Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Veronika 35

stringi na plaże

Polecane posty

Gość gość
dobre pytanie nie tylko w Bułgarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo polecam shanel.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości wakacyjnych "kurortów" za granicą opalanie się topless, w stringach, czasami nawet nago nie jest żadnym zjawiskiem. To nie Polska pełna wstydu i zacofania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi tylko o stringi. Biustonosza nie nosze, bo jestem facetem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stringi dla nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np swojej córce bym nie pozwoliła na taki stórj:) ale kazdy do tego inaczej podchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej w skąpym kostiumie niż całkiem bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeti
wszystko zależy co chcesz osiągnąć poprzez swój wygląd, ubiór, stringi wymagają pięknej pupy, a Polki raczej są płaskie, lepiej zawsze więcej zakryć niż pokazać, w tym tkwi cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce popatrzeć na fajnych chłopaków w stringach i nie tylko niech znajdzie na Facebooku stronę: chłopaki w stringach bikini speedo thongs. Może ktoś polubi :-D co jakiś czas nowe fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie stringi na plaży to trochę przesada.... bardziej estetycznie wyglądają zwykłe figi, czy też bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie między zwykłymi majtkami a stringami aż takiej różnicy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi na plażę to tak trochę średnio, bym powiedziała. Chyba, że jesteś na prywatnej plaży w Sant Trope. A tak, proszę was. Ubierajcie się skromnie. Jest tyle stroi kąpielowych, które są ładne i efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już żadna nowość bikini na plaży, nawet panów w stringach się widuje często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się trafia ale nie często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolciak85
No na polskich plażach mało, nawet mój maż nosił ale troche utył i mówi ze bez formy nie pasują mu. Jezdzimy do Hiszpanii, włoch i na plazach bardzo dużo meżczyzn w stringach widzę. Bardzo miły widok zresztą dla oka grrrr.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w polsce histeria, baby mało co nie zabija drugiej na plazy w bikini z zazdrosci. A co dopiero jak by jej facet, przystojny dobrze zbudowany z fajnym tyleczkiem w stringach na plaze wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nie wiem czy to apetyczny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majcia 2001 nie wrzucaj takich foto z rana, bo skupić się nie idzie. Chrupałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się marzy już kilka lat mieć zgrabne ciało i móc sobie założyć skąpe bikini naplażę. Ale co roku nic nie wychodzi z mych starań. Więc jak macie co pokazać to kożystsjcie panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie stringi są zdecydowanie "no go". Szczególnie na plaże zlokalizowane w Polsce. Zdecydowanie wolę coś bardziej sportowego, ale równie kobiecego. Takie modele jak te od Nike, czy Roxy. Stroje kąpielowe powinny być przecież funkcjonalne, a nie. Wpadniesz do wody, strój odpłynie w siną dal. Na przykład takie: https://kosmossklep.pl/odziez/stroje_kapielowe dobre, dopasowane. Od pokazywania siebie i swojego ciała służy scena. Eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo jakby powiedzieć że spódniczka mini je bee bo pokazuje nogi, a od pokazywania nóg jest scena. Bikini to strój na plaże a nie do miasta. I ma też za zadanie odkryć trochę więcej co by opelenizny wiecej było a tylko żeby pokazać d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kilka kompletów tylko normalnych nie na sznureczkach. Kąpie się w morzu na basenie skacze na główkę i nigdy mi nie spadł, ani stanik ani stringi. Wedłóg mnie przy ładnej figurce bikini jak najbardziej ok. ale to już kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tem nosze juz od dawna bikini na plazach, chodze w stringach i mam to w d.... w przenośni i dosłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam z koleżanką w Kołobrzegu, obie miałysmy bikini ze stringami jakoś nie zauważyłam żeby to wzbudzało czyjeś oburzenie. Myślę że te czasy już mineły i ludzie w polsce trochę dorośli do europy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anett28
Widuję się trochę dziewczyn w stringach nie budzi to raczej sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelciaOK
I całe szczęscie bo nie jedna kobieta która jest świadoma swojej ładnej figury krępuje się ubrać stringi tylko dlatego że co inni powiedzą. Ja właśnie takie miałam opory, ale już mi przeszło i opalam się w stringach nie patrząc na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×