Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatusssiek

Mam problem z córką.

Polecane posty

Gość gość
czekamy na więcej wulgarnych prostaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejeszcze
sexyyyAnethhh - co ty pier***isz i mącisz facetowi w głowie!! wstydź się!! to są dwie różne sprawy, jak spotykasz się z dojrzałym mężczyzną a z mężczyzną który całe życie był jak ojciec!! jesteś po***ana su*a!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyyyAnethhh
ja chce tylko pomóc, facet nazywa siebie "tatuśkiem" córka zamknieta w domu, na bank chce sie jej j***ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyyyAnethhh
"ojcem" przestał być od kiedy pierwszy raz strzeliła sobie z palca mysląc o nim :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejeszcze
sexyyyAnethhh - taką pomoc to se w d*pe wsadź puszczalska sz**to! czepiasz się o jakiegoś głupiego nicka? widać że porządny facet troszczy się o córkę a tu same niewyżyte matoły jadą z jakimiś wulgarnymi komentarzami! dziewczynie pewnie nawet przez głowę coś takiego nie przeszło. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna z pewnością czuje się zagubiona, to bardzo możliwe, że może jej się wydawać, że się 'zakochała', ale dajcie spokój On jest dla niej jak ojciec, wychował ją, a życie to nie jest film, ani cyrk. Powinna porozmawiać z PSYCHOLOGIEM i tu juz nie ma znaczenia czy ma zwykłą depresję czy się 'zakochała'. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnka
Oj dzieci ,dzieci... myślę ,że musisz porozmawiać z córką,rozmowa i tylko rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj sobie koleżanko od 'Partnera' nie wiem z jakiego powodu spotyka się z Tobą ten '43 letni facet' ale z pewnością nie jest to Twoja dojrzałość i elokwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejeszcze
Ojcem jest ten który był, troszczył się, opiekował i wychował, a nie jakaś biologia! sexyyyAnethhh - to co piszesz trąci o patologie wieszzz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi nyc z ciebie fajny tata :) a czy corka ma zamiar pojsc na studia? jak ma dalej wygladac jej przyszlosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaaaa
Co wy wypisujecie? Jeżeli ona z nim mieszka, to jest pewnie przez niego ADOPTOWANA, więc prawnie on jest jej ojcem i jakby wyszło na jaw, że oni mają romans, to by było KAZIRODZTWO, czyli sprawa ścigana z urzędu. Mogliby miec oboje problemy prawne, poza tym nie wydaje mi się, żeby ona mogła się zakochać, skoro tyle lat uważała go za ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilejeszcze
sexyyyAnethhh - jesteś psychiczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś sam na bank masz swoje potrzeby i brakuje ci kobiety tak więc może już czas byś wziął "córcie" w obroty i pokazał jej życie z innej strony. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wez spadaj z tą durna prowokacją pechowiec.gif jasne że córeczka ma 19 lat i nie uprawiala seksu, ba z nikim się nie spotykala.... Co ty pierdzielisz tatusiek smiech.gif nie ma znajomych, na imprezy nie chodzi?? człowieku to jest dorosla osoba a ty piszesz jak o dziecku ... Wez ją do psychiatry jeśli to prawda ale watpię... Myśle ze to prowo i sam leć do psychiatry jezyk.gif" wierz mi, jak ktoś ma depresję to nie robi tego co jego rówieśnicy. Ja miałam depresję bardzo długo i też wcale nie imprezowałam w liceum. Autorze, powinieneś zdecydowanie przekonać córkę do wizyty u psychiatry, to najprawdopodobniej depresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja nie mogę, ale tu się zebrało niewyżytych ludzisk :P A tatusiek, nie pomyślałeś, że w pewnym sensie twoja córka jest dorosłą kobietą, nie dzieckiem, a mało która córka wyjeżdża w tym wieku na wakacje sam na sam z ojcem. To tak jak 5 latkę weźmiesz na kolana albo ona sama położy się obok ciebie w łóżku, będziecie się łaskotać i takie tam, ale 19 latka już nie i to jest uwarunkowane czysto biologicznie, takie zakodowane nie spoufalanie się z ojcem, nawet jeśli się go kocha jak ojca i szanuję, A że siedzi w domu, to sam napisałeś, że w roku szkolnym także dużo czasu spędza w domu, po prostu nie ma paczki znajomych czy tam nawet tej jednej ulubionej kumpeli, która by ją z domu wyciągała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej jest potrzebne porządne r****nko! :P może minetkę jej zrób na początek? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj tatusiek.... komin jej przeczyść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyyyAnethhh
mmmmmm mineta dobry pomysl :) ja uwielbia mojego czterdziestoparolatka jak liże mi c i p k e :D a tak prawne rzecz ujmujac to skoro ona skończyła 18 lat, nie jest to ojciec biologiczny to chyba nie ma mowy o kazirodztwie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie będzie kazirodztwa bo nie jest jej biologicznym i nie łączą ich nawet wiezy krwi więc nawet gdyby w ciążę zaszła to urodzi się zdrowe dziecko. pytanie tylko czy "tatusiek" ma ochotę zamoczyć w jej słodkiej i różowiutkiej c*p*ce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on i tak się tu nie przyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywie jeden jedź ty dziecko gdzieś odpocznij ja rozumiem praca na kafe daje ci satysfakcję intelektualną i finansową ale wakacje tez ci się przydadzą ;) jak odetchniesz to nowe pomysły na prowo ci przyjdą do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te komentarze... - Patolaaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nawet ma jeszcze dziewiczą c i p k ę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatusiek to r****cz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córeczkatausiaaaaaaaa
mmmmm....tatusiek zrobił mi dziś niespodziankę i zamoczył we mnie :) było mi bosko i w końcu nie mam depresji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaak
To i tak będzie kazirodztwo, bo nawet jezeli nie jest jej biologicznym ojce, to wedlug prawa nim jest i jest to i tak uważane za kazirodztwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie jest prawnie ojcem? Z resztą nikt nie musi wiedzieć co dzieje się w ich sypialni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c h u j j e j w d u p e !!! !!! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pewnie jest prawnym opiekunem... Zreszta co racja to racja - on nie jest jej biologicznym ojcem więc z naturą wszystko w zgodzie ;) nikt do sypialni im zaglądać nie bedzie, dziewczyna jest dorosła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie! nawet gdyby w ciążę zaszła to dziecko może urodzić się zdrowe bo on nie jest jej biologicznym ojcem, a najwyżej podałaby w akcie że ojciec nie znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×