Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość agazgaga
Nie Eli nie cały czas bo bym sie chyba wykończyła hehe ale tak od 160 do 190. To 190 to było jakoś w połowie treningu i się troche utrzymywało.Najniżej miałam 160 a tak średnio to można powiedzieć że 172 najczęsciej. Wiem że przy zwykłym cardio to za dużo ale insanity to raczej nie jest zwykłe cardio nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
Aga, lecisz z insanity, szacun :) ja dziś 10 min ramiona, 10 min na nogi, 10 min hula hop. Zmęczyłam się, bez sensu, że przerwałam te ćwiczenia, straciłam kondycję. Mięśnie mam, ale wyglądam gorzej niż w lipcu i sierpniu, no ale koniec września i prawie cały październik bez ćwiczeń. To mam to co sama sobie zafundowalam. Muszę popracować nad brzuchem, dziś zrobiłam tylko 2 minuty na brxuch i wymiękłam :) wracam do ćwiczeń. Już nie jestem singielką. Poszłam po rumun do głowy, tu zbyt fajny chłopak żeby z niego rezygnować. Do czasu aż mi znów coś odbije? Ćwiczę na gitarze i muszę mieć trochę siły w rękach więc hantelki jak najbardziej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey nie pisalam bo wieczorem wyszlismy na spacer i na kawe po irlandzku. Lajtowo gratuluje wyboru:) ..Aga, twoj mhr powienien wynosic wg forumly 220- twoj wiek= twoj maksymalny heart rate. i teraz cwiczy sie wg twojego poziomu. 60%-90% z maksymalnego. nie pamietam dokladnie ile masz lat... zalozmy ze ja mam 27 lat 220- 27 = 193 MHR Zlozmy ze chce cwiczyc 80 %=154.4 bitow na minute 90%=173mhr Tylko trening na 90% nie moze trwac za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie Eli u mnie 190 to max :-P ja to juz kiedys liczyłam i pulsometr tez mi liczy i cały czas pipka ze mam za wysokie hehe. .przy bieganiu pilnuje pulsu żeby był optymalny bo to cardio ale jak jest przy interwałach do ilu można podkręcić? Niestety w pulsometrach nie ma opcji interwałów :-( żeby mi pikałokiedy zwolnić i kiedy przyśpieszyć :-(. Teoretycznie wczorajsze pure cardio było troche za szybko hehe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćeliza
Veruna brawo, oby tak dalej! Tak ciezko pracowalas a teraz widze, ze zero cwiczen ani staran. rob kochana jak uwazasz, my Cie nie zmusimy jak sama sie nie zmobilizujesz. Aga, Insanity to...insanity hehe. no mocne jest, pot sie leje- nie ma jak klasyka :) Co dzisiaj cwiczylyscie? ja dwa treningi: Lukcy 7 z ciezarkami 22 minuty Body Beast + Accelerator 30 min P90x3. dieta dzisiaj na medal: owsianka kromka chleba z plasterkiem szynki z salata jogurt probiotyczny greek na lunch z ziarnami sezamu, orzechow wloskich, szklanka mleka sojowego. jablko po pracy kurczak z marchewka po treningu: malutka porjca borowek z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczoraj nie ćwiczyłam miałam potworne zakwasy na łydkach :-P boje się o łydki bo kiedyś naciągnęłam ścięgno przy bieganiu dlatego na nie uważam wczoraj zrobiłam sobie wolne nie chciałam narobić sobie kłopotu zreszta i tak ledwo chodziłam, dzis jeszcze bolą ale już nie tak masaże i natryski pomogły dzis poćwiczę może uwt i coś na brzuch do tego 4 minuty tabata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Veruna, wez sie kochana za cos, bedziemy piekne zgrabne, wysportowane. ja bede cwiczyc wieczorkiem po szkole. Buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
jednak nie robiłam rozciągania:P zrobiłam rozgrzewke odpaliłam 4 dzień z Lisa Marie z bodyrock ale musialam uciac ostatnie 2.5 min, bo zacinal mi się net nie wiem dlaczego i po treningu rozgrzewka z gacka, ale dostałam w d**e, normalnie padam hehe dumna jestem;) masz racje Eliza mam brak motywacji od długiego czasu jak się wzielam za cos pare dni ok a za chwile jakas niechęć do cwiczen, może przez to ze to treningi z góry narzucone może zaczely mnie one nudzic...nie wiem dlatego rzuciłam wszystkie plany i chce odpalić sobie to na co mam ochote nawet chodak;) zawsze lepsze to niż nic nie robienie i mam nadzieje ze w tym wytrwam, chce miec w sobie tyle sily i radości jak rok temu mam nadzieje ze to do mnie wroci:) nie mam planu na jutro co robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo veruna!!!tesknie za stara veruna wyjadaczka insanity. Powoli wraca! Ja jestem jeszcze w szkole. Padam !nie wiem czy bede cwiczyc ziiimnooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się przyznać wczoraj nie ćwiczyłam :-( nie miałam jak miałam pełną chatę co chwile ktoś więc nie miałam jak ćwiczyć :-( to nie z mojej winy mam gości nocujących :-( i co ja teraz zrobię :-( Pójdę dziś na siłownie nie ma innego wyjścia a taka miałam ochotę na maxa int cir Veruna wiem co czujesz ja mam tak nawet że w trakcie ćwiczeń poprostu mi się odechciewa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a co lubisz cwiczyc? Masz jakies swoje ulubine treningi? Moze skup sie na nich? I przeplataj z cardio? Czy sila? nie mam pomyslu na dzis, wczoraj poskakalam wiec dzisiaj chce jakas sile cos modelujacego a nawet nie dalabym rady bo kurcze wczoraj chyba po tych skokach musialam stope nadwyrezyc:/ i teraz jak chodze mnie boli:/:/ Eliza co dzisiaj cwiczysz? Nie mam od kogo zerżnąć treningu:p Aga silka Lajtowo cisza wiec tylko Ty zostalas hehehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Nie poszlam na sile nie wyrobilam sie ale zamkne sie w sypialni jak wszyscy pojda spac i zrobie maxa. Veruna nie mam ulubionych treningow :-( kiedys kochalam maxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
No to nie wiem co Ci poradzic bo ja np. Lubie machac nozka;) lubie przysiady wypady brzuszki lubie treningi jillian cassey ho lisa marie tez mi sie podoba ale jakos czas mi sie dluzy moze sprobuj lise, cwiczylas z nia? Moze insanity Ci sie znudzilo? Tez mialam taki okres ze nie widzialam swiata poza shaunem ale mi minelo;) nawet nie wiem kiedy, jak bralam sie za cwiczenia i myslalam o tym zapierdzielu to az mi sie odechcialo mam na mysli caly miesieczny plan bo od czasu do czasu to milo:)a lisa ma bardzo fajne treningi cos odmiennego do insanity tez napierdzielasz jednak troszke inaczej bo 30 sek. Skakanka 30 sek sila:) sprobuj mysle ze bedziesz zadowolona:) ale przed treningiem musisz zrobic rozgrzewke poszperaj na youtube i wybierz ten ktory Ci odpowiada:) u mnie z noga gorzej:/ boli juz bez chodzenia...zastanawiam sie nad gacka albo alicia marie mam dylemat heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ten nowy insanity to dopiero w grudniu :( . co dzis cwiczycie ja własnie wrociłam z siłowni miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj robilam cwiczonka z gacka rozgrzewka, posladki i uda, ramiona, ABS i rozciaganie w sumie godzinka zleciala niby takie proste ale dala mi wycisk nawet sie spocilam:D dzis jeszcze oszczedzam stope i zrobie skalpel wyzwanie bo nic innego mi nie przychodzi do glowy Jakos cala rozczesiona sie czuje:/ czuje w srodku jak dygotam:/ chyba to przez spadek cukru tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja sie nie pisze bo wiem jak to sie skonczy:p nie chce mi sie codziennie cwiczyc insanity:p ale sprobuje chyba ze na nowo sie zakocham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
jestem po chodaku jutro robie insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robie insanity dzisiaj focus t25 bo pozniej dzisiJ wroce w weekend zrobie insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Insanity to bardzo ciezki trening wiec jak zamiast tego wybierzesz T25, TO i tak bedzie super. Ja dzisiaj zrobilm godzine swojego treningu, ale killer prawdziwy. Stwierdzilam ze sama juz musze tworzyc treningi. I tak bylam na maksa spocona , rece mi odpadaly. Godzina wspaniale sporzytkowana. Dzisiaj ide ze swoim na kolacje, wybiore cos zdrowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p********e spam;/ ale to w*****a jestem po max cardio conditioning , zwłoki ze mnie zostały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam cos napisac więcej ale przez te spam nie mam czasu cos cicho ostatnio Lajtowo ćwiczysz??? pamiętaj min. 3 razy w tygodniu!!!! miłego weekendu:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×