Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokardka22

Nie mam w ogóle powodzenia u facetów

Polecane posty

Gość kokardka22

Często czytam, że nawet przeciętne dziewczyny mają adoratorów. W jakim świetle to mnie stawia? Przez całe moje życie nikt się mną nie zainteresował, nawet w podstawówce. Czy to znaczy, że jestem bardzo brzydka? Jestem szczupła, dbam o siebie, ale może mam po prostu tak paskudną twarz i dlatego nikt mnie nie chce? Wszystkie koleżanki mają chłopaków, narzeczonych albo chociaż zainteresowanych ich osobą :o Tylko ja, zawsze sama jak palec i zawsze niechciana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite125
moze nikt nie wie ze jestes wolna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny facet25//
umów sie ze mna ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
Na pewno wszyscy wiedzą że jestem wolna, bo nigdy nie byłam zajęta :P @samotny, znając życie jesteś z drugiego końca Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne biorac pod uwage, ze masz 22 na koncu nicka o.0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
No ja wiem że dziwne, właśnie dlatego założyłam taki wątek. Chociaż w sumie odpowiedź jest jasna, muszę być strasznym pasztetem :( Nawet moja niska i gruba jak beczka koleżanka ma większe doświadczenie damsko-męskie niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny facet25//
autorko a skad jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
Z lubuskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny facet25//
bo ja z mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny facet25//
faktycznie z drugiego konca Polski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy jest ładny czy chociaż przeciętny. zajmij się czymś, wypełnij sobie zycie bo na starosc nie bedziesz miala co robic.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
Staram się zająć sobą ale to nie jest takie proste, szczególnie jak mam wrażenie że życie mi ucieka przez palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejaj fotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka22-
ja też całe życie jestem sama, ale nie dlatego że jestem brzydka- wręcz przeciwnie. Paru facetów przewinęło się przez moje życie, głównie chcieli zaliczyć i potem do widzenia. Nie to że jestem głupią idiotką czy coś-po prostu większość facetów chce tzw. z******ć i potem się ulotnić i poszukać następnej. Z żadnym facetem poznanym nie udało mi się stworzyć głębszej więzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z paderbornu
kasia z paderbornu witaj Nazywam Się Kasia prowadze dom publiczny w południowych Niemczech (Paderborn) sama kiedys byłam dziweczką ale wiesz latka mijają i troche mi się przytyło ..tak że teraz musze zarabiać na innychoczko.gif Poszukuje chętnych,atrakcyjnych,sexownych kobiet do pracy w moim małym,przytulnym burdelikuoczko.gif warunki pracy bardzo dobre można nawet kaske zarobić,a wiekszość klientów to niemieccy robole ,turasy brudasy i oczywiście polskie buraczki (fakt większość przychodzi by popatrzeć jak te ich polskie kobity radzą sobie na emigracji a nóż widelec rodaczka da im discount heeh) fakt większość to bidoki z pięćdziesiątką w kieszeni zawsze negocjujące ceny ale co trza chłopaków wesprzeć oczko.gif A więc pozwól że bede szczera (bo ja jestem szczerą i uczciwa wiesz nie oszukuje dziewczyn hihi) no więc o kasie a tak więc... dawać będziesz pupki za 20 eurosa dla Ciebie ale popatrz jak poknie cie z 10 turasa i juz dwie stóweczki do kieszonki czyż to nie piękne i łatwe pieniązki hehe? Oczywiście wymagam od Ciebie wszechstronnego serwisu ,sexu analnego i oralnego czasem tez bez zabezpieczenie bo klijenci sobie zyczą i bez tego bys nie zarobiła wiesz ogromna konkurencja z byłego ZSRR;-(...a jak zarobie na Tobie z chociaz 300 euro dziennie to nawet będe traktować cie jak kolezanka i zapraszac ponownieoczko.gif Oczywiście jestem milutka i słodziutka dla moich przyszłym pracownic ale tylko do czasu aż do mnie przyjedziesz potem to zobaczysz kto tu rządzi...oczko.gif Robotka zaczyna się świtem od 9.00 a konczymy o 24 a czasem i 3 rano tak że dyspozycyjna musisz byc cały czas i nie zasypiac bo opier.... Ogólnie to jestem dobrą alfonsicą nie zabieram Ci wszystkich pieniedzy i nie bije. Tak że zapraszam wszystie atrakcyjne,inteligentne z wszechstronnym serwisem kolezanki do mojego przybytku.Zgłoszenie tylko z foto. Całuski Kasiaoczko.gif 0049 1639-498-498 email: timkasia1@googlemail. com gg: 1188706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka22-
jeżeli mam znosić fochy faceta, mam sie ubierać tak jak on sobie życzy albo być z jakimś chamem, egoistą czy zaliczaczem d*p- mówię DO WIDZENIA. milion razy lepiej być samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka22-
a do tych dziewczyn co są samotne i narzekają- rozejrzyjcie się jakie wasze koleżanki mają związki: czy na pewno udane? czy oni się naprawdę dogadują i kochają? większość kobiet jest z facetem bo boi się samotności albo jest z nim bo ma kasę. mało jest związków z prawdziwego zdarzenia tzw prawdziwej miłości, gdzie ludzie się szanują i naprawdę lubią i dogadują. to rzadkość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie zmiłujcie się
pytanie za 100 pkt: lepiej być samemu niż z typem, który się nad Tobą znęca?(niekoniecznie fizycznie ale np. psychicznie) 90% kafeterianek wybiera typa, który się znęca żeby Z KIMŚ być. żałosne, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
Alfonsico, jakbys przeczytala ten watek to bys sie tu raczej nie oglaszala... a co do nieudanych związków to myślę, że nie masz racji. Oczywiście wiem, że takie istnieją, ale przynajmniej człowiek nabiera doswiadczenia. Wolalabys byc skazana na samotnosc jak ja? Patrzec na obsciskujace sie pary ze swiadomoscia, ze nigdy cie to nie czeka? Codziennie wracac do pustego mieszkania? Znajomi zakladaja rodziny, spotykaja sie parami, a ja tylko stoje z boku i sie przygladam. Naprawde myslisz, ze lepiej byc niewidzialna dla facetow? Jak jestes w chorym zwiazku to skoncz to i nie wygaduj glupot, bo nie sadze ze chcialabys byc w takiej sytuacji, ze nigdy nawet nie trzymalas faceta za reke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
Nie chce zeby moje zdjecie krazylo po sieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee, ja jestem 12 lat starsza od autorki, a nikt się nigdy mną nie interesował. Masz DOPIERO 22 lata, jeszcze całe życie przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YuuPiter
to jest totalna porazka! 22 latka to swoja droga (pewnie po prostu jestes pasztetem) ale ty?? 34 lata i nic? az strach pomyslec jak wygladasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
No ja też uważam że to jest dziwne... Chyba powinnam się przyzwyczaić, że będę starą panną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może poproś rodziców żeby ci więcej kupowali sprawdza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka22
A co mają mi kupować? Nie czaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka22-
to niedopuszczalne i chamskie, żeby faceci mieli jakieś zachcianki a już w ogóle wymagania i dąsy! :O przecież wiadomo, że od zachcianek, fochów i dąsów jesteśmy wyłącznie my - trzeba tak uprzykrzyć życie tym cholernym samcom, żeby omijali wszystkie kobiety z daleka - skoro ja nie mam faceta, to inne też nie będą miały ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YuuPiter - mocno ograniczony z ciebie człowiek, skoro takie wnioski wyciągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma orbitka
panienka, chyba ktoś cię skrzywdził... nie wylewaj jadu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×