Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Wikia obejrzyj se nocny pociag z miesem:p ja musze miec dzien na horrory widzialam ten paranormal chyba 1 myslalam ze to na serio hahha i balam sie:p co cwiczysz dzisiaj? Lajtowo przy tych podlogach to 2 roboty w jednym;) wiem ze niektorzy w czasie sprzątania czy czegokolwiek wykorzystują na jakies ćwiczenia przysiady pajace czy co innego ja tak nie potrafię wole szybciej posprzatac;) jak cellulit? Ja po solarce teraz to nogi lepiej wygladaja taka oszukancza opalenizna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna dzis cwicze 6minutówki i 7minutówki około godziny, głownie na tyłek i brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam wczesniej napisać ale coś kafe szwankowała. Zrobiłam 60min Ewki i Tomka( zlepek krótkich treningów) bez obciaznikow ale i tak sie konkretnie zmachałam:) potem posmarowalam sie Eveline (uzywam go raz dziennie a jak mi sie zechce to dwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ten trening robiłam z obciążnikami. Nie wiem o co chodzi, ale jestem gruba, wzdęło mi brzuch i jakieś takie grube nogi mam. Może woda przed okresem, bo już było tak dobrze :) jakiś tydzień przed jestem więc to może być powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że będę się odzywać. Veruna powiedziała mi że przytyłam przyjaciółka ona jest bardzo szczupła genetycznie po dwójce dzieci nosi 34 rozmiar nogi jak patyczki płaski brzuch raczej nie ma mi czego zazdrościć ogólnie to ja stanęłam przy wystawie i zapytałam to okno tak pogrubia czy ja przytyłam a ona mówi no dupa ci urosła :-D ogólnie potwierdziłam że czuję że troszkę przytyłam a ona że faktycznie widać ale że dobrze wyglądam hehe. co nie zmienia faktu że jednak przytyłam :-(. Wiem to mam większy brzuch veruna ja pisałam tydzień temu było 58kg a teraz 61,5 kg nie wiem jakim cudem przez tydzień tyle ale czuje się wielka :-( ostatnio mało piję bo nie mam czasu może to być przyczyną. Ale wzięłam się za siebie dostałam od klientki czekoladę z orzechami z okienkiem i nie ruszyłam za to od drugiej dostałam jajka od kury i te zjadłam z warzywami hehe. Dziś z dietą narazie ok tak jak pisałam tem groch był nawet smaczny tylko zjadłam go później bo miałam narkomanów na sklepie siedzieli godzinę już ich miałam wyrzucić ale w końcu wyszli babka chciała mi zwinąc spódnicę ale sie jej nie udało :-D Mówię wam co za ludzie u konkurencji tez byli i też tyle czasu siedzieli. Jutro biorę do pracy soczewicę w puszce wiecie że puszka groszku zielonego to zaledwie 120 kcal ale niestety owsianką rano się nie najadłam (mało było) ale może z zcasem żołądek się skurczy po grochu mimo że to białko też szybko byłam głodna no ale o 18 zjadłam moje warzywa i teraz pękam w szwach hihi. Wypiję herbatę zieloną i biorę się za balkon. Dziecko było z tatą na placu zabaw więc mam zgłowy może nawet uda mi się poćwiczyć. Eliza wrzuciła terening na fejsa może wypróbuję :-)wieczorem jeszcze się odezwę :-) .. No własnie Veruna ja wstaje o 5 i o 6 jem śniadanie później o 10 o 13 i dopiero o 17 i jestem tak na maxa głodna że nie moge się najeść :-( dlatego muszę trochę to opóźnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus.kochanie nie.przejmuj sie. Masz cudowna figure Cwicz kiedy masz sile bo.ciezko pracujesz Veruna dawno nie widzialam twojej fotki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajtowo, w Twoim treningu jest ciekawe ćwiczenie: "krzesło" przy ścianie i podnoszenie nogi, domyslam sie ze daje w kość.Aga wyrzuc czekolade, oddaj komuś zeby nie kusiła ja dzis całą tablicze zjadłam nie wiem co mnie naszło bo nie jestem taka czekoladowa ale ją kiedys dostałam i takm sobie leżała... dzis akurat zajrzalam do tamtej szafki no i sie skusiłam. jakby jej nie było w domu to bym nie zjadała! pozbadz sie jej:D to zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Wikia dały mi w kość te ćwiczenia robiłam w obu wersjach na siedząco i w krzesełku, dawałam pauzę. Często tak robię, że jak mi brakuje jakiegoś ćwiczenia to dokładam swoje na nogi albo pupę. Ale chciałam się wam pochwalić- przed chwilą zrobiłam zuzkę za karę, bo zjadłam 4 babeczki z masą http://www.youtube.com/watch?v=vlZPur2J3mk&feature=youtube_gdata_player Udało mi się zrobić wszystko oprócz wstawania z jednej nogi w czwartym ćwiczeniu, czuję brzuch i trochę ramiona. Ciekawe czy będą zakwasy. Robiłam w trochę wolniejszym tempie, a jeszcze przeczytałam, że dobrze jest węglowodanów dostarczyć przed treningiem to organizm ma z czego pobierać glikogen zanim dobierze się do tłuszczu, więc w sumie te ciastka są usprawiedliwione, mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah czyli wyglada na to ze wszystkie dzisiaj grzeszymy. Ja z czarna czekolada. Jakos mnie naszlo z rana. Dieta dzisiaj; Owsianka Dwie bulki fit 250kcal Czekolada 560;-) Ciasteczka owsiane 250kcal Zupa rybna 200 Calkiem I tak ok. Dzisiaj koncze dzien o 2 nad ranem Trening zrobiony z befit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie grzeszyłam tralalala :-D ale nie dam rady poćwiczyć :-(. Jutro ide na siłkę choćby skały srały obiecuję że w dni wolne wypróbuę te wasze treningi siłownia będzie zamknięta będę miała więcej czasu :-(. Veruna to będziesz blisko mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka999
ej, dziewczęta, możecie mi powiedzieć jakich efektów powinnam się spodziewać po killer abs, kiedy zależy mi na spaleniu tłuszczu z brzucha... i ogólnie jak go ćwiczyć ( tak jak shred 3x10 dni? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu melduję brak ćwiczeń ale obiecałam sobie 3 dni w tyg więc spokojnie zdążę wyrobić normę :) Byłam po pracy z synem u lekarza i zrobić zdjęcie płuc dopiero niedawno sobie siadłam spokojnie na d***e ;) Nie grzeszę dzisiaj, śniadania brak bo mnie gardło bolało z rana potem kurczak z pieca z ogórkami konserwowymi, drożdżówka w drodze do lekarza a na kolacje 2 jajka sadzone ze szpinakiem i odrobiną surówki do tego 4 małe grzanki dziwna ta kolacja ale nie miałam warzyw na patelnie, jutro zrobię zakupy i przetestuję grillową patelnie ;) AGA pośpij rano a wieczorem pisz, może taki plan Ci wyjdzie na zdrowie, z tymi posiłkami to im dłużej trwa nasz dzień tym jest ich więcej więc to normalne że jesteś częściej głodna niż zwykle ;) Ja w sobotę wywaliłam 3 otwarte czekolady wcale mi ich żal nie było ale taką z orzechami to bym zostawiła ;) VERUNA przecież wiesz że żartowałam z tym jedzeniem hehe ;) Mój Romeo niestety dzisiaj ma nocną zmianę bo go nie było po południu jak zwykle :( szkoda bo pewnie na cały tydzień mi zniknie z oczu hehe ale nic straconego ja go tak zbajeruje że mnie na tą kawę zaprosi w swoim czasie :) ale się napaliłam :P Fajnie że podjęłaś się wyzwania Jillian, w ogóle zazdroszczę sił na Insanity ja przez pracę jestem padnięta i takie ostre cardio by mnie dobiło. Prawko rób nie wiadomo kiedy się przyda, ja już 5 lat jeżdżę i sobie życia bez auta nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski jednak jestem uzalezniona hehe żartuję wstałam o 6.30 bo jakbym jeszcze dłużej poleżała to bym zmoczyła łóżko hehe po za tym co 5 minut się budziłam ze stresu czy aby nie zaśpię hihi ale jutro już wstanę o siódmej -chyba :-D zrobiłam sobię herbatę więc mam dwie minuty by zajrzeć do was :-) Musze sobię kupić jakiś bezmleczne mleko chce mi się kawy a zwykłą jak wypiję na pusty żołądek to mnie boli później tylko jakie hmm próbowała któraś ryżowe? Za oknem wychodzi słońce szykuję się ładny dzień :-) Veruna a będziesz jeśc tak jak Jilian zaleca? Ja też się napaliłam na nią ale niestety ona ma takie treningi że bolą mnie po niej kolana :-( niestety te wykroki to dla nich samobójstwo :-( (nie chodzi o technikę mam poprostu słabe stawy kolanowe zawsze miałam odkąd pamiętam chrupało mi tam zawsze teraz troche podleczyłam i nie chcę tego spierniczyć :-() nawet trener pisząc mi trening brał pod uwagę moje kolana :-(nie mam w treningu wykroków (choć czasem sobię zrobię jak go nie ma z obciązeniem ale codziennie bym nie mogła :-() jest tez na siłce taka fajna maszyna większośc pakerów z niej korzysta imituję wchodzenie po schodach ponoc super sprawa ale ja niestety nie korzystam :-( ... Czekoladę zjadł mąż :-) ... Miśka akurat tego treningu Jilian nie robiłam za wielę nie pomogę a próbowałam większość ale powiem ci, że nie da się spalić tłuszczyku tylko z jednej partii niestety taki nasz organizm że spala równomiernie najlepiej przeplataj cardio z siłowymi cardio spala tłuszcz siłowe rzeźbią i buduja mięsnie ale pamiętaj też że 70% sukcesu to dieta bo brzuch robi się w kuchni. ... Gdzie jest nasz gość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ale mam zakwasy na tyłku... oj dałam sobie wycisk wczoraj:D i bardzo jestem z tego dumna hahah:D dzis tez zrobie trening wczesnie bo popołudniu będę zajęta.Miśka potwierdzam to co mówi Agazgaga. Do Jillian dodaj cardio (bieganie, rowerek stacjonarny co najmniej 30 min) efekt murowany:) ale zdrowe odzywianie konieczne bo inaczej bedziesz chudła baaaardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestę :D właśnie ćwiczę! ale musiałam chwilę przerwy, jestem po 20 min melb teraz jeszcze 10 nogi i boczki mówiłam wam jakie miałam zakwasy po pierwszym razie boczków? uda mi schudły, powaga po 5 dniach ;d widzę to widzę to, widzę to!!! bo jak założyłam rajstopy wzorzyste i krótkie spodenki to wyglądałam normalnie a nie grubo i moja siostra też to potwierdziła że jest lepiej ;d a co najlepsze w zasadzie żadnego treningu nóg nie robię, ze 2 razy zrobiłam melb, tak to jadę na brzuch pośladki, boczki i trochę callanetixu. fajnie już was lubię i miło mi się tu zagląda :) a wiecie jakie miałam kiedyś ładne efekty po tym pierwszym darmowym treningu ewy? powaga? przypomniało mi się... mam dziś na 14.30 a jutro o 12 już wyruszam na majowkę, hurej! :) czy jajka na twardo są w porządku na dietę?:) jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu Aga nie wchodzisz na ten sprzęcik dla pakerów ;p ? przecież oni nie zrobią 10 min jilian czy mel b, sama jesteś pakerem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam wiadomosc przed chwilą ale jej nie widzę... nie wiem czy sie pojawi ale napisze jeszcze raz:)Gościu(wo) miło ze Ci się u na spodoba, mam nadzeję ze na długo! a co do jajek na twardo to są idealne na dietę, jedz śmiało:) p.s. mysl mysl nad nickiem bo zostaniesz "gościówą":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło Gościu(wo) że Ci sie u nas podoba, oby jak najdłużej:P Jajka na twardo sa idealne na dietę! jedz do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, jestem już porzebrana do treningu, wybrałam nowa Jillian co Aga mówiła. Robie druga część czyli cardio (30min)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czanka, podaje przepis na syrop bo mi umknęło że pytałaś. 500 kwiatow mniszka zalewamy 2 litrami wody gotujemy godzinę z plastrami z 1 cytryny. Nastepnie odcedzamy, wyrzucamy kwiaty i cytryny, i gotujemy jeszcze raz wywar z 4 kilogramami cukru przez 1,5 godziny. Potem dodajemy sok z wyciśniętych 8 cytryn i gotujemy 15 minut. Nalewamy do słoików, zakręcamy stawiamy do góry dnem, nie trzeba pasteryzować. Gotowe. Zrobiłam 17 sloiczków, od września do kwietnia wystarczy, później zrobię nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elizka i szybko nie zobaczysz moich zdjec:p nie ma sie czym chwalic zawalilam 2 miechy ale jak tylko zobacze jakies efekty to sie pochwale obiecuje ale koze za pol roku:p oooo wikia taki ciezki trening? Ja wczoraj mialam zrobic dwa za jednym razem ale po silowym padlam!!! Czulam zmeczenie i przy cardio bym sie nie przylozyla i wiem ze bym sciemniala :p jednak trzeba je robic osobno:p dzis rano nie robilam bo przed 8 juz musielismy cos zalatwic wiec musialabym wstac o 5:p wieczorem zrobie cardio plus jak bede na silach cwiczenia na posladki a od jutra robie 2 razy dziennie Aga nie jem jak zaleca Jillian nawet nie wiem co ona zaleca:p ja zbyt nie kombinuje bo mi ciezko chyba zauwazylam spadek 0,5 cm w biodrach wiec jest nadzieja moze cos ruszy a jak nie modyfikowac bede dopiero w lipcu bo mam zmiany w pracy wiec wieksze pole do popisu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast koze ma byc moze za pol roku Aga faktycznie czulam kolana ale mam nadzieje ze tydzinn im nie zaszkodzi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak za mną chodziło co tu wymyślić za ćwiczenia, już mnie wczoraj w nocy gryzło, ściągnęłam brazil but lift zestaw faceta który to wymyślił. Jest 4 treningi każdy ma te same ćwiczenia, tylko w innej kolejności rozpisane na miesiąc ja wybrałam lift & shape jestem po półgodzinnym bum bum i po ok 10 min uppercuts na ramiona z hantlami. Po bum bum byłam mokrusieńka :) po kąpieli jestem zadowolona, posmarowałam się zielonym eveline, mama dziś mi powiedziała że mi tyłek odstaje, rzeczywiście chyba poszedł w górę, pewnie przybierze centymetrów, mierzę się 8 około to się okaże. Jeden z filmików bedzie zawierał ćwiczenia z taśmą na nogi więc żeby zaoszczędzić zszyłam gruba gumę pasmanteryjną, żeby na buty była do odwodzeń nóg, a długą część spróbowała moja córka i stwierdziła że się nadaje. Zresztą od razu przyjęłam ćwiczeń z taśmą pilates, jest tego cała masa, zawsze to jakaś odmiana. Nieważne zresztą co się ćwiczy, ważne żeby nie przestawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalkaa
hejo a oto i mój nick natchnęłyście mnie ;d ja dziś jeszcze do pracy jechałam rowerem także może to nieiwle ale 40 min zaliczone ;d niestety w lodówce pustki więc na obiad miałam spaghetti zrzutkowe ;p troszkę kiepsko z majówką mi się porobiło ajjjj taki kiepski dzień pracy miałam też, generalnie oby pójść spać! widzę, że ładnie ćwiczycie hola hola :)) brawoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah "ziomalkaa" dobre:DLajtowo mam posciagane wszystkie chyba z BBL ale robiłam tylko kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomalka, rower to dla mnie czysta abstrakcja, ostatnio jeździłam 20 lat temu :) Wikia, ja MUSZĘ zrobić coś z tyłkiem, a w tym dzisiejszym bum bum jest sporo dziwnych ćwiczeń których jeszcze nie robiłam no i ich sekwencj****ardzo szybko się zmieniają, nawet miałam wrażenie, że na jedną nie jest ich więcej. Nie mogę się doczekać tych ćwiczeń z taśmami, jutro jest według rozpiski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×