Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _SunnyDay_

Pracowałybyście za 800 zł miesięcznie ?

Polecane posty

Gość _SunnyDay_

Pracuje za tyle w hotelu a recepcji... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zxa połyk 2x w tyg tyle dostaję od mojego s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj smutne -co za wyzysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _SunnyDay_
nie chce sponsora, wolę tam pracować ;) skoro nie mam nic lepszego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w zyciu, mam wymagania co do warunkow pracy jak i placy ta oferta ich nie spelnia, a Ty nie daj siewykorzystywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _SunnyDay_
a co mam siedzieć w domu ? w domu nic nie zarobię :o a tu chociaż coś wpadnie, jak znajdę coś lepszego to zmienię pracę to rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo tam pracujesz? ja bym wolal w domu siedziec bo z doswiadczenia wiem,ze pracujac zle sie pracy szuka,dlatego wole zostawic obecna i szukac innej jak mam ochote na zmiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _SunnyDay_
2 dni dopiero ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jakie masz warunki zyciowe ale dalbym spokoj,naprawde ciezko bedzie Ci szukac po pracy czegos lepszego,na dodatek rozmowy kwalif sa w godzinach pracy i nie bedziesz mogla chodzic. To jest umowa zlecenie? Bo minimalna to przeciez 1600 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli zycie nie zmusza , bieda to za tak nedzna pensje nie warto sie męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim bloku dozorczyni otrzymuje w nagrodzenie w kwocie 800zł..netto za 2 godziny pracy w budynku i jeszcze narzeka! Chciałabym żeby przeczytała ten post:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _SunnyDay_
za dwie godzinki pracy :D masakra :o chciałabym tak :o a na magazynach w sumie się zapiernicza za 1200 i się więcej napracuje niż teraz :o i to umowa zlecenie... co za chory kraj... po skończeniu szkół zakładam chyba firmę bo jak tu żyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie chrzańcie, że praca na recepcji to taka męka oczywiście wszyscy wolą siedzieć u mamusi na garnuszku, niż zarobić chociaż te 800 zł nieroby bez honoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat praca na recepcji jest czysta i dosc lekka ale za tak gówniana pensje ludzie tyraja w fabrykach , magazynach na kasie, przy sprzątaniu -masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni gosć
pracowałabym. I szukała czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie pracowała.Takie warunki tworzy się, bo ktoś się zgadza przyjść za te 800 zł,póki tacy będą, będzie wyzysk....czyli wiecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadas
nie chrzancie ze sprzatara 8 stow za c2 h pracy wyciaga. takie bajki to i ty i twoja sprzataczka z bloku dzieciom opowiadajcie.. jakby malo chetnych bylo do tej funkcji....pfffff dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsadas
zeby w zyciu sie nyc kopanym trzeba miec choc troche tego jaja...j bym na jaies seks kamerki poszla czy cos...nie latwa praca, ale -sadze ze dasie przyzwyczaic, poza tym siedzisz w domku i pracujesz malo a zarabiasz krocie. no i nie masz kontaktu fizycznego z nikim wiec ja bym zdecydowanie na to poszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EWA BEZ HONORU to jestes ty tepa kretynko !!! Ja bym w zyciu za takie pieniadze palcem nie ruszyla. jestes nienormalni moim zdaniem Polacy - wspolczesni niewolnicy 21-wieku :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telia...
Ja właśnie jestem na stażu w urzędzie za 800zl,bo w moim mieście ciężko o pracę,oczywiście w między czasie szukam innej pracy. Mam wyższe wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszę bajek, taka jest prawda.W bloku którym mieszkam dozorczyni otrzymuje 800zł. Jestem w Zarządzie Wspólnoty to wiem!😠 Latem to ma luz, trzeba się prosić żeby pozamiatała i łaskawie umyła klatki w bloku.To jest wieżowiec, praca jest na okrągło, zsypy do udrożnienia itp.Skoro nie robi się tego sukcesywnie to potem są narzekania i trzeba sprzątać nawet 5 godzin.W zimę do odgarniania śnieg w zależności od sytuacji.Dziwi się taka jedna? Otóż powiem tylko tyle, zmieniają się dozorcy jak rękawiczki. Popracują tydzień i już nie przychodzą,albo widzę ich w budynku pijanych im dziękujemy! Zobaczymy jak długo będzie ta babka.Wyplata jest w Środę,aż się boję😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×