Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agazgaga

Ćwiczę z Jilian Michaels

Polecane posty

Dzien dobry:) ale cisza myslalam ze z 2 godziny bede Was czytac a tu co??? Lenicie sie;) oprocz wiki i Elizy:p w sobote nie cwiczylam wrocilam przed 22:/ wczoraj od rana do 19 walczylam ze sprzataniem miezzkania po remoncie wszystko siwe:/ jeszcze jechalismy za plytkami a tam zanim obsluza to masakra i nie cwiczylam chcialam odpoczac bo teraz 2 tyg do roboty po 10 h, dzisiaj jeszcze musze jakis klej do plytek kupic i ogarnac gruz wiec bede po 20 w domu od ciezaru bola mnie kolana nosilam plytki po 20 kg i juz je odczuwalam i sie zastanawiam wikia jak tam u Ciebie? Bo kiedys tez modyfikowalas cwiczenia bo Cie kolana bolaly a teraz robisz przysiady ze sztanga??? Robilam lise z 6 kg ( nie smiac sie :p) i tez mnie napierdzielaly kolana czy to mozliwe ze przez ta przerwe co mialam moze pozniej kolana sie przyzwyczaja bardziej sie rozcwicza? jestem wydeta jak balon:/ pare dni nie bylam na kibelku znowu beda mi gratulowac ciazy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, bylam na spacerze a w zasadzie szybkim marszu 55min, az po mnie pot ciekł:) na sniadanie jadlam ryz brazowy z jablkiem. Eliza faktycznie musisz to sobie zaplanowac, moze wczesniej nie cwicz, odpocznij, zjedz wiecej aby miec sily na podroz i trenig? Veruna bolaly mnie kolana dlugo bo dlugo zle cwiczenia wykonywalam i za slaba rozgrzrwke robilam. Teraz to wiem ale wczesniej myslalam ze cwicze poprawnie... moze tez masz technike do skorygowania, albo chociaz rozgrzewke 10min rob, mi to pomoglo i kolana dzialaja zajebiscie:D nawet opasek juz nie zakladam na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha albo to dlatego ze nie bylas w toalecie:D dodatkowe obciazenie :D :D i kolana wysiadaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wikia pewnie przez to gówno bola kolana:p ale chyba to rozgrzewka bedzie, przy insanity nic mnie nie bolalo a wczesniej tez mialam bole i zakladalam opaske a shaun robil fajna rozgrzewke i jeszcze po niej rozciaganie w pakiecie, przy lisie nie robilam rozgrzewki cwiczylam od razu myslalam ze ona robi rozgrzewke, a chodak jak to chodak robiac rozgrzewke to mam gesia skorke z zimna:p technika powinna byc ok bo bardzo uwazam na kolana bo kiedys mnie napierdzielaly przez 6 miesiecy nawet kucnac porzadnie nie moglam, to po chodaku bylo. Hahahha teraz mi sie przypomnialo jak insanity cwiczylam bez butow:p jak ja przetrwam 2 tyg w robocie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, taki glupi zart, wybacz:D rozgrzewka powinna wszystko zalatwic. Aga wazylas sie? Wyszlo mi 50,8 kurde tylko dwa tygodnie zostaly musze zgubic 0,9kg to tak malo a jaki wyczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Wikia alez ty malenstwo jestes. Veruna a Ty? Ile wazysz teraz? Jeszcze dwie godziny w pracy, chybq zdechne tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Wikia nie ważyłam się pożarłam i popiłam przez weekend wczoraj leczyłam kaca morderce dziś sprzątałam chałupę nie miałam czasu ćwiczyć :-( pewnie przytyłam przez to obżarstwo , ale nic nadrobię to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) w sobotę miałam chyba depresję, bo nie wstawałam z łóżka przez cały dzień. Obiad tylko zrobiłam córce. Wczoraj miałam próbę i nie ćwiczyłam, a dziś 1) 5 min rozgrzewka 2) 16 minut trening z gacka ramiona 3 obiegi 3) 24 min ramiona z fitness blender, bardziej urozmaicone niż gacka 4) 10 minut nogi 5) hula hop zaczęłam kręcić, ale się nie dało, bo w brzuchu pół czekolady białej z okienkiem, 2 łyżki śledzi w śmietanie i 4 bułki wszystko zjadłam 2godziny temu ale jeszcze piękny brzuch. No trudno, dziś miałam chwilę słabości. Pamiętacie kiedy ostatnio jadłam śledzie? Chyba pisałam tu na forum :) mam taki napad raz na parę miesięcy żeby zjeść śledzia, udaje że bardzo zdrowa rybka, a śmietanę spalam treningiem. A czekolada- no trudno. I tak nie przekroczyłam 1400 kcal. Dziś w pracy od 8 do 14. Jutro na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajtowo
To powyżej byłam ja. Bułeczki były bardzo malutkie i pokrojone na części, dlatego 4 połówki z wędliną. Piję wodę, ale mnie suszy po tych sledziach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Lajtowo czekolada na pewno ci nie zaszkodzi, zwlaszcza po takim treningu! Pieknie! Ja dzisiaj: silka: klatka piersiowa, triceps, troche abs- 30 min Zajecia 30 min RIP z tasmami TRX glownie na ramiona, ale rowniez brzuch Bieg 25 min czuje kazdy miesien upper body, ide spac:( wstaje o 5 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam trening z detocell 30min plus 21min huragan Tomka. Jesien sie zaczyna, zimno,mokro i wieje brrr.. Lajtowo spalilas sporo kalorii na probie, pospinalas brzuch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia, masz rację śpiewając przeponą po niejednej piosence szczególnie rockowej, albo jakiejś góralskiej czuję mięśnie brzucha. Jutro postaram się poćwiczyć po pracy, bo szykują mi się ćwiczenia nocne, to wieczór i noc z głowy :) ale mnie nasi siatkarze stresują, 4 set i mieliśmy przewagę, rosjanie wyrównali i właśnie wygraliśmy :) jest 2:2 w setach. poszłabym spać bo mi się oczy kleją, ale mnie korci żeby obejrzeć do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej waga dziś pokazała 60kg mam nadzieje ze po okresie za tydzień bedzie sporo mniej :-P. kurcze przytyłam 0,5kg i jak ja mam jeść i pić w sobotę na weselu ? :-( zrobiłam foty różnicy nie widać więc nie wysyłam pełne pomiary i foty po okresie. Co dziś ćwiczycie? Ja cały czas się zastanawiam wracam do mojego serka wiejskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Aga a moze to miesnie? Jesli nie widac roznicy na zdjeciach i w cm a tylko waga ciezsza to nie masz co rozpaczac:) wymiary najwazniejsze! To ze nie wrocimy do wagi z naszczuplejszych czasow to pewne, przeciez wtedy nie cwiczylysmy, bylysmy bez miesni, przynajmniej ja bylam:) nie wiem co cwiczyc Aguś. Wpadlam na pomysl zeby powtorzyc ktorys caly miesiac. taki w ktorym mialam spadki. Wszystkie teningi tylko ewentualnie inavzej poukladane, drobne zmiany dopuszam:) wlasnie ogladam notatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Wikia to raczej nie mięsnie może to woda przed okresem lub jakieś złogi bo pozwoliłam sobie przez weekend na pieczywo a już odkryłam że mi szkodzi mimo że było pełnoziarniste. Ale spoko to tylko 0,5kg może waga krzywo stała hehe. Zrobiłam skalpel wyzwanie miałam cos dołozyć ale odczułam mój obity bark przy desce więc spasuje jeden trening musi wystarczyć. Ja najlepsze efekty miałam po hybrydzie ale nie jestem teraz w kondycji by ją powtórzyć :-( równie dobrze też było jak ćwiczyłam cały miesiąc na przemian skalpel2+szok trening z turbo zgubiłam nieźle ale też mocno sflaczałam :-(.Nie mogę się doczekać października kiedy wrócę na siłownie. Jutro może pójdę trochę pobiegać jak nie będzie padać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ale jestem wkurwiona!!!!!!!!!! wczoraj wrocilam przed 22!!!! I dzisiaj tez mi sie tak zapowiada!!!!!!!!!!!!! Nie mam kiedy cwiczyc wiem ze niektore z Was z zamknieymi oczami nawet cwicza hahahha ale jestem tak zmasakrowana ze nie dam rady i kolacja mi wypada o 22:/ wiem ze to zle ale inaczej nie mam jak tego poukladac dopiero co po przysiadsch posladek mi sie lekko podniosl to przez ta przerwe znowu flaczeje ale nic pocieszam sie ze jak mi sie skonczy remont wezme sie porzadnie tak jak kiedys:o:o:o:o:o:o widze ze z remontem potrwa jakies 2 tygodnie dzisiaj po robocie musze gruz ogarnac powywalac smieci mam nadzieje ze jutro juz nie bede musiala nigdzie jezdzic Eliza mialam 73 teraz sie nie waze bo mam problem z kibelkiem zle sie czuje jeszcze pozno kolacje jadam musze wrocic do moich kurczakow Aga na wesele idzie sie raz na jakis czas wiec mozesz sobie pozwolic jeszcze duzo sie tanczy wiec sie nie obawiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w koncu jest? jedni pisza ze cardio cwiczyc po sile bo po 30 min sie spala tluszcz wiec lepiej kardio po tych 30 minutach a inni ze najpierw kardio a pozniej sila bo rosna miesnie i lepiej tluszcz sie spala juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna kochana ja jak mam drugie zmiany też jem tak późno kolację nie jestes sama świetnie cię rozumiem staraj się tylko aby ta kolacja była z samego białka bez węgli wiem że trudno ale innej opcji nie ma ta białkowa kolacja nie tylko sprawi że nie będziesz tyła ale pomoże zrzucić wiem co mówię sprawdziłam to. Spróbuj może wywalić chleb a jeść nabiał wiem że nie toloreujesz ja też tak miałam wydawało mi się że że mam przez niego problemy jak go odstawiłam było lepiej ale nadal były wzdęcia itd. Kiedy odstawiłam pieczywo i zaczęłam jeśc nabiałodziwo było jeszcze lepiej tak naprawde szkodziło mi one bardziej niż nabiał teraz jem dosyć sporo serków wiejskich lekkich a wzdęć nie ma :-D owszem zaparcia są ale wczp5raj wypiłam dwa łyki kefiru i zaczęło mnie kręcić w brzuchu naet trochę zrobiłam :-P po całym pewnie nie wyszła bym z kibla :-D problem w tym , że nie znoszę kefiru :-P ale może w któryś dzień spróbuję to przeboleć.. Spróbujmoże u ciebie też się sprawdzi. Ja teraz zamiast kanapek biorę własnie do pracy serek wiejski lekki i do tego mase zielonych ogórków lub pomidorów albo fileta wędzonego z biedronki :-P można to jeśc na zimno i ten filet jest dośc smaczny :-). Na taką kolacje wtedy o 22 możesz zjeść serek wiejski lub takiego fileta z pomidorami (prawie bez kalorii są pomidory) a najesz się naprawde do syta. Czasem jem też tunczyka z puszki w wodzie z cebulką ostrą papryką pomidoramii łyżeczką keczupu jak dasz dużo pomidorów to się narzresz że mało nie pękniesz hihi Mój dzień np dzisiaj wygląda taK Śniadanie serek wiejski lekki +kawa z mlekiem trening odżywka białkowa+banan obiad serek wiejski lekki+ogórki zielone serek wiejski lekki :-P około 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie po cardio się nie robi siły bo spalasz mięsnie! nic nie budujesz. Cardio zawsze robisz po sile koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna nie obwiniaj sie o to ze nie masz sily to normalne. Skup sie na remoncie a cwiczenia zostaw na pozniej. Pilnuj diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sile cardio tak jak mowi aga. Nigdy wczesniej Ja dzisiaj mam samo cardio:kickboxing plus taniec moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje sie isc n taniec bo zawsze sie gubie w krokach. Aga alez duzo tego serka. Ja nie cierpie az tak nabialu tylko mleko. Dla mnie glownym zrodlem bialka to ryba albo kurczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to na jedna porcje ile zresz tego serka wiejskiego z pol kg???? :p hahha tak jak piszesz ja sobie tego nie wyobrazam bez chleba ale sprobuje ograniczyc narazie chleb zostawie na sniadanie czasem zjem owsianke do pracy zero chleba i kolacja to samo najwyzej bede zyc na samych pomidorach i ogorkach;) obczaje tego fileta w biedrze on jest paczkowany? Moze nakupie filetow ugotuje je za jednym razem i bede brala do roboty dzis na sniadanie zjadlam 2 kanapki w pracy wzielam 1 kanapke serek wiejski jablko i brzoskwinie jak mi sie uda nie zjem chleba zostawie go na koniec a na kolacje pomidory z jogutem naturalnym ciezko to widze:p mpwicie ze te 4 kromki na caly dzien to taka dragedia? ale fakt jakbym zjadla cos porzadnego na sniadanie do 13 by mnie trzymalo zjadlabym jakis filecik z warzywkami pozniej jablko, czy serek wiejski i na kolacje kurczak z surowka powinnam byc nazarta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna białko się dłużej trawi oraganizm zuzywa do jego trawienia duzo energii a więc spala tłuszcz :-) po białku jesteś bardziej syta niż po węglach przynajmniej ja tak mam. Ten filet jest paczkowany nie musisz go gotować wyciagasz z folii i jesz :-D sa też udka i chyba skrzydełka skrzydełek nie polecam ale udo też możesz zjeść. zjadam jeden serek lekki 200g to 161kcal (możesz zjeśc dwa będzie 322) ale jak do tego serka wciągnę ze 4 -5 ogórków gruntowych to jestem najedzona a jak do derka w porze obiadowej wciągnę takiego małego filecika wędzonego to pękam spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliza a co to za taniec? Tak rekreacyjnie chodzisz czy jako trening to jest? Aga sprobuje zobacze co z tego wyjdzie:p trzeba korzystac poki pelno warzyw teraz dostepnych chociaz pewnie tez bede brala same pomidory i ogorki a co z tym groszkiem z puszki z biedry jesz jeszcze? Ostatnio robilam makaron pelnoziarnisty z tunczykiem i pomidorami pychaaa mawet na zimno by bylo dobre wiec mozna zrobic wieczorkiem jakby byl czas:p i do roboty wziac oczywiscie raz na jakis czas aby zjesc cos innego:p to jedzenie w pracy to ciezki temat:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Veruna na kolacje serek wiejski do srodka rzodkiewka,cebulka pomidor pokrojony, pieprz, chili, ale nie sól, nie uwierze ze sie tym nie najesz:) no albo jak wczeaniej napisane, cala puszka tunczyka z warzywami, albo pol makreli. Jak cos nie smakuje to doprawiej ile wlezie, musi smakowac! Jak bedziesz tesknic do pyszniutkich slodyczy, kotletow itp a na codzien jesc "chude"niesmaczne to czesciej bedziesz grzeszyc:) uczyn chude pysznym haha:D no i jak Aga mowi po bialku nie chce sie jesc, szybko zapycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening na silce. Sporobuje isc po kickboxingu. Ja mam mieszane uczucia co do serka ale bez obrazy to moja opinia tylko. Ja do pracy biore kanapki fitness a dzisiaj np. Jajka sadzone tyle ze my mamy tu mikrofale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wikia swieta racja co so ulepszania tego co nie lubimy. Ja czesto jem to co nie lubie. Dzisiaj 1 raz sprobowalam awokado. Niby super zrodlo tluszczu ale tak srednio mi smakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×