Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci na plaży

Polecane posty

Gość gość
siusiaki malych chlopcow oburzaja tylko katolickie dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkkkk
zrozumcie, ze to plaze PUBLICZNE, nie wasze prywatne. Nie wszyscy musza podziwniac narzady Waszych dzieci. Jaki macie problem, żeby założyć majteczki dzieciom? Wam się d... nie gotują w stojach kąpielowych przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty za glupoty piszesz ja tez mieszkam w italii i wiekszosc dzieci moich znajomych po plazy smiga na golaska.W jakiej czesci mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze nie mieszkam w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po mieście też wasze dzieci chodza nago?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kogos oburzaja narzady tak malych dzieci to powienien sie leczyc, bo ma jakies zaciagi pedofilskie. ps. taaa jasne, wszedie pedofile czyhajace na wasze biedne dziecko, co roku jezdzimy za granice na wakacje i jakos nie widzialam zeby ktokolwiek sie recznikiem zakrywal i slinil na widok nagiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miasto to co innego niz plaza deklu, nie czaisz roznicy? na plazy nagosc jest dozwolona, na ulicy jakbys sie przeszla w stroju to bys mandat dostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdz na jakikolwiek portal dla pedofili i poszukaj zdjec swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkkkk
jakos nigdy nie dostallem mandatu za to, ze chodze w spodenkach bez koszulki, deklu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba po deptaku jakims chodziles, po za tym to niezla wieś chodzic bez koszulki, nawet latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
dlaczego nie szanujecie ludzi wokół siebie? Dlaczego nie potraficie zrozumieć, źe ludzie nie życzą sobie takich widoków? Aż tak bardzo boli założenie głupich majtek? Nie jesteście sami na plaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wejdz na jakikolwiek portal dla pedofili i poszukaj zdjec swojego dziecka xxx a ty pewnie tam juz pracujesz jako moderator ps. nie mam dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widok malenkich genitaliow tak bardzo cie boli i razi? jesli tak to traktujesz takie dziecko jako obiekt seksualny, a to powinno się leczyc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dzieci - najgorsze są stare,pomarszczone baby opalające się bez stanika w stringach (również we Włoszech). Rozkraczy się to to na na leżaku i świeci..a skóra jak u słonia..bleh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
powtarzasz się. Ale skoro tak, to powtarzam, że nie jesteś sama na plaży, szanuj ludzi wokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżdżę na plaże naturystyczne
gdzie normalnym jest oczywiście, że wszyscy są nadzy, całe rodziny zjeżdżają i nie ma żadnego podtekstu seksualnego w tym (oczywiście nie mówię o Polsce, Polakom nagość kojarzy się jedynie z seksem). A mimo tego uważam, że na plaży tekstylnej należy dzieciom zakładać majtki i kostiumy. Dlaczego? Dlatego, że człowiek dobrze wychowany dostosowuje swoje zachowania do miejsca, w którym jest i innych ludzi. Plaża tekstylna jest plażą tekstylną, należy być na niej w stroju i kąpielówkach i dzieciaków też to dotyczy. Po prostu "jak leziesz między wrony, kracz jak i one". Na plaży naturystycznej z kolei też nikt w gaciach nie będzie ganiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkkkk
a ja powtarzam - idź na plażę dla naturystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam dzieci!!!!! potrafisz to pojąc? ale nie przeszkadzają mi te ktore są bez majtek bo ja w przeciwienstwie do ciebie nie uwazam to za cos gorszacego i nie uwazam golej doopy malego dziecka za obiekt seksualny. nie zwracam na to uwagi po prostu tylko zajmuję sie sobą. i tobie radze to samo. zamiast zajmowac sie cudzymi dziecmi, tym czy łaża bez majtek, czy mają czapki na głowach i czy ich gruba matka ma jedno czy dwuczesciowy stroj, zajmij sie po prostu sobą. i powtorze raz jeszcze dla tych co wolno kumają - mnie nie razi widok malego penisa czy c*pki, bo nie uwazam ze to cos czym dorosla osoba powinna się gorszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
to może sobie nicka znajdź, bo tu kilku "gości" pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkkkk
Tobie nie przeszkadza, ale mnie i większości plażowiczów to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - ciebie nie gorszy - ale oprócz ciebie są na plazy inni, różni..normalni i nienormalni..ja tez nie zwracam uwagi bo moje dziecko jest juz duze..ale jak będę miała drugie - nie bedzie chodziło nago -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy którzy zwracają uwagę na małe genitalia powinno się odesłać na leczenie. mnie by nawet przez głowę nie przeszło się czymś takim zgorszyć, w przeciwieństwie do poniektórych tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ci to przeszkadza tzn ze patrzysz na takie dziecko jak na obiekt sexualny, czyli jestes pedofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz napisze nie mieszkam w pl i tu nikogo nie oburza widok nagich dzieci to tylko w pl to oburzenie widuje na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekkkkk
płyta Ci się zacięła, bo wklejasz cały czas ten sam tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkljsd
więc będąc w PL przystosuj się do tego jak jjest tutaj, to nie Włochy czy Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy ewidentnie maja problem z nagoscia,jestem ciekawa jak byscie sie odnalazly w niemczech na basenie :D pewnie wiekszosc zeszla by na zawal :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie chodzi o zgorszenie, ale o zwykłą higienę...to obrzydliwe jak łazi takie małe na golasa i leje gdzie kucnie...na piasek, gdzie ludzie kładą koce i się opalają....fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że tylko w Polsce, bo Polska to katolicki zaścianek pruderyjnych ludzi. Za granicą jest zdrowe podejście, dziecko to tylko dziecko i nikt nie zwraca uwagi na niedojrzałe genitalia malucha, penis służy mu do sikania a nie do podziwiania przez rzesze katolikich Polaków, którzy jako jedyny naród w Europie uznają dzieciaka za obiekt sekusalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×