Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

brzydka pogoda:( ja tez sie przeziebiłam, leze pod kocem i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień zaczyna się kiepsko bo już wstałam i zaraz zjem śniadanie tzn że będzie więcej posiłków :-(. Pewnie za godzinę zrobie się śpiąca eh nieznosze takich sytuacji :-( za bardzo odpoczełam przez weekend :-( i teraz oczy jak 5zł. Wczoraj nie ćwiczyłam bo wieczorem zmarzłam w kościele więc odrazu wziełam gorącą kompiel żeby się rozgrzać . Jakaś dziwna ta moja choroba bo jakby mi z nosa leciało a nie leci gardło też mnie tak dziwnie boli jakby od kropli do nosa wiecie o co mi chodzi? choć żadnych kropli nie używam. Muszę coś wieczorem za ten wczorajszy dzień poćwiczyć. Tylko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane jak się trzymacie Ja wczoraj miałam wolne ody treningu dzisiaj dopiero po pracy będę ćwiczyć z befit Czanka nie przejmuj sie waga. Wazne zebys czula sie piekna I fit Ja juz od 3 tyg nie mam wagi I nie poprpsze sie ex o nia. Aga jedz warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! widzę, że nastrój średni nie tylko u mnie ;p Wczoraj ukradli mi rower i nie mam czym do pracy jeździć, poza tym od jakiegoś tygodnia dzień w dzień boli mnie głowa (leczę się na migreny) a na majówce już myślałam, że zahaczę z tego powodu o pogotowie. Zapiszę się do dietetyczki, podobno układają diety dla migreników, ja już mam dość tej sytuacji... nawet jak się leczyłam neurologicznie to była niewielka poprawa... Nic nie ćwiczyłam od środy, za to robiłam około 10-15km dziennie więc czuję się połowicznie usprawiedliwiona! :P a wiecie, ostatnio przeczytałam, że któraś z was jadła mango, a nigdy w życiu nie jadłam i wczoraj zauważyłam w tesco więc kupiłam i pyyyychaa <3 :) zaraz może coś poćwiczę, ale muszę się jeszcze do pracy przygotować a aktywność fiozyczna zwiększa migrenę więc już sama nie wiem co tu robić... jak jestem w robocie i głowa mnie tak boli to już żadneuj cierpliowosci do dzieci nie mam, ajjj ;/ czemu ja tak narzekam?;p btw, ćwiczyła któraś z was kiedyś 6 pack in 6 weeks? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ziomalka, ja ćwiczyłam ale tylko kilkukrotnie i to dawno wiec nic nie pamiętam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mangiem to.ja Jem codziennie prawie Ziomalka wspolczuje z.rowerem ale nie przejmuj sie, mnie ukradli 2 iphony I jeden galaxy Milego dbia. Napisze wieczorem Mam 3 tygodnie do wyjazdu a abs nie widac :-( tylko ramiona wielkie os pompek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam trening, 30min kardio +15min brzuch:) od razu inne samopoczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam zamiast treningu dzis szybki marsz dwie godziny 18 km dziwne ale jakos tak kurcze szłam, że czułam prace pośladków to chyba już nawyk :-D ze dwa km z obciązeniem około 15 kg na rękach (dziecko ) później dał się przekonac do wózka, było super zrobilismy kawał drogi nad sztuczne jezioro i spowrotem. ...ziomalka ale bym sie w******a z tym rowerem. Ja ćwiczyła WP nie całe dwa tygodnie nie widxziałam efektów ja myslę że do tych treningów jilian mających 30 minut trzeba dodać ze dwa trzy razy cardio i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super sprawa, jak się zje całe, to jest się megapełnym, i przechodzi uczucie na słodkości, bo tak cudownie jest słodkie, i ejszcze takie nawodnione, że pić się nie chce ;p szkoda, że kosztuje 8,5zł... ale coś czuję, że ja i mango też się "zaprzyjaźnimy" xd mi pierwszy raz w życiu coś ukradli, może dlatego tak przeżywam? współczuję Ci tych telefonów., kurna, tyle kasy.. ;/ a mój rower miał dla mnie wartość sentymantalną (kupiłam go za 25 euro pod granicą niemiecko-francuską i jeździłam nim potem na uczelnię w Niemczech, udało mi się go kurierem przetransportować do Polski za pośrednictwem kumpla z Kolumbii... jej, co za czasy:) ) zjadłam dziś: mleko 3,2+ cheerios fantazja piernik (ciasto) domowej roboty obiad: kotlet z kurczaka + kuskus + sałatka z ogórków i cukinii a propos 6pack in 6weeks cwiczylam go dobre 2-3 tyg i nie mialam prawie zadnych efektow, zadnych. dlatego nie polecam jak cos. a co powiecie o INSANITY? :) to tez jest trening naszej mentorki, prawda? ;d ps. na Twoim miejscu ja bym wagę odzyskała. I nie trzeba się nikogo prosić, tylko wysłać pismo z informacją, by została zwrócona na podany adres lub wysłać zaufanego KOLEGĘ po tę wagę :) Szkoda wagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dieta: owsianka maly banan jablko 3 chlebki wasa 3 jajka z indykiem 50 gram wrap 300kcal z kurczakiem trening zrobiony insanity - hym..... przydaloby sie jakies cardio !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś trening z rozpiski sculpt z obciążeniem 2,5 kg na rękę. Naprawdę fajny trening, lubię takie siłowe. Ziomalka, wspolczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka isanity jest super tak jak asylum ale ma jedna wadę po tych treningach juz zawsze bedziesz czuła niedosyt z kimś innym hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Insanity super:) najlepsze efekty daje jak nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, w takim razie szukam i ściągam insanity!!!! wada żadna, Jillian jest genialna, tak bardzo mnie motywuje na tym monitorze ;p mel b nie jest w tym tak dobra ;p ;p ;p a jaki jest tytul tego treningu po polsku? czy mam po prostu szukac "insanity" do sciagniecia?:) pozyczylam juz nowy rower od siostry, teraz czeka mnie na nim 18km jutro ;d do pracy i z powrotem... musze wyjechac wczesniej by wolno jechac i sie za bardzo na nim nie ubrudzic przed praca ;p dobranoc Dziewczynki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. zaktualizowałam stopkę, moje wymiary troszkę się zmieniły :D: spadł mi biust, talia i pępek ( troszkę normalne po okresie) biodra wyszły mi o 3,5cm więcej- musiałam wcześniej się źle zmierzyć wraz nie jestem pewna jak tu idealnie zmierzyć takie obszary jak pępek czy biodra (wydaje mi się, że mój obszar z brzucha, który jest największy (najdłuższy?) znajduje się trochę poniżej pępka; a ponieważ mam typową figurę jabłko, więc i biodra ciężko u mnie określić...) anyway, z czasem dojdę do wprawy i wtedy info ze stopki będą rzetelniejsze ;p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo, dzieńdoberek wszystkim! :) niosę wieść, iż dziś mamy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BEZ DIETY ;D ŚWIĘTUJEMY? :D ja mam ochotę z tego pwoodu pójść do kfc i zamówić mój ulubiony bsmart z łagodną nóźką i fraytkami potraktować go jako obiad (~ 400 kcal) ^^ ps. tylko gdzie jest kfc na białołęce 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mato ziomalka bijesz mnie na głowę z ewstawaniem hehe. super brzuszek sie robi ja też jestem jabłko choc do ciąży byłam gruszka hehe dziwne nie? Insanity znajdziesz na gryzoniu najpierw ściągnij sobie rozpiskę i szukaj treningów. Poszukaj też Asylum :-D ... Kurcze a ja zapomniałam że miałam wcześniej wstać i ćwiczyć BBL cóż może po siłowni dam radę :-(Pospałam dłużej siedzę jeszcze w piżamie po tych wczorajszych 18 km bolą mnie kośc***ewnie wieczorem będą zakwasy. Wikia jak ty możesz tyle chodzić codziennie? ... Gdzie jest Veruna ja się pytam? Lajtowo jakie efekty po bbl na którym jesteś dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Aga wczoraj zaczęłam drugi tydzień, lift&shape robię i zaczyna się od sculptu. Ale zimno, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) wciąż lekko przeziębiona jestem miałam rano ćwiczyć ale sobie odpuściłam jeśli nabiorę sił w ciągu dnia to zrobię siłowy trening w stylu tamtego co wam pisałam. Aga do chodzenia jestem pierwsza, uwielbiam chodzić, po spacerze 30-60min czuję niedosyt:D a dlaczego nie umieram po 2-3godzinach to nie wiem ale za to po hantlach ostatnio miałam zakwasy 3dni!!(do wczoraj)Lajtowo masz zamiar zrobić cały program wg grafiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo a co to za.program chyba cos przeoczylam Ziomalka ja sie chyba nie pisze. Ostatnio nie mam ochoty na nic. Lubir tylko taka cebulke podsmazana ode mnie z pracy.i czasem podjadam ale po malutkim kawaleczku tak mnie piecze.ze.juz mam dosc Dzisiaj skupiam sie na.abs Pozniej kino Jaka pogoda w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świec***iękne słońce, piękne :) Ale pewnie jest zimno, jak to ostatnio brr... teraz odczuwalna 6 st, a ma byc 19. a u Ciebie? :) gdzie wgl mieszkasz?:) Nie wstałam tak wczesnie, poszłam spac o 5.30... Ojjj, to super, sciagam ten trening <3 dzieki za rady, Aga!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyooo Laski:*:*:*:* Tesknilyscie. :p mnie nie bylo bo net mi sie skonczyl i gowno jedne wogole w stony mi nie wchodzilo niby skonczyla sie predkosc ale rozumiem predkosc a nie ze wogole strony mi sie kurna nie laduja. Musze do nich isc bo tak tego nie zostawie!!!! Wg mnie to jest nie dopełnienie warunkow umowy czy cos musze sie wglebic jeszczr troche bede madrzejsza od adwokata hahhahahH a wiec nie chcialam dokupowac pakietu myslalam ze wytrzymam ale nie wytrYmalam;) Aga widzialam ze foty przeslalas ale w zdjecia nie wchodzilam widzialam jakas chuda szkape;) tez mi sie wydaje ze za duzo sobie ryjesz z figura i zdjecia mowia prawde mam nadzieje ze w końcu w to uwierzysz:) ja mialam teraz przerwe bo henna wlosy robilam, jeszcze byl dlugi weekend, w weeknd tez mi odpadnie bo keratyne chyba bdde klasc, treningi bede robic rano bo wieczorem musze masowac glowe:p ostatnio sporo ich wypada i sie przerzedzily moze choc troszke bdda silniejsze kiedys robilam masaze ale zaniedbalam bo doszly treningi Lajtowo ja cwiczylam cardio axe i to trwalo jakies 40 min? Cos tam zasapalam ale ogolnie lajtowy trening;p nie wiem czy on cos da na sama pupe raczej watpie on ma sluzyc spalaniu tkanki tluszczowej, mnie ogolnie trening nie powalil jak dla Ciebie to jest lekki trening to sprobuj insanity albo facusa bedziesz zadowolona:) ziomalka potwierdzam bierz sie za insanity z******ty trening:D ja przez 2 miechy mialam fajne spadki pozniej chyba cialo sie zbuntowalo zrob se zrob po miesiacu sie nie poznasz:p i dokladaj cwiczenia na brzuch bedzie super;) Aga ja jade 23 mam nadzieje ze pogoda bedzie lepsza nie usmiecha mi sie w zimowce chodzic. My jedziemy do Karpacza. nooo prosze Eliza ta to se zycia pouzywa hehehh korzystaj poki mloda jestes;) i poki promo maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyyooo Laski:*:*:*:* Tesknilyscie. :p mnie nie bylo bo net mi sie skonczyl i gowno jedne wogole w stony mi nie wchodzilo niby skonczyla sie predkosc ale rozumiem predkosc a nie ze wogole strony mi sie kurna nie laduja. Musze do nich isc bo tak tego nie zostawie!!!! Wg mnie to jest nie dopełnienie warunkow umowy czy cos musze sie wglebic jeszczr troche bede madrzejsza od adwokata hahhahahH a wiec nie chcialam dokupowac pakietu myslalam ze wytrzymam ale nie wytrYmalam;) Aga widzialam ze foty przeslalas ale w zdjecia nie wchodzilam widzialam jakas chuda szkape;) tez mi sie wydaje ze za duzo sobie ryjesz z figura i zdjecia mowia prawde mam nadzieje ze w końcu w to uwierzysz:) ja mialam teraz przerwe bo henna wlosy robilam, jeszcze byl dlugi weekend, w weeknd tez mi odpadnie bo keratyne chyba bdde klasc, treningi bede robic rano bo wieczorem musze masowac glowe:p ostatnio sporo ich wypada i sie przerzedzily moze choc troszke bdda silniejsze kiedys robilam masaze ale zaniedbalam bo doszly treningi Lajtowo ja cwiczylam cardio axe i to trwalo jakies 40 min? Cos tam zasapalam ale ogolnie lajtowy trening;p nie wiem czy on cos da na sama pupe raczej watpie on ma sluzyc spalaniu tkanki tluszczowej, mnie ogolnie trening nie powalil jak dla Ciebie to jest lekki trening to sprobuj insanity albo facusa bedziesz zadowolona:) ziomalka potwierdzam bierz sie za insanity z******ty trening:D ja przez 2 miechy mialam fajne spadki pozniej chyba cialo sie zbuntowalo zrob se zrob po miesiacu sie nie poznasz:p i dokladaj cwiczenia na brzuch bedzie super;) Aga ja jade 23 mam nadzieje ze pogoda bedzie lepsza nie usmiecha mi sie w zimowce chodzic. My jedziemy do Karpacza. nooo prosze Eliza ta to se zycia pouzywa hehehh korzystaj poki mloda jestes;) i poki promo maja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka mieszkam w irlandii Cieplo jest na ogol. U nas to.tak 10min slonca 10 min deszcz I takw kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski moje menu paskudne dzisiaj owsianka jabłko+pomidor soczewica 240g gorzka czekolada z orzechami warzywa na patenie+ jajka A Veruna to ty dopiero 24 jedziesz myslałam że na długi weekend byłaś e do tego czasu to na pewno będzie pogoda. Ja mam do Karpacza bliźiutko 80km :-) ... Jestem przed pkresem i chodzi za mną czekolada mimo że łykam magnez dlatego zjadłam gorzką :-D bo jest dopuszczalna na diecie hehe ... Idę dziś na siłownie ... Wikia jednak nie mam zakwasów myślałam że będą ale odziwo nic :-D ja ogólnie jestem przyswyczajana do chodzenia wcześniej przecież szłam na spaer dwa razy a nawet trzy dziennie do tego bieganie po placu zabaw itd ale wczoraj mieliśmy takie tempo że nawet na siłowni tak szybko nie chodzę hihi 18km w dwie godziny ale balismy się żeby zdążyć zanim się ściemni bo bylismy z dzieckiem. Jak ty tak chodzisz to szacun :-) ... Eli u mnie dziś było cieplutko i słonecznie tyle że trochę duszno teraz wiatr się zerwał nie wiem czy nie będzie burzy. Jutro juz małego prowadzę do babci więc odezwę się wczesniej miłego treningu trzymajcie kciuki żebym po dwóch godzinach na siłonie miała siłę na bbl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza, ten program który robię to brazil but lift z gościem który to wymyślił Leandro Carvalho, spróbuję przez miesiąc i zobaczę czy się ujędrni. Insanity i focus zrobię później, bbl będę robić do września, później chalean zapodam na 3 miesiące, tam też są fit testy, potem insanity, czy focus czyli od stycznia przyszłego roku. Veruna, na razie nie mam kondycji :) cardio axe zrobiłam na próbę, ale w rozpisce tej mojej jest on tylko raz, na koniec 4 tygodnia. Dopiero wróciłam z pracy, nic mi się nie chce, ale zbiorę się i zrobię dzisiejszy trening. Oglądam serial forbrydelsen, lubię skandynawskie filmy i seriale kryminalne, zresztą literaturę skandynawską też mam w małym palcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam dziś tylko 9 pierogów ruskich i 2 kawałki 3 bita, kupiłam gotowy w cukierni, czyli obchodzę dzień bez diety pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym upadła na głowe jakbym jeszcze dziś ćwiczyła nie dam rady jednak :-( siłownia wyciska ze mnie ostatnie siły :-). Będę najwyżej przeplatać więc pierwszy trening jutro :-). Która to chciała żebym dzieliła się wskazówkami? A więc rozmawiałam dzis z trenerem w końcu nt tego marszu bo wczesnie to od pakerków się dowiadywałam i o to co mi powiedział : Szybki marsz (ok 6,5km/h) pod górkę (ok 12,5 incline) przy tętnie 140 jest efektywniejszy niż bieganie spalamy więcej kalorii :-D ale ale dobrze jest tak z raz lub dwa razy w tygodniu sobie pobiegać chociaż krótko żeby oraganizm się całkiem nie przyzwyczaił do marszu Dobra idę się myć i do wyrka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie ćwiczyłam, po tym sculpcie mam zakwasy na plecach na "motylach", pod pachami, na tricepsach i na boczkach, i ma brzuchu, a poczułam je wieczorem dopiero, a czytałam opinię lasek że sculpt nic nie daje. Może nie ćwiczyły rzetelnie, bo ja ciało do siłowych miałam przyzwyczajone, więc te zakwasy to spora niespodzianka :), ale może dlatego że to takie trochę siłowe w ruchu były dziś miał być high tigh pojutrze sculpt więc jutro zrobie ten high a sculpt ominę, bo potem jest bum bum i znów sculpt :) prawdopodobnie te zakwasy po pompkach skośnych okręcanych bo nie wiem jak je nazwać hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×