Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

ania_ma ja bym pojechała nad morze ;-) wiem że miało być blisko ale i tak bym pojechała...;-) a ponieważ mój M jak to ładnie piszecie pracuje całyyy długi weekend to jadę w góry do rodziców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
no własnie ja wolę góry...nad morzem to będzie fulll ludzi, ale jakoś mi się nie widzi z mdlościami przechodzić w takim tłumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dzisiaj zlapalam dolka. Od wczoraj pobolewa mnie brzuch, no i od razu glupie mysli. W poniedzialek ide do lekarza, boje sie ze serduszko bic nie bedzie, albo cos innego zle bedzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
fiona, nie dołuj się niepotrzebnie. Brzuch boli chyba większość z nas! Jeśli nie krwawisz, to na prawdę nie masz powodu do zmartwień!!! Człowiek lubi zamartwiać się historiami, które nigdy w jego życiu się nie wydarzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki walabia, mam nadzieje ze w poniedzialek bedzie wszystko w porzadku. 2 sierpnia byl pecherzyk z ladnym cialkiem zoltym, wiec teraz juz pewnie bedzie zarodek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny;-)Ja byłam ostatnio ciągle w pracy i już po pracy nie chciało mi się już pisać ale na bieżąco was czytam;-) Majka ja wierze że będzie dobrze dopóki nie potwierdzą wszystkich badań bądź dobrej myśli;-) Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie;-) ja dziś od rana mdłości i wymioty;-( ratuję się herbatką ze świerzym imbirem migdałami jakieś herbatniki próbuje też magnez z wit.B6 i banany herbatki miętowe i ciut lepiej;-) Gratuluję dziewczyną które juz widziały maleństwa;-) Ja swojej szefowej powiem dopiero jak skończe 3 m-ce albo jeszcze dłużej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiona 88 daj spokój! mnie też boli brzuch cały czas, w ciąży z Adasiem tak nie miałam a teraz coś okropnego....Ale myślę pozytywnie i nie wkręcam sobie bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Ostatnio lekarz powiedział mojej koleżance która jest w 8 tyg. ciąży i ma 2 krwiaki że nie wyśle jej do szpitala bo jej forma psychiczna będzie 10 x gorsza od tej którą teraz ma. A dlaczego? bo się nasłucha głupich historii, opowiadań rodem z krypty i i nieustających lęków i żali...Ma być dobrze, nie zadręczajmy się głupimi myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka - bardzo mi przykro, że dostałaś taką diagnozę, mam jednak nadzieję, że to pomyłka laboratorium i usg, to się przecież zdarza, tyle jest w internecie budujących historii na temat rzekomo martwych ciąż, które mają teraz po kilka lat i się bawią w piaskownicy. Ania_ma - koło Łodzi to ja znam tylko Sulejów, tam jest bardzo ładnie, taka raczej dzika przyroda, zależy co kto lubi. Ja mam dziś taki ból promieniujący z jajnika poniżej kości ogonowej i trochę mnie on denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapidek
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Można tu również prowadzić kalendarz ciąży. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f 32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulekx
Ania-ma teraz faktycznie w górach mniej osób niz nad morzem a poza tym pogoda słaba ciągle na przemian pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_ma
wiecie co...myslałam o wrocławiu i okolicach co sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę muszę się przyznać że ja we Wrocławiu tylko przejazdem byłam...ale jest podobno piękny.. a mnie się jeszcze Kazimierz Dolny nad Wisłą marzy..215 km...od Łodzi albo może Sandomierz? też jest uroczy ponoć ...239 km....od Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
polecam Sandomierz i zamek Krzyżtopór! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam we Wrocławiu. Kocham to miasto. Mieszkałam pod zaś studiów w Warszawie ale to nie było to. Pochodzę z pod Wrocławia, ale mieszkamy tu. Wrocław Krzyki to mój mały świat i noego chce mieszkań nigdzie indziej. Spokój, cisza. Polecam Wrocław bardzo. Pomieszkiwalam też pod Kielcami też pięknie ale t i też nie daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychicznie trochę kiepsko, żołądek z nerwów mnie boli. Mąż dopiero po 18 zamyka firmę i przyjeżdża do domu i jestem sama z Olą. Bie mogę miejsca sobie znaleźć. Mąż od wczoraj wkurzony chodzi, spiety. Pracownica go wystawiła rzuciła mu L4 w 4 tygodniu ciąży i od razu powiedziała że roczny macierzyński i po macierzyńskim wychowawczy. Ciążą zdrowa, dobrze się czuje, według mnie to już jest chamstwo. Firma podpisuje kontrakty kupę pracy mąż zarywa noce, żeby wszystko ogarnąć, wszystko poustalane a ta tak po prostu rzuca L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
No to rzeczywiście słabo. Z jednej strony fajnie, że mamy taką możliwość iść na zwolnienie, ale z drugiej... jeśli nie ma przeciwwskazań, to faktycznie jest to strasznie naciągane i nie fair. Cóż, takie to prawo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza, ciąża potwierdzona - 7 tydz. Wszystko jak na razie w porządku :-) Majka trzeba wierzyć, nie takie cuda się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
momika, gratuluę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momika to super :-) gratuluje Nikt by nie miał pretensji gdyby powiedziała, poczekala te 3 tygodnie aż skończy swoje zadania, mąż znalazłby zastępstwo i wszystko by grało, a ona stawia go pod ścianą z zaczetymi projektami. Nie fajna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
Dziewczyny dzisiaj miałam okropny dzień. Rano obudziłam sie i zauważyłam na bieliźnie brązową plamę, potem jak się podcierałam było sporo tej brązowej wydzieliny, trwało to jakąś chwilę. Możecie sobie wyobrazić jakie było moje przerażenie. Od razu płacz i czarnowidztwo mi sie załączyły (a jeszcze wczoraj byłam oazą wewnętrznego spokoju). Szczęśliwie udało mi sie umówić na wizytę z usg. Z drżącym sercem jechałam do lekarza. Lekarz mnie zbadał i powiedział, że czasem tak sie zdarza i to brudzenie w tym przypadku to nic niepokojącego. Moze miec rozne przyczyny. Jesli przy tym brzuch nie boli, to nie ma co sie na zapas martwic. Zapisal d*phaston 2x1. Mam odpoczywac, nie przemeczac sie. Potem zrobił usg i zobaczyłam dzieciątko i bijące serduszko ! To było coś niesamowitego. Fasolka ma 9.8 mm, serduszko bije 160/minutę. Ciąża 7 tydzień i 1 dzień. W przyszlym tyg ide na usg, na ktore juz jestem od tygodnia zarejestrowana i na wizyte do mojej doktor prowadzacej. Juz sie ciesze na ten widok :) mam nadzieje, ze bedzie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMuminka27
W sumie dzień sie okropnie zaczal, ale skończył się szcześliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja znowu w pracy nei mialam neta ale to moze lepiej bo wiecej zrobilam:) [ Allora ja nei wiem kiedy sie przyznam w pracy, mam wrazenie ze to tak po mnie widac, ze wszyscy jzu wiedza! ze sie sami tego domyslaja! powiem moze we wrzesniu jak juz bedzie serduszko.............kupie ciasto i powiem koleżankom :) [ ania_ma-a teraz dostalabys juz na stale? mopja umowa skonczyla sie z koncem lipca, rozmawialam z kierowniczka czy przedluzy juz wczesniej, bo bralam sobie urlop ktory zahaczał o sierpień, zgodzila sie, ale umowy nei mam jeszcze bo jak ja wrocilam to moja szefowa poszla na urlop............. Ania jezeli nie wiesz czy ci przedluzy to chyba i tak teraz kestes "chroniona" i do konca ciazy musi ci dac [ Majka012345 przykro mi ejsli to prawda:( a co Cie zaniepokoilo ze bete zrobilas????????? ktory tydzien ciazy? [ Czuprynaa ja na razie nei biore zadnych witamin tylko kwas, bo gin powiedziala ze najpierw mam zrobic badania krwi i dopiero sie okaże czy mam brac czy nie...........tez jem sporo owocow sezonowyuch, one mi podchodza, szczegolnie jablka kwasne [ papssi85 no to sporo schudlas:) ja na razie wage trzymam:) [ Ania ja tez bety nei robilam i mi nie kazala robic [ Ania jak chcesz jechac w góry to może Szczawnica?:) albo Solina?:) [ Mama Mani gratuluje!:) widzisz ja tez mialam takie plamienia i mam lutreine dopochw. i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze troche poodkurzac, umyc schody myslicie ze nic mi nei bedzie? dzis troche zakupow sie nadzwigalam neiw eim czy mi cos neiz aszkodzi;/ pani gin powiedziala zebym czwartek wykorzystala na odpoczynek ale chociaz obiad jutro chce ugotowac potem moge lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się zmęczona, z mdłościami, ale BBBAAAARRRRRDZZZOOOO SZCZĘŚLIWA u Lekarza wszystko ok :) było wzruszenie i łzy Dzidzia ma 3,7 mm i pięknie bijące serduszko 124 razy na minutę :) Byłam też u rodziców, bo dzisiaj wrócili z wczasów :) no i ogłosiłam nowinę :) Na razie zmykam muszę coś zjeść bo zaraz padnę. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anielica to swietnie wiadomosci:) za 2 tyg z hakiem tez mam nadzieje zobaczyc takie cudenko:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
gratuluję tym, które widziały się dziś ze swoimi maluchami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walabia
motylekGosc, z tym odkurzaniem to nie szalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! W komuna domu:) kurcze, ale miałam lekturę do czytania tak dużo nowych komentarzy dziś przybyło:) Majka - trzymam mocno kciuki za was kciuki, mam wielka nadzieje ze lekarz sie mylił. Ja dziś troszkę lepiej sie czułam, chociaż myli mnie cały czas.. Kurcze, zastanawiam sie czemu w UK tak dziwnie podchodzą ci ciąży, tu pierwsze bas krwi będę miała w 10 tyg, a jak zapytałam czy dalobyrade wcześniej, lekarz powiedział mi że nie ma takiej potrzeby. Także ja pewnie w ogóle mnie będę miałam sprawdzonej bety. Jeżeli chodzi o tabletki, to konsultowalam sie z moim gin z polski i powiedzial ze mogę już brać witaminy, także biorę Pregnacare Plus, to są 2 tabletki: jedna witaminowa a druga Omega 3. Nie mam pojęcia czy są dostępne w Polsce, na Allegro nie znalazłam, ale tu płace za nie £15.20, czyli jakies 75zl. Już sie nie moge doczekać soboty i pierwszego USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×