Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Witam :) Ja niestety nie ćwiczyłam chyba od poniedziałku już, głównie przez to że codziennie jeździłam z synem a to do lekarza a to zakupy po pracy też zmęczenie nie było jak nawet kompa nie odpalałam wieczorem tylko szłam spać, ale dzisiaj na szczęście wolne :) Mój syn dostał wreszcie antybiotyk i kropelki na alergiczny kaszel, coś tam wyszło na zdjęciu rtg i lekarka słyszała oskrzela ale i tak nie wiadomo do końca co z tym kaszlem czy alergia czy po prostu choróbsko. Nie wiem co dzisiaj ćwiczyć coś na pewno muszę, na razie ogarnęłam dom, pranie obiad, wypróbowałam patelnie grillową z biedry kurczak nie był suchy czy przypalony fajnie się sprawdziła :) no i nie ociekał tłuszczem jak bym smażyła na zwykłej :) AGA ale z Ciebie laska, świetnie wyglądasz :) Szara spódniczka idealna, tak samo dresowy komplet, tylko te sukienki wyglądają jak ciążowe strasznie szerokie na brzuchu i chyba Ci poszerzają biodra, ale nogi super się prezentują, noś spódnice :) Laski odpoczywajcie ja muszę się brać za jakiś trening dzisiaj wieczorem bo nie wyrobię swojej normy 3 razy w tygodniu ćwiczenia ;) Nie pamiętam kiedy się ważyłam i mierzyłam może w sobotę sprawdzę co i jak. Wczoraj jadłam pizze i piłam piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pocwiczylam lajtowo :) w ogóle się nie zmęczyłam 1) http://www.youtube.com/watch?v=kFuXDeatXyM&feature=youtube_gdata_player 50 min rozkosznego przeciągania 2) cardio axe z bbl jakoś dałam radę dobre na wzmocnienie tanecznej kondycji przed weselem, ale czy działa na tyłek to nie wiem, a jako cardio jest słabe bo się nie zmęczyłam 3) 10 min hula hop, mam wielki bęben przed@ zmierzylam się dziś, ale stoi w miejscu, udo 54 nawet się zdziwiłam bo jakieś większe mi się wydawało, a tu spadek. Mam nadzieję że mi to bbl coś da. Veruna ty też to ćwiczyłaś, ale z innych treningów, chyba krótszych? Zobaczę jeszcze jak ten sculpt wygląda. Jest 50 minut więc może brdzie ok. Podsumowanie kwietnia- tylko17 dni treningowych. W styczniu 18 w lutym 18 w marcu 21( mimo remontu). W maju już mam jeden :) ale bedzie ciężko, bo będę pracować do 19. Dziś cały dzień w domu, lubię tak czasem nic nie musieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna to co one dzis odpoczywają a my harujemy? :-(Chociaz dobrze nie bedzie miało czasu nas kusić heh. Byłaś już w górach czy dopiero się wybierasz?Musze ci powiedzieć że w moich rejonach pogoda się zdupczyła jest zimno i pada nie wiem jak w górach ale to bliziutko więc zimno na pewno też jest nie wiem jak z deszczem. Weźcie coś przeciwdeszczowego i ciepło sie ubieżcie najlepiej sprawdz pogode na necie ma być tylko 13 stopni :-(. ...Moja owsianka dziś czekoladowa bo jak wstałam rano to miałam ochotę na drożdzówkę więc stwierdziłam że dodam do owsianki gorzkiej czekolady fajnie się rozpuściła ale strasznie się zasłodziłam już nie mam ochoty na drożdzówkę ani nic innego słodkiego :-). Miłego dnia dziewczyny ... Czanka dzięki może faktycznie dobrze mi w spódnicach ale nie za bardzo lubie je nosić nie znoszę rajstop a w lecie trochę sie czuję jakbym była bez majtek dlatego wolę bardziej dopasowane ten komplecić co kupiłam jest super wygodny a nad tą rozkloszowaną myślę i myślę czy ja ją wogólę ubiorę przy małym wiesz jak to jest a ona taka krótka a za młodym to i pobiec i schylić się trzeba a wtedy wszystko na wierzchu hehe. Wogóle nie wiem dlaczego ale na zdjęciach wychodzę dużo szczuplej niż w lustrze tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski jestem juiz po treningu bo wieczorem bedzie niestety % i zło...:D ale wcale mnie to nie smuci:D:Dzrobiłam dzis siłkę... inaczej niż zwykle:1.przysiad z obciaż. 11kg 3x152.wypad wstecz z obciąż.7kg 3x10 na każdą nogę3.uginanie przedramion 3,5kg na rekę 3x154.spider plank 3x15 na każdą nogę5. unoszenie przeciwl.kończyn 3x15 na kazda strone6. 3x10 pompki męskie7.unoszenie hantli przodem stojąc 3,5kg na reke 3x10 kazda str.8. plank 1,5min15min na sam brzuch (Ewki z nowej płyty az paliło i musiałam przerywać:D). razem z rozgrz. i rozciąg 72 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wikia, jak tu dajesz radę udźwignąć takie obciążenie? Wow! Ja dziś nie ćwiczę, zbliża mi się@ jestem opuchnięta, i mam grube uda, chyba mi spuchly mięśnie, dam im odpocząć. Miłego weekendu dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trening zrobiony nie wkeleje bo zabronione... dieta: owsianka mango 2 male banany 2 chlebki wasa suche 100 gram lososia, 70 gram brazowego makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wczoraj w pracy nieźle się objadłam ;) w domu otwarłam wino bo wróciłam wkurzona i poszłam wcześnie spać, dzisiaj żałuję bo aż mi ciężko w brzuchu od tych pyszności, biorę się za siebie jutro wchodzę na wagę a od dzisiaj jem jak człowiek. Ćwiczenia odkładam na wieczór jak syn będzie spał. Powinnam jakieś cardio zrobić za kare ale chora jestem i mam zatkany nos pozostanę przy pilatesie, i tak mnie będzie paliło ;) AGA przy dziecku takie krótkie sukienki faktycznie odpadają ale wyglądasz świetnie :) Jeżeli chodzi o lustro to zawsze w tych w przymierzalniach wyglądam strasznie grubo a w domu jak stanę dalej to normalnie, na zdjęciach wychodzę raczej tak jak w rzeczywistości, a Ty Aga jesteś szczupła tylko chyba w głowie masz zakodowane że jest inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka nie przejmuj sie, raz na jakis czas mozna nagrzeszyc. Weekend jest po to, zeby odpoczywac, a co:) jak Twój wielbiciel? To juz powazne? Zycze Ci powodzenia . ja wczoraj wypilam 2 male piwka, przetnaczylam cala noc, a za chwile ide do parku na bootcamp z grupa ludzi. Mój pierwszy na wzgórzu, kiedys ich widzialam jak biegalam, mam nadzieje ze dam rade po nocy tanców.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Eliza ile wczoraj zjadłaś kalorii? Coś mało jesz...:PLajtowo to wcale nie są takie duże obciążenia, Eliza chyba pracuje na większych:)Aga tak doszła ksiazka i płyta, własnie o tym treningu na brzuch wczoraj napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mój wielbiciel cały tydzień się nie pojawiał na horyzoncie miał nocki, w przyszłym tygodniu coś zdziałamy w kierunku kawki ;) hehe nie ma się co śpieszyć choć ja już bym go chciała bliżej poznać ;) Eliza popiłaś ale przynajmniej tańczyłaś a ja popiłam i poszłam spać hehe zazdroszczę treningu na świeżym powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka czym ty sie przejmujesz ?? ja to dopiero nagrzeszyłam hihi byłam dziś w macu na obiedzie zjadłam 1000 kcal w sam obiad wieśmaka, frytki o cole a co tam raz się zyje hihi teraz do końca dnia nic już nie będę jadła bo mam już ze sniadaniem1500kcal wykorzystane hihi no może grilowaną pierś z kurczaka na kolację ale jeszcze nie wiem muśze sprawdzić ile ma kalorii na necie choc nie powiem piwko w lodówce kusi hehe ... Eliza ja tam nie zazdroszcze treningu na powietrzu my dziś w kurkach zimowych chodzimy brrrr. Żartuję zazdroszcze ale nie przy takiej pogodzie jak u nas :-( ... Wikia to ten trening trwa tylko 15 minut? Może będzie na chomiku niedługo a jak ksiązka?Co w niej wogóle jest? ... Czanka hehe musi być naprawdę przystojniak z niego jak taka niecierpliwa jesteś hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga książka zawira powody dlaczego nie odzywiamy sie zdrowo i jak sie z tym uporać, szybkie przepisy na śn, 2śniad,ob,podwiecz i kolacje. sporo informacji o zasadzach zywienia, porównanie polskiej i amerykańskiej "piramidy żywieniowej", roli zywienia na dzialanie organizmu (np o prebiotykach i probiotykach, makro i mikroelementach, witaminach bialkach tłuszczach, błonniku węglowodanach, wolnych rodnikach,indeksie glikemicznym,itd jeszcze nie przeczytałam całości bo trzeba sie nad tym skupić:D a na razie majówka mi w głowie:P). a trening tak ma tylko 15min ale to są same ćwiczenia na brzuch bez zadnej rozgrzewki i rozciagania na koncu, to dodatek do innych treningów.ale to jest AŻ 15minut:D więcej nie byłoby do przezycia mówie poważnie. jestem z niego zadowolona, bo ostatnia płyta z shape model look niby trawala te 40-45min a nic nie poczułam (oddałam ją kolezance zreszta po 1 treningu:P) będę ją dodawać doi każdego albo prawie kazdego treningu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia a w przepisach jest dużo nabiału? Bo np z ksiązki pierwszej nie skorzystałam bo w każdym dniu był nabiał i to sporo nie chciała bym żeby było to samo jak z tą bo leży i się kurzy a ćwiczyć z książki nie lubie wolę widzieć :-P mój dzisiejszy trening http://www.youtube.com/watch?v=lxf_Bol1k74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście chciały spróbować ten trening koniecznie wyłączcie głos te ich okrzyki są strasznie wkurzające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga z tego co przejrzałam to nabiał jest ale obejrzyj w Empiku sama zdecyduj czy jest ok czy nie:) trening z detocel widzialam ale nic nowego zreszta taki krotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, kupiłam drugie opakowanie. Wydaje mi się, że działa. Powiedz mi jak się nazywa ten sprzęt z twojego treningu, te ciężarki przymocowane do raczej od skakanki :) bardzo fikuśne :) kupiłbym ale nie wiem jak się nazywa i nie mogę sprawdzić cen na all. Byłam dziś na obchodach od 10 do 14, zmarzłam. Aż mnie naszło na rosół, żeby się rozgrzać. Dziś nie ćwiczę. Zle się czuję, obolała przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo nie wiem jak to się nazywa ale już myślałam czy by samej tego nie zrobic ze skakanki i drewnianych kulek mojego dziecka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://www.google.pl/search?q=skakanka+bez+sznurka&es_sm=93&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=-RllU5CbHNSO7Qaj1IGQBA&ved=0CEAQsAQ&biw=1680&bih=906#facrc=_&imgrc=yVKzBBE3X5A18M%253A%3Be-OoRNXa80r0NM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.pinger.pl%252Fpgr245%252F0f0803e5002529c047a30a3e%3Bhttp%253A%252F%252Fsmart24.pinger.pl%252Fm%252F87661%3B290%3B167

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis w planach kardio +15min brzuchm- zrobie krótkie bo mam tak okropne zakwasy ze kazdy ruch jest ciężki :( wszystko mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey co tam? ja jestem bardzo zajeta, za tydzien egzaminy kupilam bilet na holiday! lece na Jamajka 27 maja musze wyrzezbic cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski oh Eliza ale ci zazdroszcze masz całkiem inne życie niż my tutaj fakt zasówasz w pracy ale stac cię na studia i jeszcze żeby kilka razy w roku na wakacje poleciec i to zagraniczne eh i jak tu człowiek ma być patriotą :-(. Ostatnio po każdym treningu boli mnie dupa hehe. Wiecie co jakbym wypróźniała się codziennie tak jak po tej mojej herbatce raz w tygodniu i nie puchła w ciągu dnia po jedzeniu ;-) to była bym taka szczęśliwa z mojej figury że ho ho tedy bym juz tylko rzeźbiła bo wtedy wyglądam narawdę super ale niestety później jak się jelitka napełnią to wiecie co jest :-(. Dzisiaj u mnie swieci słońce ale jest bardzo zimno ma byc zaledwie 11 stopni :-( a jak juz mi się wolne skończy to zacznie się ocielać jak nie urok to wiecie co :-( Lajtowo dołączam do ciebie z BBL od wtorku ściągnęłam wszystkie filmiki i mogę zaczynać dopiero od wtorku ponieważ poniedziałek mam wolny od siłowni jakbym zaczęła od niedzieli jak w rozpisce to z siłownią nie miała bym ani jednego dnia wolnego. Dam tym moim boczką popalić tylko boje się o kolana bo widziałam że tam dużo wykroków zobacze jak po pierwszych treningach. powiedz jak z intensywnością da radę to ćwiczyć na pusty żoładek? czy to coś typu insanity że będzie mi się słabo na pusty robić? Wiecie że ćwicząc lekkie ale lekkie cardio na pusty żołądek można spalić więcej ale mnie akurat nie o to chodzi tylko że jakby dało radę na pusty to mogła bym ćwiczyć rano w dni siłowni :-) ... Jak majówka bawicie się? Ja niestety trochę znowu chora boli mnie gardło i zaczyna się katar :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie, że będziesz ćwiczyć :) na czczo to chyba tylko cardio axe, bo lekkie. High&thigh też lekkie ale się czuje bo jest w następny dzień po bum bum, a w bum bum jest rzeczywiście dużo wykroków, dlatego dobrze jest zrobić rozgrzewkę żeby kolana nie skrzypiały. Dla mnie bum bum po pierwszym razie był ciężki, chyba na czczo by mi się słabo robiło. Bardzo mi spuchly mięśnie po tych 3 treningach, bo uppercuts nie liczę bo to na ramiona, ale dzisiaj już wróciły do normy. Dziś już ćwiczę, bo 2 dni przerwy wystarczy, chociaż brzuch mnie boli cały czas przed@ jeszcze nigdy mnie tak długo nie bolał, dopiero w1 dzień@zaczynał. Może mi przejdzie do popołudnia. Ja długi wek w domu, dla mnie to jest reset jak sobie w łóżku poleżę, wczoraj jak wróciłam o 14 to leżałam do wieczora, ale to dlatego że zmarzłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga fajnie, że będziesz ćwiczyć :) na czczo to chyba tylko cardio axe, bo lekkie. High&thigh też lekkie ale się czuje bo jest w następny dzień po bum bum, a w bum bum jest rzeczywiście dużo wykroków, dlatego dobrze jest zrobić rozgrzewkę żeby kolana nie skrzypiały. Dla mnie bum bum po pierwszym razie był ciężki, chyba na czczo by mi się słabo robiło. Bardzo mi spuchly mięśnie po tych 3 treningach, bo uppercuts nie liczę bo to na ramiona, ale dzisiaj już wróciły do normy. Dziś już ćwiczę, bo 2 dni przerwy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe mi wycięła cały środek, zostawiła 1 zdanie i pod koniec, dobrze, że skopiowałam to wkleiłam drugi. Czy to ostrzeżenie żeby za długich wiadomości nie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mój wczorajszy dzień kiepsko się skończył miał być wieczorny trening a mnie brzuch rozbolał, w nocy to samo już myślałam że coś z pęcherzem bo często chodziłam do wc ale chyba to jelito dało o sobie znać znowu :( dzisiaj już dobrze się czuję na szczęście :) Rano weszłam na wagę a tam 60,5kg szok! wymiary bez zmian więc nie wiem jak to możliwe że waga większa dzisiaj hmm muszę się porządnie wysrać hehe Właśnie sobie uświadomiłam że sezon bikini już za miesiąc a ja co stoję w miejscu od grudnia, niby dobrze że nie tyję bo ostatnio nieźle sobie pozwalałam ale fajnie by było wyglądać jeszcze lepiej :) Obiecuję w maju więcej ćwiczyć i mniej żreć :) AGA ja tylko na przystojniaków poluję ;) znaczy mój typ to brunet ewentualnie ciemny blondyn koniecznie piwne oczy inni odpadają tak już mam ;) ale najważniejsze żeby był normalny fajny. U mnie też dzisiaj zimno, wyszliśmy na chwilę syn w kurtce czapce, wieje chłodno a słońce niby świeci ale ciągle znika. ELIZA zazdroszczę wyjazdu, w ogóle tak jak Aga piszę żyjesz inaczej od nas bardziej spontanicznie na luzie fanie tak :) baw się dobrze :) Miłej niedzieli laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, dzis pracowałam, idę na spacer odezwe się wieczorem:) wczoraj nie cwiczyłam zakwasy niemiłosierne, dzis tez jeszcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×