Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Veronika 35

stringi na plaże

Polecane posty

Gość Katrinulek87
Myślę podobnie więc nic już tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
no cóż z nawiązką więcej to nic chyba nie zrobi ale nie mam już argumentów na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinulek87
Masz córkę w podobnym wieku wiec sama wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwól :) Teraz wszystkie nastolatki tak noszą, takie czasy i taka moda. To normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może nie wszystkie, tylko te co lubia.Na pewno taki widok nie szokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
zgadam się nie wszystkie ale się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelka
No bez przesady kobiety/mamy 15 Lat i zabraniać bikini ubierać. A niech se nosi jak chce i się nie krępuje. Niektóre dorosłe kobiety by się nie odważyły nowet. To kwestia podejścia do tego a nie wieku. Co innego jak by jej do głowy przyszło top less się opalać. Ale nastolatka w stringach na plaży to raczej normalny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka nosi ale tylko jak jedziemy za granice ma prawie 16lat. Sama mówi że w polsce ludzie dziwolągi i by na plaze tak nie wyszła. Rzeczywiscie w hiszpani, wloszech, grecji nikt na to uwagi nie zwraca absolutnie, po prostu strój na plaze. Jakbym jej powiedziała ze nie mozesz w bikini isc na plaze to bo sie pewnie zaczeła ze mnie smiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś przykładowe foty, jak myślisz ile takie dziewóchy mogą mieć lat 14-15. Tak jak ktoś napisał w mtv, fejsy ista i inne takie wszedzie peło golizny. Nic dziwnego że myślą potem że to normalka. Czasy sie zmianiaja trzeba sie do tego przyzwyczajac. https://it.depositphotos.com/119443680/stock-photo-two-sexy-girls-in-bikinis.html https://it.depositphotos.com/119442094/stock-photo-girls-in-thongs-on-the.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:01 właśnie o to chodzi w polsce wszystko szokuje. Ludzie na plazach się zasłaniają parawanami a co dopiero opalać się w bikini. Stad takie reakcje i komentarze. Na zagranicznych plazach nikt na to uwagi nie zwraca czy widzi w stringach małolate czy dojrzałą kobiete czy faceta nawet. Nikt nikomu nie wnika w czym chodzi, a juz na pewno nie na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Parawany mają swoje zalety. Po pierwsze nad polskim morzem wieje zimny wiatr prawie zawsze a po za tym można sobie pozwolić spokojnie na opalanie toples.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Jeśli chodzi o zagraniczne plaże to nie wiem ale sądzę że raczej też nie chodzi się w jakichś extremalnie skąpych stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie w polsce potrzebny parawan zeby się opalać top less. Bo inaczej cie wzrokiem zjedza. Uwierz mi że za granicą to normalka, a czy to są skąpę stringi ze sznurków czy bardziej zabudowane to kwestia gustu. Jeżdże to widze. Chodzi o to że to nikogo nie interesuje. Chyba ze polaczków którzy siedzą i sie "jarają" robia zdjecia bo goły tyłek zobaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Nie wiem nie byłam trudno powiedzieć. Jakieś bardziej zabudowane stringi to i owszem się widuje nawet u bardzo młody dziewcząt. W sumie to nawet sporo. Widywałam nawet dziesięciolatki w bikini bardzo wyciętym. A ze to normalny rozmiar dla dorosłej osobyto wyglądał znośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są są, chyba właśnie na Aliexpress widziałam i to normalne stringi rozmiarówka była od lat 7 w góre. Ale dla dziecka to już całkiem bez sensu bo pewnie nie bedzie mu wygodnie. Mniej wycięte czyli normalne stringi, a bardziej to takie ze sznureczków i tylko małe trójkąciki. Ale takie wygląda już nie za pięknie. Chyba ze ma się suber figurę wielki biust i pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może teraz jest najlepszy czas dla siebie? Warto podnosić kwalifikację, uczyć się nowych rzeczy, a może rozkręcić coś swojego? Zapraszam na BEZPŁATNEGO Technika usług Kosmetycznych dwa lata nauki w weekendy! A może by tak Technik usług kosmetycznych z odnową biologiczną ? Zapraszam do NOVA CE Bydgoszcz ( znajdziesz nas także na facebooku), ul. Krasińskiego 2, tel. 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Rozmiarówka to jest jakaś chińska nie dla dzieci . często rzeczy mają dużo mniejsze rozmiary niż podaje sprzedający. A co do figury to jestem dość szczupła a córka to już całkiem drobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kupcie sobie takie normalne. Nie ze sznurków, taki krój jak zwykłe stringi. No na szczupłym wyglada o niebo lepiej niż na jakieś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
myślałam o stringach ale takich bardziej zabudowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Nie widać jaki krój się chyba strona się zawiesiła. Młoda raczej drobna to xs nie wiem czy nie będzie za lużne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Wzrost 160 prawie 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spokojnie możesz kupić jakiegoś chińczyka np. rozmiar S i na bank bedzie pasować bo u nich S to nasze XXS. Ewentualnie kup jej normalne stringi czarne tylko z lajkry czyste. Tak samo wyglądają jak kąpielowe. A sobie normalny strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Zwykłe nie przejdą raczej to nie to pokolenie. Może jakieś wiązane poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Patrzyłam na aliexpresie jest tyle wzorów że oko blaknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allegro też są chinole. No to kup jej moze takie wiązane stringi na sznureczkach. Wtedy może rozmiar bardziej regulować. No wybór jest ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No 15 latce ciężko będzie dogodzić, niech se sama coś wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamałecka
Chyba tak będzie najlepiej na allegro znalazłam 3 takie sobie allegro.pl/nowe-bikini-khaki-stroj-kapielowy-s-i7461163864.html allegro.pl/109245-b8-new-look-komplet-bikini-syrenka-42-i7462794314.html allegro.pl/me-seduce-ipanema-snake-mini-bikini-wysylka-24h-i7213380847.html#thumb/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×