Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość niulekx
Dorcia ja na ból głowy piję mocną kawę i na razie odpukać pomaga;-) niewiem czy próbowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
dzieki laski🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
ja biore antybiotyk, 4 tabl dziennie:( i chyba przez to strasznie mi gorzko w buzi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Aleksia
jaka tu cisza ohoho....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA111
DZieki dziewczyny za pocieszenie :) Juz dzis sie lepiej czuje. Co do wagi to u mnie tez jest około 3-4 kg na plus a w pierwszej ciazy miałam juz 5 kg A powiedzcie mi dziewczyny czy nie wiecie przypadkiem czy przez takie słuchawki co nosza lekarze ( stetoskop) chyba :) nie bedzie moze słychac serduszka dziecka bo kiedys mi sie cos takiego obbiło o uszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILA nie znam się na tych sprzetach ale na forum ginekologicznym znalazłam taką wypowiedz: "Tętna płodu można posłuchać tylko specjalnym stetoskopem położniczym, za pomocą zwykłego stetoskopu jest to raczej niemożliwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylku ten posmak w buzi to na pewno od antybiotyku. Ja mam tak za każdym razem i szczerze tego nie cierpię. Dlatego teraz przy przeziębieniu starałam się z całych sił wyleczyć sama, byle by nie musieć brać antybiotyku :P A bierzesz coś osłonowo? Jakiś probiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. Dziewczyny poradzcie cos bo nie wiem co robic. Od wczoraj jak wrocilam z zakupow boli mnie prawa strona podbrzusza jakby jajnik i ten bol promieniuje do pachwiny oraz plecow. Ustaje, a potem znow sie nasila. Nie wiem czy mam jechac na IP? Naprawde jestem juz w kropce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mamo Muminka, tak zrobie. Narazie przeszlo. Wczoraj mnie badala, bylo dobrze wiec chyba nagle by sie tak sie zmienilo. Z dzidzia tez ok bylo, dzisiaj rano czulam jak sie ruszala juz niezaprzeczalnie:) teraz narazie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMuminka wlansie nic nei biore oslonowo cos polecasz?? bede jadla nimy 2 i bedzie mi slodko:D bo guma do żucia nie pomaga Fiona bez paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona to pewnie nic takiego ;) Motylku ja brałam lakcid i jogurty naturalne z kulturami bakterii (duuuuuuuuużo jogurtów), ale na pewno są jeszcze inne, może lepsze środki. Idz do apteki i zapytaj co polecają ;) Tak czy inaczej powinnaś to zrobić jak najszybciej, bo branie antybiotyków bez osłony grozi grzybicą . A my w ciąży jesteśmy bardzo podatne na to. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naturalne z żywymi kulturami bakterii. Ale zawsze przecież możesz je sobie dosłodzić miodem czy wrzucić jakiś owoc ;) Ja kiedyś brałam antybiotyk 3 tygodnie i nie dostałam nic osłonowo, a po jakimś czasie źle sie czułam i to właśnie przez paskudne grzyby. Dlatego teraz jestem tak bardzo na to wyczulona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...zdecydowalam ze w czwartek jade do innej ginekolozki. Chce sie skonsultowac i od razu zobaczę jak się mna zajmie, ze tak powiem. W tej mojej cos mi nie do konca pasuje. Jakby byla...nieobecna czasem? No i ten jej "wypasiony" sprzet...A tak wiem, ze maja dobry bo moja szwagierka tam chodzila i kolezanka. Jesli chodzi o te bole, to raz sa raz nie ma, a teraz to nawet juz po lewej stronie i nawet do posladka troche promieniuja. Zapewne to te wiezadla, no ale ta sytuacja przewazyla i mam ochote zobaczyc jak bedzie u innego ginekologa. Myslicie, ze to dobra decyzja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, mam czytam Was od początku ostatnio trochę ucichło więc postanowiłam się dołączyć :), termin mam na 15.04.2014 r. na ból głowy czasmi pomaga mi puszka coca-coli, a jak bolą zatoki to polecam ciepłe okłady żelowe podgrzane w kuchence mikrofalowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona to w czwartek razem będziemy testować nowego ginekologa :D Mi też poprzedni nie do końca pasuje, a mianowicie miałam duże zastrzeżenia do ostatniej wizyty tydzień temu. No i dlatego postanowiłam pójść do kogoś innego. Zobaczymy... :) Myślę, że to dobra decyzja, bo przecież chodzi o to, byśmy się w ciąży czuły komfortowo i pewnie, a o to bez sensownego lekarza ciężko. Madziana_83 witaj w naszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Muminka fajnie ze nie jestem sama. Ja sie wkurzylam bo ona jakas nieobecna jest, ostatni wynik z moczu nie byl do konca dobry, ciazar wlasciwy za duzy troche, leukocyty i ph 7.5 a ona nic. Ciagle musze jej zwracac uwage bo zapomina czegos przepisac na recepcie. Aha no i to usg. Kuswa czy to normalne, ze najpierw mnie bada, potem kaze isc na lezanke polozyc sie i robi usg dopochwowe w 18 tyg? A jak wklada glowice to mowi, ze juz raczej nic nie zobaczy bo nie ma przezbrzusznej. Kurde naprawde wkurzylam sie. Dobrze, ze bylam 2 razy w szpitalu, tam zbadali mojego dzieciaczka przynajmniej, bo ona to nawet ostatnio nie powiedziala ile mierzy bo tylko glowke bylo widac...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekGość
tez sie zastanawiam nad zmiana gin mam wrazenie ze ona tak mneij indywidualnie podchodzi ciagle myli moje imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia na wizytach u nowych ginekologów :) . Witaj, Madziana_83 :) To Twoja pierwsza ciąża? Jak się czujesz? Jak po USG genetycznym? . Walabia, gdzie zniknęłaś? :) . Probiotyki są bardzo ważne przy antybiotykach. Mówi się, że taka kuracja powinna trwać nawet miesiąc od zakończenia antybiotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia89108
ja też zmieniam lekarza i dziś będę miała pierwszą wizytę u nowego lekarza także trzymajcie kciuki:) wyobraźcie sobie że poprzedni lekarz nie zalecił mi żadnych badań nawet badania krwi a jestem już w 14 tygodniu a jako uzasadnienie podała że na razie mam się oszczędzać i nie będziemy niepotrzebnie się kłóć bo i na to jest dużo czasu, wcale nie czułam że jestem pod dobrą opieką lekarską także mam nadzieję że dziś będzie lepiej. a to badanie USG genetyczne na czym polega i w którym tygodniu się je wykonuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja tradycyjnie wpadam na chwilę dziewczyny a u mnie będzie Natalka:) MamoMuminka to jakiego miałaś teraz gin i na jakiego teraz zmieniasz??? witam nowe mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
Cześć dziewczyny, pisałam jakiś czas temu - spodziewam się bliźniąt. Czy są tu jeszcze jakieś multimamy??? Widzę, że grupa się podzieliła, część osób na FB - trochę szkoda :( Kończę 15 tydzień i poznałam płeć maluszków - parka :) Chłopca chcielibyśmy nazwać Leon, a dla dziewczynki nie mamy pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaartaa24
Magdalenka27a u mnie dziewczynka miała być Iga, Paulinka, Ulcia lub Maja. Może któreś z tych dla Twojej dziewczynki? w którym tygodniu jestes? Ja od wczoraj wiem że będzie chłopak - Lekarz chyba nie miał wątpliwości bo ledwo co zaczął usg nawet nie zdążyłam spytać i już mówił że widzi płeć. Także będzie chłopak :) co do imienia nie mam pojęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia89108
gratulację dla Was że znacie już płeć maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka27a
Maaartaa24 - ooo jak dobrze, że ktoś żywy na forum :) Podoba mi się Maja, tylko dużo moich znajomych ma Majeczki. A co sądzicie o takim imieniu jak Mia? To gratulacje - ja też wczoraj się dowiedziałam :) Chyba chłopcy mniej wstydliwi są - bo mój też od razu pokazał, a nad dziewczynką pracowaliśmy 15 minut. Ja kończę 15 tydzień, a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaartaa24
Magdalenka27a ja kończę 17tydzień. Na forum myślę że jest dużo 'żywych' osób ale mało piszą bo dziewczyny tu się już dobrze znają, nowicjuszkom ciężko się przebić na dłużej :) Co do imienia Mia mi się podoba ale wiem że mój mąż by kręcił nosem bo stawia na- jak to on mówi "normalne". Także łatwo z wyborem tez nie mam pod tym względem .. A Pola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek gość
Magdalenka ggratulacje:) ale fajnie:) ja w sumei chcialabym meic od razu parke;) ja troche tylko na fejsie jestem, wole jednak forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×