Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
A ja nie odczuwam jakiejś różnicy tzn mam takie okresy, że jestem wysypana na twarzy a albo, że jest gładka jak pupcia niemowlaka :D teraz w ciąży mam tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) helenka trzymam kciuki i czekam na relację życzę szybkiego i szczesliwego porodu :) Ja juz sily nie mam ciągle zmeczona jestem nic mi sie nie chce wczoraj z synem na spacerze godzine bylam a dzis do urzedu musialam isc i myslalam ze nie dojdę pachwiny bolą i dół pleców a gdzie tu do Wielkanocy i jeszcze nogi mnie bolą przez zylaki siniaki mi sie same robią. Miska mowilam ze będzie dobrze z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie spiworki tez sie nie sprawdziły na zadnym etapie rozwoju córki choc miałam kupione bo taki to sliczny bajer sie wydawał ale w praktyce jak była malutka to w rozek ale to tez przez krótki a najwygodniej otulałam kocykiem a spiworek to co z tego ze sie wpakuje jak rączki i tak odkryte ,na boczku tez trudno ułożyć bo zwykle zapiecie tam jest i uwiera malucha a przeciez dzidzius musi lezec w roznych pozycjach zeby główki nie odkształcic później jak wieksze to sie wierci i wkurza ze swobodnie wiercic sie w tym nie moze i tak wszystkie moje spiworki okazały sie bezuzyteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
ja mam jeden spiworek, ale nie wiem czy będę go używać, wyprałam na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Ja dziś od rana już byłam na zakupach i u lekarza. Uspokoiłam się troszkę bo waga jednak nie jest taka duża waży równo co do tygodnia ciąży 2800 :) lekarz mówi że widocznie wtedy miała taki skok wagi a teraz jest książkowo. Przepływy w mózgu także bardzo dobre i dlatego nie muszę robić KTG . Pobrał mi wymas na paciorkowca wynik za tydzień. Mała już naszykowana do porodu ale szyjka nie skrócona więc pewnie będzie w terminie poród a wolała bym wcześniej z tydzień chociaż. ------------------------------- Popiorę dziś ubranka 1 turę bo jak czytam że wy macie poprane to nie wytrzymam do przeprowadzki i tu to zrobię heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziłam o 13;00 porod byl naturalny , po przybyciu do szpitala miałam juz 7 cm , poszło błyskawicznie za pozno było na cc Synek Maciej 3200 , 55 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Tak ciśnienie mi troszkę zeszło, palce u rąk już mnie też tak nie bolą jak bolały przy zginaniu. Nawet ruszyłam się na mały spacer z zakupkami. Ja śpiworka nie mam. Dopiero co co kupiłam kołderkę, a pościeli jeszcze nie mam. Malutka będzie spała w rożku. Wózek mamy x-lander volcano. Jest fajniutki. Tym bardziej, że dostaliśmy go od mojej koleżanki w prezencie (po jej córce). O tym materacyku gryka-kokos było w uwadze tvn-u. I mówili, że dotyczy to nielicznych materacyków tej firmy. Obserwujcie, nie wpadajcie w panikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecien gratulacje!!! Fajnie, że miałaś lekki i szybki poród - każdej z nas życzę takiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kwiecień, gratuluje!! super!! chyba długo się nie męczyłaś? Pozazdrościć :) Przypomnij na którego miałaś termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek kwiet. dziekuje szczegoly opowiem jak sie dojde do siebie , w porownaniu z pierwszym porodem to była bajka tak rodzic moge co tydzien.. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kwiecień! Widzisz nigdy nie mów nigdy! Niedawno pisałaś że nigdy więcej porodu SN a tu proszę! Synek jest i 7tys zostało w kieszeni :) Ponoć zawsze ten drugi jest łatwiejszy i szybszy od pierwszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz;) na kwiecien :) powinno byc na marzec :) ale jaja, gratulacje syneczka :) patrz i zaoszczedzilas na cesarce :) ja pierdziele, ale dzien :) nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane;) na kwiecien gratuluje serdecznie wow ale zadroszcze....superancko jak odpoczniesz i dasz rade napisz nam wiecej szczegolow co i jak;) Ciekawe jak tam helenka i Juzka 3mam mocno kciuki! Ja wyslalam meza do pracy i gotuj***arszczyk ukrainski:) dawno nie jadlam, kurde kochane ale jaja to juz sie zaczely porody:) Jesli chodzi o tego paciorkowca to ja mialam pobierny ostatnio tj tydz z pochwy i o***tu wyniku jeszcze nie mam. Nadal nie mam weny na sprzatanie, chyba w sb nadrobie mam nadzieje, bo mam w planie poodsuwac jeszcze meble i lozko i tam umyc podlogi bo z tego co widze to jest tragicznie zakurzone blee, jutro tez rano musze jechac zaniesc l4 do pracy bo do sb mam czas, zawsze mi kolezanka zanosila ale teraz jest chora. Wogole to nie mam weny zeby spakowac ta torbe do szpitala do konca no mowie wam leniuch sie ze mnie zrobil!;/ tragedia... a to moze byc juz lada moment nie znamy dnia ani godziny bo te terminy to sa wiecie jakie:) Pamietacie moze na kiedy na kwiecien, Juzka i helenka mialy terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecien pisala dzisiaj ze poczatek 37 tygodnia miala. Juzka juz byla po terminie, helenka chyba tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecień, to dużo wcześniej urodziłaś ,trzymaj się i szybciutko dochodź do siebie,żeby nam tu po opisywać szczegóły :)a ja właśnie nie dawno wróciłam ze sklepu, kupiłam sobie miedzy innymi standardowo truskaweczki mrożone i jogurt naturalny i będzie koktajl,mniam, noi oczywiście małą puszeczkę pepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Na kwiecień - G R A T U L A C J E !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp88 nie przejmuj się ja też nie mam jeszcze spakowanej torby bo jakoś nie mogę się zabrać, niby wiem że to już może być tuż tuż ale z drugiej strony datę mam na 3 kwietnia i sobie tłumaczę że to jeszcze trochę czasu...na kwiecień miała termin na początek kwietnia a Juzka i helenka chyba już były po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kupilam i truskawki i kefir i bede robic koktajl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kwiecień gratulacje!!!:) z racji tego że u mnie termin też był 1 kwiecień tak się zestresowałam że pognałam dziś po podkłady piorę szlafrok i zaraz pokrowiec na fotelik.nie ma lipy:p chłopcy ponoć szybciej się pchają na świat:)zobaczymy jak reszta dziewczyn:) oglądałam dziś sekrety chirurgi i była mama 2 dzieci:/ brzuch straszny tak się wystraszyłam że kupiłam jeszcze dziś olejek i mam w planie cały czas nawilżać brzuch masakra dziewczyny pilnujcie sprawy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego wszystkiego az skurczy dostalam;) dobrze ze jade do lekarza niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
Na kwiecień - moje gratulacje! Ja zdążyłam obiad ugotować,a Ty dziecko urodziłaś!!! Super, że tak ekspresowo i ekonomicznie bo nie placiłaś:)) No to mamy pierwsza mamusie, ciekawe,która będzie kolejna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Na kwiecien - GRATULACJE!!!:) Zazdroszcze, że masz to już za sobą, i że tak szybko poszło :) Każda z nas by tak chciała No dziewczyny ja wysłałam już męża do pracy, posprzątane mam i jestem po obiedzie, i jeszcze mi męzulek pawelka na deser kupil hihi :D No ja też musze dokumenty przygotować, torbę spakować bo to juz prawie 39 tydzien, a ona taka stoi spakowana do polowy, dziecięcego nic :D Jeszcze jedną pralkę dziecięcych wstawić, w szafie jeszcze jedną półkę zrobić. Sporo tego. I nie wiem co naszykować na wyjście ze szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IwonkaJ kupilas eucerin. Próbowałam bio oil ale jest wg mnie o wiele mniej wydajny no i swędział mnie po nim brzuch. Dziewczyny jakie dokumenty trzeba mieć przy porodzie badania to wiem ale chodzi mi czy muszę mieć RMUA z ostatniego miesiąca?nipy jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaolcia
NIP pracodawcy, a masz go na Rmua i chyba tyle, ja nic więcej nie biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miska dziewczyno zacznij myslec o sobie, zasuwasz na kolanach jak sprzataczka, maz Ci kupil pawełka, a ty sie cieszysz jak glupia, a wczoraj plakalas, ze twoj maz z niczym sie nie szczypie, a ty chodzisz jak dziad jak sie urodzi dziecko bedzie jeszcze gorzej, masz za dobre serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktorowianka ten eucerin chyba jest troszkę drogawy 50-60zl ale skuteczny chociaż bo biooil podobno jest rewelacyjny? a można któryś z tych olejków dopiero zacząć używać teraz na koniec ciąży,jest jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wogole trzeba miec jeszcze RMUA? wydaje mi ze teraz wystraczy juz podac tylko pesel i RMUA nie jest potrzebny... barszczyk juz zjadlam sobie wczesniej a teraz jem koktajl ale pyszny mm tak bardzo mialam na niego ochote mmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×