Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatusssiek

Mam problem z córką.

Polecane posty

Gość gość
Na moje oko to twojej córce brakuje seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinieneś ją zaspokoić sexualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja córka ma chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusssiek! - Dlaczego nie zaspokajasz córki sexualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakiś oral na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Twoja córka tęskni za mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa aaa
Ja też tak zawsze miałam, też w tym roku napisała maturę, ale zawsze co roku na wakacje unikałam kontaktu z innymi ludźmi, siedziałam cały dzień w domu. Chciałam po prostu być sama i odpocząć od wszystkich. Moze tez jest takim typem człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa aaa
Dodatkowo zawsze w wakacje byłam bardziej emocjonalna, oglądałam filmy, czytałam wzruszające książki. Nasiliło się to u mnie szczególnie po smierci brata, ale nigdy nie było to na zasadzie jakiejś depresji raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Widzę, że podszywacze i inne prymitywne osoby miały tutaj niezłą zabawę. Moja córka kiedyś zwierzała mi się, że chciałaby popełnić samobójstwo, ale zawsze to mijało, może po prostu te myśli co jakiś czas ją dopadają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być depresja. Przydałaby się rozmowa z psychiatrą lub w ostateczności z psychologiem. Takie zachowanie ma swoje przyczyny i trzeba się temu przyjrzeć. Myśli samobójcze to poważna sprawa, nie bagaelizuj tego. A jak dawno zmarła Jej matka? Może kontakt z Twoją przyjaciółką lub znajomą coś pomoże. Chyba jest ktoś taki w Twoim otoczeniu z kim możesz poważnie porozmawiać. Córka jest w trudnym wieku i potrzebuje wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka miała 7 lat gdy umarła jej mama. Jak miała 12 zmarli dziadkowie ze strony mamy z którymi była bardzo zżyta, oczywiście są dziadkowie z mojej strony i córka ma z nimi kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest twoją biologiczną córką, może pomysł z dzieckiem nie jest wcale głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona potrzebuje rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatusssiek!
chciałbym jej zrobić dobrze języczkiem żeby poczuła się jak w niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie p******i, odwalcie sie od porzadnego czlowieka!!!nie mierzcie wszystkich swoja miara i nie porownojcie ze soba! to moze byc depresja letnia, mam czesto podobnie chociaz latem niby nie powinno byc bo duzo swiatla no ale moze dlatego.a moze corka ma jakies zle wspomnienia w zwiazku z latem, skoro to sie dzieje od kilku lat, nawet podswiadomie moze miec jakies skojarzenia.zawsze mozesz z nia porozmawiac ale jak znam zycie to powie ze nic jej nie jest, a jesli ma jakis powod to sie nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz ze pisala
z kims przez internet.tacy internetowi przyjaciele potrafia tez w niezla depresje wpedzic, kims sie dziewczyna bardziej zainteresowala a ten sie nagle wypial i urwal z linii.cos takiego potrafi naprawde odebrac radosc zycia i energie a to wszystko nie dzieje sie na widoku i nie jest spektakularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona ma chlopaka?
może jakiś problem damsko męski? Jak myslisz córka już wspólżyje? mogła zajść w ciąże i nie wie jak ci to powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowisz ze pisala
duzo kolesiow w necie co sie zabawiaja uczuciami innych, fizycznie krzywdy nie zrobia, ale zrujnuja psychike, tak po prostu bezmyslnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatusssiek!
tak tak córka już od roku regularnie ze mną współżyje myślicie że może ją zapłodniłem i nie wie jak mi o tym powiedzieć???? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny tatusiek z ciebie o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
Twja corka moze miec depresja,ktora nasila sie latem kiedy nie ma co ze soba zrobic,moze nie ma przyjaciol,znajomych,chcialaby gdzies wyjsc a nie ma z kim...Moze glowny jej problem to samotnosc??? wiem cos na ten temat,bo mialam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebny jest jej duży, gruby i sztywno sterczący mięsisty penis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekawości ?//
Czy córka ma problemy z nadwaga ? cera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę, że podszywacz w dalszym ciągu robi sobie tutaj zabawę.. Postaram się częściowo odpowiedź na wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie z córką zawsze miałem bardzo dobry kontakt, często zwierzała mi się z różnych, nawet bardzo delikatnych i kobiecych spraw. Zawsze starałem się być jednocześnie jej najlepszym przyjacielem oraz żeby miała do mnie zaufanie. Próbowałem z nią już rozmawiać kilka razy ale ona cały czas mnie unika, nie przychodzi na wspólny obiad do kuchni, albo żeby pooglądać razem telewizję, wyjść na zakupy czy co kolwiek, rok temu też tak było latem. Mówi, że nic jej nie jest, że nie chce rozmawiać ale widzę, że nie jest dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, moja córka pisała z kimś przez internet. Czasami wspominała, że ma tam jakąś koleżankę o podobnych zainteresowaniach, ale nie wiem.. Mogła pisać też z kilkoma różnymi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka nie ma chłopaka i nigdy się jeszcze z nikim nie spotykała. Bardzo wątpię żeby była w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Samotność, to już zauważyłem od dość długie czasu, że córka bardzo często jest sama, z nikim się nie spotyka po lekcjach, a gdy już gdzieś wyjdzie np. na zakupy to sama lub że mną, że poświęca najwięcej czasu mi.. Ona czasem wspominała o jakiś koleżankach z klasy ale z tego co wywnioskowałem nie były to bliższe znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka nie ma jakiś mankamentów urody, jest bardzo ładną dziewczyną i nie mówię tego tylko jako ojciec bo każde dziecko dla swojego rodzica będzie najładniejsze ale też jako mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×