Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

miska ma ten sam termin jak ja...22 marca:) ale ja sie rozpakuje wczesniej o 5 dni o ile dotrwam bo zas mnie zaczyna bolec. Kuswa na polsacie nastepny "super" serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pisałam kiedys o maści robionej z apteki na odparzenia podaję skład: eucerin 25,0 lanolin 50,0 1% sol.Ac.borici 75,0 paraffin lig. 45,0 polecam - mało kosztuje i jest skuteczna - recepte wypisuje pediatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamoolcia tak na Brochowie ale pamiętajmy,że znieczulenie jest podawane od pewnego rozwarcia:)tak więc tak czy siak będzie boleć. Też jestem przeciwna, że kobieta ma cierpieć bo to poród przecież. trzeba pamiętać że jeśli matka się stresuje, cierpi bo ból jest duży dziecko dostaje mniej tlenu więc nie zawsze cierpienie popłaca .spowolnienie akcji porodowej jest efektem natomiast źle dobranej ilości znieczulenia. mp88 ja też jestem bez sił wymyśliłam, że uszyje małemu prześcieradło i się męczę już 2 dzień, drugie kupię:)u mnie czeka prasowanie rzeczy dla małego, pakowanie torby. Muszę jeszcze kupić laktator, termometr, karuzelę nad łóżeczko,oktanisept,podkłady i fridę biustonosz jeszcze jeden do karmienia, ciapcie do szpitala i wsjo... no właśnie ciekawe co u Miśki i Juzki może czytają ale nie mają czasu pisać jak to było wcześniej.a może pierwsze mamusie :) a tak poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po wizycie . Do szpitala stawiam się 31 marca , a 1.04 mam cc , chyba ze cos sie wydarzy wczesniej oby nie juz bym sie chciala trzymac tego planu . Ale co ma być t będzie. Na Polsacie same seriale ale ja lubie to oglądac haha niedługo nie bedzie na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie też się zorientowałam że nie ma Miśki ani Juźki ciekawe jak tam ale emocje heh:)) zmobilizowalam sie:) zjadłąm juz kopytka takie z masełkiem i cukrem:) ale mnie wzieło na jedzenie hehe:) wieki nie jadłam a kojarzy mi sie ze smakiem z dzieciństwa nawet zmobilizowałam sie troche i wstawiłam pranie nie ma co fest wyczyn co nie:) hehe mam taka ochote na koktaj truskawkowy strasznie dawno takiego czegos nie czułam... jesli ie przejdzie to nie wiem czy nie pojade po mrożone truskawki i sobie nie zrobie:) a ja moge sie jeszcze dzis kawki napić bo rano nie piłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe co tam u dziewczyn..może niedługo powitają nas właśnie z maluchami.. Co do bóli porodowych to ja prostu o tym nie myślę..na razie przynajmniej, a zaraz idę na szkołę rodzenia..tematem mają być właśnie ćwiczenia w parach ułatwiające poród...no zobaczymy..choć podejrzewam że nawet jakbym przez 5 tyg ćwiczyła to za wile i tak nie zdziałam na porodówce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiktorowianka tak znieczulenie jest od 3-4cm rozwarcia, w poniedziałek miałam 2 cm :D wstałam, zrobiłam tą zupę i zaczął mi się konkretnie napinać i twardnieć brzuch, boli ale cieszę się z tego bo może coś się ruszy, idę zaraz na ogródek po pranie, wróce to poodkurzam w pokoju, a później pozmywam i może coś słodkiego zrobię na jutro. Już normalnie nie daje rady patrzeć na zegarek i wyczekiwać jakiś skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP88 wyobraź sobie że ja ostatnio taki koktajl to prawie codziennie pije bo tak mi się tego chce, paczka mrożonych truskawek chyba tam jest 400gr i jogurt naturalny tez chyba 400gr, miksuje i wypijam :) apropo dziewczyn to może rzeczywiście się już rozpakowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie popijam kawke, najgorsze jest to ze nie chce mi sie do sklepu jechać, a ten koktajl to tak bym wypiła starsznie za mna chodzi:))) niestety m w pracy wiec nie ma szans zeby mi kupił buuu dziewczyny czy wy robicie sobie zdjecia w ciazy, bo ja mam moze ze 2 i kurde zla jestem:( ze pamiatki nie bedzie? a moze ktoras z was byla na jakies sesji, bo wiem ze takie tez robia. wiktorowianka tak z ciekawosci gdzie robia ta cesarke na zyczenie i jaki jets koszt? pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie nie mam żadnych zdjęć z brzuszkiem i żałuję że od początku nie robiłam ich sobie bo by była pamiątka ale z drugiej stronie to nie lubię robić sobie zdjęć bo jestem nie fotogeniczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zdjęcia:) ale już coraz mniej jakoś. Jak nie miałam rozstępów to miałam robione takie z rysunkiem na brzuszku i imieniem małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokoj lalala co porabiacie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny blagam uspokujcie mnie bo wariuje ostatni okres mialam na piczatku stycznia 31 stycznia mialam zblizenie chlopak skonczyl we mnie porazka zycia poprostu do dzis nie mam okresu zrobilam 9 testow kazdy negstywny zaznacze ze jeszcze w styczniu odstawilam anty i mam pco czy moge byc w ciazy czy 9 testow pomyliloby sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jak a co myslicie o tych testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi test odrazu wykazał ja w przerwach w braniu tabletek nie dostawałam regularnie okresu, raz nawet dwa tygodnie później dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjęcia mam nawet z niedzieli, ale nie mogę na nie patrzeć, wyglądam okropnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teść dzwonił i pytał co ma kupić małemu.. hmm zła jestem że dopiero teraz pyta bo wszystko już mam. Myślał o łóżeczku turystycznym tyle że my teraz u rodziców mamy bardzo ciasno i odpada. Nie wiem co mam mu powiedzieć poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mowicie zerowa szansa bralam luteine na wywolanie nie pomogla teraz biore duphaston prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp mam matę, karuzele też w sumie to mam wszystko. Marzy mi sie jeszcze taka książeczka o ciąży i pierwszych dwóch latach dziecka, ale to koleżanka ma małemu zakupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) ja robilam sobie placki ziemniaczane :) Gosciu mi test wyszedł za pierwszym razem wiec albo zrób test z krwi albo idz do lekarza my przecież nie wiemy czy w ciąży jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość jeżeli chodzi o szanse to jest zawsze, ja w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek zaszłam w 14 dniu cyklu, dokładnie w owulację bo mimo odstawienia nic się nie pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) helenka a moze na prezent taki album na zdjecia ale nie zwykly tylko taki gdzie mozesz zrobić odcisk stopy raczki wpisywać różne wydarzenia z zycia dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
helenka może leżaczek bujaczek albo kojec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) helenka nie wiem co Ci doradzic a nosidelko zakladane na siebie albo chusta a moze poprostu pampersy tego nigdy za wiele zapewne cos wymyslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczylam chociaz na wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×