Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość wikia
miałam dziś nie ćwiczyć bo czułam ze sił nie za wiele ale... właśnie jestem po treningu:D dla odmiany killer co prawda nie dałam rady całego tylko 30 min ale i tak endorfiny wydzielone:D w te upały to trening i sauna w jednym hehe:D Magda, agazgaga jak Wam dziś poszło? Co ćwiczyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
dzis słonce mnie tak wykonczyło ze zrobiłam tylko 6w6p chociaz czuje ze mam jeszcze troche siły ale jednak odpuszcze forsowac sie tez nie mozna. Powiem ci ze ja do kilera podeszłam tylko raz i jakos nie bardzo mi sie spodobał skonczyłam własnie na 30 min dalej poprostu mi sie nie chciało a pozniej bolały mnie kolana dlatego wolałam turbo a jak u ciebie ze stawami po kilerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Cześć dzieczyny :) no to widzę że ostro dajecie czadu :) ja dzisiaj po pracy pojechałam ze znajomymi nad wodę, popływałam trochę i wiosłowałam na kajaku :D niedawno wrocilam i niestety juz nie mialam siły nic robić a dzisiaj wypada mi trening siłowy, więc wymysliłam ze jutro wstanę wczesniej przed pracą i zrobię go w zastępstwie za dzisiaj :D Właśnie odnośnie diety, naprawdę mocno się jej trzymacie? Bo u mnie jest różnie, ogolnie staram się zdrowo jeść, ale czasami mam jakieś grzeszki, typu batonik raz na tydzien, albo piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
oj grzeszki sie zdarzają no co ty zwłaszcza w moim przypadku lody uwielbiam i jem czesto ale traktuje wtedy jak posiłek np podwieczorek lub drugie sniadanie umarła bym chyba bez nich hihi. Pomyśl sobie ile dzisiaj cwiczyłas pływanie spala mega ilosc kalorii do tego trening siłowy z wiosłem super nie obijałas sie jestes rozgrzeszona hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Bolą kolana, między innymi dlatego dziś nie dałam rady:( 22ego lipca nabawiłam się kontuzji (źle wykonywałam ćwiczenia) i od tamtej pory czasem czuję kłucie. Myslę żeby jutro sobie zrobić dzień odpoczynku. A co do diety...Grzeszki się zdarzają... a nawet grzechy, dieta to mój słaby punkt:) Raz w tygodniu pizza musi być i to 3 kawałki (ale bez mięsa) ale za to po takim obiadku/kolacji robię jakiś trening, żeby sumienie uspokoić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
tak, robię dzis przerwę niech kolana odpoczną. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
ja regeneracje zrobie w niedziele :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Dziewczyny jak dajecie radę z treningiem w takie upały? Ja jestem z katowic i teraz jest ok 29 stopni. Rano zrobiłam trening, ale miałam plan zrobic jeszcze wieczorem ale jest tak gorąco, ze chyba nie dam rady... Jutro rano znowu wstanę wczesniej i zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
jak robiłam shreda to był krótki wiec robiłam rano a teraz już dłużej i musze czekac a z dziecko pójdzie spac czeli jakos zaraz zaczne balkon otwarty na ful i wiatrak wiejacy prosto na mnie podczas cwiczen jest lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
ja podczas treningu popijam zimną wodę:) ćwiczę wieczorami gdy już jest chłodniej nie mam wiatraka niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
wikia próbowałas 6w6p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
kurcze jestem zła bo dzis znów tylko 6w6p przez moje dziecko które sie rozryczało maz wsciekły bo jutro do roboty a małemu chyba zeby ida oszalec mozna jutro chyba za kare dołoze jeszcze 30min zeby nadrobic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
lece do tej beksy miłaego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaga
nie próbowałam tego nawet nie wiem co to za cwiczenia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
oj nie przelogowałam siostry:) nie nie ćwiczyłam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Sprobuj fajnie dostaja boczki w kosc to tez jilian michaels 6week6pack podobne troche do turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
przejrzalam ten trening na youtube z tego co widze to chyba nie obciaza kolan a przynajmniej nie tak jak treningi Ewy. dzis wypróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
A tak w ogóle to dziś mija 31 dzień od rozpoczęcia treningów więc zrobiłam sobie pierwsze podsumowanie: talia z 76 na 74 pępek z 86 na 83 biodra z 92 na 90 udo z 52 na 51 waga z 55,3 na 54 (158cm wzrostu) 22 dni były treningowe (w które zrobiłam 29 treningów) ćwiczyłam E.Ch. no i ostatnio dzięki Wam kilka treningów z Jillian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
no i pieknie! Gratuluje ja nie miałam wogóle efektów przez pierwszy miesiac takze super!!! No jestesmy w takiej sytuacji ze nie mozna powiedzic ze mamy nadwage wiec cm nie beda leciały jak u dziewczyn z nadwaga jak widac na metamorfozach u E.Ch ale jest pieknie. Wikia spróbuj naprawde polecam zwróc uwage ze jak juz zacznie sie obwód od poczatku to tepo wzrasta Ja już jestem po 6w6p no i chciałam wypróbowac banisza zrobiłam 30 min ten trening nie nadaje sie do łączenia z innymi masakra dopadła mnie nawet kolka ale nie żałuje ze nie zrobiłam do końca bo jak zobaczyłam co jest dalej to stwierdziłam ze musze sie psychicznie do tego nastawić :-D Cos jak killer albo gorzej aczkolwiek nie odczułam kolan przy tych 30 minutach a wycisk spory dużo cardio magda bierzesz sie za to? Ide myc podłoge bo cała mokra hihi i robie sobie kąpiel na mój ukochany celulit. Dajcie znac jak po dzisiejszym treningu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Dzięki! Właśnie jestem po 6w6p świetny trening a nie wykańcza:) dodałam do tego boczki Tiffany (zrobiłam przed rozciąganiem Jillian). W ten sposób treningi mi się nigdy nie znudzą codziennie coś nowego hehe:D no właśnie... co to za morderczy "banisz":P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
O matko....juz wiem co to:D:D mordercza godzina z Jillian... to nie na moje kolana a przynajmniej do kiedy nie odpoczną:) nie dziwię się że odpusciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
W treningach jilian fajne jest to ze po jej rozciaganiu czujesz ze odpoczelas i masz chec na wiecej przynajmniej ja tak mam. Wlasnie dobrze wikia ze piszesz jak laczysz treningi bo ja zawsze mam dylemat czy rozciagac sie i zaczynac nowy czy bez rozciagania to samo z rozgrzewka cz po jednym treningu rozgrzewac sie na nowo czy odrazu przejsc do cwiczen wlasciwych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Po rozgrzewce i wybranym treningu - jesli mam ochotę na więcej - przechodze od razu do ćwiczeń właściwych a na koniec dopiero rozciąganie np z pierwszego treningu. Żeby schemat ćwiczeń zawsze wyglądał tak samo: Rozgrzewka-->trening-->rozciąganie. Czuję skośne po wczorajszym (hurrra!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Magda, agazgaga ćwiczyłyście a6w? Jeśli tak to jaką metodą? Bo ja robiłam ją zawsze w ten sposób (cytat): "Metoda druga: Według tej metody każde ćwiczenie wykonujemy dokładnie raz, po czym od razu przechodzimy do następnego. Gdy wykonamy wszystkie 6 ćwiczeń po jednym razie, to mamy jednen cykl. Wygląda to więc tak: 1 ćwiczenie po 1 raz każdą nogą 2 ćwiczenie 1 raz 3 ćwiczenie po 1 raz każdą nogą 4 ćwiczenie 1 raz 5 ćwiczenie 6 zmian nóg 6 ćwiczenie 1 raz I w tym momencie mamy dopiero 1 cykl. W dniu 8 mamy 8 cykli, dlatego musimy non stop 8 razy wykonać powyższy schemat, aby otrzymać 1 serię. Po każdej serii można zrobić sobie przerwę, nawet dłuższą niż godzina. Należy jednak pamiętać, aby przetrenować wszystkie serie przeznaczone na dany dzień, czyli w przypadku dnia 8 należy przetrenować 3 takie serie. Metoda ta jest polecana przez większość trenerów fitness, dlatego, że ćwicząc w ten sposób nie męczymy jednych partii mięśni na raz, lecz rozkładamy zmęczenie symetrycznie między wszystkie partie, tzn "męczą się one równomiernie". Daje to nieco lepszy efekt ćwiczeń."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Często jednak na rówżnych stronach widzę tylko tę metodę (o której z kolei ja nie słyszałam gdy zaczynałam szóstkę:))... "Metoda pierwsza: Według tej metody wykonujemy jedno ćwiczenie tyle razy, ile mamy cykli i dopiero potem przechodzimy do następnego. Gdy wykonamy wszystkie 6 ćwiczeń udało nam się ukończyć serię. Wygląda to więc tak: 1 ćwiczenie po 8 razy każdą nogą 2 ćwiczenie 8 razy 3 ćwiczenie po 8 razy każdą nogą 4 ćwiczenie 8 razy 5 ćwiczenie po 8 razy każdą nogą 6 ćwiczenie 8 razy I w tym momencie mamy 1 serię. W dniu 8 mamy 3 serię, więc takie coś musimy trenować 3 razy. Przy tej metodzie należy pamiętać, że nie wolno robić przerw między seriami!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
skosne to napewno czujesz po tiffany kiedys to robiłam i czułam je bardzo ale nie wiem czemu przy tych cwiczeniach łapie mnie kolka wiec odpusciłam a6w jest dla mnie za nudne zawsze rezygnuje po trzecim dniu dlatego stwierdziłam ze zrobie 6w6p a pozniej killer abs zajmie to duzo wiecej czasu ale mam nadzieje ze efekty beda podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
ale sie nasciagałam tej jilian dzisiaj ruszam z ripped in 30 dokładam do 6w6p tydzien po 1 levelu nie powinno byc nudno matko tyle tego jest ze chciało by sie zrobic wszystko naraz hihi, sciagnełam też killer buns i ciągne jeszcze no more trouble zones. zapowiada sie wszystko ciekawie jeszcze ewka dołozy cos we wrzesniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
nie wiem dlaczego ale dziś się nie spociłam zrobiłam 6p6w troche miałam mokre czoło a później reppida i wogóle nawet kropla może dlatego ze dziś zimno? Ale przy ripedzie czułam mieśnie rąk pewnie od tych planków zmęczone natomiast brzuch juz czuje niezle zmeczony przy 6p6w chyba domaga sie regeneracji. A powiedzcie dziewczyny czy sie wam znażyło ze spuchły wam nogi podczas cwiczen? mnie dzisiaj spuchły i nie wiem czemu czy może dlatego ze dzisiaj mniej wypiłam ( miałam dużo roboty w domu i zapominałam) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Wiem że mojej siostrze nogi puchna czasem po treningu, ja nóg nie zauważyłam opuchnietych ale ręce nie raz i w takie czerwone kropeczki:) Tez dziś naściągałam mnóstwo filmików i musiałam wypróbować... Zrobiłam rozgrzewkę a poźniej takie coś z youtuba "Abs and Obliques Workout - Exercises for a Smaller Waist" i pierwsze 8 minut z "Bust Booster Chest Workout - How to Lift Breasts Naturally". Więcej nie dałam rady i zakończylam rozciąganiem. Możliwe, że przez tę pogodę się nie spocilas tak bardzo albo mialas dużo siły:) ze mnie ciekło jak zwykle hehe Halo...Magda, co tak ucichłaś:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Czesc dziewczyny :) sorki, ze nie pisalam ale miałam trochę rzeczy do zrobienia. A6W probowalam wielokrotnie ale odpuszczałam po jakimś czasie. Strasznie nudzily mnie te cwiczenia. Teraz często robię Tiffany na boczki i bardzo lubie te ćwiczenia. Ostatnio rozmawiałam ze znajomą, która jest instruktorką fitness i ma super ciało i ona mowila, ze najlepsze są treningi krotkie typu 20 minut gdzie się na maksa upocisz. Wysłała mi "plan" cwiczen wlasnie na ujęrdnienie się: 1) 20 przysiadów + noga w bok (przysiad, noga w bok, przysiad, noga w bok, itd) 2) 20 wykroków 3) 20 przysiadów + noga w tył 4) deska przez 30 sekund Robi się taką serię na prawą stronę, potem na lewą i tak przez 20 minut. Ile zdąrzycie. Najlepiej 3 razy w tygodniu rano przed sniadaniem. Macie pobijać swoje rekordy i robić coraz więcej w ciągu 20 minut. Ja robiłam to wczoraj rano przed sniadaniem i powiem Wam ze dzisiaj czuję ból miesni ud, tyłka, a juz dawno nie czułam bolu miesni... Fajne cwiczenia bo można je zrobić wszędzie, nawet na wyjezdzie bo nie trzeba mieć zadnych hantelek ani nic. Takze zamierzam to cwiczyc na wakacjach i moze trochę biegać zeby nie wypaść z formy przez 2 tygodnie leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×