocic nie moze przecież, bez sensu:D Myślę że bieg bedzie na spalanie lepszy, a marsz pod górkę troche bardziej siłowy jest...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah dobre. tez nieraz widze takie pieknosci na silowni. a najlepsze to juz w szatnie jak sie rozbieraja i lataja z golym chudym tylkiem.. Ale prawda jest taka , ze czesto ludzie przychodza na silownie i nie maja kompletnie pojecia co robic. . ja dzisiaj mam takie zakwasy w lydkach, ze chyba mi eksploduja wiec skupiam sie dzisiaj na brzuchu. nie ruszam nogami hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem obolała a dzisiaj w planie trening godzinny, jakoś muszę zacisnąć zęby i dać radę jutro już będzie lżej tylko 30min ćwiczeń :) Wikia na którym dniu hybrydy jesteś? Aga teraz jem sporo produktów raczej omijanych na typowej diecie, białe pieczywo drożdżówki płatki kukurydziane makaron zwykły jakieś serki homo budyń wafle chrupki i sporo innych, ja tego wcześniej nie jadłam więc myślę że waga wcale nie idzie w dół nie widzę po sobie żeby coś się zmieniło, jedyny plus to taki że czuję się dobrze może jak dłużej będę na tej diecie coś mi waga spadnie, w sumie nie jem smażonego za często ale też nie jem za dużo warzyw. Muszę wyznaczyć dzień na ważenie jak tylko okres się skończy ale strasznie się boję co zastanę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do klubu zakwaszonych:D mam zakwasy w łydkach i tyłku. CZANKA zrobiłam dwa dni z hybrydy a trzeci z planu zrobię jutro nie dziś. Dziś (za chwilę) zrobię rozciąganie (z Insanity Asylum2 32min.) - takie wtrącenie do hybrydy - bo normalnie czuję się jak "twardy kamień" w ostatnie pięć dni sporo się ruszałam:) co mnie cieszy hehe ale dziś zwalniam tempo:)P.s AGA w szejpie w piątek bedzie płyta Ewki z hantlami, w końcu coś mocniejszego:) kupuje - jestem gadżeciarą i w dodatku nie chce mi sie czekac az sie pojawi w necie:P któras z was tez kupi? wiem że nasza kochana podróżniczka nie, więc nawet nie pytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no raczej nie, bo nie mam mozliwosci z zagranicy, ale chetnie poslucham jak sie dowiesz czegos nowego i ciekawego:) zaraz zabieram sie za trening

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam fotek ale sie zmierzylam i zwazylam:p od 10 lutego w pepku minus 2 cm reszta bez zmian no i waga 69,8:D dzisiaj juz bez skakania hehhe w udzie mam 60 czyli 1 cm wiecej ale tym sie nie przejmuje bo czesto w udzie mam wahania, ale podobno puchna miesnie wiec luzik, tluszcz to na pewno nie jest:) az sie boje jutrzejszego dnia mam tort zamowiony i nawet nie pytajcie jakie plany:p poprostu to przemilcze;) najwyzej pociagne dluzej maxy. aga hehhe no nie moge w makijazu i wloski zrobione faktycznie chyba kandydata szuka zawsze mi sie chce smiac z takich lasek Czanka ćwicz ćwicz, koniec migania sie:p zepnij co nie co i bedzie z gorki poczatki sa najgorsze do polowy jakos zleci a jak zostaje 30 min, mysle sobie no to teraz jeszcze focusik:p Lajtowo wczoraj widzialam gazetke z intermarche i ma byc cyfrowa waga za 30 zl chyba od jutra jest oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza co robisz dzisiaj?? Ja max cardio i insane abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NMX (p90x3) + Ab Intervals (T25) ale jeszcze 30 min niemieckiego i potem trening. Veruna, powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza równiez:) i oby Ci sie mozg nie zapocil od tego niemca:p a jak tlusty czwartek jutrzejszy??? Chyba jecie paczki co??? Ja jeszcze jutro mam dentyste:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w irlandii nie obchodzimy tlustego czwartku, mamy za to dzien nalesnikowy, wszyscy jedza nalesniki ale kiedy to jest to nie wiem dokladnie. Chyba niedlugo bo wszedzie widze nutelle , sos do nalesników i produkty heh paczków nie lubie za bardzo. . ok zabieram sie za cwiczenia i do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po rozciąganiu, dziś koniec:) VERUNA ja na szczescie nie lubie pączków:D:D *LASKI to co z tymi zdjęciami wymieniamy się czy nie? Niech KAZDA napisze kiedy wysyła, bo jak nikt nie wysyła to ja sama tez nie bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze macie hehheh ja kiedys kupowalam 30 szt:p nie zjadlam na raz zeby nie bylo:p ale 4 potrafilam jutro tylko symbolicznie 1:) wikia ja wysle jak najszybciej mam nadzieje ze w weekend dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z placu zabaw i myślałam że od razu poćwiczę ale na samą myśl że to godzina pomyślałam że zjem coś odpocznę i wieczorem zrobię trening na spokojnie :) Jak mnie nogi bolą tyłek też, wszystkie dzisiaj jak połamańce jesteśmy hehe ale trzeba rozruszać te zakwasy. Jutro zjem pewnie ze 2 góra 3 pączki, nie przepadam za nimi ale w tłusty czwartek sobie nie odmówię :) Eliza że też napisałaś o tym naleśnikowym dniu i nutelli :P tak się składa że zrobiłam naleśniki z serem i zostało kilka pustych, w szafce nutella chyba nie muszę pisać jak to się skończy hehe Veruna gratuluję spadku :) ja się spinam chcę wykonać ten plan z fitness blenderem bo wiosna tuż tuż :) Jutro świętuj w końcu urodziny się ma raz w roku, tylko pamiętaj że jeden dzień i koniec bo 6 z przodu zniknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA 1-2 marca, ELIZA 11marca a reszta, kiedy wysyłacie fotki? Ja wysyłam wtedy co Veruna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, jak mozesz! jutro tlusty czwartek a TY co? Doczekac sie juz nie mozesz!? Jutro zjedz paczka a dzisiaj nutelle odstaw. jej , sama juz sie nie moge doczekac ale zaczekam z nalesnikami do wtorku 4tego:)wtedy zjem cala paczke albo sama upieke:) . zrobilam dzisiaj fotke brzucha, ale chcialabym do 11 marca byc 57kg- nie zapeszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam jednego naleśnika z nutellą pycha :) a po za tym to wiele nie jadłam, przypominam że na diecie jako takiej odchudzającej nie jestem, po prostu nie chcę przytyć hehe i jem to co mogę żeby mnie brzuch nie bolał. Z nowymi ćwiczeniami powalczę jeszcze o kilka cm mniej na wiosnę ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Fotek Wam nie wysyłam bo na razie nie robię raczej jak zakończę swój plan z Fitness Blender za miesiąc, ale postaram się zważyć i zmierzyć po okresie może 3 marca :) Za godzinkę zabieram się za trening, ale będzie wycisk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeście nabazgroliły hehe. Wikia wiem o gazetce już mam w kiosku zamówioną :-D foty robię w niedzielę 2 marca i wtedy wyślę bo w sobote mam na rano do psychologa więc nie zdąże. Paczków jutro nie jem będę dziś w nocy piekła sernik kupiłam ten ser w kauflandzie po 3,99 za 500g. Zaraz zmykam na siłownie jak wrócę to nadrobię pisanie jak ciacho bedzie w piekarniku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po treningu nr. 17 z planu :) Masakra akurat było 30min ćwiczeń na nogi potem 25min na całe ciało z hantlami, jedno ćwiczenie z piłką musiałam odpuścić bo nie mam i na koniec 9min rozciągania. Ale dałam radę :) Jutro będą znowu zakwasy hehe Aga mniam serniczek i to dietetyczny :) oby wyszedł dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie ćwiczę, dopiero wróciłam do domu z pracy. Wagi oczywiscie nie kupiłam,dobrze, że metr krawiecki mam, to mogę się mierzyć. Oczy mi się kleją. Po prostu pójdę spać. Ja foty wyślę, te z grudnia i następne zrobiłam 10 lutego, i ostatnio też coś, więc nie ma problemu. Teraz chyba nie zrobię, bo zaczynam pęcznieć przed @ chociaż mam mieć 6, tu już zaczynam być grubsza, z dnia na dzień. Może też 11 wyślę jak Eliza :) może też będę ciut bardziej szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po spacerze spokojnym ponad godzinę i masazu bańką, krótkim ale intensywnym, znowu jestem w ciapki:P Tez mi sie oczy kleją, prysznic mam za sobą i już w łózku leżę Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala cwiczyc wg.jakiejs hybrydy ale za nic mi to nie.wychodzi. nie lubie trzymac sie planu. jutro mam wolne bo pracuje dzisiaj do 2 w nocy I jutro od 11 praca a pozniej szkola. wiec padne. czank no I oto chodzi. trzeba jesc normalnie. nie sama marchewka czlowiek zyje. ja tez zjem nalesniki I to wiecej niz jedeb hehe. Gratuluje planu blendera. . wikia dobranoc dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Jilian ma nowy trening? kurde nie moge wkleic linka :-( one week shred kurde no! Ja jestem po siłowni nie wiem dlaczego jak ćwiczę górne partie to przy cardio mam masakreęa jak ćwicze dolne to moge biegać i biegać. Sernik w piecu ale nie wiem co z tego wyjdzie pierwszy raz robie taki szybki sernik nie wiem jakim cudem on ma urosnąć :-). Dzisiaj robiłam brzuszki na ławeczce skośnej bardziej bolały mnie nogi niż brzuch hehe. Jakaś laska dzis pod okiem trenera robiła krate na brzuchu ale ją wymęczył jakie ćwiczenia niektóre tylko z gumą w na macie w dwie osoby ale fajne na skośne na drązku robiła muśze kiedys spróbować :-) Ta laska co wam pisałam chyba chłopa przychodzi pilnować bo obsciskują się przy każdej okazji i cały czas się odwraca na chłopów. Nie wiem dlaczego ci faceci tak na mnie się tam gapią kurcze może robię jakąś głupią minę albo co? A jak łapię za hantle to wogóle jakby ufo zobaczyli hehe. Dzisiaj pytałam gościa ile jeszcze serii robi na triceps bo potrzebowałam hantelki a on że już skończył ale czy ja napewno to chcę hahahaha. jutro nie ide postaram się coś poćwiczyć w domu najprawdopodobniej sam brzuch jakieś propozycję treningów na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo jak potrzebujesz rób wolne regeneracja jest bardzo ważna . Czanka Eliza wy już nie macie co gubić tylko się rzeźbić więc możecie więcej pofolgować nam pozostaje marchewka hehe .. Ktos ma ochotę wysłać mi już zdjęcia to prosze bardzo ja wysyłam w niedzielę. lajtowo twojego maila nie mam Mój niki_ta@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak mi nie dało i pocwiczylam, ale już byłam w łóżku, teraz dyszę. Nie ur******** kompa, zrobiłam z pamięci 2 serie ćwiczeń, 1 pajacyki 20 2 przysiady 20 3 plank 15 sek 4 wykopy do przodu w podparciu na czworakach ręce wyprostowane 20 na każda nogę 5 unoszenie bioder w leżeniu 20 6 w tejże pozycji wachlowanie udami na boki 20 7 nożyce pionowe 40 8 brazil unoszenie zgietych nóg z pulsowaniem w podparciu na czworakach po 20 na nogę, 15 pulsow 9 wypady w przód po 20 10 unoszenie wyprostowanych nóg w podparciu z pulsowaniem po 20 na noge plus po 10 pulsow 11 podnoszenie kolan do góry na stojąco 12 podnoszenie nóg do boku po 20 na nogę 13 podnoszenie nóg w leżeniu bokiem plus kółka po 20 na nogę i 20 kółek 14 na plecach uda pod kątem prostym łydki równolegle do podłogi napięty brzuch i pulsowanie prostymi rękami doliczyłam do 60 15 russian twist, tzn w pozycji siedzącej z nogami zgiętymi lekko obniżony tułów skręty za łokciem w lewo i prawo. napilam się wody i powtorzyłam serię :) Aga polecam zfitness blendera 10 min abs, ja to robię na zakończenie innego treningu np na nogi, jest nawet fajne :) Zmęczyłam się, ale to miał być lajtowy trening, a okazał się po tym całym dniu niezbyt lajtowy. Jutro robię według rozpiski day 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój email popcult@op.pl. Ja dziś w sumie nie czułam, że potrzebuje regeneracji, myślałam, że za bardzo spać mi się chce po całym dniu, ale po kąpieli odpoczęłam i nabrałam ochoty, pomyślałam, że to będzie krótki trening, ale wyszło nie tak krótko, w sumie czasu nie mierzylam tylko liczyłam powtórzenia całkiem sporo ćwiczeń umiem już na pamięć, co nie? Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo brawo! Ja własnie skończyłam roliczać sprzedaz przed dostawą musiałam wziąc do domu bo babska mnie w pracy rozpraszały . Sernik sie upiekł urósł wielki chyba troszkę się przypalił albo od kakaa taki ciemny dziwne mam nowy piekarnik nic jeszcze nie przypaliałm. jak znam zycie penie zaraz tam pójde do tego mojego serniczka i okaze się że opadł na samo dno :-( Jeszcze mi nigdy sernik nie wyszedł. No może raz ten na jogurtach bez sera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×