Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci na plaży

Polecane posty

Gość jeżdżę na plaże naturystyczne
Musicie zrozumieć, że Polacy mają ogromny problem z nagością. Polak się nie umyje nago na basenie pod prysznicem i pała świętym oburzeniem, jak ktoś to zrobi, Polacy w saunach w tekstyliach siedzą (!), tego nie ma nigdzie indziej w Europie. I to trzeba mieć na uwadze i szanować. Ja rozumiem (choć współczuję), szanuję prawa innych i nie świecę doopą na tekstylnych plażach i basenach i uważam, że dzieci to też dotyczy. Komuś nie przeszkadzają genitalia dziecka na widoku, a komuś innemu tak i jeśli na plaży obowiązują stroje, to niestety należy się podporządkować także w przypadku dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bywam na polskich plazach dla mnie jest tam za brudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak sto razy gorszy od takiego widoku jest widok dzieci zalatwiajacych sie na plazy i potem to zakopujacych w piasku po ktorym spaceruja ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do PL nad morze nie jeżdze, bo nie mam zamiaru przepłacac za stare, smierdzące ryby, wątpliwą pogode i mocherów na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sto razy gorszy od takiego widoku jest widok dzieci zalatwiajacych sie na plazy i potem to zakopujacych w piasku po ktorym spaceruja ludzie xxx a potem się obudziałas... przestancie te mity powtarzać bo to juz nudne. prędzej ty się do morza wyszczasz niż takie małe dziecko. za kazdym razem widze jak rodzic bierze dzieciaka za rączke i smaruje z nim do wc przy plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesli chodzi o wasze oburzenie na nagosc na plazy to lepiej zajmijcie sie lejacymi polakami do wody i mowa tu o doroslych ludziach bo takie to informacje o polakach slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że tylko w Polsce, bo Polska to katolicki zaścianek pruderyjnych ludzi. Za granicą jest zdrowe podejście, dziecko to tylko dziecko i nikt nie zwraca uwagi na niedojrzałe genitalia malucha, penis służy mu do sikania a nie do podziwiania przez rzesze katolikich Polaków, którzy jako jedyny naród w Europie uznają dzieciaka za obiekt sekusalny. (i albo odwracają wzrok albo nie moga się napatrzyć) xxx otóż to !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam dzieci ale to co polskie mamuski wypisuja to zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to bardzo rzadko widuje gole dzieci na plazach zagranicznych :D Tam najczesciej maluchy maja chociazby majteczki na sobie, mysle, ze to wieksza swaidomosc rodzicow na temat roznych zagrozen i zdrowotnych i tych nieszczesnych pedofili. Zdarza sie, owszem, zobaczyc okolo rocznego malucha na golaska ale sa to sporadyczne wypadki. Czesto nawet male dziewczynki maja na sobie kostiumiki a nie tylko majteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
Może niedługo wasze dzieciaki będą srać na plaży bo przecież to takie normalne. A każdy kto zwróci uwagę będzie szajbusem, który ma problem z fizjonomią, bo przecież wypróżnianie się jest rzeczą naturalną. Czy wy naprawdę nie wiecie co to intymność? Że ktoś nie ma ochoty patrzeć na gołą pickę 5, 15 czy 40 latki? gloryfikujecie Zachód a Polskę mieszacie z błotem, fajni z was Polacy. Nie rozumiem w czym polskie zwyczaje są gorsze? bo szanują innych użytkowników plaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa wszedzie pedofile, ogarnijcie sie ludzie i idzcie leczyc na manie przesladowcza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz ochoty to po prostu nie patrz i zajmij się sobą szajbusko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz woalalabym aby taki roczniak czy 2 latek byl w pieluszce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można się obruszać niedojrzałym penisem czy c*pką?? idzcie się leczyć debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoby ktore nie mają nic przeciwko goliznie dzieci.. do jakiego wieku waszym zdaniem dziecko moze chodzic bez ubrania? do 8 ? 10 lat? od jakiego wieku juz sie zakrywac? Doprawdy nie widzicie nic zlego w dzieciakach nagich na plazach,? jak okreslic wiek od jakiego musza byc ubrane a do jakiego rozebrane? gdzie tu wyczucie? wiele razy widze dzieciaki 7 czy 8 letnie nawet nagie ,przeciez to dlawas tez dzieci i dla rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ni jestem katoloiczka i w d***e mam religie i co ona mowi-ale jakos tez uwazam ze dziecko na plazy powinno miec majteczki. skoro sa plaze naturystyczne to trzeba isc na taka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestncie fantazjowac o gołych 7 czy 8 latkach albo o tym ze dzieci sraja do piachu i szczaja do wody mitomanki! predzej wasz maz sie zejszcza do morza bo mu sie nie bedie chcialo isc do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdz sie nad baltykl, zobaczysz tam dzieciaki gole w wieku 8 lat , bo dlka mamci to jeszce dziecko i ono moze gole latac To ty ciagle o seksualnosci dzieci piszesz, nikt inny drogi gosciu, jara cie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak ktos nie jest katolikiem a wychowywal sie w Polsce to wychodzi z niego ta pruderia na kazdym kroku. wychowalas sie posrod katolikow, kleru i to zawsze bedzie mialo na ciebie wpplyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie jara bo ja to mam w doopie i w ogole nie zwracam uwago na golego dzieciaka,mam to gdzies, nie interesuje mnie to w przeciwienstwie do ciebie, reagujesz swietym oburzeniem, naprawde rajcuje cie widok niedojrzalego penisa?? jesli tak cie to oburza i gorszy tzn ze traktujesz dziecko jak obiekt sexualny, cos co jest gorszace. a wedlug mnie dziecko to tylko dziecko i nikt zdrowy na umysle nie bedzie sie rzucal o malego golego penisa czy c*pke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem do kogo to było, ale dzieciaka jako obiekt sexualny traktuje ten kto sie tak obrusza na widok jego gołej doopy. mi to zwisa czy jest gołe czy ubrane, nie gorszy mnie taki widok i to z nas dwoch ja mam zdrowsze podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugo
ale przecież w piachu może być mnóstwo zarazków, pasożytów... wystarczy, że jedno dziecko ma owsiki i siądzie gołą pupą na piasku, potem usiądzie drugie i problem gotowy... nie wspomnę już o zwierzętach, psach z którymi wieczorami ludzie spacerują po plaży, bezdomnych kotach, itd. zwierzęta się załatwiają gdzie popadnie a potem Wasze dzieci na tym siedzą. nie mogę zrozumieć takiej ignorancji - czy to jest jakiś problem założyć dziecku majteczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie goly bachor obrzydza a nie rajcuje. Gola d**a, fiut czy c**a jakiegos obesranego i obszczanego bachora wywoluje u mnie odruch wymiotny. D**a do srania, fiut i c**a do szczania a nie ogladania przez obcych ludzi. Zapoci sobie to d*psko w majtkach? Jaki jest sens puszczania szczyla bez ubrania? O infekcjach nie wspominam bo prostaczki pojecia o czystaosci nie maja ale jaki jest sens wystawiania golej, obsranej d**y bachora na widok publiczny? Co prawda czasami jest wesolo jak bachor z gola d**a lata, w zeszlym roku na plazy wszyscy mieli ubaw :D Mala dziewczynke z gola d**a uzadlila osa.....prosto w c*psko :D Usiadla gola d**a na trawe, akurat osa tam byla i prosto w c*pe. Ludzie sie smiali jak matka jej to c*psko woda oblewala, nogi rozszerzala a mala picza je zaciskaa i wyla. Wszsycy sie smiali :D Gdyby w gaciach byla, c*psko zawsze by miala troche chronione. Ale komedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby śmiać się z cierpienia dziecka :O co ono winne, że ma nieodpowiedzialną matkę? jakbyś zobaczył, jak matka niechcący oblewa dziecko wrzątkiem to też byś się śmiał(a)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mammina,mnie stare pomarszczone gołe baby nie przeszkadzają , więc się odczep ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×