Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tatusssiek

Mam problem z córką.

Polecane posty

Gość tatusssiek

Mam taki problem z moją córką.. Już od kilku lat jak są wakacje, lato z moją córką dzieje się coś złego. Leży całymi dniami w łóżku, nie robi nic nawet w kółko siebie,nie je, nie chce nigdzie wyjść, wyjechać na wczasy, z nikim się nie kontaktuje, nie spotyka. Jest cały czas sama, smutna i unika kontaktu ze mną. Tak jest co roku. Nie wiem skąd to się bierze i co z tym zrobić.

Gość gość
powiedz jej ze musisz sprawdzic cos i ją zbadac. Wtedy spokojnie dobierz sie do jej małży ;p

Gość tatusssiek
Podszywaczom i innym tego typu już dziękuję. Próbowałem już z nią rozmawiać, chciałem żebyśmy pojechali na wakacje ale ona nie chce, a może chodzi o to, że nie jestem jej biologicznym rodzicem? Jednak zawsze mieliśmy dobry kontakt.

Gość tatusssiek
Czy sami erotomani tutaj siedzą? Kocham moją córkę tak jak by była moją biologiczną i nie w głowie mi takie bzdury.

Gość gość
A ile ona ma lat? Chodzi do szkoły? Może brakuje jej przyjaciółek, które widuje na co dzień w szkole, a w czasie wakacji one wyjeżdżają i nie ma z kim się spotykać?

Gość tatusssiek
Córka ma 19 lat, skończyła liceum, dobrze zdała maturę, no a teraz ma wakacje. Jeszcze rok temu mimo, że sytuacja wyglądała tak samo widziałem czasami, że pisała z kimś przez internet, a teraz już nie. Nie jestem żonaty, wychowywałem ją sam.

Gość gość
może przerwij jej błonkę i postarajcie się o dzidziusia? w końcu nie jesteś jej biologicznym. nie miałeś nigdy ochoty? jak się zaspokajasz skoro jesteś sam? :D :D :D

Gość tatusssiek
Było tak, że jej mamę facet zostawił gdy była w ciąży i nie interesował się nimi, później jej mama związała się ze mną, zaakceptowałem to. Jej mama nie żyje.

Gość tatusssiek
jestescie prymitywni! Wiadomo jestem sam, to muszę się zaspokajaś sam od czasu do czasu i potrafie to robić. Przyznam że czasem podglądałem córkę w łazience ale tylko z troski czy nic jej się złego tam nie dzieje, nie było podtekstów erotycznych. U nas jest luzna atmosfera w domu np ja chodze nago po domu, córka nie ma nic przeciwko.

Gość tatusssiek
mam takom fantazje!! chcialbym zeby ona usiadla mi swoja mloda c*pcia na twarzy i kazala lizac i spijac jej soczki ahhhhhh :classic_cool:

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować