Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Bede gadac z szefem aby kupil mikrofale:p ale luksus hhahah zjadlam serek i jestem glodna:p ale trzymam sie jakos chleje wode jak glupia aby sie zapelnic przynajmniej plyny uzupelnie wikia nie mowie ze takie jedzenie jest niedobre ale lubie chlebek lub buleczki:p i tym sie zapcham tylko o to chodzi:p ale wierze ze zoladek sie przyzwyczai np do samej marchewki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie przepadam za avokado, 1 raz sprobowalam ale slabo doprawilam i mdle bylo:) mikrofali nie uzywam, dla mnie to dziwadło jest:) serek wiejski, wiadomo przetworzony jest ale przymykam na to oko bo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awokado jest okropne blee bleee myslalam ze to jakies bardziej slodkie jest jakos nie podbilo mojego zoladka:p chociaz jakby sie fajnie sralo po tym to bym jadla kilogramami:D na lep dostane w tej robocie a to dopiero 2 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre porownanie:D to dla mnie sukces:p zaraz ide po druga butle:D az sama nie moge w to uwierzyc:p co glod robi z czlowieka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna brawo!!! oh laski boje sie tego tanca hii czytam ksiazke o pray trenera personalnego i nie moge uwierzy ze kurs juz niedlugo sie rozpoczyna, 7 pazdziernika!!! a dzisiaj czeka mnie box plus godzina tego tanca, ale sporo zjadlam dzisiaj. cos sie zle czuje. mam marzenie- odchudzic moja siostre!!! zawze byla chudym ptaszkiem a ja grubasem, a dzisiaj ona wazy 77kg . bedzie moja reklama kiedys hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana Eliza ze zaraziz siostre swoja fascynacja:) mysle ze najlepsza reklama jestes sama TY!!!! Mozna powiedziec ze scigam Twoja siostre;) pewnie kiedys sie ocknie zacznie jej co nie co przeszkadzac i przyjdzie po pomoc do Ciebie i bedziesz miala okazje pochwalic sie jej efektami:D zbieram sie gruz wywalac:p milego wieczorku bawcie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza nie boj sie, lubisz tanczyc, na pewno bedzue fajnie! Robie dzis wolne, milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a gdzie ty ta prace znalazlas? W jakis kamieniolomach czy jak ?;) Najbardziej mi zal tych wszystkich puszystych kobitek ktore mysla ze schudna od takiego pedalowania na rowerku. Przeciez tp I tak nic nie da. Mnie przynajmniej nie dalo. Ah moj boxing instruktor juz. Ale miesko z niego heheh Jej jaka ja jestem zmeczona!!! A jeszcze nie zaczelam nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia
Czesc dziewczyny, nie moge spac od 4:00 nue chce budzic mojego i przegladam internet, chocuaz lepiej byloby zrobic trening ale bylabym za glosno:p zobzczcie na pudlu jest artykul o szwedce ktora cwiczy.... dziewczyna ladnie umiesniona, udka kokretnie zbudowane, ale najlepsze sa.... komentarze: "to pustak, nic soba nie reprezentuje, załoze sie ze nie cwiczy tylko chodzi na siłke zrobic sobie fote" itp :D ale ludzie maja nasrane we łbach i jak sobie ładnie "tłumaczą/usprawiedliwiaja" wlasne lenistwo. Wiecie, ta lala to pustak co tylko o wygladzie mysli, a oni są inteligentni i" głębocy" dlatego nie cwiczą:D hahaha PIĘKNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia czemu nie spisz? Ludzi byli i beda zawsze podli. ja wczoraj sie bardzo rozczarowalam treningami. wciaz te same uklady na boxie i ta sama muzyka!!!! na pewno nie bede tam przychodzic co wtorek. spedzilam 2 godziny i nie poczulam ani jednego miesnia. teraz robie trening silowy na silowni z jakims aerobikiem albo biegiem zwyczajnym a w wolne dni interwaly albo insanity albo cos z internetu. Szkoda mojego czasu na jakies glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu sie obudzilam i nie moglam zasnac:D jak nigdy! Eliza juz jestes wytrenowana masz swietna kondycje musisz podnosic swij poziom a tam pewnie maja zajecia o tej samej intensywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Hej ide dzis niestety do pracy :-( a mialam takie plany. Chyba cwiczyc nie bede bo w nocy bolala mnie reka i dalej boli :-( cholera. Veruna a co do tego serka zjadlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, niezbyt dobre wiesci...dzwoniłam do tego klubu, okazuje sie ze usunęli z grafika Crossfit intro z 30ego sierpnia. Dziewczyna powiedziala zeby zadzwonic za tudzien moze cos sie zmieni, powiedzialam jej zeby przekazala chlopakom ze 2-3osoby sa chetne na ten termin (zeby ich przekonac, no i męża zabralabym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okey darujmy sobie. Ja wracam z berlina o 11 co znaczy ze kolo 3 rano bede w poznaniu. Nie wyrobie. Tak cwicze cardio w domu. Porzadne klasy a nie jakies badziwie jak aerodance haha Dzisiaj trening na silce absy I bieg 30 min. Dojde do pieknego ciala jeszcze zobaczycie hehe A wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Eliza nieee ja mam prace siedzaca:/ co mnie wkurwia po pracy walcze z remontem a gruzu juz nie powinno byc:) ogarnelismy wszystko teraz bedziemy ewentualnie materialy dowozic narazie mam spokoj i bede wracac o 20:) i w koncu dzis rusze tylkiem:D ale sie ciesze:) Aga no wlasnie do serka nic nie jadlam o 8 zjadlam 2 kanapki o 12 serek wiejski bez niczego o 14 jablko o 18 brzoskwinie strasznie bylam glodna:/ no i na kolacje nazarlam sie zapiekanek:/ ale dzisiaj jestem przygotowana:D zjadlam 1,5 kanapki z pomidorem i ogorkiem do roboty mam tego fileta polecanego:p szkoda ze sa pakowane po 2 jak dobrze widze 2 pomidory 2 jablka maly jog nat do tego banan:D dokladnie co zjadlam napisze wieczorem:) wikia a jakie sa terminy tych treningow moze po paru dniach tez maja termin? ja dzis robie killera + ab ripper + 100 przysiadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli Ty juz masz piekne cialo!!!! ja tez bede miala kiedys:p co mowicie skakanka bez obciazenia czy lepiej z obciazeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Veruna bez Elizy nie ide na to:) no trudno. Niby jeszcze nie wiadomo ale nie bede tak czekac na nich musze sobie zqplanowac robote.. Veruna a nie dasz rady rano sie nawpierdalac zapiekankami i innymi pysznsciami ale za to wieczorem zjesc sam serek? Lepiej bys na tym wyszla, a i spalilabys do wieczora te zapiekanki. Byle do poludnia je zjesc. Moze na razie pozamieniaj godziny? A jak idzie Ci picie wody? Dwa litry wlejesz dzisiaj?:D Dzis robie mel b wszystkie jej filmiki chyba 80min. Zrobie z 3kg hantlami jak nie dam rady to odejme troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Dziewczyny liczycie codziennie kalorie? Czytacie wszyskie etykiety pod wzgledem kalorycznosci? Nie licze, kiedys z wami liczylam przez miesiac ale wpadlam w jakas niezdrowa obsesje i przestalam. Dla mnie to problematyczne, za duzo roboty z tym liczeniem a dodac do tego obliczanie proporcji bialka do weglowodanow i tluszczy to juz calkiem. Poza tym jakos ludzie przez lata dawali sobie rade bez liczenia, sama tez kiedys tak schudlam i kilka lat utrzymtwalam wage. Musi sie dac tak robic:D Mierze "na oko" a jak u was to wyglada? Macie jakues fajne cwiczenia z hantlami? Filmik? Moze zrobie zamiast mel b. Shauna nue chce ani szaliny ani les mills. Jak wyszperalyscie cos nowego to podrzuccie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia ja myślę że trzy kilo to będzie dla ciebie za mało hihi. Ja tam chyba nie będę miała ładnego ciała celulit się we mnie zakochał i nie chce odejść brzuch wisi bo skóra naciągnięta ale jeszcze powalcze :-p Veruna no właśnie głodzisz się przez cały dzień a wieczorem wpieprzasz ! Masz jeśc tak żeby być najedzona po każdym posiłku a nie tylko po kolacji. Do tego serka dołóż jeszcze ogórasów i pomidorów dużooo żebyś była pełna słyszysz. tego fileta dzisiaj zjedz z tymi pomidorami i zagryź bananem :-P albo nie pokrój te pomidory zalej tym jogurtem (trzeba było wziąc duży a nie mały) dopraw i zjedz z tym filetem na peno się najesz no a ten banan zjedz z jabłkami chociaż ja po owocach jestem głodna dlatego ich nie jadam :-P. Filety są po dwa pakowane albo jeden wielki ale dwa przeciez możesz sobie rozłożyć na dwa dni ja tak robię :-P Na jutro do racy weż sobie tak rano zjedz sniadanie na co tam bęfdziesz miała ochotę do pracy ( w południe) (np jogurt naturalny z owocami9mogą być maliny truskawki, borówki co lubisz) duży jogurt nie mały małym to tylko sobie smaka narobisz - w porze obiadowej fileta z pomidorami ogórkami i czym tam chcesz - podwieczorek serek wiejski z pomidorami ogórkami -kolacja w domu (uwierz mi nie będziesz aż tak głodna) zjesz mniejsza porcję tylko coś lekkiego może być serek "=P ryba,kurczak, sałatka na jogurcie. Spróbuj tak przez jeden dzień i napisz czy byłaś głodna :-D. Jedną brzoskwinią to nawet anoreksja się nie naje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te treningi sa tylko w sobote? Eliza kiedy jestes w polsce? Wikia no pysznosci mam z rana:p a w czoraj bylam na glodzie mialam uszykowany chleb w robocie ale nie chcialam go jesc i w koncu bylam tak glodna ze sie nazarlam ale od dzis planuje posilki dzien wczesniej lepiej na tym wyjde a na kolacje bede jadac albo kurczaka jak kiedys albo jajecznice czy same jajka plus jakies warzywka chyba ze nie bede glodna wtedy zjem sam serek:p wode pije o dziwo nawet mnie suszy:D pol litra za mna 2 litry czekaja a jak bede cwiczyc to z pol litra wychleje takze nawet by bylo 3 hahhah no ciekawe czy dam rade:p tylko to wc mnie wkurwia co chwile latam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga takie porcje to ja kurwa rozumiem hahahhaha wczoraj myslalam ze oszaleje a jaka bylam zla!!!! HahahH dzisiejszy prowiant mi wystarczy zaraz wpiernicze tego banana z jogurtem:D a jogurt wzielam maly zeby duzo kcal nie bylo:D dobra od dzis bede wpierdalac w robocie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna a co ty myślisz że ja głoduję na tym białku hehe ja zrem hihihih. Przeczytaj dokładnie sobie kalorie pomidory i ogórki nie mają ich prawie wcale 100g to 13kcal proszę cie ile takich ogóreczków zjesz jak jeden obrany to 35g a nażresz się jogurt naturalny nie ma duzo kalorii poczytaj na opakowaniu po za tym to są kaloriie z białka a to jest różnica jogurt naturalny 100g to 60kcal duży ma 400g więc więc to 240 kalc z białka! jak do dasz do niego pomidory to masz niecałe 300kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla porównania najesz sie jedną grahamką suchą bez niczego? to jest 250kcal z węgli które odłoża się w boczkach raczej taką sucha się nie najesz. A takim jogurtem albo serkiem z pomidorami około 300kcal które pomogą spalić tłuszczyk? Tak już lepiej nie? Wikia ja nie licze kalorii tak mniej więcej na oko tych z białka to wogóle ale raczej nie przekraczam 1500 dziennie. Kurcze ja chce wolne już bym pobiegała przy mojej kontuzji to inne ćwiczenia mi pogarszają sprawę :-( a bieganie myślę że by było ok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lipe z piciem w pracy nie moge lata sikać co chwilę i nie mam też kiedy pić :-( własciwie to ja mało teraz piję ale nie mogę nic z tym za bardzo zrobić :-( jak opiję się przed pracą to w robocie pęknie mi pęcherz a po pracy to w nocy się zeszczam w gacie hehe pierwsze zmiany i wolne to ok ale drugie to pustynia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Haha Veruna jestes na dywanku ostatnio;) za malo jadlas po prostu w dzien i Cie napadalo wieczorem, normalne. Rano sie nawpychaj ile chcesz a im pozniej tym mniej a wieczorem tylko bialeczko ew. jak Aga mowi z warzywem. Do tego Twoja ukochana woda i zobaczysz jak kilogramy zaczną od Ciebie spierdalać :D Ej, laski poleccie jakis fajny trening silowy, sama nie wiem co wybrqc, ewki mam dosc. Shauna robilam ostatnio...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Wikia obczaj lisa marie 30 day challenge jakos tak sa te treningi na youtube mi sie bardzo podobalo wybierz jaki chcesz jak nie to moze Zuzka? od dzis trzymam diete tak jak mowicie, juz dawno tak nie jadlam:p jedno mnie zastanawia jak ja schudlam na tych kanapkach w robocie:p Wiem co to znaczy susza w robocie:/ przewaznie zima nie pilam bo woda byla zimna w pracy a herbat za duzo tez sie pic nie chcialo i wpadlam na pomysl trzymania butelki z woda na grzejniku:D nawet przyjemna taka ciepla woda:D ale wiem Aga co czujesz, w robocie co musisz napierdzielac przez 4 h tez chujnia ani pic ani sikac nic, p********e biore sie za mojego fileta z pomidorami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filecik plus 2 pomidory niczym nie doprawialam filecik lekko slonawy wiec razem bylo odealne:D mialam wrazenie jakbym jadla parowki hahahha:D najedzona jestem:p jeszcze litr wody zostal ale dam rade:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwikia
Veruna jestem z Ciebie dumna:D:D pieknie jesz i pijesz, czas na efekty:) lisa marie-nie cwiczylam z nia jeszcze, przejrxalam kilka filmikow i wybralam nr 2 z tego co widzialam nie ma w nim tych "stojaków". Mam skakanke ale nie bede uzywac bo sie bede plątac i wkurzac, po prostu poudaje ze skacze na niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia zamiast stojakow mozesz uzyc krzesla:) ja robilam nie wiem ktory nr ale bardziej na pupe jaki macie kolor moczu?:p hahha bo od tej wody moj praktycznie przezroczysty i na necie pisze ze od duzej ilosci wody ale to dobrze?czy moze za duzo dla mnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×