Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość Magda 1988 :):)
Jezeli chodzi o trening interwałowy to robiłam taki na rowerku stacjonarnym. Biegać dopiero zaczynam, wiec na razie na spokojnie, ile dam rade :) Moze tez wprowadze te interwały ale na rowerku własnie. Co do celluitu to ja mam duży, ale odkąd zaczelam cwiczyć i wykonywać "różne zabiegi" to zmniejszył sie. To co robie: - codziennie masuje nogi, brzuch pupę pod prysznicem szorstką gąbką -codziennie robie jakiś peeling, albo z soli i oliwki, albo z kawy, mam tez taki lirene peeling antycelluitowy jak nie mam czasu zrobic mieszanki tych naturalnych peelingow -następnie po pellingu codziennie natryski zimną i ciepłą wodą. Te natryski robię na brzuch, pupę i uda. Mniej więcej wygląda to tak, ze robie 20 natrysków - 10 zimnych i 10 cieplych. Najepierw oblewam cały obszar tzn brzuch nogi i posladki zimna woda a potem ciepla i tak na zmianę. Ostatni natrysk zawsze ma być zimny - następnie wcieram balsam antycelluitowy, i robię krótki masaż, ja mam z eveline jakies serum, aha i co najważniejsze każdy peeling, masaż gąbką, czy zwykły masaż juz z kremem wykonujemy z góry na dół!! czyli w kierunku serca Po tych zabiegach moje bogi wyglądają o wiele lepiej... a szczerze mowiąc moj cellulit byl na tyle widoczny ze jak stałam przed lustrem to widziałam go, bez naciskania na skórę.. ale nic mnie nie boli, skóra ani nic jak naciskam, wiec nie wiem ktory to poziom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
A w jakich butach biegasz? Masz jakies specjalne? Bo ja dzisiaj np. biegłam w trampkach i by dobrze mi sie biegało, ale naczytałam się teraz, że muszą byc specjalne buty do biegania bo można sobie krzywdę zrobić i mieć kontuzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Biegam w adidasach adidasa ale nie jakis tam specjalnych do biegania tylko w normalnych ale fakt w trampkach możesz nabawic sie kontuzji i najlepiej nie biegac po betonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
W VIcie w czwartek ma byc płyta JM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
A jak cwiczyłas na tym rowerku tzn jak miałas rozłozony ten trening? Może i ja bym spróbowała w dni kiedy nie moge wyjsc z domu na bieganie. Tylko nie wiem czy moj rowerek sie nadaje bo mam taki niski ze nóg nie wyprostuje taki wiesz taniocha nie jak profesjonalny na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
oj chyba bieganie bede musiała narazie odpuścić jestem przeziebiona ale z jilian bede cwiczyc może nie padne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Zastanawiam się nad 3 dniowa dieta jabłkowa ale nie zeby schudnac tylko zeby oczyscic organizm z toksyn i pozbyc sie nadmiaru wody ( może wtedy ten cholerny celulit sie ruszy) tylko boje sie spalenia mięśni nie po to cwicze zeby je teraz spalić co o tym myslisz? Czy trzy dni moga doprowadzic do spalenia miesni na necie pisze cos ze dopiero po 3 dniach głodówki organizm je spala. Masz jakies doswiadczenie? Tylko chyba bym musiała zrobic to po shredzie co myslisz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
Czesc :) jezeli chodzi o trening interwałowy na rowerku to ja też mam taki rowerek beznadziejny tani, ale robiłam go na tym. Ogolnie robiłam tak ze ok 5-10 minut rozgrzewki czyli jezdzilam przez ten czas na normalnym obciążeniu, potem interwały 10 minut i to róznie albo po 1minucie albo po 30 sekund, w zależnosci jak mi było lepiej. Potem znowu 10 minut "normalnego" jezdzenia. Ogolnie czytałam ze trening interwałowy nie powinien przekraczać 30 minut i tego sie trzymałam, tzn z biegiem czasu skracałam rozgrzewke np do 7 czy 5 minut a zwiekszalam interwały ale tak zeby całosc miała 30 minut. I na tych szybkich powtorzeniach to po prostu jechałam na maksa ile mogłam i czasami tez zwiekszałam obciązenie. Tak jak Ci pisałam wczoraj biegałam i dzisiaj rano czuje wszystkie mięsnie, wydaje mi się ze to od tego bo po JM już nie czułam zakwasów. Zaczełam też robić cwiczenia z mel b na posladki takie 10 minutowe. Zamierzam wiec 2-3 razy w tygodniu biegać rano. Co drugi dzien chcialabym wprowadzaic te interwały na rowerku. Do niedzieli skoncze shreda i nie wiem co dalej robic bo 19 sierpnia wyjezdzam na wakacje i nie zdąrze zrobić całego programu dlatego tez myslalam zeby od pon zacząc te 6 pack 6 week i ile dam rade zrobic tyle zrobie ale sama nie wiem... XXXX Co do takich diet jednoskładnikowych to jestem sceptyczna, tymbardziej, że cwiczysz intensywnie i musisz mieć siłę na ćwiczenia i dostarczać organizmowi białko. Robisz te peelingi, masaże i natryski zimną wodą? Bo szczerze mówiąc mi cellulit dopiero po tym zaczął schodzić. Do tego piję też pokrzywę która podobno dobra jest na oczyszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
I nie wiem co robić od poniedziałku bo chciałabym tak 2-3 razy w tygodniu biegać ale bede to robic rano. I chyba bede robić trening siłowy 3 razy w tygodniu, w dni kiedy nie mam treningu siłowego to trening interwałowy 30 minut, oprócz tego chciałabym jakies cwiczenia na brzuch ale te z JM trwaja ok 30 minut i nie wiem czy dam radę robić je codziennie... Oprocz tego chce robic codziennie te 10 minut z mel b na posladki. Kurcze sama nie sądziłam ze tak to mnie wciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
uff cwiczenia dzisiaj w lżejszej wersji ze wzgledu na brak sił witalnych :-D ale podołałam i powiem ci że czuje się po nich chyba lepiej może sie zastanowie nad tym bieganiem wieczorem :-P. chyba masz racje z ta dieta u mnie i tak krucho z białkiem bo mam alergie na nabiał wiec i tak za dużo mi nie zostaje do wyboru i jeczsze tego pozbawie to już wogóle.... . Co do zakwasów to ja po normalnym bieganiu nie miałam dopiero po interwałowym ale wczesniej jak cwiczyłam to te cwiczenia głównie skupiały sie na nogach może dlatego. Mel b na pośladki jest boskie na drugi dzien czułam mocno hi hi spróbuj też na nogi uwielbiam ten zestaw dlatego chce do niego wrócic przy 6W6P Niezłe zakwasy miałam po total z tomkiem paliło przez 3 dni ale cwiczyłam tylko raz bo trafiłam na JM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
co do masaży to chyba bede musiał zaczac bo do tej pory jakos nie miałam czasu przy moim harpaganie. Mam to serum z evel kiedys go uzywałam razem z kremem z tej serii i były efekty teraz troche to zaniedbałam trzeba wrócic, a powiedz robisz pilingi z kawa to jaka dajesz mielona czy sama mielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
co do masaży to chyba bede musiał zaczac bo do tej pory jakos nie miałam czasu przy moim harpaganie. Mam to serum z evel kiedys go uzywałam razem z kremem z tej serii i były efekty teraz troche to zaniedbałam trzeba wrócic, a powiedz robisz pilingi z kawa to jaka dajesz mielona czy sama mielisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
Ja dopiero wypróbuje 6p6w niedziele albo poniedziałek jak skoncze shreda :) Cellulit na brzuchu mam teraz o wiele mniejszy ale na udach i tyłku dalej mam duży, chociaż mniejszy. Ale tak sobie myślę, że w sumie tak naprawdę intensywnie ćwicze dopiero miesiąc i wiadomo, że to za krótko zeby miec extra ciało i pozbyc sie cellulitu :D Jak bedziemy wytrwałe i nie bedziemy sie poddawać to na pewno bedziemy miec super ciałko :D Jak wrócę z wakacji to zaczne albo ten ripped in 30 albo body revolution z JM, ale czytałam ze te cwiczenia to są juz naprawde hardcore :D Super, że sie wspieramy, bardzo mnie to motywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
damy rade może w tym roku już nie zdążymy ale nastepne wakacje już wstydu na plaży nie będzie już sobie obiecałam że jak osiagne cel to kupie sobie najładniejsze bikini w miescie nawet jaby miało byc bardzo drogie to bedzie moja nagroda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
co do peelingów to czytałam kilka sposób które podobno są bardzo dobre: 1. zwykła sól z dodatkiem jakiegoś olejku lub oliwki 2. kawa niemielona z dodatkiem cynamonu, ja dodaje do tego troche balsamu albo zelu do prysznic zeby lepiej sie kleiło 3. mozna tez zmielić kawe albo wziąć rozpuszczalną dodać cynamon, imbir i taką papką obłożyć miejsca z cellulitem zawinać sie folią spozywczą i lezec tak 30 minut 4. natrzeć się sokiem z cytryny pod folie i tez 30 minut lezec z tym 5. natryski zimna i ciepla wodą - szczerze mówiąc jak zaczełam to robić to widzę duza poprawe 6. masaż banką chinska podobno daje super efekty ale niestety nie zaopatrzyłam się jeszcze w banki oprocz tego mam bardzo szorstką gąbkę i codziennie pod prysznicem się nią masuje, i robie szybki masaż podczas nakładania jakiegos kremu na nogi Nie robiłam punktów 3 i 4 bo obawiam się, że te 30 minut musiałabym lezec w wannie bo bałabym się ze ubrudzę coś tą papką z kawy i po prostu nie mam do tego zapału :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Jak nie wiesz co cwiczyc to mieszaj jeden dzien to drugi dzien tamto nie bedzie i organizm sie nie przyzyczaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
o matko kiedy ty masz czas na to wszystko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988:):)
To tylko się tak wydaję, że to długo trwa ale tak naprawdę to robię to szybko :) Wieczorem po cwiczeniach jak się idę kąpać to po szybkim prysznicu najpierw robię peeling -albo z kawy albo z soli, i masuje szybko, energicznie, potem gąbką, potem te natryski zimna-ciepla, wycieram się, balsam i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
chyba troche nogi mi sie poprawiają :-D. Ps. te chodzone pompki to chyba sa najprostsze z tego levelu :-P Zaraz lece do kiosku po gazete zobaczymy co to za płytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
zakupiłam filie spożywcza hi hi bede sie owijac, tak kwa to ma byc zalana wrzątkiem czy świerza bo czytałam że fusy po kawie moga być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pełną odpowiedzialnoscia moge polecic nike lunarglide 5. Zuepłnie zmieniaja podejscie do biegania. Wejdzice do jakiegoś sklepu i przymierzcie dla samego poczucia ich działania. Tutaj model ktory posiadam: http://www.forpro.pl/kategorie/wmns_nike_lunarglide_5,p685026934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
tą kawe do peelingu to obojętne, ja parze bo nie mam skąd wziąć fusów, ale jak masz ekspres i zostają Ci fusy to tez moze byc :) ja juz nawet polubilam 3 level :D na początku było strasznie, ale teraz czuje satysfakcję, że daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej nie wiem czy te cwiczenia z mel b nam pomogą widziałaś jaki ona ma celulit? Zawsze sie zastanawiałam czemu cwiczy w długich spodniach a tu prosze :-( http://teleshow.pl/gid,15696815,img,15696846,kat,1024839,title,Mel-B-38-lat-troje-dzieci-i-takie-cialo-Mel-B-dumnie-prezy-swoje-smukle-cialo-na-plazy,galeria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej w sobote wieczorem wyoada mi kilkudniowy wyjazd i nie bede mogła tam cwiczyc myślisz ze mogła bym to nadrobic robiac np shreda dziś 2 razy i jutro dwa razy i po powrocie też 2 razy? w tedy bym skonczyła w planowanym czasie ale nie wiem czy efekt bedzie taki sam jakbym robiła tak jak powinno byc. nie chce tego shreda przedłużać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1988 :):)
Myślę, że mozesz :) ja dzisiaj mialam ostatni dzien shreda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
I jak efekty po calosci. Ja mam teraz szkole przetrwania tyle tu pysznosci ciezko aale walcze czasem zgrzesze ale mam nadzieje ze przez te kilka dni nie przytyje :-). Jestem dwa dni do tylu ze shredem ale troche za to pobiegalam od jutra biore sie ostro shred 2 razy dziennie. I jakie masz plany na kolejne treningi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Co do efektów to jutro rano się zmierzę i dam znać bo wczoraj zrobiłam sobie wolne od ćwiczeń i odpoczywałam :D Dzisiaj zamierzam zrobić krótką rozgrzewkę na rowerku, potem trening siłowy, i potem interwały. Dzisiaj jadę też po buty do biegania więc mozliwe ze od jutra zaczynam biegać :) Chciałabym zacząć też ten trening 6w6p ale nie wiem czy starczy mi czasu na to wszystko... A teraz wklęję Ci pamietnik jednej dziewczyny, która odchudzała się z pomocą osob z forum sfd i opierała się chyba głównie na treningu siłowym: http://www.sfd.pl-agak__rekompozycja_str.79_%2F_podsumowanie_redukcji_I._str.68%2C_II._str.124-t472720-s68.html Zjedz na dół strony tam masz podsumowanie, tzn zdjęcia i jak jej poszły cm... Niesamowita metamorfoza i zastanawiam się czy czegoś takiego nie zrobic ... Potem możesz sobie poczytac od 1 strony jej zmagania, bardzo ciekawa lektura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
nO tak ja ostatnio też czytałam że bardziej nam by sie przydał siłowy trening niż aerobowy żeby przestac być jak to mówią szczupłum grubasem tyle że nie mam sprzetu zeby cwiczyc w domu myślałam zeby zapisac się na siłownie ale bede mogła dopiero od października jak wróce do pracy teraz nie dam rady finansowo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Witajcie dziewczyny, piszę do Was bo już ćwiczycie a ja chcę zacząć 30ds tylko... nie wiem jak:) nie znam angielskiego i nie mam skąd zaczerpnąć wiedzy jak nie od doświadczonych kobiet:) Wiem że są 3 stopnie/levele ale jak się je wykonuje? 1ego dnia 1, 2ego drugi, 3ego dnia trzeci i od nowa? Czy 10 dni 1 level, następne 10 dni 2 level itd.? Czy wszystkie 3 levele każdego dzia? Strzelam bo nie wiem:) Proszę oświećcie mnie:D Kondycje mam nie najgorszą, od 3 tygodni ćwiczyłam z Chodakowską ale już mi się trochę nudzą te ćwiczenia;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Witaj wikia zapraszamy. Cwiczy sie po 10 dni level1 pozniej 10dni level 2 i 10dni level 3 wychodzi miesiac. jakbys miala pytania to smialo fajnie ze sie jeszcze ktos dolaczyl razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×