Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość agazgaga
to całkiem podobnie do mel b na nogi + deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Nikt nie pisze??? To ja napisze. Dziś mam regeneracje a czuje sie jakbym przewaliła dwie tony węgla :-) nie wiem czy to z braku treningu czy coś mnie bierze w każdym bądź razie dobrze że już końcówka dnia jutro znów działam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Ja dziś rano turbo i za chwilę zabiorę się za Jillian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
i jak tam dziewczyny wam idzie? ja dalej cwicze tak jak mowilam, 3 razy w tygodniu trening silowy, ok 3 razy zuzka, i wprowadzilam jeszcze rano ten trening co wam wczesniej wyslalam :) w niedziele wyjezdzam i obawiam sie jak bedą wyglądac moje treningi przez te 2 tygodnie urlopu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Cześć:) a ja jak to ja ćwiczę mieszane treningi:) w każdą niedzielę rano spotykam się z koleżanką którą zaraziłam ćwiczeniami i ostatnio zostawiłam jej te płytke z Jillian która była w gazetce. Jestem bardzo ciekawa czy jej się spodoba. Bardzo się cieszę, że ćwiczę tym bardziej ze niedługo jadę nad morze do rodzinki i chcę wyglądać "w miarę" w bikini... No i tak jak Ty Magda - obawiam się o treningi w tym czasie,będę musiała robić jakieś prowizoryczne ćwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
No ja własnie stwierdziłam, że moze wieczorem albo rano uda mi się zrobić chociaż jakieś brzuszki, przysiady, pompki żeby nie wypaść z wprawy :D Ale powiem Wam, że ostatnio bylam na plazy w stroju kąpielowym i moja siostra stwierdziła, że widać, że mam lepsze ciało, mniej cellulitu na nogach i brzuchu także jestem szczesliwa, że są jakies efekty :) Głównie zależy mi na ujędrnieniu ciała. Na razie jestem dumna ze cwicze juz prawie 2 miesiace non stop i dalej mam motywację. Mam nadzieję, ze dzięki prawie codziennym cwiczeniom uda mi się za rok w wakacje miec ciało o jakim marzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
a ja mam kryzys wszystko przez ta regeneracje w niedziele i jeszcze doszedł do tego kawał tortu bo były urodziny kuzyna i d**a nie mogę się zebrać do tego na więcej sobie ostatnio pozwalam. Dziewczyny potrzebuje chyba kopa w tyłek dla motywacji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
agazgaga ćwicz, skup się na tym ile pracy przed Tobą, co chcesz osiągnąć i jaką przyjemność sprawiają treningi:) przypomnij sobie ten cudowny zastrzyk endorfin tuż po:) Wyobraź sobie jak jestes zlana potem, czerwona na twarzy i uśmiechnięta od ucha do ucha, bo kolejny raz wygrałaś bitwę o siebie!:) a słabości? każdy je ma, ale nie mozna ich roztrząsać i się na nich skupiać, to nie o nie tutaj chodzi a o ćwiczenia:D myśl o tym jaka jesteś za*ebista ile potu juz wylałaś dla samej siebie:) Jest nas wiele, kobiet walczących, i to w róznym wieku, mamy inne zajęcia, ale tutaj połączył nas jeden cel, do którego zmierzamy razem:) głowa do góry, jest i będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
wikia masz racje! Biore się w garśc, obiecałam sobie że zamienie bojler na kaloryfer więc do dzieła! Wczoraj późno w nocy z wyrzutów sumienia zrobiłam 6p6w a dziś już jestem po rippedzie i zamierzam wieczorkiem jeszcze dorzucić 6p6w. Troche to długie i może dlatego no ale jak już postanowiłam to skończe ten szesciopak w koncu niedługo level 2 to bedzie cos nowego. Ale się nabuzowałam Dzięki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Zawsze do usług:D Ja miałam nieprzyjemne chwile zwatpienia po około 2 tygodniach od rozpoczęcia w ogóle ćwiczeń, bo ćwiczylam wtedy z ksiązki Chodakowskiej, a tam jest narzucony plan, tak jak w treningach Jillian i innych, a ja strasznie nie lubię czuć, że coś "muszę" (zrealizować odgórny plan). Zepsuło mi to humor i odebrało chęci do ćwiczen... Ale "dałam sobie siana", zdystansowałam i pomyślalam: "wcale nie muszę tak ćwiczyć, w ogóle nie muszę ćwiczyć! tylko, że ja chcę ale po swojemu:D" i naginam prawie codziennie, decyduję co ćwiczyć tuz przed treningiem i jestem szczęśliwa:D Więc, agazgaga, znajdź sposób na siebie, jak ja znalazłam, pamiętaj nic nie musisz a za to wiele możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No i fakt doszłam do połowy 6p6w i stwierdziłam że już i sie to znudziło wiec zrobiłam killer abs matko co ta kobieta tam wymyśla skomplikowane troche cwiczenia ale nie jestem pewna czy je dobrze robiłam bo nie przy wszystkich czułam miesnie niektóre owszem czułam ze miesnie pracuja ostro a nie które wogóle no nie wiem może któras z was spróbuje i się wypowie. Trening krótki 30 min nie wycisnął ze mnie soków zobaczymy czy beda jutro zakwasy na brzuchu. Po turbo czy szoku ewki byłam wykonczona po treningach z jilian tak nie mam Jutro przymierzam sie do banisza może on da mi w kość bo chyba tego teraz potrzebuje dla motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
wikia spokojnie możesz spróbować banisza nie obciąża kolan po rippedzie mnie bola a tu jest ok a mam też rozjechane przez ciąze i bieganie wiec wiem o co chodzi takze spróbuj. Najgorzej jest na poczatku idzie sie zmachac ale póxniej jest ok jak dajesz rade z chodakowska to z tym tez. Mam prośbe jak by ci sie chciało spróbuj ten Killer Abs i napisz co o nim myslisz. A teraz szybki prysznic i na obiad to teściowej :-(. Trzeba bedzie sie ostro nawkurzac przy odpychaniau ataku jak bedzie wpychac dodatkowa porcje eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
hahaha teściowe... mam to samo dramat z obiadkami:D szczerze współczuję! Z youtube "Killer Abs Level 1" (32:31min) to to? Spróbuję na dniach i Ci napiszę, a co do banisha to tez się do niego szykuję ale najpierw muszę przetestować dwa treningi, które sama skleciłam :D (taka mieszanka mel Bna brzuch, Ewki i Jillian) - powycinałam przerwy i gadanie i zrobiłam z tego 50 min film z minimalna ilością ćwiczeń na kolana żeby nie bolały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za pomysl z killerem abs zrobie sobie go jutro razem z workout 12 uwielbiam cwiczenia z jilian ale dzisiaj 8 mile bieg I legs- p90x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
o fajnie że jest ktoś nowy :-D Zapraszamy . Dałam rade u teściowej dziecko wyjadało mi z talerza hi hi. Mam ochote na coś jeszcze dzis wieczorem ale nie wiem czy po banishu można bo przy cwiczeniach E. Ch nie powinno się bo to interwały a nie wiecie jak po Jilian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jak ja bym chciała mieć taka kondycje żeby zrobić p90x lub insanity ale niestety to już chyba nie ten wiek :-P Za cholere nie podciągne się na drążku nie mówiaz już o tym że to cardio poprostu jest mordercze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam z nią ćwiczyć, ale gdy dowiedziałam się jak okrutne praktyki popiera (mordowanie słoni) podziękowałam. Jest mnóstwo fajnych instruktorek więc nie muszę promować takiej, która ma ewidentnie wypaczoną głowe. Aktualnie zajawaczka na Tiffany Rothe, dziewczyna jest cudowna :) ____________ http://www.mivokids.pl/firm-pol-1269720106-BEFADO.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChudzinka
Dziewczyny, a który trening polecacie na nogi? Chodzi o wyszczuplenie i wymodelowanie ud, łydek. Póki co ćwiczę Shred'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam o poglądach jilian i jakoś mało mnie to interesuje raczej od tego, że z nia ćwicze słoń nie umrze no sorry ale taka prawda. Cwiczę też np z chodakowską mimo, że nie podoba mi się jej obecny pijar. Co do Tiffany dużo osób ćwiczy z nią boczki ja próbowałam ale łapie mnie kolka podczas tych cwiczeć chyba za dużo skrętów dla mnie no i figura tej pani też mnie do końca nie motywuje. Najważniejsze to wogóle ruszyć tyłek z kanapy. Także bez urazy :-D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChudzinka
A Jillian nie należy przypadkiem do organizacji PETA? Zresztą tu się liczy trening,jak napisała koleżanka wyżej żaden słoń nie umrze, jak z nią poćwiczymy. Jeśli się chce ruszyć du,,pę, to nie ma problemu, a jak woli się szukać głupich wymówek i zważać na jej poglądy to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani chudzinka spróbuj dołożyć do treningu np mel b na nogi . No i pamiętaj , że nie da się schudnąc z jednej części ciała tylko chudniemy równomiernie z różnych partii czasem więc nogi mogą zacząć spadac dopiero na końcu wszystko zależy od naszego organizmu. Możesz też dorzucać ze dwa trzy razy w tygodniu jakieś cardio ( spala tłuszcz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czemu nie moge nic napisac bo mi wyskakuje ze wiadomosc uznana za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja agazgaga jeżeli masz same mięsnie na nogach i to jest problem spróbuj calanetics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilates. Jillian też ma na dolne partie ale ja ich jeszcze nie próbowałam także nie wiem czy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żel doczytałam chodzi o wyszczuplenie i wymodelowanie to treningi z jillian sa dobre bo u niej jest dużooo przysiadów i wykopów :-) także ćwicz dalej shreda pózniej możesz spróbowaz 30 in ripped też jest tego troche na nogi i dołóż tą mel b nie pożałujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniChudzinka
Agazgaga, bardzo dziękuję za odpowiedzi. :) Chyba rzeczywiście dorzucę Mel B. Sam Shred też nie jest zły, bo rok temu po 2 tygodniach intensywnych treningów (nieraz nawet 2x dziennie) ubyło mi 2 cm w udzie i jakoś nie cały cm w łydce!!! ;) No nic, lecę poćwiczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny powiem tak ja lubie insanity ale same podskoki mnie troche denerwuja. wiec wybieram tylko niektore trenningi np. max cardio albo upper body. kocham jilian I jej cwiczenia naprawde dzialaja szczegolnie workout8-12 dzisiaj workout 11 plus ten killer abs ale to za godzine;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×