Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

ja tylko na chwilę. nie mialam ochoty na hybryde mam mega zakwasy na udach:D zrobilam skalpel wyzwanie z obciaznikami i hantlami, dobrej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czanka na pewno lepiej jak pojdzie do przedszkola miedzy dzieci' mi tesciowa teraz pilnuje ale to nie jest dobre rozwiazanie on tam w sumie to sie nudzi jak mowie co nam zalecila psycholog jak z nim cwiczyc i ze ma miec okreslony plan dnia ze nie moga mu na wszystko pozwalac bo pozniej mam w domu histerie to babki twierdza ze one robia po swojemu bo kiedys tak bylo itd wiesz innaczej jep8 z mama a innaczej z tesciowa. Wole niech idzie miedzy dzieci. A ty jak chceusz jeszcze zdazyc do panstwowego to juz ostatni dzwonek u mnie sa dobre przedszkola wiec moge spokojnie do panstwowego za 200zlDasz rade z treningami tylko musisz wpasc w rytm. Lajtowo jak zwykle szalejesz. Wikia nie wiesz jaki trening jest w Vicie?.aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) AGA nie wiem jaki w Vicie, w ogóle nie widziałam jej a szukałam tak z ciekawości. I tak bym nie kupiła na razie z kasą krucho:/ Zdycham! mam zakwasy w całych udach, bicepsach, tricepsach, naramiennych i m. grzbietu(po bokach). Ała... idę w ślad CZANKI:D kilka dni cierpień...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżdżę rowerkiem stacjonarnym, rozruszam zakwasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojeździłam troche ponad godzinę i na dokładkę parę "podskoków":) Co tak umilkłyście?:D ELIZA jak nasz czytasz, napisz co u Ciebie chociaz w skrócie, mam nadzieję że się trzymasz w diecie i ładnie ćwiczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski caly czas myslalam o tych moich mizernych efektach, spojrzalam w zapiski wiec w brzuchu i biodrach po 2 miechach insanity w tym 1,5 miecha maxach stracilam tylko 3 cm czyli 1,5 cm na miesiac:/ no nie oszukujmy sie przy mojej wadze radzej powinno to byc wiecej, troszke czytalam o przetrenowaniu jakie sa skutki tego, podbno przy insanity latwo sie przetrenowac. Czytalam tez o kortyzolu ze przy cwiczeniach on sie zwieksza i wtedy ma sie problem miedzy innymi ze spadkami no i miesiaczka,zaparcia,apariaoraz innymi rzeczami, kortyzol jest produkowany przy nadnerczach czy jakos tak a ja mam dheas tez nasdnerczowe cholernie zawyzone odejrzewam ze to ma jakis zwiazek z tym, byc moze w tym jest problem, dzis mam 66 dzien cyklu, niezle nie??do piatku robie wolne musze odpoczac, poczatkowo bede robic przerwy co 2 dni wyjdzie mi 5 treningow w tygodniu wiec ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA ja miałam od Insanity długi cykl, przestałam tak intensywine cwiczyc i sie pojawił. teraz też mam zamiar znów przystopować i bo czakam na okres a zalezy mi zeby w tym miesiacu sie nie spozniał (goscie przyjadą na kilka dni i chce przed nimi "zdążyć":P) Chyba pisałam wam, ale nie jestem pewna, że kiedyś na kilka miesiecy mi zniknął gdy dużo ćwiczyłam, a tak na kilka-kilkanascie dni to nie raz znikał od wysiłku. Pewnie masz podobnie. Moja siostra tez tak ma, ze cykl sie jej wydłuza w zalezności od tego ile je i jak intensywnie ćwiczy:) rodzinne. Gdzies na któryms wątku jest artykuł o kortyzolu i jego wpływie na tłuszcz na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VERUNA ja tam widze u ciebie spora różnicę na zdjęciach naprawdę ja też mam takie słabe spadki :-( ale u ciebie naprawde widac róznicę . Odpuść juz to insanity widzać że masz dość ćwiczysz to i tak już za długo ponoć po p90x tonny zaleca nawet trzy miesiące przerwy a co dopiero insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuje troche przystopowac, moze podziala. Przynajmniej odpoczne:p teraz robie blender:) wikia widzialam filmik, oszalalas????? Tak ladnie Ci to poszlo,ale jestes gibka:p zawsze podziwialam jak tak mozna, dzisiaj w robocie probowalam sie wygiac i mialam schize ze kregoslup sobie zlamie hahhaah a o szpagacie ktorym mowisz?? Giry do przodu czy na boki?? Ja ostatnio probowalam do przodu to duzo mi nie brakuje:) te no boki nie umiem. czanka ja zaczelam blendera wczoraj robilam plan 17?? Tam gdzie hiit i 5x5x5 teeraz robie odpoczynek:) idzie sie zmachac:) Aga ja rozumiem ze moga byc kiepskie spadki jak sie jest szczuplym ale ja mam jeszcze co zrzucac, nie wiem jak to dziewczyny robia ca po 3 miechach z chodakowska maja takie spadki,a dzis przeczytalam blok jednej dziewczyny co startowala w metamorfozie u chodakowskiej, bylo widac roznice i opisywala ze wyslala footy do niej bo jej kazala a ta nie umiescila i ze umieszcza tylko te najlepsze najszuplejsze aby pokazac jaki ma program dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie ćwiczę, jakaś ogolnie padnięta jestem, przed@ czuję się fatalnie osłabiona, senna, mam też sporo pracy papierkowej. Jutro coś zrobię, słuchając Veruny, żeby się nie przetrenować, dziś organizm mi mówi "połóż się, odpocznij" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo mi organizm tak codziennie mówi hehehehe ale dziś idę na siłownie za duzo tej laby juz trzeba ruszyć dupsko stawy juz mnie nie bolą dobrze że zrobiłam przerwę, tylko czuję że w żołądku mam temeprature i moge pić tylko zimne gazowane jak napiję się czegoś ciepłego lub wody to odrazu mnie mdli dziś prawie nie piłam kurcze chyba się strułam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodakowska cwana jest:) VERUNA umiałam ten na boki szpagat turecki (nazywany tez męskim) i ten próbuje zrobić :) Francuskiego(damskiego) z nogami do przodu i do tyłu nie umialam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda ja nie do końca wierzę w te jej metamorfozy. Byłam na siłowni jestem zła bo było tyle narodu że wszystko zajęte ledwo się na strefe cardio dostałam żeby rozgrzewke zrobić i tam juz zostałam bo nic się nie zwalniało więc godzine biegałam +10 minut na orbiterku więcej we wtorek nie idę skąd tyle narodu nagle im się ćwiczyc zachciało kurde Czanka zmęczona? Ćwiczysz dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj nie ćwiczę, jutro przeczytam co pisałyście, spadam spać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA tez kardio dzis robiłam:) rowerek w dzień a teraz... killera mi sie zachciało, wieki nie robiłam haha. zrobilam jeszcze masaż bańką. teraz bede ogladać kossakowskiego:) oglądałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laski. jestem z wami duchem, naprawde. Prosze wyslijcie mi swoje fotki!! Wikia Twoje widzialam, wygladasz cudownie. . ja cwicze z laska na youtube codziennie The real challenge, kazdego dnia inny 55 min trening- jest z******ta. o efektach napisze jak skoncze program. . dostalam prace w usa. mialam dzisiaj rozmowe z kolesiem przez skype. mam ta pozycje, mam! . teraz jestem po treningu chora i zmeczona. dobranoc. elizasylwia(@)gmail.com oczywiscie bez nawiasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Czanka wiem jak się czujesz hehe to minie za parę dni tyle siedziałayśmy w domu że to normalka że jesteśmy zmęczone. Ja przez pierwsze dwa tygodnie na d**e w pracy nie usiadłam teraz już luzik mam takie dni że mogę siedzieć kwestia organizacji hehe. Najgorzej tylko że przychodzisz do domu i nie usiądziesz jak kiedyś bo trzeba się i dzieckiem zając które teraz więcej potrzebuje bo się stęskniło i jeszcze dom obiad itd a tu trening czeka masakra wiem ale po czasie sie zorganizujesz :-) ... Wikia killera wieki nie robiłam może się skuszę potrzebuję coś krótkiego na czwartek bo mam masę zaległości w domu i się nie wyrobię z czasem :-( Nie oglądałam tego filmu daj znać czy warto ... Eliza super że czasem o nas myślisz :-) fajnie że ćwiczysz musze obadać te twoje nowe treningi :-) Foty za tydzień. gartuluję nowej pracy super mam nadzieję że jak tam pojedziesz i się wdrożysz to znów do nas wrócisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ELIZA gratuluję pracy! Wiedziałam że dostaniesz, tak samo jak wiedzialam że CZANKA dostanie swoją :D Super rewolucja życiowa:) A te ćwiczenia o których piszesz z tą laską na tle panoramy betonowego miasta widziałam, interesujące i nawet chciałąm sie za to zabrać ale widok przeróżnych sprzętów których nie mam a nawet nazwy nie znam mnie odwiódł od tego zamiaru:PAGA "Kossakowski. 6 zmysł" to dokumentalny odcinkowy o Rosji i Ukrainie, o tzw. szeptuchach, ekstrasensach i innych rosyjskich uzdrowicielach i jasnowidzach. Lubię takie rzeczy (i lubię wschód)więc mnie wciągnęło:PWażyłam się i widzę ładne cyferki... Pochwalę się lada dzień;)Dzisiaj walniam nie robie treningu tylko rowerek i rozciaganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka wielkie gratulacje:):):)kiedy wyruszasz w swiat??:p fotki wysle wieczorkiem, choc nie usmiecha mi sie to:p wikia no prosze prosze....:) az jestem ciekawa co na tej wadze zobaczylas:) ja wrocilam do 70 kg ale w d***e to mam,nawet mi sie denerwowac nie chce:p chyba tez sobie jakos w weekend zrobie killera, wkoncu bede wiedziec o co kaman, bo po ang. Nic nie czaje jedyne co rozumiem dont stop moving:p i up up up hahahah i odliczanie ile zostalo hahahha dzisiaj jak kupie to robie masaz banka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha VERUNA mam podobnie z angielskim ale powiem Ci że Shaun mnie troszkę podszkolił:P najbardziej lubię gdy krzyczy "Józek, Józek, Józek!!!" hahah:DA co do wagi to możesz ją przypilnować kiedy tylko zechcesz, tak jak ostatnio do 68 z hakiem. Teraz mam motywację - goście - z którymi spędzę kilka dni i będą mieli okazję mnie nie raz obejrzeć haha i każdy cm tłuszczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikia kurcze jaki józek???:p takich masz gosci, ze Cie tak ogladaja????? Z ciekawosci jak schudlas??czy Ci wytykaja palcem gdzie tluszcz sie schowal??hahaha ale im gały wyjda jak sie pokazesz:p naginasz jak obłąkana z tymi cwiczeniami;) hahhahah nie przejmuje sie tymi 70 bo ostatniio mam mega zaparcia i podejrzewam ze zatrzymuje wode, a nie chce sie mordowac znowu,chce obczaic jak bede cwiczyc na lajcie musze kombinowac i robic tak aby dobrze na tym wyjsc:p zreszta cm sa wazniejsze dla mnie niz waga:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widzieli mnie w grudniu więc będą zaskoczeni:) Nie komentują w stylu "ale sie spasłaś", ale są spostrzegawczy i robią to delikatniej. zresztą tez ćwiczą więc na pewno zauważą zmiany:) wolę nie czuć wstydu:D Shaun chyba krzyczy "use it!" a ja słyszę Józek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bedziesz sie chwalic:D kiedy przyjezdzaja?? Teraz w weekend?? Ja mam banki tralalala dzisiaj masazyk:) robilam juz jeden tym co trzeba ladowac ale sie rozladowal i nie chce mi sie go laowac:p jeszcze to brzeczy wiec na filmie mi przeszkadza, ciekawa jestem jak sie nimi robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi dzień leci, czasu nie mam na nic, od rana w pracy a po pracy też w sumie jestem po za domem, wczoraj do lekarza i do koleżanki, dzisiaj zakupy, teraz zamiast ćwiczyć muszę obiad na jutro przygotować dla syna, w sumie nie mam siły na ćwiczenia. Myślałam że będę ćwiczyć co drugi dzień ale chyba nie dam rady na razie, po prostu jak będę miała czas i siłę to zrobię trening jak nie trudno i tak sporo spalam w ciągu dnia a jem malutko. Dzisiaj miałam na zmianie bardzo wkurzającą Panią, strasznie mi popsuła dzień i humor jutro idę na skargę do szefa bo jej zachowanie w stosunku do mnie jest nieciekawe, szkoda gadać, nie chcę mieć problemów przez nią więc wolę od razu powiedzieć szefowi jak jest bo coś czuję że za raz obrobi mi tyłek za plecami a zależy mi na tej pracy. Jeszcze jutro będę musiała z nią pracować, na szczęście grafik jest taki że góra raz na tydzień z nią będę, dobrze że reszta dziewczyn jest normalna :) Apetytu nie mam chyba jem tylko z 1000kcal dziennie, oby mi to szybko przeszło, stres tak na mnie działa że nie dam rady jeść normalnie. VERUNA faktycznie kiepskie efekty jak na taki wysiłek i lekką ''nadwagę'' chociaż na fotkach widać dużą zmianę. Koniecznie zmień strategię, ćwicz mniej i zobaczysz, pilnuj diety a centymetry może bardziej ruszą. Ja miałam ładne efekty jak ćwiczyłam 5 razy w tyg. tak po 30-40min też będziesz miała, może masz tak że to jest dla ciebie za duży wysiłek takie maksy cały czas. A te co z Chodakowską ćwiczą nie zawsze jedzą normalnie, kiedyś jak przeczytałam kilka wątków na dietach to masakra jedzą wafle ryżowe jogurty mało co normalnego jedzenia to efekty mają :P AGA Twój kac trwał 2 dni? hehe Niestety na razie po pracy jest mi ciężko zrobić trening bo też chcę z synem pobyć i pozałatwiać jakieś sprawy, dopiero trzeci dzień pracuję także spokojnie za tydzień będzie łatwiej wpadnę w rytm :) ELIZA gratuluję pracy :) a te treningi co teraz zaczęłaś widziałam, niezła rzeźnia ;) WIKIA haha nie skapowałam co za Józek :)) mnie też Shaun podszkolił z ang, teraz z blenderem puszczam muzykę i ich nie słucham więc tylko czytam z planu jaki będzie trening oczywiście z tłumaczem hehe Goście na pewno zobaczą że wyglądasz super, od grudnia przecież spadki miałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, spoko dasz radę, na razie dla organizmu to i tak szok, te większe obroty, jak się przyzwyczai do innego rytmu dnia,, to bedzie łatwiej robić trening. Ja dziś byłam późno w domu i jutro się na to samo zanosi, po pracy mam zebranie, wrócę ok 18, myślałam że dziś nie będę ćwiczyć, bo do córki przyszedł kolega więc nie chciałam hałasować, poza tym był im potrzebny komp, więc zrobiłam trening w sypialni ma tym skrawku podłogi, ale zeszło mi prawie godzinę, zrobiłam ramiona z hantlami i mieszankę pilatesu z brazil but lift, wszystkie ćwiczenia po 20 powtórzeń. Nawet nie wiem kiedy zleciało. Muszę ćwiczyć bo jem te tabletki i chce żeby był efekt mniejszego cellulitu, a w ulotce zalecaja ćwiczenia. Czytałam opinie, są ambiwalentne, ale te dziewczyny które nie widzą efektów, nie ćwiczą, tylko jedzą tabletki i liczą na cud :) Veruna, zdaj relacje jak tam z bańką przeprawa. Ja robiłam wczoraj. Treningi elizy to z ta laską charliejames 1975, taką umiesnioną? Jeśli tak to coś w styku zuzki light, niezły hardcor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonił do mnie kierownik regionu z biedronki i zaprosił na rozmowę, jakieś 2 tyg. temu składałam cv do okolicznych, ciekawa jestem jak wyglądają warunki, jutro idę i się dowiem, kto wie może zmienię pracę :P hehe Lajtowo masz racje trzeba się przestawić, długo siedziałam w domu z dzieckiem to też dzień inaczej wyglądał, ale nie odpuszczę będę ćwiczyć jak tylko będę miała siłę :) Widzę że ty się potrafisz dostosować do każdych warunków i nie odpuszczasz treningu, bardzo mnie motywujesz zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZANKA przykra sprawa z tą pracownicą, dobrze że jesteś asertywna i powiesz otwarcie szefowi:) jeśli dobrze to rozegrasz możesz na tym zyskać grunt to nie najeżdżać na tamtą tylko zeby nie wziął Cię za taką jak tamta(co obrabia tyłki):P Wybadaj posadę w biedro, ale tam to chyba za dobrze nie jest???LAJTOWO tez dzis cwiczyłam bez kompa, 50 min + 17min rozciągania do szpagatu. Robiłam ćwiczenia głównie na brzuch róznego rodzaje brzuszki (np. z odwodzeniem nóg na boki) 270 ich wyszło, deska, przysiady 3 serie po 25powtórzeń z 7kg; na plecy ćwiczenia w leżeniu na brzuchu i 10 powtórzeń wałkiem na dokładkę. Jestem ciekawa czy podziałają Twoje tabletki na celulit jak tak to tez kupię;) Ta laska co napisałaś, to myslę że to ta co ELIZA z nia ćwiczy. Ma strasznie zrobiona twarz, naciagnietą, hehe az dolne powieki wchodzą jej na oczy:DZapomniałam wam napisac ze wczoraj albo przedwczoraj zrobiłam sobie taki test z ciekawosci ile pompek zrobie meskich.. i gdy doszłam do 31 przestałam byłam w szoku ze tak duzo, jeszcze bym zrobiła pare ale nie chciałam sie spocic bo w ciuchach wtedy normalnych byłam a nie podczas treningu:) pamietam jak z pół roku temu 10 było wyczynem:)Goście przyjadą w pt rano i nie wiem do kiedy zostaną, niedziela albo poniedziałek:)AGA gdzie się podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia no nie mam zamiaru lecieć do szefa nadawać na tamtą ale porozmawiać o kilku sytuacjach na dzisiejszej zmianie muszę, widzę że ona mi może zaszkodzić i za bardzo się wywyższa rządzi jakby była nie wiadomo kim, nie chcę mi sie pisać szczegółów ale naprawdę z nią pracować się nie da wszystko musi być tak jak ona powie, nawet głupie talerze w zmywarce mam układać według jej wskazówek bo ona ma doświadczenie kilka lat tam i trzeba jej słuchać no tak mi dzisiaj zagadała hehe porażka co za kobieta, to chore co ona mi gada i jak się zachowuje, już miesza żebym przychodziła w innych godzinach bo nie wyrabiają, zachowuje się jakby tam była szefem a tak naprawdę ma g***o do gadania. Jeżeli chodzi o biedre to wcale tam źle nie jest wręcz przeciwnie, pracowałam wcześniej w sklepie fakt jest zapieprz ale z tego co się orientowałam to warunki spoko, na całym etacie w innym sklepie zarobisz najniższą krajową a tu na 3/4 tyle samo a mniej godzin, wiadomo są plusy i minusy ale pójdę na rozmowę to będę rozważać czy warto :) Jejku 31 pompek to ja nie wiem czy damskich zrobię hehe nieźle dajesz czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski mam troche spraw wczoraj siedziałam z małym u lekarza do 19.30 tyle dziciaczków a my bylismy tylko u kontroli bo ma węzły powiększone, odrazu lekarka przekonała mnie do przedszkola do którego chodzi jej wnuk :-) więc teraz raniutko lecę zanieśc kartę nie mogłam się zdecydować :-) jestem gruba hehe tzn wyglądam jak w ciązy a wszystko przez kawę z mlekiem musze jakoś ją odstawić tyle czasu nie piłam ale teraz tak strasznie mi się chcę nie wiem czym zastąpić taka parzochą mi ostatnio na żołądek szkodzi :-P więc piję rozpuszczalną a ta tylko z mlekiem :-( .. Wikia wow tyle chyba nie zrobię ... W biedronce są teraz jaebiste warunki tak jak Czanka pisze mniej godzin a płaca dobra do tego na zmiany ja tez składałam ale u nas kurcze wciskaja znajomych dowiedziałam się że jak składasz podanie to oneo do centrali może nie dotrzeć bo docieraja znajome pracowników :-( może spróbuję złożyć kiedyś przez internet :-)/. Moja koleżanka kombinuję coś z otwarciem sklepu jak dostanie pozyczkę z PUP to może złoże do niej podanie hehe ale narazie sprawdza warunki i w cale to tak superowo z tymi pożyczkami nie wygląda więc na nic nie liczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×