Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatusssiek

Mam problem z córką.

Polecane posty

Gość 19latkaaaaaaaaaaaa
wez spadaj z tą durna prowokacją :O jasne że córeczka ma 19 lat i nie uprawiala seksu, ba z nikim się nie spotykala.... Co ty pierdzielisz tatusiek :D nie ma znajomych, na imprezy nie chodzi?? człowieku to jest dorosla osoba a ty piszesz jak o dziecku ... Wez ją do psychiatry jeśli to prawda ale watpię... Myśle ze to prowo i sam leć do psychiatry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę ona nie ma towarzystwa, nigdy też nie chodziła na jakieś imprezy, zazwyczaj przewiduje w domu ale w wakacje zawsze jest z nią źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jednak chciałbyś ją przelecieć skoro piszesz że cię ona kręci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tym seksem? Moja siostra cioteczne ma 20 lat i nigdy nie miała chłopaka ,jest dziewicą a jest ładną szczupłą laską. Nie wiem o co wam chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może spróbuj wysłać ją na jakiś obóz letni? nowi znajomi, morze albo góry powinno jej pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie o to mi chodziło.. Jestem już mocno zniesmaczony tymi żartami o ile w ogóle tak to da się nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu mam urlop dlatego też próbowałem namówić ją żebyśmy zdecydowali gdzie wyjedziemy ale ona nie chce, nie mogę jej ostatnio w ogóle z domu wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie nie miałam na myśli, żeby wysłać ją -samą- tylko tak będzie miała możliwość (a nawet w pewnym sensie będzie musiała) poznać innych ludzi, rówieśników, kolegów i koleżanki. Jakieś ogniska, imprezy integracyjne, na takich wyjazdach zawiązują się przyjaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy córka interesuje się czymś? maluje? lubi chodzić po górach? gra w tenisa? jeździ konno? albo jakiś kurs językowy? wyślij ją gdzieś gdzie pozna ludzi w swoim wieku i o podobnych zainteresowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1980rok
Moze w szkole jej dokuczają ? Wiem ze tak się nie powinno robić ale ja bym przejrzała jej pokój. Jakis pamiętnik ,strony na ktore wchodzi w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatusiek ile masz lat? :) wiesz może twoja córka się w tobie zakochała, jest świadoma że nie jesteś jej biologicznym ojcem, a jak by nie było jesteś jedynym w jej życiu bliskim mężczyzną, autorytetem gdybym ja żyła z kochanym i troskliwym facetem który w dodatku nie jest moim ojcem też bym się zakochała. w każdym razie ona może cierpieć z tego powodu bo jest zakochana nieszczęśliwie i nie wie co zrobić z obawy o upokorzenie i ośmieszenie się przed tobą, takie jest moje zdanie. być może właśnie dlatego cię unika, przyjrzyj się jej zachowaniu, jak na ciebie patrzy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona i tak nie chce wychodzić z domu i się z nikim spotykać ale w sumie nie zaszkodzi spróbować, chociaż patrząc na to co było rok temu to mi się nie uda jej namówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ma zainteresowania z którymi wiąże przyszłość. Chociaż ostatnio to nic ją nie interesuje.. Leży tylko całymi dniami w łóżku, jak jej czegoś do pokoju nie zaniosę i nie wcisnę to nic by nie jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1980rok
Co ona robi cały dzień ? jakie ma obowiązki w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że powiedziała by mi gdyby ktoś jej dokuczał ale czasami mówiła mi gdy jeszcze chodziła do liceum, że pomimo jej starań, że jest koleżeńska i takie tam to nikt nie chce się z nią bliżej zaprzyjaźnić. Ona czasem też notuje coś w takim notesiku, ale mimo to nie mam jakoś sumienia by grzebać w jej rzeczach, nie chcę żeby straciła do mnie zaufanie bo całkiem się oddali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż leżenie całymi dniami w łóżku, porzucenie zainteresowań i brak łaknienia kojarzy mi się z depresją. spróbuj skontaktować się z psychologiem, wątpię czy na kafeterii ktoś może pomóc tak jak byś tego chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i nie radziłabym naruszać jej prywatności, jeśli prowadzi pamiętnik to nie po to żeby ktoś to czytał, możesz tylko ją zawstydzić i stracić jej zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy zmarła jej mama i zostaliśmy we dwójkę ona musiała mi trochę pomagać w domu, mama tu na myśli obowiązki domowe, gdy ja pracowałem, a ona po szkole zajęła się sprawami domowymi. Mimo, że nigdy dużo od niej nie wymagałem to zawsze była solidna i pracowita, też to przyszło oczywiście z wiekiem. Posprząta w mieszkaniu, zrobi pranie, jakieś mniejsze zakupy spożywcze, często też gotowała. Teraz we wakacje nie robi kompletnie nic, leży całymi dniami w swoim pokoju, ale nie winie jej za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wykluczałabym jednak tej możliwości i wcale nie mam tutaj na myśli czegoś sprośnego czy złośliwego ale możliwe że czuje do ciebie coś więcej i jest nieszczęśliwa bo nie kochasz jej w sposób jaki ona by chciała. przemyśl to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź nie strasz faceta! :o co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wcale nie strasznie tylko tak może być naprawdę. autor sam pisał że zawsze miał dobry kontakt z córką a teraz go unika i nie chce porozmawiać o tym co ją gryzie a skoro nie chce mówić co jest powodem to widocznie się tego wstydzi..... a czego miałaby się wstydzić skoro zawsze mieli dobry kontakt?? więc prawdopodobnie chodzi o zauroczenie tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mogę w to uwierzyć, to brzmi dziwnie. Przecież wychowałem ją na ukochaną córkę więc powinna widzieć we mnie ojca, a nie kandydata na męża czy kochanka, nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego miałaby się w tobie nie zakochać? nie jesteś jej biologicznym ojcem, nie łączą was nawet więzy krwi, ufa ci, żyliście praktycznie cały czas razem. po za tym unika cię bo wie że to źle i że tak nie powinno być, czuje się winna że tyle lat ją wychowywałeś jak córkę a teraz jesteś w jej oczach nie ojcem a facetem którego kocha inaczej niż kocha się ojca, w tym wieku też są pierwsze pragnienia bliskości (sex)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze, ze dziewczyna ma depresję i zamiast korzystać z życia i cieszyć się z wakacji leży w łóżku. moim zdaniem powinieneś spróbować z nią porozmawiać jeszcze raz i jakoś wyciągnąć ją z tego letargu, a jesli to nic nie da skontaktować się ze specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwrjvcldjsbvjev
jak to nic w domu nie robi? Sam doprowadzasz do sytuacji ze dorosła kobieta a leży i patrzy się w sufit :O zagoń ją do obowiązków domowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiankaaAnka
na świecie nic nie dzieje się bez przyczyny widocznie los chciała was złączyć. w sumie czytając to wy żyjecie trochę jak małżeństwo. może pokaż jej życie z innej niż dotychczas strony? stwórzcie razem rodzinę, postarajcie się o dzidziusia jak skończy edukację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pragnie z toba seksu!!!!!! wsadz jej swojego kutasa do jej mokrej c*pki a potem rznij ja ostro jak swoja prywatna dziw*e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexyyyAnethhh
ja mam 20 lat (wiec o rok jestem starsza od twej "córki") obecnie mam partnera 43 letniego. Związek opieramy na dobrej zabawie (kluby, wyjścia wspólne, wyjazdy itp) no i na dobrym sexie przede wszystkim! Mi podobaja się starsi faceci, są męscy i doświadczeni w lóżku , wiedzą co zrobić z mlodym kobiecym cialkiem :P więc to bardzo prawdopodobne że Twója "córcia" podkoc***e się w Tobie! Może daj jej szansę? napewno przypomina ci jej matkę, jest pewnie mloda i sexowna, sam piszesz ze podoba ci się jako facetowi :P Ja gdybym mieszkała z fajnym facetem który o mnie dba z pewnoscią wypięłabym mu się jak rasowa suka :D ale twoja girl może potrzebuje zachety? ile bedzie siedzieć w pokoju, zadreczać się ze to fatalne zaurocznie?? pewnie leży w nocy i masturbuje się z myslą o twoim nabrzmiałym k u t a s i e :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×