Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość wikia
Dzięki właśnie ściągnęłam sobie 1 level i dziś stratuję, jeśli mnie wciągnię to zrobię zgodnie z planem a jeśli nie tak mocno to przeplotę JM z Turbo Ewy albo Totalem Tomka Ch. bo lubię gdy "mnie palą uda":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
agazgaga Co do efektów po całym shredzie to wiele się nie zmieniło z tego co Ci pisałam, jakieś takie małe spadki typu 0,5 -1cm. Ale i tak jestem zadowolona. Moje ciało lepiej wygląda, jest bardziej zbite także jestem zadowolona :) Wczoraj robiłam pierwszy trening siłowy z tej strony sfd dla początkujących a dzisiaj chciałabym zrobić 6w6p takze zdam relacje jak mi sie podobało :) Ile Ci jeszcze zostało shreda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Wikia no trening tomkiem jest super turbo też lubiałam cwiczyłam je dość długo na przemian z szokiem ale tez mi sie znudziło po za tym troche sie przetrenowałam i dlatego sięgłam po JM przyznam ze przy jej treningach bardziej ujedrnia mi sie ciało niż po treningach ewy po ewie ładnie spadał tłuszczyk ale gorzej było z ujedrnieniem i miesniami po cwiczeniach z jilian moje rece nabieraja w koncu wygladu hi hi no i jestem bardziej jedrna zależy jaki masz cel. Zobacz jeszcze inne treningi JM np 6w6p bede je prubowac po shredzie Magda jak bedzie szło wg mojego planu to jutro robie ostatni dzien shreda i drugiego sierpnia zdam relacje co do efektów napisz jak po 6w6p bardzo mnie ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
A więc tak. Byłam dzisiaj w sklepie sportowym i kupiłam sobie buty do biegania. Na razie jakiejs takiej małoznanej firmy Kalenji, kosztowały 57 zł ale stwierdziłam, że na początek będą dobre i miały dość dobre opinie na różnych forach. Jak rzeczywiście będę biegać regularnie to może pozniej zainwestuje w coś "znanej" marki :) Nie zaczęłam jednak 6w6p ponieważ znalazłam filmiki Zuzki Light, które nazywają się ZWOW'y. Ogólnie opierają sie one na ćwiczeniach siłowych. Dzisiaj robiłam ZWOW 5, który trwał 10 minut a na końcu byłam tak upocona, że naprawdę jestem zachwycona. Zuzka twierdzi, że powinno się ćwiczyć jeden zwow dziennie (sama wybierasz który chcesz, codziennie możesz inny) i nie trzeba wykonywać dodatkowych ćwiczeń bo te ćwiczenia są bardzo ciężkie. W tych zwowach masz niektóre bez obciążeń wiec mozesz spróbować nawet jak nie masz hantli. Wysyłam rozpiskę, która zrobiła jedna dziewczyna na wizazu: Dziewczyny! żeby uwzględnić wszystkie Zwowy i skorygować pomyłki Zwowy krótkie i bez obciążenia 6,9,11,12,17,20,21,24,26, 28,29,37,43 Zwowy krótkie z obciążeniem 5, 10, 27,40,47,48,54,60 Zwowy bez obciążenia długie i dłuższe 1,18,19,22,23,25,31,33,42 ,50,51,52,53,57 Zwowy z rundami z małym obciążeniem lub z ciężarami 2,3,4,7,8,10,14,15,16,32, 34,35,36,38,39,41,44,45,4 6,55,58,59,60 killer Zwow 49 tabata: Zwow 13 8 min.cardio ze skakanką i hantlami: Zwow 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
nie mam jeszcze na tyle dobrej kondycji na zuzke te cwiczenia aby miały sens należy wykonywac przekraczajac swoje możliwosci mozna powiedziec ze do porzygania hi hi coś jak tabata metatbolizm podkrecony jest długo jeszcze po. Chyba by mi serducho wysiadło może po jakims czasie z jilian sie zdecyduje. Wiesz ja już jestem troche stara hi hi nie wszystko jest dla mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
agazgaga przedwczoraj tak jak mówiłam zrobiłam trening z Jillian. oj poczułam rączki... poczułam:D az i się zakwasy lekkie zrobiły! gdybym wcześniej w ogóle nie trenowała niczego to jestem pewna ze nie dałabym rady rąk podnieść na drugi dzień. A wczoraj dla odmiany zrobiłam sobie dwa treningi Chodakowskiej rano turbo wieczorem trening z książki. Dziś będę mogla poćwiczyć dopiero wieczorem i wybór padł na Jillian. Nie dziwię się, że z nią ćwiczycie bo ma fajny ten trening:) a co do mojego celu to mam chyba wszystkie możliwe:D redukcja tłuszczyku (brzuch), ujędrnienie i kondycja. No i biuscik przydałoby się podnieść więc myslę że Jillian mi w tym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
jilian ma dużo pompek dobre sa dla klatki piersiowej :-). Poczekaj na level 2 jedynka to pikus. Pamietaj aby cwiczyc z głowa nie przeciążac organizmu zeby nie spalic miesni no i regeneracja też jest bardzo ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
pikuś mówisz.... to nieźle:D już mi się podoba! a orientujesz się z jakimi obciążeniami powinni trenować z Jillian (na początek) faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Nie bardzo wiem tylko że u kobiet powinno sie dobierac obciążenie tak by przy około piątym powtórzeniu czuło się już dobrze ciężar ale na tyle żeby można było zrobic do końca jeżeli czujesz ze nie dasz rady do konca to sa za ciezkie a jezeli nie czujesz zadnego wysiłku to za lekkie tak gdzies czytałam myślę że facetów też sie to tyczy tyle że oni wiadomo wiecej podniosa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
wow zrobiłam dzisiaj trening z vity rano i teraz 6w6p i jestem sponiewierana dawno ze mnie tak nie kapało :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
a jaki jest trening w Vicie? Widziałam w kiosku ze jest na okładce jillian ale nie pytałam. jakiś którego nie ma w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
nie ma go w necie jest to pierwsza czesc nazywa sie zgub szybko zbedne kilogramy w tym miesiacu ma byc druga bardzo fajny lało sie ze mnie jak po turbo nawet lepiej a to dopiero pierwsze pół godziny a co bedzie jak dołoze te drugą czesc. bardzo podoba mi sie rozciaganie na koniec jest długie porzadne i na koniec jeszcze leżysz a jilian do ciebie mówi. Bardzo fajne spróbuj gazeta nie jest droga po tych programach na zgubienie kilogramów maja byc na na wyżeźbienie sylwetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie uzywam 3kg, ale przy niektorych cwiczeniach jest za lekko wiec zmienie na 5, ale moze za miesiac, dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
agazgaga masz dar przekonywania, powinnaś coś sprzedawać:D idę do kiosku! mam blisko,po drugiej stronie ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
mam i dziś robię trening z tą płytą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hahaha dzieki. Mam nadzieje że tobie też sie spodoba ja nie mogę się już doczekać tej drugiej czesci zeby zrobic kompletny trening narazie dokładam do tego 6w6p ale powiem ci że zakwasy to miałam nawet na plecach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
a i daj znac jak wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buu jak to jest,że ja kończę level 2 i nic nie schudłam- a jest z czego! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
gość - ale mierzyłaś się? bo ja schudłam tylko 1 kg a cm super poszły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
no własnie jak z miara bo u mnie tez waga nie bardzo a cm lecą i jak z dieta bo cwiczenia to nie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
magda a jak u ciebie? Powiem ci że robie sobie maske z kawy i chyba juz widac efekty teraz zakupiłam sól morska masuje przed maska i jeszcze zamierzam dodawac do kąpieli ponoć skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Ja obecnie robię 3 razy w tyg trening siłowy, w dni wolne od tego robię zuzkę, czasami tiffany na boczki, mel b w zaleznosci na co mam ochote :) czasami biegam. Na wakacje jade 19 sierpnia takze dopiero jak wrócę to zacznę jakiś trening z J.M bo i tak teraz nie dałabym rady skonczyć i musiałabym przerwac na 2 tygodnie a to bez sensu... A Ty jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
ufff... właśnie skończyłam trening z płytki... agazgaga miałaś racje niezły wycisk:D cała koszulka mokra za chwile ide pod prysznic tylko jeszcze odsapnę:D. Robiłam z hantelkami 1,5kg a Ty jak? Fają gadkę ma Jillian na końcu, nie spotkałam się jeszcze z czymś takim (za jakś czas pewnie mi się znudzi ale na razie to miła odmiana). Kurczę 9ego sierpnia wypada miesiąc od kiedy ćwiczę i chciałam się zmierzyć zobaczyć jak efekty... ale to chyba będzie wynik zafałszowany bo czuję jak mi się teraz woda zbiera przed okresem i puchnę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
No ja wczoraj też o tej samej godzinie konczyłam hehe myslałam ze zrobie tylko jeden trening a drugi odpuszcze ale to rozciaganie tak rozluźnia mięśnie przynajmnie u ,mnie ze po treningu to wydaje sie ze masz jeszcze duzo siły na nastepny co po kilku minutach okazuje sie złudne hi hi ale zrobiłam dwa. Ja złaczam ze soba dwa ciężarki po 1kg . Jak ci sie znudzi to Jilian ma tego dużo po za tym pisałam ci ze w vicie ma byc jeszcze trzy treningi, po za tym zawsze możesz dołożyc cos z mel b ta kobieta to ma dopiero gadane idzie sie smiac w głos podczas treningu, wiem że ewka tez cos szykuje pewnie wyjdzie we wrzesniowym shape bedzie z czego wybierac żeby nie było nudy. Magada podziwiam za zuzke masz kondyche nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1988
Z tą Zuzką to narazie wybieram filmiki 10 minutowe i powiem Ci, że pod koniec jestem wycienczona, serce wali jak szalone, upocona i długo trwa aż dojde do siebie, ale ogolnie podoba mi się :) Jak wrócę z wakacji to moze zacznę z J.M tą ripped in 30 albo body revolution :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
polecam ci 6w6p albo kiler abs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to jakaś tragedia! Bo ani cm nie idą ani waga! Koszmar jakiś, a teraz przy levelu 2 zaczęłam mieć problemy z kręgołupem. Od 2 dni nie ćwiczę bo mnie nakurviaja plecy.....i jeszcze ta pogoda mordercza. Nie wiem co robię źle, że nie widac efektów. Wydaje mi się,że ćwiczenia wykonuję prawidłowo, tak jak Natali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie widzę poprawę ( niestety tylko ja) brzuch jest zdecydowanie twardszy, i mam wrażenie,że boczki trochę spadły - niewiele ale jednak coś. A jak się mierzyłam cm, to bez zmian :( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
gość spróbuj jeść więcej białka w porównaniu z węglowodanami, powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
to fakt może faktycznie masz problem z dieta albo za mało jesz albo za dużo proporcje białka też musza byc odpowiednie zeby miesnie się regenerowały innaczej organizm będzie się bronił. Ja nawet od kilku dni biore odżywke białkowa bo nie jestem w stanie ze wzgledu na alergie dostarczyc odpowiedniej ilosci białka. Przyjżyj sie swojej diecie albo napisz nam mniej wiecej jak wyglada twój przykładowy dzien no i ile już cwiczysz ? czy juz długo czy dopiero zaczynasz. Czasem jak nie ma sie dużo do zrzucenie to idzie to bardzo powoli innaczej jest u osób otyłych. A pijesz dużo wo dy może ona ci sie zatrzymuje w organizmie. Trudno coś stwierdzić wiedząc tak mało. a i najlepiej weglowodany do południa a popołudniu białko no i po treningu obowiązkowo trzeba coś zjeśc (ale nie sie objeść ;-) ) najlepiej jakiegos owoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×