Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Gość fithotbabe
jak tam male laski??? ja zrobilam spowiedz swieta, 1500 kcal max, wtym owocki, owsianka z orzeszkami, kroma chleba guiness hotelowej roboty, losiek z fasolka szparagowa, plasterki indyka. ile kcal to sie nie przejmuja, najwazniejsze dla mnie zeby mie duuuzo bialka, wegle w maxie 200 i tluszcze okolo 50. Trening Lisy polecam, swego czasu robilam sporo, ale... nie lubie tych jej SKIPÓW, bardzo mnie irytuje. i jak dla mnie póniejsze cwizenia naprawde daja w kosc. Veruna jak dalej bedziesz jadla takim schematem to dgonisz mnie wazaca jak kiedys 82 kg! masz JESc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Veruna jestem z Ciebie dumna:D:D pieknie jesz i pijesz, czas na efekty:) lisa marie-nie cwiczylam z nia jeszcze, przejrxalam kilka filmikow i wybralam nr 2 z tego co widzialam nie ma w nim tych "stojaków". Mam skakanke ale nie bede uzywac bo sie bede plątac i wkurzac, po prostu poudaje ze skacze na niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Zrobilam ten trening necaly juz nie moglam po 30min... ciezkie to! Ojej Veruna to malo pilas do tej pory, moj jest przezroczysty przez caly dzien tylko rano ma kolor po nocy (a i to nie bardzo bo ja non stop pije wode i przed snem tez bo mnie suszy tak sie przyzwyczailam do wody) w nocy wstaje sikac 1-3ra zy:D niw wstaje tylko gdy woda sie skkonczy wieczorem a juz mi sie nie chce czekac az zagotuje wode i zanim wystygnie, a kranówy surowej sie brzydze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Z 19:26 post sie zdublował.nie wiem co zrobilam po 16tej go napisalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Ja juz po. Calkiem zmeczona jestem. Trening silowy z brzuchem 35 min (1 raz z prawdziwa sztanga haha) I bieg 30 min. Na dzisiaj wystarczy. Jutro cardio samo bez sily w domku. Jakies propozycje moje Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Opieprzałam Verunę a sama zjadłam półbagietkę chrupącą i ciepłą w pracy ale po ostrym treningu siłowym hehe więc może sięnie odłoży :-P. Veruna widzisz to nie takie trudne dasz radę :-) najważniejsze że się najdłas smacznie i zdrowo bez węgli ! pięknie. Ja własciwie w pracy moge pić mamy nawet wdę dla nas do kibla też mogę pójść jak mi się chce ale wiadomo że nie będę latać co chwilę bo jest masa roboty w końcu by się wqszyscy wkurzyli że tylko latam. . Ja jutro też robię kardio mam w końcu wolne :-) ręka mnie boli woeczormi więc siłowe odpuszczę na jakiś czas. Eliza może pure cardio? a może pobiegam :-) Moje menu dzisiejsze 1. warzywa na patelnie +jajo 2. jogurt + banan 3 półbagietka serek wiejski :-P 4 teraz serek wiejski aha oblizałam loda dziecku bo mu kapało (może już troche jeść nabiału) :-P Kończę moją herbatęjaśminową i idę lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga tez sie nie popisalas dieta. pól bagietki na caly dzien? za malo moim zdaniem ale to moja opinia. kazdy je jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Eli zjadlam duzo na sniadanie jajo bylo smazone. Jogurt na drugie sniadanie byl 400g opchalam sie. Ta polbagietka jest dosyc spora ma 120g do tego serek tez sie napchalam :-) fakt na kolacje mogla bym wiecej ale nie chcialam isc spac z pelnym zoladkiem. Mi sie wydaje ze zjadlam duzo a w kazdym razie czulam sie najedzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze nie wiem czy dodalo moj post. Eli zjadlam duzo. Obiad na sniadanie wcale nie maly. Na drugie jogurt 400g i banan bylam pelna. Polbagietka 110g plus serek nie zmiescila bym wiecej. Fakt na kolacje moglacym wiecej ale nie chcialam klasc sie z pelnym brzuchem. Nie bylam glodna. Dziewczyny a co wy myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz napisalam 120raz 110 palec mi zjechal he he miala 110g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyliczyłam zjadłam wczoraj 1590kcal z czego 82g białka 51g tłuszczu 137 węgli tylko tych węgli będzie trochę wiecej bo nie wiem ile węgli ma bagietka tyle ze kalorii ma 217 :-) więc chyba zjadłam dużo :-P Musiałam to sprawdzić bo wzięłam sobie do serca uwagę Elizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Czesc dziewczyny :) Aguś co do porcji to sie nie wypowiem bo ja tutaj i tak najmniej potrzebuje wiec zawsze Wasze wydaja mi sie spore, a nie mam zamiaru mącic Ci w glowie. Nie odmierzam jedzenia czasem zjem za duzo, czasem za malo i tak mi odpowiada:) Laski kiedy robicie fotki i pomiary, przypominam ze kazda z nas ma swój mały CELdo osiagniecia:) moj juz blisko dzis na wadze 50,1kg, chyba się wyribię z planami a ja. wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że tu nie chodzi o wielkośc porcji ale o jej wartość :-). Ja nie wiem czy moje plany wypalą raczej chyba nie bo mało ćwiczę przez tą rękę kidy czuję że jest lepiej to zaraz się biorę za ćwiczenia a w nocy cierpię :-( dlatego spróbuję pobiegać ja się mogę zmierzyć w przyszłym tygodniu koło środy bo dziś dostałam okres (przecież musiałam dostać za wcześnie żeby na weselu mieć :-()więc zaraz po się mierzę i robię foty a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj s 1,5 kromki z pomidorem i ogorkiem 13.30 jogurt maly z bananem 15.30/16 filet wedzony z 2 pomidorami 18 jablko 20 kurczak z pomidorem dzisiaj jakos mi niedobrze normalnie mnie mdli:/ zrzarlam 3 kromki na sniadanie i 2 sliwki taka jakos strasznie glodna bylam rano Eliza to dobrze ze zwracasz uwage!!!!piszemy co zremy aby komentowac:D wiec jak ktos je za duzo czy za malo to dobrze ze o tym piszesz:) wikia jakbym miala chodzic do kibla 3 razy w nocy to masakra hahhaha Ty sie kobieto wysypiasz w ogole?:p Aga a to nie za malo wegli? Dobrze sie czujesz masz sily? no wlasnie co cwiczymy? Moze zrobimy dzisiaj cos razem?? Lajtowo zyjesz?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam plan powrocic do siebie po insaniy i dalam sobie 2 miesiace niestety pierwszy miesiac bedzie bez efektow przez ten remont tez nie zawsze moglam cwiczyc wiec dupa a jak cwiczylam tez mi nic nie spadlo wiec zostal tylko misiac dobry chyba ze z ta cudowna dieta w ciagu miesiaca strace z kazdej partii po 5 cm hahahhahah mialam wam fote wyslac po miesiacu i co ja Wam wysle? Tylko tyle ze mi sie gacie na zdjeciu zmienia? A newet jakbym stracila do 1 wrz. 1 cm to i tak nie bedzie widac:p chyba ze porownanie jak przybralam po przerwie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam bagietka ma około 50g węglowodanów. Fakt Veruna to trochę mało Eli chyba pisała że trzeba jeśc 300 tak? Eli przypomnij mi ile?] J ateraz idę za radami tych sterydów ze sklepu z odzywkami i dopiero teraz mam efekty mimo tego że mało ćwiczę. . Oczywuiście to nie jest rozwiązanie na stałe tylko do momentu osiągnięcia celu. Chciała bym znów ćwiczyć jak kiedyś :-( Wiecie że odkąd jestem na tym forum czyli od sierpnia zeszłego roku zgubiłam niewiele ponad kilogram? Masakra nie rok czasu a można w tydzień zgubić kg haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Aga jesli chodzi o jakosc to jak dla mnie za malo warzyw surowych:) ostatnio pomuary robilam 28ego, wiec w tym miesiacu zrobie tez kolo tej daty. Veruna Twój jadlospis wczorajszy w porownaniu do poprzednich to jest cudny! Ale do perfekcji to brakowalo objetosci na sniadanie, ale puszesz ze dzis nadrobilas 3 kanapki jest ok, 2 chyba tez by bylo, ale poltorej to na Ciebie za malo. Pamietaj ze rano błędy/grzeszki sa do wybaczenia bo sie spalą:D wieczorem juz sue odłożą. Nie powiem Ci zebys jadla non stop zajebiscie bo sama tak nie jem, wiec bylabym hipokrytka. Po prostu wieczorem jedz super! Rano wiecej. Ojejku mamy pisac posilki wszystkie? Nie chce mi sie tak dwa razy ale dobra, pare dni popisze zebyscie mialy obraz mojego zywienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
No Veruna jakbys miala nam wyslac zdjecia z przybrania na wadze to mialabys kare za złe prowadzenie się:D nie bedziemy az tak okrutne hehe, tylko juz koniec z glupotami. Aga kilogogram kilogramem. Ale chyba zapomnialas ze zdobylas kilka kilo miesni, a do tego wazysz mniej niz rok temu! No sorry, to byloby niemozliwe zeby przy cwiczeniach silowych nic nie przyroslo. Laski nie dolujmy sie, nie ma co narzekac wiecie ze jesli zepniemy tylki to efekty beda natychmiast, i do tego super. Wiecie? Spinajcie pupki już! Bez żadnego ale!:) chcieć to móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Podlczylam wczorajsze zarcie i wyszlo 100g wegli chyba ze ze zlego kalkulatora licze jutro na sniadanie zrem 2 nalesniki z serem:p dzisiaj jak tego wedzonego fileta wszamam to go chyba zwroce:/:/ az ciary mi przechodza na sama mysl o miesie:/ jakis glupi dzien dzisiaj najlepiej bym zjadla cos bezwonnego albo owoce mam nadzieje ze nic mnie nie bierze zadne zawirowania zoladkowe:/ Nie wiem co cwiczyc dzisiaj najchetniej to bym w kime poszla:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nalesniki na sniadanie super sprawa, ale mogą zapierać, ja sobie z tym tak radze ze do bialej mąki dodaje troche pelnoziarnistej i łyżke lnu mnielonego. Za duzo maki pełn. nie dawaj bo sie rozwalą:D ide na spacer, taki dzis "trening", mam zakwasy po tej lisie marie w klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Hej, tylko chodziłam po dworze(ok. 95min) nic nie cwiczyłam. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jako, że wasz topik dotyczy Jilian to chciałam się was zapytać, który z jej treningów jest najbardziej wymagający? Ćwiczę od 11 m-cy, w tym sporo biegam i ćwiczenia które robiłam do tej pory np. Killer Chodakowskiej są już dla mnie mało męczące i szukam czegoś może u Jillian. Będę wdzięczna za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Cześć dziewczyny, Gościu:) Co do Jillian to jej treningi w ogóle są bardziej wymagające bo uzywa hantli. Z hantlami polecam "Hard Body" a bez "Banish Fat..." -jest na youtube https://www.youtube.com/watch?v=FTT4W8ygJ7w Dodajesz do ćwiczeń z Ewką hantle w łapki i obciążniki na kostki? Jeśli lubisz jej ćwiczenia a nie chcesz rezygnować wystarczy dodawać hantle i już jest o wiele ciązej:) sama dodaje 3kg hantle i 0,5obciazniki. Jeśli szukasz bardzo intensywnych cwiczen to wypróbuj INSANITY lub FOCUS T25 (oba są z tym samym kolesiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, dodaje hantle do ćwiczeń z Ewka ale obciążników na nogi nie, bo 3 -4 razy w tyg biegam wiec nogi mam już dość umięśnione (szczególnie łydki). Szukam czegoś szybszego jak killer, na dni kiedy nie mogę biegać bo na rzeźbienie to mam zestawy. Ale może spróbuje insanity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze menu: 1) 2 kr. chleba pełnoz. z całmi ziarn., 2 jajka, 4liscie sałaty, pół pomidora 2) cały worek ryżu brązow., mleko, 1miarka odżywki białk, 2 śliwki (wszystko wymieszne w misce) 3) kilka czereśni (nie bylam tak glodna bo wcześniejszy posiłek mnie zapelnil) 4) 2kromki, puszka łososia z Biedronki, pół pomidora, liscie sałaty 5) odzywka białkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Gościu Jilian Banish fat metabolism ale jak masz już taką kondycję to poszukaj w necie max cardio conditioning z Insanity nie pożałujesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, to Insanity i Focus T25 są zdecydowanie szybsze i daja efekty już po 2 tygodniach ćwiczen, wiem, sprawdziłam, dziewczyny stad też:) W Focus są 3 poziomy trudności alfa, beta, gamma. Alfa jest najlżejszy a ćwiczenia w każdym trwają 25min. W Insanity nie ma takiego podziału a treningi trwają od ok 30 -60min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×