Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość gośćeliza
moja dieta: owsianka 40 gram, 20 gram migdalow losos z fasolka na obiad 3 male jabluszka 2 male pity zeby zapchac brzuch 125 gram w sumie bialko 31 gram protein na wodzie 2 kawy z mlekiem w ciagu dnia razem okolo 1500kcal ale jeszcze male piwko dojdzie, albo dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie że jesteś :) ja też dziś ćwiczyłam skalpel ten 7, też nie mam kondycji, 40 minut z obciążeniem 1kg na rękę i0,5 na nogę plus 10 min hula hop. Eliza, też mam nowego chłopaka, od miesiąca :) mam zapalenie zatok i zapalenie oskrzeli, nie brałam l4, gardło mnie piecze jak fiks. Postanowiłam nie dawać się wymówkom i ćwiczyć mimo osłabienia tyle ile dam radę :) ze stopą lepiej już mogę stawać. Kolana wygojone, tylko taka czerwona skóra została. Jest ok, jestem po tych ćwiczeniach słaba jak g****o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ciesze się że wróciłam. Fajnie że coś nowego pozytywnego się u was dzieję :-)Ja mam dziś straszne zakwasy hehe. Dlatego dziś będę tylko biegać. Eli przypomniałaś mi o białku bo moje stoi i sie kurzy :-P Chodzisz jeszcze na siłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Lajtowo , brawo. Nowe milosci, nadzieje, przyjemnosci- fajnie. Wszystkiego dobrego. Aga kuruj sie, cwicz ramionka dzisiaj. ja tez mam zakwasy po wczorajszym biegu i treningu na nogi. Wlasnie szukam czegos na dzisiaj. Narazie nie trenuje na silce. mam tak strasznie duzo pracy w hotelu, plus studia, moj kurs trenera zaczyna sie lada chwila. Duuuuzo do zrobienia. ile wazycie? ja dzisiaj 59.6kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Lajtowo ja nie bylam przekonana do bialka, jak Aga na poczatku pisala ale teraz wieczorem po treningu tylko bialko. Nie chce sie najadac po, wiec bialko jest mega. 25 gram z woda i smakuje przepysznie. ja dzisiaj robie Get Lean Intervals, Chalean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
trening zrobiony, ciezki ten interval- polecam dieta ok, cos jeszcze dojem, malutkiego pod wieczor. ide na urodziny kolezanki, ale nie bede pila nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie coś znalazłam "Olga Borysławska, trenerka fitness, doktorantka AWF we Wrocławiu radzi: „Jeśli nie ćwiczysz, potrzebujesz między 0,8-1 g białka/kg masy ciała. Jeśli biegasz lub jeździsz na rowerze minimum 2-3 razy w tygodniu, zwiększ ilość protein do 50%. Jeśli z taką samą częstotliwością odwiedzasz siłownię, zwiększ do 100%. To oznacza, że w dniu treningu siłowego powinnaś dostarczyć od 1,4 do 1,8 g białka/kg masy ciała, a jeśli wykonujesz ćwiczenia bardziej aerobowe, od 1 do 1,4 g/kg”. 3:1 – to proporcja węgli do białek w posiłku, który powinnaś zjeść jak najszybciej po treningu. Dlaczego zjedzenie posiłku białkowo-węglowodanowego krótko po treningu jest takie ważne? „Po treningu pojawia się tzw. okno anaboliczne, które trwa 2-3 godziny, przy czym kluczowa jest pierwsza godzina. To czas, gdy mięśnie chłoną energię i budulec jak gąbka. Dlatego najpierw zjedz porcje węglowodanów złożonych, by nie wykorzystywać energii z białek. Potem dostarcz aminokwasy rozgałęzione, które znajdziesz w rybach, białku serwatkowym i jajkach. Sałatka to dobre proporcje białka zwierzęcego i roślinnego. Zjedz po treningu” – wyjaśnia nasz ekspert." Lajtowo możesz spróbować białko z Olimpu jest dobrej jakości i stosunkowo nie drogie nie kupuj truskawkowego jest ochydne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Aga co tak marudzisz na FB o formie? do roboty! ja wczoraj bylam na urodziny kolezanki, nawet zjadlam kawalek ciasta ale od dzisiaj juz nu nu nu:) nic Mam dzisiaj wolne wiec w planie 5 mile do przebiegniecia ( 9km) plus Sila Asylum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ah Eli poprostu mam do siebie ogromny żal że odpuściłam na jakiś czas i teraz muszę wszystko od nowa zaczynać a nie mam już takiej determinacji jak kiedyś chyba nigdy nie będę wyglądać jak bym chciała. Pytałaś wczoraj o kg waże 62 kg to jest jakiś koszmar 4kg do zrzucenia masakra jak mogłam się tak zapuścić :-( Nie wiem co dziś ćwiczyć nie mam formy a co gorsze w trakcie ćwiczeń mam ochotę przestać jakaś depresja czy co fakt mam troche problemów ale żeby przekładały się na kondycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
wydaje mi sie, ze nie masz formy bo masz lenia i jestes rozczarowana soba. Ale kochana, nie przejmuj sie, dzisiaj wszystko wraca do normy. tak jak bylo kiedys. wyczysc swoj umysl ze wszystkich zlych rzeczy, a czas obrzarstwa potraktujemy jako odpoczynek. ale ten czas sie dzisiaj skonczyc i wracamy do gry. maly trening na sile prosze zrobic albo bieg raz dwa trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja dzisiaj tylko bieg 9km Dieta okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Super Aga Jak dieta? Ja dzisiaj asylum cwicze; plecy I ab shredder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Dzięki Aga za rady. I tak po podliczeniu wydatków chyba w tym miesiącu nie kupię, bo kupuję gitarę za 1500 pln :) i będę liczyć każdego centa:) wczoraj ćwiczenia nocne, a dziś 10 min ramiona, 10 min nogi, 10 minut brxuch, 10 minut hula hop. Już się lepiej czuję, no ale całą niedzielę przeleżałam w łóżku. Trochę słaba, nie dałam rady dłużej ćwiczyć. Kurde czemu kosmetyki są takie drogie. Dziś z córką wydalyśmy 150 na potrzebne rzeczy. Czekam na długie zimowe wieczory, wtedy będę mieć więcej powera do treningów. Zresztą teraz mam dużo ruchu i stresu, bo mimo, że nie ćwiczyłam ostatnio intensywnie od wypadku to nie przytyłam. Mięśnie sprawdzam- są :) tak że Aga spokojnie powolutku żeby wejść w ten rytm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
halo!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczoraj ćwiczyłam, ale byłam padnięta i zapomniałam napisać. W sumie ćwiczyłam godzinę. Filmiki zfitness blender, 100 przysiadów cześć 1 i 2, 2x po 10 min, kombinacje przysiadów ze sklonami z obciążeniem, 30 min i nogi z obciążeniem zestaw 10 min. dziś pokręciłam hula hopem 20 minut bo byłam w pracy 12 godzin i normalnie odplywam. Jeszcze mam beznadziejny kalendarz, w tamtym było dużo miejsca i fajnie się wypisywalo treningi, no i mnie to dyscyplinowało, jak sobie podliczalam na koniec miesiąca ile dni treningowych, muszę do tego wrócić. Już się zrobiło chłodno i bardziej mi się chce ćwiczyć. Będzie ok z motywacją mam nadzieję :) byłam dziś u kontroli u chirurga. Stopie mam nadal siną, ale tak ma podobno być :) będę się starać o odszkodowanie. Jestem ubezpieczona na życie :) gitara przyjdzie chyba w poniedziałek albo we wtorek, nie mogę się doczekać. Pożegnam się z tipsami u lewej ręki, ale mnie to nie wzrusza. wiecie ile czasu nie grałam? 20 lat :) myślę że potrzebuję roku żeby wejść na taki poziom, który miałam wtedy, ale mnie to nie przeraża, ćwiczyć zatem będę codziennie fitness i gitara. Jak to mówił kochanowski "srebrne w głowie nici, a ja z tym trzymam, kto co w czas uchwyci" pozdrawiam i piszcie bo przecież nie zostanę tu sama :) Jak tam motywacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ja wczoraj nie ćwiczyłam nie zdązyłam moje dziecko ostatnio jest jak rzep więc musiałam poczekać aż saśnie póxniej musiałam wziąć się za sprzatanie i gotowanie na dzis a później byłam padnięta ale dziś coś zrobię chyba odkurze stare turbo. Veruna gdzie jesteś? Ciekawe jak się czuję Wikia? Kochana jeśli czasem nas czytasz odezwij się chociaz na maila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Hej Laski zmieniam trening:p teraz mialam przerwe ale od soboty lub niedzieli ruszam z insanity z pierwszego miesiaca, wiem ze p90x krotko cwiczylam ale jestem niecierpliwa i nie mialam zadnych efektow:p co mnie strasznie wkurzylo, zobacze co bedzie pozniej ale bede napierdzielac insanity poki nie wroce do swoich wymiarow:p pozniej bede kombinowac z silowymi Aga Ty idziesz na silke teraz w padzierniku? Trzeba się wziac za siebie i zgubic te kg co nam przybyly!!!!! Wstyd.... damy rade:):):):) a moze sie piszesz na insanity ze mna? Lepsza motywacja bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Ja zrobilam Sile Asylum. Kiepsko z forma, a kurs zaczynam we wtorek. Ale sie boje !!!! Miesnie mnie pala. agus jak tam? zapisalas sie na silownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski co u was dzisiaj? Ja jestem własnie po turbo chodakowskiej :-D. Veruna kochana tak mam już karte mogę chodzić na siłownie zbieram ekipę dla motywacji :-) coś mało chętnych ale już niektórzy myślą może ktoś się skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje się jeszcze na suile na S.T Veruna nie zrobie Insanity choić kusi ale ja raz biegam z kumpelą raz chce chodzic na siłownie i coś w domku też poćwiczyć jak bym robiła isanity to wszystko inne by musiało odpaść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Aga musimy robic jak najwiecej sily, zeby ksztaltowac sylwetke i rzezbic, nie skupiaj sie tylko na bieganiu i cardio. czytalam ze cardio pali miesnie jak sie za duzo robi. my mamy nie byc wychudzone tylko wyrzezbione, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Eli zgodze sie z Toba tyle ze ja mam do zrzucenia 4kg ktore mi przybyly :-( ale nie cwicze caly czas cardio przed bieganiem robie wymyslony trening z obciazeniem no i dojdzie mi silka takze spoko. Zaraz wrzuce sniadanie i cos pocwicze bo na druga do roboty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jednak nie cwiczę siedze przed kompem i szukam treningu ale nic nie mogę wybrać boli mnie brzuch dostała @ i czuję się fatalnie dziś zrobię rest jutro ide na siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Lepiej bie cwiczyc w 1 dni @ Ja dzisiaj robie 30 min chalen fat burning cos tam. 30 minut A teraz zajadam sie kanapka z maslem orzechowym 20 gram I nie mam zadnych wyrzutow sumienia przy tym hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pocwiczylam brazil but lift nogi i pośladki 30 minut, zaraz jadę na próbę. zrobiłam grzanca z hakiem na struny głosowe, oststniego piłam w1994 przed jakimś festiwalem kiedy rano straciłam głos a wieczorem trzeba było zaśpiewać, pomogło. Może jutro przyjdzie do mnie gitarka będę skakać z radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×