Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci na plaży

Polecane posty

Gość gość

Jestem na wczasach nad morzem i drażni mnie jak matki nie zakładają majtek dzieciom...Moja 10letnia corka pyta,dlaczego ci chlopcy chodzą bez majtek? Nie kazdy ma ochote patrzeć dzieci 3-6 lat lataja z gołym tyłkiem... Czemu taka matka z ojcem nie afiszują się golym tyłkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, jeszcze rozumiem 20 lat temu tak mogło być bo nie było stroi dla dzieci ale teraz? Głupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak! 20 lat temu to było średniowiecze i dzieci mogly chodzic bez majtek :) wszystkie dzieci na plazy powinny miec majtki i to z kilku powodów : pedofile, higiena i estetyka, skoro juz dla niemowląt są majtki to dla 2-latka tym bardziej, i wcale nie chopdzi w wykwintny strój kąpielowy dla 2 letniej panienki tylko o normalne majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ubiegłym roku zwróciłam uwagę matce dwójki kilkulatków, że dzieci powinny mieć przynajmniej majtki założone. ( Zostałam wyzwana od gówniar a lat mam 25 nie 15 :/ ) Kobieta tak wrzeszczała że zmieniłam ze swoim dzieckiem miejsce kąpielowe, oddaliłam się od wariatki kilkanaście metrów. Jakieś 2h później stojąc w pobliskiej budzie po napój babka wykrzyknęła: o!!! jest obrończyni moralności, dziecku kuuu* zakładać majtasy nad wodą, a przecież kuuu* my się tu opalamy wieśśśśśniaro!!! " :D Myślałam, że tam padne. postanowiłam że w tym roku w ogóle nie będę zwracać uwagi na takie załosne wybryki, gdyż tacy ludzie to jakas intelektualna dziura, a człowiek się później tylko niepotrzebnie wkurza. Sama nie wyobrażam sobie by nawet kilkumiesięczne dziecko wystawiać nago na widok publiczny, sama gołym tyłkiem tez nie swiece wiec czemu mam nie szanować intymności dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie...albo jem sobie jakas zapiekanke a tu mi may chłopczyk biega z jajami... tzn chłopczyk jak chłopczyk zaraz się ktoś wypowie ze to nic obrzydliwego tylko....hmm....:/ to jest miejsce intymne i cielesność jeżeli nie nauczymy od małego ze to się zakrywa to potem będzie rozpusta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda trzeba ksztaltowac intymność od poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem przewrażliwiona ale ze względu na higienę i obawę przed zboczeńcami uważam, że dzieci powinny mieć majteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy te mamuski same by usiadly gołym c*pskiem na brudnym piasku. Infekcja murowana:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to nie przeszkadza :) zwłaszcza u niemowlaka czy 1-2 latka, starsze owszem to takie niesmaczne ale takie maluchy to czemu nie jakoś te 20-30lat temu biegało się po nagu i największa rozpusta wśród młodzieży jest teraz :D nie mam pojęcia o jakiej intymności piszecie u 2latka, takie dziecko nie rozumie czym jest nagość, czym są za przeproszeniem jego jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie to trzeba ksztaltowac to od początku...ze pokazywanie soich genitalii jest zle.... niechcialabym żeby mój syn w wieku 11 lat chodzil po osiedlu goly i myslal ze tak wolno bo w wieku 2-3 lat tak chodzil... a co do jedzenia a w miedzy czasie chodzenie golasow to istna prawda...niesmaczne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważyłam czytając kafeterię, że pisze tu masa ludzi z fobiami czystości i przewrażliwionych na punkcie nagości, to jakaś paranoja żeby niemowlaka ubierać bo trzeba uczyć intymności :/ albo uważać, że od siedzenia na piachu infekcja murowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam czytam i do jednego się zgadzam ....ze nie jets to mily widok...chłopczyk z siusiakiem a intymność wjkim stopniu tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty byś usiadła gołym zadem na plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zapewne o tym ze to fajne wypowiadają się matki które maja dużo dzieci albo mieszkajaa na wsi i pochodzą zrodziny wielodzietnej gdzie smrod brod i ubóstwo...phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
male dzieciaki to jest male piwo ale widok 9-11 latki z wyksztalcajacymi sie piersiami w samych gaciach to dopiero gratka dla pedofilow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhaha no nie gadaj ze takie smigaja po plazy 11 latki bez stroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na plazy publicznej dzieci powinny miec na sobie majtki,bez wzgledu na wiek Jest zakaz chodzenia nago i to sie kazdego tyczy,bez wzgledu na wiek i plec Na rynku z golą d**ą dziecko tez puszcacie? Uczcie dzieciaki ze pewne normy i zasady obowiązują w wyznaczonych miejscach a nie wszysko im wolno bo to wasze niunio wiec mozecie miec w doopie regulamin miejc publicznych Ostatnio tez widzialam 5-6 l. zebranych do rosolu ,i to sie jeszcze rozkracza, bawi sie siusiakiem , dziewczynki tez akrobacje podczas zabawy odstawialy ,tak wiec to bylo wrecz obrzydliwe Plaza miejska ma regulamin,dorosly goly nie moze byc, dziecko tez nie Ja bym j****a mandaty za negliz nie patrząc na wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale macie problemy ... chętnie bym sobie poganiała po plaży nago ale jako osoba dorosła nie bardzo mi przystoi :D za to nie zamierzam pancernie ubierać niemowlaka w kąpielówki bo ktoś się zgorszy a dziecko nie nauczy intymności :D mam 2 dzieci 2lata i 4mce i obydwoje są nago nad wodą kiedy jest upał jak dziś, mało tego po domu chodzę nago :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu to rob co chcesz...niemusimy tego ogladac..:/ a co do tych wieśniackich ludzi...to czy widzielismcie żeby ktoś zklasa wśród celebrytow nie na wojej plazy chodzil golo??? podkreslalm nie na swoje plazy....no chyba nie....wiec tylko plebs tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammina
majtki tak - pieluchy nie. Widzialam ostatnio mamuśkę co malucha trzymała w pieluszcze..w pampersie..dodam ,że to było we Włoszech,żar z nieba (mamuśka to Polka) Dziecko miało tak odparzony tyłek ,że bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mamy tych malluchow, 2lata i 4m-ce- a to jakis problem wciagnac majtki dzecku? wolisz, zeby pozniej pedofile spuszczali sie na zdjecia twoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz swiecic penisem swojego dziecka, to idz na plaze naturystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
celebryci to ludzie z klasą HAHAHHAHA posikałam się ze śmiechu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu niech chodzą sobie nago dowoli ile chcą, niech srają ci na dywan ile chcą, ale w miejscu publicznym golizna jest zabroniona, i zakazana W kazdym publicznym miejscu są zasady.Regulamin plaz miejskich takze zabrania bycia nago nie wazne czy masz 5 lat czy 15,czy 35 Czego wy wasze dzieciaki uczycie? ze moga miec w nosie regulamin i zasady obowiązujące w miejsach publicznych? W parku, czy w centrum takze dzieciaki nago wasze sobie latają? Czy nie stac was na przewiewne majtki zwykle aby nalozyc to dziecku? jak zrobi kupe do piachu na plazy chociaz ktoras z was pofatygowala sie aby to sprzatnąć? gdzie tam, zacholere, po co ma miec majtki jak moze srac dowoli pod siebie,przeciez to dziecko i wszystko mu wolno, regulamin tez sie nie liczy, zasady obowiązujące tez nie Pozniej dziwota ze nastolatki tez mają wszystko w duupie bo mamcia uczyla tego od malego ,ze ono jest zwolnione z przestrzegania norm jakie obowiązują w wyznaczonych publicznych miejscach Starsze ,szkolne dzieci nieubrane wyjatkowo mnie odpychają ,no ale jak mialy rok,2,3,4 lata i nago chadzaly to mamci nie przeszkadza gdy mają wiecej lat,nie widzą nic przeciwko, przeciez to takie urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już lepiej wtedy tetrowa pieluchę dac bo to się nie odparzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tokstyczna kobito super wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zwróciłam takiej mamuśce żeby zabrała swoja córkę sprzed mojego nosa bo nie mam ochoty oglądać jej rozkraczonej to się obruszyła że przecież to dziecko !!!! kazałam jej się rozebrać przecież to tylko cycki i d**a !!! którą i tak wszyscy wiedzą jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje by każda mamusia i tatuś tak rozebranego do naga dziecka, zrobili to samo, jeżeli to takie /normalne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myszka super zrobilas ja kiedyś zwrocilam babie uwagę żeby małego ubrala a ta do mnie :a swojego fagasa to się nie brzydzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammina
najgorsze jest tłumaczenie "to przecież jeszcze dziecko!" I nie wazne że robi kupę do piachu na plazy,że sypie piachem albo smaruje lodem twoją koszulkę czy dłubie bezczelnie w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×