Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Szczesliwamama20
zaba90 jak to wygląda? Faktycznie zakładają ten ołowiany fartuch do zdjęcia? Można czuć się w pełni bezpiecznie o malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Szczesliwamama ja w poprzedniej ciąży miałam usuwanego zęba jednak nie moglam zrobić rtg i dentysta nie wiedzial co go czeka i bylo mu trudniej ale dal radę znieczulenie normalne mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez tak czuje ze mam całe krocze napuchniete jak poduszka, ale to juz chyba tak ma byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
W 26 tygodniu miałam usuwana dolna 6 właśnie, dwa dni chodzenia po ścianach , aż w końcu przelknelam strach i lek przed dentystami i wybrałam się na wizytę... Nie wiedziałam, ze ząb będzie usunięty, ale był juz ropień na korzeniu i dziasle wiec nie bylo ratunku, bol nie do ogarnięcia,dentysta powiedział, ze to najgorsze stadium ... nie życzę nikomu. Rwal jednego zeba 1,5 jak ja Bogu dziekowalam, ze to byl dentysta- mężczyzna, bo jakas babeczka na 100% by sobie z nim nie poradziła! Po tym doświadczeniu stwierdziłam, ze rodzic to ja mogę codziennie! ( porównanie mam , bo juz raz rodzilam ) :) Alez, się wyzalilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Szczesliwamama tak musisz zalozyc specjalny fartuch przylozyc taka karteczke do zęba i w pracowni zdjecie robią albo w gabinecie niektore mają ten sprzet .co do bezpieczeństwa dziecka to niestety nie powinno sie wykonywac rtg w ciąży bo jest szkodliwe promieniowanie zapytaj swojego stomatologa czy podejmie sie leczenia bez zdjecia .Ja raz tak mialam i to w dodatku bez znieczulenia nikomu nie życzę takiego bolu plakalam na fotelu i jeszcze zaplacilam za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mama kwietniowa
Hej. Dziewczyny. Jestem po wizycie. Dzis 31 tydzien +6 dni. Moj dzodzius wazy ok 1400 gram. Czy to nie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
zaba90 teraz to się zastanawiam czy nie poczekać z tym az urodzę. Jeszcze w sumie 11 tygodni to nie tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
mój w 32 tyg wazyl 1340 nie ma sie czym martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Szczesliwamama jeżeli nie jest to konieczne i możesz poczekac to lepiej poczekac chyba ze nie masz wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Mój w 31 ważył 1600 g. Ale nie wiem czy to dobra waga bo najpierw sie pomylil i powiedzial ze 2100 a pozniej jak zapytalam czy na pewno to sprawdzil jeszcze raz i powiedzial 1600 ale ogolnie ten lekarz jest dokladny i raczej podaje dobra wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mnie dziś łeb boli tragedia...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
zaba90 wyjście jest właśnie takie, żeby poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 mnie teraz tez zaczyna, generalnie mam kiepski dzień, a najgorsze jest to że ostatnio mam tylko takie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkładow kupiłam dwie paczki po 10 szt. tylko ja kupiłam w rossmanie z babydream tylko tam to sie nazywa podkłady do przewijania ale to jest zupełnie to samo wiec czego nie uzyje dla siebie to bedzie dla malucha, bo to bardzo przydatne jest jak chcemy przewinac malucha na kanapie,łóżku w podróży lub odwiedzinach u kogos. A podpasek tych wielkich kupiłam tylko paczke na pierwszy poczatek bo one strasznie niewygodne sa jak pamietam z pierwszego porodu i na po wyjsciu ze szpitala mam 3 paczki juz takich normalnych tylko grubszych no i jeszcze moze z paczke wkładek dokupie na zapas bo tez sie pózniej przydadza zanim wszystko sie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ehh dziewczyny czy wy też czujecie brak mocy, sił, chęci robienia czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwamama20
Strasznie mnie bola plecy i stopy :-/ do tego ta zgaga :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzis też straszliwą zgage, i tez jestem dziś marudna zle sie czuje i mam zły dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
opuchniecie i kłucie tam towarzyszy mi od jakiegos czasu - w ogole ja jeszcze z racji pessara pakuje tam luteine 2 razy dziennie i laktovaginal i jeszcze smaruje mascia przeciwgrzybiczna wiec sie nei dziwie ze jest obolala:( dyskomfort generalnie dosc duzy... miska - ja tez nie mam sily i checi i w ogole jakos zycia we mnie nie ma....i wkurzam sie jeszcze bardziej na to bo wiadomo w domu do zrobienia tyle...czasem mysle ze strasznie sie rozleniwilam na tym zwolnieniu jak chodzilam do pracy to bylo wiadomo ze jak jeden dzien wolnego to trzeba wszystko ogarnac i koniec i trzeba sie mobilizowac a teraz dzialam na zasadzie jak nie dzis to jutro albo pojutrze...eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
agu mam to samo, jak tu sie wziac w garsc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
heh..codziennie wieczorem mam silne postanowienie poprawy :) nie wiem na prawde...czasem sobie tlumacze ze jak sie dzidzia urodzi to raczej nie bedzie czasu na wylegiwanie sie ogladanie serilai w internecie wiec jestem usprawiedliwiona:) mnie tez na poprawe samopoczucia wplywa spacerek ale dzis np po spacerku tak sie wymeczona czulam jakbym nie godzine ale caly dzien laziła po górach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ja tez mam takie wrazenie ze nic mi sie nie chce. Te dni wydaja mi sie jakies takie monotonne. Chciałabym żeby juz sie dzidzius urodzil zeby juz było cieplutko na dworze a to siedzenie w domu chyba mnie wykancza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Mam koleżanke która od 2 lat nigdzie nie pracuje, nie uczy sie, nie ma auta ani prawka a mieszka na wsi i z chłopakiem tez widuje sie rzadko bo on pracuje w delegacji to ona chyba na glowe dostaje w tym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro11
Widzę, że każda z nas boryka się z podobnymi problemami. Ja wczoraj i dziś czułam się osłabiona jakbym miała grypę żołądkową. Też bolą mnie pachwiny, też mam kłucia w pochwie, też mam okropną zgagę. I miewam też okropne bóle głowy. Przed ciążą nigdy tak nie miałam. Jestem niskociśnieniowcem i przy zmianach pogody miałam bóle jak migrena. Trwały po dwa/ trzy dni. I zawsze po nich schudłam po 2 kilo. Mam nadzieję, że nie zostaną mi te bóle po ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
heh teraz tak sobie narzekamy i mnie sie przypomniało co ostatnio powiedziala mam mojego m - bo wy to macie teraz za dobrze za moich czasow kobiety z pola jechaly na porodowke i jakos do konca dawaly rade i nie narzekaly:) takze cieszmy sie moze ze mamy nasze czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
a ja mam taki brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Mnie tez dziś zgaga męczy a nic na.nią nie mam a juz bylo ok od.dłuższego czasu jej nie bylo a dziś powrót ale przynajmniej wiem od czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
zaba - na zgage jak nie mam specyfikow to pomaga mi zwykla guma mietowa i zimna woda ewentualnie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam straszny katar i zatkany nos co poradzicie prosze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Agus spróbuję narazie mi przeszlo po kanapce z rzodkiewką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
MP sprobuj wody morskiej i maści majerankowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×