Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Mama_Leti
Fionka, widzę, że Ty już masz coraz bliżej... Ale ja też już się czuję jak Obeliks, a jeszcze 7 tygodni, co bedzie dalej? Pytałaś o te butelki. Ja wyparzałam butelkę zaraz przed użyciem i miałam chyba tylko 2. Jedna była z laktatorem, a drugą dokupiłam z takim samym gwintem. Wyparzasz, przykrecasz do laktatora, odsysasz, a później tylko zakładasz smoczek. Wygoda i higiena, bo nie trzeba nic przelewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Ale tu dzisiaj cisza od 17, ja juz po kolacji ;) zrobilam dzis deser ten z galaretki i sniezki :) Pycha, poprasowałam posciele dla dzidzi, i może wstawie jeszcze jakieś pranie. Ale generalnie oszczędzam się. Jeśli chodzi o gbs, to miałam pobierany w 33 tyg i moja gin mowi ze juz nie trzeba, ale tez mi sie wydaje ze za wczesnie, i tez tylko z pochwy mialam pobierany... No i męża kolega obiecał nam worek ciuszków na dziewczynkę :) Tak więc będę mieć jeszcze więcej. Apropo wczorajszego tematu suchego nosa.. Mam tak samo!! Męczyłam sie z tym ale jakos do dzis nie skojarzyłam, że to to hihi Jak popiorę wszystkie rzeczy na pierwszy raz w persilu to zniesiemy łóżeczko, w sobotę może ;) Nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Jesli chodzi o butelki ja jeszcze nic nie wyparzałam, nie mam pojęcia kiedy to, ale jutro może wypiorę w koncu fotelik samochodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Tez juz bym chciala rozpoczac pranie i takie generalne przygotowania ale u mnie dopiero zaczol sie dzis 34 tydzien wiec jeszcze poczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
A jak bedziesz prala ten fotelik? Ja własnie nie bardzo mam na to pomysl bo ten moj chyba nie ma żadnego zdejmowanego pokrowca ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
hejka:) ja dzis wrocilam od rodzicow wczoraj zamowilam materac, posciele kocyk , przescieradla, troche kasy poszlo musze kupic jeszcze pampersy, chusteczki, podpaski, butelki , termometr no i nei wiem co jeszcze pieluszki tetrowe i recznij jeszcze jeden wczoraj strasznie mialam brzuch napiety, ledwo sie ruszalam dzis juz mam lepiej jutro ide po kolejne zwolnienie czyli wizyta u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie co do fotelika ma sciagany pokrowiec ten dla niemowlaka, i tez duzy ogolny też... ale czytalam opinie ze tego nie wrzuca sie do pralki bo sie nie bedzie do niczego nadawac i nie wiem, a jesli nie to jak wozek, woda z plynem do mycia naczyn i gabeczka tak radzily dziewczyny z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekkk ja juz ostatnie wzielam, a potem na macierzynski. Duzo nakupiłaś, ja juz kupowanie mam za sobą, w sumie wszystko mam tylko zabawki jakies jeszcze. Kupujecie jakies zabawki? Jutro powinna mi dojść karuzelka którą ostatnio zamówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
miska wszedzie pisza zeby zabawek nie kupowac bo pelno tego podostaje zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
chyba zjem jakas kolacje co wy sobie na kolacje zaserwowalyscie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Nie ja zabawek nie kupuje. Zawsze można kupić to. Poza tym wiadomo ze po urodzeniu dziecka znajomi i rodzina przychodza w odwiedziny i kazdy cos tam przyniesie wiec nie chce odbierac im pomysłow ;) Karuzelki tez własnie nie mam. Chciałam w sumie kupic ale później tez jakos zrezygnowalam ze wzgledu na kase - te ktore mi sie podobaly to nie byly takie tanie. Mysłalam o takiej z lampka ale sama nie wiem chyba jeszcze poczekam moze ktos sie skusi i kupi ją chociaz akurat to wolalabym sama wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie jakoś nie liczę na prezenty odwiedzających. Rodzinka męża choć duża to NIGDY nikomu nic nie kupuje. A ostatnio jak jego siostra na chrzcinach była i jej maz byl chrzestnym to tez nic nie kupili! na chrzciny! a co tu o odwiedzinach mowic.... A moja rodzinka malenka, mam jedna siostre i jedna cioteczke na miejscu a reszta wszyscy daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Anus ja mam niby termin na 23.04i juz pralam i prasowalam ale jeszcze i tak cos mi zostalo miska ja nie kupuje żadnych zabawek przecież taka mala istotka i tak sie nie będzie bawila kupie później jak będzie mial pare miesięcy jakies grzechotki ale karuzela z melodyjka to dobry pomysl od pierwszych dni może muzyka grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekkk ja mialam kanapeczki z chleba o niskim indekcie glikemicznym z poledwica, serkiem zoltym i ogorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zaba90 jejku a ja dopiero sie biorę za pranie tzn tak w polowie jestem, ale generalnie to w lesie, i mam takie wrazenie ze to co wyprane to juz zakurzone hihi nie wiem czemu, a termin na 22 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anus23
Ostatnio jakos czesto mysle o jedzeniu zwlaszcza wieczorem - to bym zjadla. tamto, ale juz pozno i o tej godzinie staram sie nie jesc a poza tym samej dla siebie nie chce mi sie robic. Wczesniej jednak takich apetytów nie mialam, a Wy? W ogole po wodzie sie źle czuje. takiej zwyklej niegazowanej. Od razu jakby mi sie odbijalo a jeszcze nie dawno pilam jej duzo i wszystko bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
miska to taki miesiac ci zostal:) ja zjadlam bulke poznanska z serkami topionymi powinno starczyc ogladam na dobre i na zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
Anu ja wlasnie nie wiem co bym jadla ja pije sporo muszynianki, z 2 litry dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
A ja pije duzo zywiec zdroj nieg. prawie butelke dziennie, ale mi smaka narobilyscie, ja to ciagle jestem glodna, ale mam juz 3 dzien problemy z zaparcami :( Od 3 dni nic... a dzis rano pilam szklanke przegotowanej wody z cytryną i to nie pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorro11
A mi woda nie wchodzi, choć przed ciążą piłam jej dużo. I piję nie do końca zdrową herbatę, ale z cytryną. I taki syrop do rozcieńczania. A na kolację miałam budyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ja za to nie mam problemow z zaparciami codziennie ladnie sie wyprozniam od paru miesiecy codziennie rano na czczo pije przegotowana wode z cytryna Miska moze sprobuj z suszonymi sliwkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu83
kurcze z tymi zabawkami to tak jest że sie liczy na prezenty ...a ja np jak gdzies szlam do noworodka to zabawek nie kupowalam bo "na pewno wszyscy kupuja i ma juz duzo" hehe kupowalam zawsze jakies ciuszki takie zeby byly za duze i ewentualnie pampersy:) jak wszyscy odwiedzajacy tak mysla to mozna bez zabawek zostac hehe:) ja to jem ciagle i nieprzerwanie z nerwów i nudów:( miska na zaparcie syrop laktuloza kosztuje z 15 zeta chyba - gin mi polecila wiec w ciazy spoko:) i nie uzaleznia moja komoda juz w sklepie wiec m jutro podjedzie i bedzie skladal eh..w koncu pokladaam ten burdel z salonu - obecnie mam widok na łóżeczko wypelnione wszystkimi rzeczami od ciuszków wypranych w poszewkach po kosz z pampersami i oliwkami eh dobry ma udzwig swoaja droga:) dostalam od kolezanki moskitierke - czy montujecie cos takiego nad lozeczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
a ta woda z cytryną, to po jakim czasie powinna pomóc? Bo czuje ze sie zaparłam i koniec :( zle sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkk
ale zabawki nie sa najwazniejsze i zawsze potem mozna kupic:) Miska mysle ze regulatnosc picia sie liczy polecam tak co rano, przeciez to nie zaszkodzi:) i potem staje sie to rytualem Moj m jak jest to zawsze mi ta wode rano robi:) musze rozwiesic pranie i chyba juz sie poloze b]:)o jakos nie mam juz powera do jutra , milych snow🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
regularnośc... a co mam zrobic teraz jak od 4 dni nic.... :( i czuje sie taka pelna, i wogole tak niefajnie wszystkiego probouje i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska no tylko wiesz ja nie mam zbyt wielu ciuszkow poza tym nie chciałam trzymać ich na strychu .Korzystam z okazji jak syn w przedszkolu jest to cos porobię Kurcze ale wy dużo pijecie chyba tez muszę zwiększyć ilośc płynów zwłaszcza ze wyniki moczu wyszly mi kiepskie ale jakos nie odczuwam zbytnio pragnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaba90
Miska to kiepsko juz 4dzien polecam dużo płynów i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Zaba90 no ja jednak troszkę mam... miesiac zostal nie wiem czy sie przygotowywac psychicznie, czy po prostu zajac soba hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
Halo halo ja tez nie kupuje zabawek zadnych narazie, tez licze na prezenty :) ____ Wyzale sie wam, dopiero co przestalam plakac i sie uspokoiłam troszkę :((((( tak mnie tesciowa zdenerwowała ze nie umiem ubrac tego w słowa ... Zaprosiła sobie gości zza granicy (nie rodzina) tylko tacy co u nich pracuje kilka razy w roku ... 2 tyg po planowanej dacie porodu !!!!!!!!!!!!! juz 2 razy byli były kwasy strszne, wynieslismy sie z mezem do moich rodziców, ale teraz nie wiem co ja mam zrobic i sie cieszy głupio :///// taka była awantura poniosło mnie i jej powiedzialam ze jest nie powazna i wiele gorszych ale nie zaluje niech wie. Tyle ze teraz bedzie straszny kwas w domu ale mam to gdzies ... Nadmienie ze u nas jest dom jednoopiętrowy, stary dom w ktorym pokoje sa przechodzone, zero warunków na gosci !! Nawrzeszczalam jej ze wezme kredyt i tylenas bedzie widziała :(((( a ryczałam 2h ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juzka1
A dom przepisala na mojego meza!! i wogole nie zapytala nas o zdanie, to jest tak chore ze ja sobie nie wyobrazam nawet, miśka myslalam ze z brzucha wyskoczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×