Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nika 002

Zgodziłam się na trójkąt, teraz tego strasznie żałuję...

Polecane posty

Gość asia4680
To, że się kogoś pragnie seksualnie, nie oznacza, że się kogoś kocha. A Ty nie masz fantazji seksualnych o innych facetach? Wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację. Nie chcę się dusić w związku, który już właściwie przestał istnieć. Śpimy w osobnych pokojach, praktycznie ze sobą nie rozmawiamy, on wychodzi do pracy, wraca późnym wieczorem. Trzeba iść dalej :( szkoda, bo zależało mi na nim jak na nikim innym, ale cóż... Tylko co ja powiem rodzicom? Tak czekali na wnuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposr34
asia- myślę, że powinnaś juz zamilknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o sam fakt pożądania, tylko o to co się dzieje po tym wszystkim. Oddaliliśmy się od siebie, a nie powinno tak być, przynajmniej moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposr34
A on próbuje ratowac wasze malzenstwo? co on ci mowi? zaluje chociaz troche ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, że ktoś może być tak głupi będą ckobietą i zgodzić się na trójkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy żałuje, nic mi o tym nie wiadomo, myślę, że nie :( bo gdyby żałował nie spędzałby reszty dnia po pracy poza domem. Twierdzi, że spotyka się z kolegami, z bratem, a według mnie jeździ do tej lafiryndy, z którą wtedy mieliśmy trójkąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Autorko, nie wiem tak do końca, czy Ci zależało na tym facecie, czy na tym, że jego niepodzielne uczucie do Ciebie świadczy o Twojej wartości. Bo w zasadzie trudno było chyba oczekiwać, że w trójkącie Twój mąż będzie udawał ostentacyjnie znudzonego i odbębni wszystko mechanicznie, cały czas patrząc Tobie w oczy żeby Cię telepatycznie zapewnić, jak to jesteś najwspanialsza. Ostatecznie to było zrealizowanie jego fantazji. Zgodziłaś się na to, a teraz chcesz zerwać z facetem, którego kochasz dlatego, że Twoja najwspanialszość została zachwiana za Twoją własną zgodą i już nie jesteś królową balu... Z drugiej strony oczywiście z uczuciami trudno walczyć. Pytanie też, na ile są to uczucia, a na ile realizowanie wdrukowanego kulturowo ideału związku. Powodzenia w podjęciu najlepszej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz nic sensownego do napisania, to nie czytaj, nikt Cię nie zmusza. Chciałam się komuś "wygadać", bo przecież przyjaciółce czy matce tego nie powiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet w przeszłości przez jakiś czas żył w trójkącie a ja mimo że to była przeszlość nie umiem się z tym pogodzić a co dopiero trójkąt w małżeństwie, czy stałym związku urozmaicać sobie można seks na wiele sposobów, więc po co ta druga?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposr34
hmm ona jest lafiryndą? a ty juz nie ? trochę samokrytyki by się przydało. wszyscy jedziecie na tym samym wózku. Naprawde masz podejrzenia ,że on może jezdzic do niej ? Przciez to twoja kolezanka z pracy. nie mozesz tego jakos sprawdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asia4680 dobrze mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem na urlopie, nie będę przecież jeździła za nim z ukrytą kamerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama nie wiem czy tobie zależy na czymkolwiek, bo nic ci się nie chce, najlepiej siedzieć tu i się użalać, a pewnie oczekujesz, że twój mąż teraz będzie cię przepraszał i błagał na kolanach o wybaczenie, może sama zacznij się starać, a nie oczekujesz, że świat będzie się kręcił wokół ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle niepotrzebnie tu pisałam, po co mi cudze rady skoro sama i tak podejmę decyzję. Żegnam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 11:37
nika, ale ty pomyśl i się zastanów po co to zrobiłaś? Czy ty nie deprecjonujesz własnych potrzeb? Jak było u ciebie w domu? Może twoje potrzeby były pomijane i stąd tak łatwo poszłaś na takie coś? Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji. Facet tak łatwo ciebie omotał, że zgodziłaś się na trójkąt, taka prawda. Nie byłabym po czymś takim z facetem. Wiadomo, że jak nic nie zrobisz to tak to bedzie trwać, ale ja patrząc po sobie też czułabym obrzydzenie i to co czujesz jest normalne. Tylko nie rozumiem czemu się na coś takiego zgodziłaś? I to jeszcze z jakąś babą z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposr34
przeczytałaś pare gorzkich (ale prawdziwych) zdań o sobie i nie potrafisz sobie poradzić nawet z tym. Spójrz prawdzie w oczy. Tak naprawdę zrobiłaś to wbrew sobie, bo masz uczucia, masz jakieś wartości ( swiadczą o tym wyrzuty sumienia) więc staw temu czoła i podejmij dobrą decyzję. To ty znasz swojego męża, a nie my. Ty powinnaś wiedzieć, na ile to był jednorazowy "wyskok" a na ile cos świadczącego o braku wierności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Są sposoby, żeby kogoś sprawdzić, jeśli bardzo mu nie ufasz, najtańsze to chyba do zainstalowania w telefonie, żeby przesyłało na Twój numer wszystkie rozmowy i smsy, nawet te kasowane z pamięci. Bo jest jasne, że godziłaś się na trójkąt, ale nie na spotkania solo. Jednak może na początek lepsza by była szczera rozmowa, zarówno z mężem, jak i z tą koleżanką. Może najpierw spróbuj się z nią skontaktować? Możesz poudawać, że jesteś za modelem wolnego związku i chcesz wiedzieć, kiedy się spotykają, żeby móc sobie zaplanować czas (czy cokolwiek); jak się zaczniesz z miejsca wkurzać i wyzywać od lafirynd to pewnie z solidarności dla Twojego męża i tak nic Ci nie powie. Spróbuj, bo widzisz, zostawianie faceta dlatego, że brał udział w trójkącie, na który Ty się zgodziłaś, jest co najmniej nie fair. Gdybys Ty marzyła o trójkącie z drugim facetem i Twój mąż najpierw by się na to zgodził, mówiąc "okej, kochanie, uwielbiam spełniać Twoje fantazje" a po wszystkim stwierdził "ty dziwko, już nic nas nie łączy" to chyba poczułabyś się cokolwiek oszukana, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z 11:37
mam wrażenie, że ty bezwolnie się zgodziłaś i masz maly trening w ogóle w relacjach międzyludzkich. Nie wyobrażam sobie zgodzić się na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trojkaty nie sa dla wszystkich,dla was okazaly sie nie byc,ryzyko ze cos bedzie zle po fakcie istnieje, rozumni to wiedza i mysle,ze co innego sprobowac trojkata po 10-15 latach malzenstwa a inaczej po dwoch. Nie jestescie trwalym,nierozerwalnym zwiazkiem na dobre i zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś ty głupia. Nic się nie stało - bierz to na klatę i jedziecie dalel. Facet ucieka z domu bo mu piekło robisz to woli odpocząć po pracy przy piwie niż znosić twoje humory. Zróbcie reset i będzie ok. Jakby chciał bzykać na boku to nie musiałby namawiać cię na trójkąt. Popracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oposr34
Taka historia powinna być wyświetlana na jakichś bilbordach, w filmach, w gazetach- ku przestrodze !!! Żeby KAŻDY zobaczył jak niszczy życie myślenie tylko d**ą i fiutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ludzie to jakies bezrozumne zwierzęta, żeby urozmaicać sobie sex w taki sposób?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu podobnie dodatkowo kilka pozornych problemow jak zwykle nierozwiązywalnych wiec temat na 300 postow, 1MB transferu za 0,40 PLN po 4 gr za łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] asia4680 Są sposoby, żeby kogoś sprawdzić, jeśli bardzo mu nie ufasz, najtańsze to chyba do zainstalowania w telefonie, żeby przesyłało na Twój numer wszystkie rozmowy i smsy, nawet te kasowane z pamięci. xxxx Asia moze i dobrze gada ale pochwalona przez audytorium poplynela:-D Jak mialoby to dzialac? Na jakim nosniku dane sie zapisuja? W jaki sposob dane sa transpotrowane na urzadzenie docelowe? Czy to software czy hardware? Ja wiem,ze w filach tak jest ale w zyciu dostep do takiej technologii nie jest latwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Skoro Cię to interesuje, to czemu po prostu nie poszukasz w guglu? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantazja333
a ja zawsze miałam taką fantazję 1k(ja) i 2 facetów. I coraz bardziej korci mnie żeby to zrobić, ale boję się później, że mogą pojawić się właśnie wyrzuty sumienia i będę czuć się jak szmata. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×