Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci na plaży

Polecane posty

Gość gość
o tak to dziecko to niech lata z rurka pomiędzy nogami.. dziekuej bardzo z atakie widoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie które matki nie maja wyobraźni że po po tej plaży śmigają bezdomni , pijani , ludzie plują sikają itp ... a potem taka córa / synek szoruje d*pskiem po plaży :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie racje co do majtek dla dzieci na plazy. Nie moge sie nadziwic tylko temu jak to jest ze zwracacie uwage jakiejsc matce a on zaczyna sie na was WYDZIERAC od razu i wogole wy takie swiete a ona taka wiesniara :/. W kazdym topiku o dzieciach zawsze jest wzmianka o tym jak to jakies obce baby zaraz zaczynaja na was naskakiwac jak tylko im ZAWSZE KULTURALNIE zwrocicie uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego się spodziewać po marginesie? Przekleństw i agresji, dzieci z rodzin które NIE są dysfunkcyjne mają odzienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno na plazy widzialam dziewczynke, okolo 3 letnia bez gatek, wciaz sie rozkraczajaca :O To bylo tak obrzydliwe, ze przenieslismy sie w inne miejsce. Nie rozumiem dlaczego matki nie ubieraja dzieci w majtki? Przeciez nie spoci sie od gatek na d*psku, na litosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez irytuja dzieci z gołymi d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co, sama jeszcze nie mam dziecka ale jakbym miała to by chodziło zawsze w mjatkach. Wróciłam niedawno z wakacji w Chorwacji, a tam jak wiadomo pełno Polaków i Czechów.Polskie dzieci poubierane a czeskie lataja na golasa a Czeszki cyce na wierzchu i się opalaja. To wynika z tego że my wychowalismy się w katolickim kraju i dla nas nagość to coś złego, grzech, jesteśmy bardzo pruderyjnym narodem, Czesi na odwrót, im to wszystko zwisa, mają zdrowsze podejście. Ja osobiscie, wychowana w katolickim kraju, również załozyłabym dziecku majtki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci nosza stroje na plazy ale dziwiw mnie fakt ze polacy sa tacy zasciankowi.zwiedzilam z moimi dziecmi prawie cala europe i chyba tylko w pl oburza nagosc.wczraj bylam z dziecmi nad niemieckim morzem z racji tego zem ieszkam w De i tu nagosc jest normalna nikogo nie oburzaja kobiety opalajace biust czy dzieci bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo Polska to kraj katolicki i tu nagość uważana jest za grzech. taki polski katolicki zaścianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polacy sa p******i i wiecznie sie wszystkich czepiaja,nie mam dzieci ale jak bede miec to beda lataly na golasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to zazwyczaj oburzaja sie ludzie ktorzy w zyciu nie wyjechali za granice polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przerażają Was pedofile, którzy później będą sobie wysyłać zdjęcia Waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
tu nie chodzi o katolicki kraj, tylko o dobre obyczaje. Moze nalezy uszanowac to, ze inni na plazy nie chca ogladac siusiaka waszego dziecka. A jak macie taka potrzebe, to przeniescie sie na plaze dla naturystow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie wszystkie posty to zauwazycie jaka pruderia z nich bije. Przecież narządy dziecięce nikt nie uzna za coś sexualnego, to tylko dzieciak i normalnemu, zdrowemu na umyśle człowiekowi nie będzie przeszkadzało że taki maluch jest bez majtek, no bo jak można obruszać się penisem czy c*pką takiego niemowalaka czy 2latka?? KAżdy Czech czy niemiec to oleje i nawet nie zwróci uwagi, a każdy Polak się obrusz bo dla Polaka nagość jest gorsząca, tak mu wpoił Kosciół i katolickie wychowanie. Jakby był inaczej wychowawany to by na to nawet nie zwrócił uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okej, ale az tak cie obrzydza siusiak małego dziecka? naprawdę uważasz siusiaka małego dziecka za coś sexualnego? przecież to tylko dziecko! jak cię to pociąga albo uważasz że nalezy to zakrywać to idz sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa, a na niemieckich portalach najwiecej pedofilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz co jest złego w siusiaku tak małego dziecka? naprawde az tak zwracasz na to uwage? ja tam to olewam ciepłym moczem i nawet się nie patrze w jego strone, niech se lata bez majtek, mnie to nie obchodzi. kazdy człowiek ma albo siusiaka albo c*pkę i to jest normalne. naprawde nie rozumiem tego obruszenia nagoscia malych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego ciesze sie ze moje dzieci wychowuja sie w niemczech,polacy sa okropnymi ludzmi,jak czytam te wyzwiska to az mi sie slabo robi.ludzie czy wy poza polske wyyjezdzaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
ok, więc przy takiej okazji powiem mojemu mężowi, żeby też zdjął kąpielówki skoro siusiak na publicznej plaży to nic strasznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ci pedofile na niemieckich portalach :O polacy naprawde sa zenujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
wyjeżdżamy poza PL i dlatego ktoś dobrze pisał - macie potrzebę pokazywania siusiaków swoich dzieci - idźcie na plażę dla naturystów, po to powstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i widac ze ludzie nie wyjezdzaja poza polske,jakbys gdzie kolwiek byla na wakacjach to bys widziala ze duza czesc osob na plazy sie przebiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co zauwazylam, to ludzie przebieraja sie w przebieralniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać nie skumałas o co chodzi. wyraznie wyroznialm grupe wiekowa - napisalam ze chodzi o male dzieci. doroslemu człowiekowi nie wypada, bo to sie kojarzy sexualnie, ale nie rozumiem jak ktos moze male dziecko kojarzyc z sexualnoscia i sie tym oburzac. dla mnie widok golego dzieciaka nie jest niczym zlym, zwisa mi to i powiewa, na plazy zajmuję sie tylko i wylacznie soba a nie gapie na gole dzieci. opalam sie, leze albo plywam i w doopie mam nagie dzieci. wy to chyba macie cos z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polaczki oburzajacie sie i umrzyjcie za nienawisc do nagich dzieci na plazy :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkkkk
pedofile kojarza male dzieci z seksualnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie przebieram sie w przebieralni tylko na plazy,nie mieszkam w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość polskich katoliczek oburza widok malutkiego siusiaka haha, gratuluje, żeby na dziecko patrzec tak samo jak na doroslego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaaaaaaaaaaa wszedzie pedofile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammina
mnie nie obrzydza ale wyobraź sobie ,że koło was siedzi chłopak,facet który gapi się obsesyjnie na wasze dziecko i zakrywa się ręcznikiem. co wtedy??? Nie wszyscy traktują dzieci jako niewinne istoty - te czasy się skończyły..na obecną chwilę jest wysiew różnych zboczuchów i naszym obowiązkiem jest chronic dzieci przed nimi. Dziecko rozbierajcie sobie w ogrodzie czy na działce gdzie jestescie sami..Nie chodzi to o Polskę - mieszkam we Włoszech i nie spotkałam sie z gołym dzieckiem na plazy..zawsze ma majteczki - góra niekoniecznie..ale majtki zawsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×