Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Veronika 35

stringi na plaże

Polecane posty

Gość gość
Powinny się wstydzić ta zaniedbane Grażyny co leżą na kocach i się obrzerają. A nie zgrabne dziewczyny pokazujące piękne ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też sobie kupiłam w tym roku, chciałam normalny ale nie wiedziałam że calzedonia ma też bikini. I kupiłam właśnie od nich mają fajne bo stringi nie są mocno wycięte. Jestem zadowolona wszystkie stare stroje poszły won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
A ja zrobiłam błąd i kupiłam z Alliego nawet brałam 2 rozmiary wieksze tak jak tabela zaleca. Przyszły 2 pary bikini maleńkie wszystko. Góra i stringi na moją 15 letnią córkę pasują i to drobna jeszcze. Więc tyle dobrego ze bedzie ona miała na plaze. Wolę jednak przepłacić i kupić też u nas właśnie oglądałam te calze bardzo dużo slicznych bikini. Już upatrzyłam sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic przeciwko że twoja córka w takim wieku w bikini chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
A co ma do tego wiek? Jak mam ochote to niech nosi. Zresztą już dawno chciała jakiś strój ze stringami więc ma teraz 2 takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wieku 15 lat to dziewczyny robia juz nie powiem co , a tu z gaciami wyskakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Akurat to jej pierwsze bikini i nie uważam że 15 lat to jakiś nieodpowiedni wiek. Zwykłe stringi zaczeła nosić w 4 czy 5 klasie sama z nią kupowałam. Jak lubi i jej wygodnie to niech nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz ktoś napisze że jak tak można nastolatka w stringach na plaży. Toć to pożywka dla pedofilów. Ale małe dzieci biegające całkiem na golasa to jest ok? Co to za różnica czy ma 12 15 czy 40 lat. Jak lubi niech nosi, zwłaszcza na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie jest takie proste jakoś dziwnie widzi się córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Poniekąd tak. Tylko myślę że w tym wieku ona rozumuje inaczej. Zgrabne kobiety noszą bikini żeby mieć ładniejszą pełniejszą opaleniznę, ale też bo czują się seksowniej w stringach niż w zwykłych majtochach. Córka bardziej chyba z ciekawości chciała nałożyć, bo koleżanki noszę a i naogląda się za dużo mtv. Niech nałoży spróbuje jezdzi ze mną nad morze więc mam ją na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie to musi wyglądać matka z córką w bikini na plaży, mąż się nie bulwersuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Nie mam męża sama wychowuję córkę. Jestem młodą mamą i zadbaną wiec w zasadzie wyglądam jak jej starsza koleżanka. Może dlatego też inaczej reaguje na pewne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Sama mam córkę też wychowuję ja sama ale mam raczej inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Ma to plusy. Dużo rozmawiam z córką i bardzo dobrze sie rozumiemy. Przez to wszystko wiem, i mniej się martwie bo wiem z kim sie zadaje co gdzie robi nie okłamuje mnie ze idzie do kolezanki spać, a w rzeczywistosci impreza alkohol czy narkotyki. Wiec nie wiem czy np. bikini to zły pomysł. Chce spróbować to niech nałoży na plaze. Ja też się nie onoszę po całej plazy, leze za parawanem i opalam się w stringach bo są wygodne i więcej sobie opale. A czy to coś zmieni jak ubierze w wieku 16 czy 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
no moja ma 14 więc nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu, ale myślę własnie 15 lat już jest ok. W polskim prawie 15 lat to wiek swobody seksualnej, może dlatego tak pomyślało mi się. Choć to nie wyznacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Myślisz że dziewczyna w tym wieku powinna eksponować swoją sekualność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie majamałecka, a co jak córka skończy 15 lat i będzie chciała już uprawiać seks z chłopakiem bo może. Zabronisz jej ? Wiem że to strasznie brzmi jak się jest rodzicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Nie wiem wolała bym żeby tego nie robiła na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale rozumiem, ale niestety nie mamy na to wpływu. Ma 15 może uprawiać seks ma 18 pić alkohol. A jak zrobi to już kwestia indywidualna, oby jak najpóżniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Doskonale rozumiem was i wcale nie neguje. Tylko tak jak napisałam co to zmieni jak jej zabronie teraz założyć bikini w wieku 15 Lat.? Zapyta za rok i też powiem nie, a zapyta za 2 i powiem ok. teraz już możesz. Ma 15 lat jest ze tak po młodzieżowemu powiem bardzo "kumata" Wie ze tego typu strój odsłania pupę i ze zwroci tym uwagę chcąc nie chcąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może właśnie po to chce ubrać, żeby poczuć to. Młoda jest hormony buzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Nie wydaje mi się, wtedy by raczej nie chciała ze mną jechać. Właśnie dlatego wolę jak jedzie ze mną, jak ma sama jechać z koleżankami i wiadomo jak to małolaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
no właśnie taki strój zwraca uwagę za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyją ? i czym to grozi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny dobrze wychowany meżczyzna, facet, ojciec nie spojrzy na plazy na 15 latkę w stringach tak ? Więc czyją uwagę to zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
no nie wiem czy nie zwróci raczej jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to znaczy ze coś z nim nie tak. Tak czy inaczej nic sie złego nie stanie jak se spojrzy. Ja bym sie bardziej o małe dzieci troszczył biegające na golaska, ze gdzieś na kocu leży jakiś pedofil i sobie obserwuje je jak na dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
no od patrzenia to raczej się nic nikomu nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc właśnie, a co kto sę myśli w swojej głowie widząc to już jego sprawa. Nie ma też co przesadzać dziś dziewczyna w wieku 15 lat to już prawie kobieta, tak im się wydaje. Więc takie tam wyjście na plaże w bikini to pikuś, przy tym jakie pomysły potrafią mieć. Zresztą zabronisz to i tak zrobi swoje jeszcze z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×