Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sweetsugar

Emigracja do Niemiec - moim zdaniem warto

Polecane posty

Gość pozaaaa
ja nie lubie niemcow bo to wredne zaropiale c***y, na dodatek przyglupie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i te przyglupy rzadza europa, nono ... widocznie reszta przy nich to kompletni idioci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne ze Polacy zapomnieli, że potęga Niemiec, powstała z wyrwanych kombinerkami złotych zębów. W obozach ich przodkom!. Z ukradzionych Europie dzieł sztuki, zlicytowanych po wojnie. Z niewolniczej pracy dla wroga, dwóch Pokoleń Polaków ! _________ Dzieki temu rzadza przyglupie! Chamski wstretny narod nierobow leni i oszustow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Niemcy na to: hahahahahahaha leck mich am arsch polacke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_konkubina
to jest jeden ze smutniejszych zakrętów historii, że Niemcy wojnę rozpętały, przegrały ją (zresztą obydwie), a teraz Polacy jadą byłym faszystom i ich dzieciom tyłki podcierać, bo państwo, o które walczyli ich dziadowie nie potrafi o nich zadbać; nie mam nic do migrujących, chociaż mnie by tam wołami nie zaciągnęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anglicy nas zdradzili, po wojnie sprzedali ruskim a jada tam wszyscy na polamanie karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ch*******j ci w dooope esesmanska szmato podludziu tepy odrzekl na to Polak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemcy smierdzą, nie potrafią przyznawać się do błędów, są do przesady dumni, zbyt chętnie i łatwo wybielają siebie i błędy historii np. sławny już Gross i Stainbach. W zachodnich landach nowością nie jest kapusiostwo, donosicielstwo i patrzenie jak sąsiadowi uprzykrzyć życie.Sa podlymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SCHEIß KARTOFFEL-FRESSER! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guten Tag liebe Leeserinnen und Leser, In letzer Zeit könnte ich diese Deutschen Drecks Kartoffeln einfach nur allesamt zusammenschlagen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Das sind alles dieselben rassistischen zurückgebliebenen Affen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dabei sind das nur fette, dumme, Arbeitsliste, zurückgebliebene Affen ! Nichtz mehr :) mit freundlichen Grüßen Martin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 3 lata ale wróciliśmy z mężem do polski,ludzi to bardzo dziwi no bo jak można wrócić spowrotem do polski??? Tam było ok stać nas było na urlop co rok ale samo życie lepiej mi się podoba w Polsce i zdania nie zmienie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten co usilnie sie stara tym belkotem niby niemieckim pisac - to jakis czubek wypuszczony na przepustke z domu wariatow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm... bardzo poprawnie napisane zatem kto tu jest gorszym wariatem ? a swoja droga w pelni rozumiem problem tez mialam okazje pomieszkiwac i tych nudnych ludzi :) wybitnie paskudny narod bardzo ale to bardzo wredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto was zaprasza do Niemiec ? NIKT, wiec omijajcie z daleka, gospodarka niemiecka nie upadnie bez paru budowlancow i sprzataczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ty jestes podnozkiem u swojego szkopa i ohajtalas sie tylko dla kasy albo dlatego zeby moc wyjechac do niemiec albo nie pracujesz bo nic nie potrafisz albo sprzatasz to nie znaczy ze kazda z nas to robi :) Majac b.dobra prace i b.dobry zarobek w niemczech mozna zdechnac z nudow nawet zarabiajac krocie . Niemcy to zaklamany narod- zdegenerowany ,nawet sami o sobie to pisza jak widac u gory :D Zatem nie polecam emigracji na stale do tego wstretnego podlego narodu :) Ale polecam w celu wyciagniecia od nich kasy ile sie da! a da sie ;) niech ten obrzydliwy bez krzty honoru kraj placi na miliony auslanderow ! za wszystkie krzywdy jakie wyrzadzil na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac b.dobra prace i b.dobry zarobek w niemczech mozna zdechnac z nudow nawet zarabiajac krocie . --- no dobrze zakladajac ze zarabiasz te krocie w Polsce, to co bys robila w PL zeby nie zdechnac z nudow a czego nie mozesz robic w niemczech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy maja swoje zasady i jak sie nu stusujesz albo oszukujesz to Cie pod***rdola. I co z Tego? Lepiej jak by kazdy robil co chce tak jak w Polsce? Tutaj przynajmniej mozna godnie zyc i nie martwic sie o przyszlosc. W pracy dostajesz normalna umowe bo nikt nie chce miec problemow z Finanzamt, na wakacje stach Cie przynajmniej raz do roku, panstwo pomaga potrzebujacym itp. Czego chciec wiecej? Tylko nie mowcie Zeit szacunku, bo nemcy szacunek maja ale do tych wyksztalcinych i uczciwie pracujacych a nie dla Polaczkow-Cebulaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo :) Ich hasse Deutschland! Deutsche Sprache, Ihre Kultur einfach alles! Die Deutsche sind einfach nur dumme Idioten!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Die ganze Welt hasst Deutsche. Mit Ihr will niemand befreundet sein, die denken immer ihr wärt was ganz besonderes,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dabei seid die größten Vollpfosten auf diesem Planeten! Ohne deutsche wäre die Welt echt besser dran !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gruß nach Poland Martin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martin halt die Schnauze du Depp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hay Martin :) hast du aber viell recht! Die Deutsche müssen entlich Respekt und Kultur lernen. Ihr sind arrogant ,heuschlerisch und neidisch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_perla
Ja jestem za emigracją tymczasową. Sama od 4 lat mieszkam pod Berlinem, mam dobrą pracę i żyję tu spokojnie. Pod kątem materialnym niczego mi nie brakuje. Tęsknię co prawda za towarzystwem rodaków, ale rekompensują mi to rozmowy na polishsouls.de z ludźmi, którzy są w podobnej sytuacji. Do Niemiec warto wyjechać na kilka lat, dorobić się i wtedy wrócić do bliskich w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś nie ma perspektyw tutaj, to jak najbardziej powinien szukać szczęścia tam :) mówię to jako osoba już zdecydowana. za tydzień ładuję się w busika www.artour.pl i już mnei tu nei ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto ale to musi sie kazdy na wlasnym tylku i pustej glowie przekonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez straszyli polacy niemcami ze fałszywi ze kablują w pracy, niestety ale w pracy tutaj nakablowalo na mnie 2 polaków , ze poszlam na papierosa w trakcie pracy i ze robie błędy, a to nie były moje falsze tylko tego kto poszedl nakablowac.a fałszywosci i patologii i wrednosci to doswiadczylam tylko od polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×