Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
milka3334

małe piersi są cudowne ! opinie mężczyzn

Polecane posty

Gość gość
jestem facetem piersi zawsze byly moim oczke w glowie pupa mniej piekny biust max E wiekszy sie leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo prowokoacja albo jestes skrajnie glupia... po co probujesz na sile zmieniac poglady innych / jestes toksyczna i zakompleksiona,wspolczuje twojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam duże rozmiar D, ale są nierówne i to jest problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja wam zmieniam poglady przeciez od tego jest forum zeby sie wypowiedziec i nie zycze sobie oceniania mnie poniewaz nie jestem jakas hipokrytka itd no ludzie to tylko forum:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna sobie cycki w ogole zrobic? Przeciez one po operacji wygladaja obrzydliwie :O juz lepsze male ale naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze penisy, duze piersi, ale wy przyziemni jestescie ludzie. Dla was tylko wyglad sie liczy pieniadze i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nigdy w zyciu nie poddalabym sie operacji powiekszania piersi ale ok chcesz to rob mi nic do tego ale szczerze bylo by mi bardzo przykro gdyby fscet byl ze mna tylko ze wzg na silikony .. Spokojnie po ciazy beda troche wieksze gdy sie o nie dobrze zadba(masaze balsamy ujedrniajce) a temat topiku zalozylam z ciekawosci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez chce powiekszyc ale kwasem hialuronowym bez ingerencji chirurga wyglądają ładnie i naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wspanialego mezczyzne 2 m wzrostu umiesniony itd i uwierzcie mi ze taki niby duzy facet co moze miec kazda z duzymi cyckami wybral mnie i wiecie jak sie czuje cudownie bo on kocha mnie za to jaka jestem a nie za wielkosc piersi i zycze kazdej dziewczynie z malym biustem by znalazla takiego mezczyzne jaj ja ;-) :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dlatego musisz szukać potwierdzenia swojej atrakcyjności na forum:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na co Ci opinie innych facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak masz kompleksy i ten twój men nie potrafi cie dowartosciowac, nie zazdroszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka3334 - to że jakaś ma duży biust nie musi oznaczać że nie ma o czym z nią pogadać. Z pewnością gdyby Twój znalazł drugą taką jak Ty i miała by duży biust to wybrał by ją. Chwali Twój mały biust bo chce być miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym forum ludzie ktorzy pisza o rozmairach piersi i penisow na 100 % maja jakies kompleksy i szukaja aprobaty lub pocieszenia ze strony uzytkowynikow. To normalne. Przyklad : gosc pisze ze ma malego penisa i oczywiscie wstawia zdjecie na forume i jak ktos mu pisze ze "maly ale wariat" lub "taki w zupelnosci wystarczy" to gosc czytajac to ma banana na twarzy i wzrasta jego pewnosc siebie. tak bylo jest i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milka3334 jak kobieta jest szczupła i ma zgrabne ciało to małe piersi pieknie się komponują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością masz problem ze swoim biustem skoro musisz pytać o opinie obcych facetów zamiast zamiast się swoim,który Cię kocha razem z małymi piersiami.Osobiście mój facet uważa,że babeczka powinna mieć biust a nie dwa sutki tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki małemu biustowi
przy odpowiednich warunkach( długie nogi, dziewczęca buzia, szczupła sylwetka) można dłuuugo wyglądać młodziutko, jak nastolatka :). Dużo facetów jest amatorami takiej urody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz opinii to je czytaj a nie wymądrzaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! jej celem bylo przeczytaniem samych pozytywów bo dobrze wie że ma brzydkie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki małemu biustowi
z dużym biustem wygląda się mało delikatnie, jak "zdrowa" baba ;), ale wiadomo- są i miłośnicy wyłącznie takiego. De gustibus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedzieli ci co sadza, czego ty jeszcze do chuya chcesz? powiedzieli ze wola wieksze, to musisz atakowac kobiety o wiekszym biuscie zeby sie dowartosciowac? to tylko pokazuje, jaka zakompleksiona jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo przeciez ze jej nie powie "sorry mala ale masz 2 pryszcze", bo inaczej nie dalaby mu macac, a jak ktos powiedzial juz lepszy wrobel w garsci;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak to chyba wy macie jakies problemy/kpmpleksy poniewaz caly czas na mnie naskakujecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz kompleksy, dlatego się pytasz. Jak ci tak źle i szukasz aprobaty to może lepiej zrób sobie te cycki i nie obrażaj kobiet chojnie obdarzonych? ;) biust to jednak ważny element, lepiej mieć przeciętną twarz lub być mało zgrabnym niż braki w tym miejscu, zawsze się przyczepiają do desek a dlaczego? No właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzimy o malych ? że takie to powinny być w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe są piękne inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki małemu biustowi
oj nie zgodzę się, że lepiej być mało zgrabnym a z biustem. Z obserwacji wynika, że większość takich mało zgrabnych biuściastych nie może sobie znaleźć faceta. Oni nade wszystko lubią zgrabne, szczuplutkie dziewczyny ( z ładną buzią), a mały biust jest ceną jaką często muszą zapłacić, bo taka sylwetka rzadko idzie w parze z dużym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×