Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Iga wczoraj wieczorem kurier przywiózł zestaw pobraniowy z pbkm , a ja właśnie na aquaareobik wychodzę, śliczne słońce we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Madziana, zazdroszczę formy, ja leżę i sie zastanawiam, czy dam rade doczłapać do łazienki :-P A TY już na aerobik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Madziana no popatrz ja też wczoraj dostałam. A jakie słońce jest we Wrocławiu to nie wiem leżę jeszcze w łóżku. Rolety zewnętrzne zaciągnięte więc nic nie widać. Mąż na dyżurze. Ale Ci fajnie poćwiczysz sobie. Mi ostatnio się nic nie chcE. Chociaż w domu mam całe akcesoria do ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga31lat
Miska piękne wnętrze. Ja mam brązowe makarony i powiem Ci, że są ekstra. Tylko ja pomieszalam i nam pasek brązu-pasek beżu-pasek brązu. Tylko kup dobrej jakości. Może i wydasz dużo, ale masz pewność, że Ci sie nie po kręcą. Ja je wieszam mokre i dają radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) u mnie dziś pochmurno oczywiście przed 7miałam pobudkę w nocy kiepsko spalam brzuch mnie bolal i niedobrze mi było dziś mam zamiar troszkę posprzątać ciekawe ile zrobię :) miska jaką dlugosc mają te polki podwieszane do szafy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my po obchodzie , dzis wychodzimy do domu , ja czuje sie jakbym nie była po porodzie zupełnie eh widzicie jak los moze miec dla nas inne plany hehe , a chuda jestem ze szok z natury chudzielec a teraz to juz wogole wieszak :( mały sie przyssał i już ładnie je :) pozdrawiam wszytkim gratuluje jeszcze raz i kazdemu zycze lekkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) na kwiecień ale masz fajnie juz do domu wracacie i super sie czujesz tylko pozazdrościć a dzidzius jaki spokojny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) moj to byl nerwus straszny ale teraz jest lepiej z kazdym dniem będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie może czy jest teraz jakaś kampania dla kobiet w ciąży?? Bo w każdym sklepie kasjerka mnie woła bez kolejki przed wszystkich a wcześniej tak nie było. Jakoś takie dziwne uczucie :D ----------- Ale mam apetyt na słodycze. Co róż bym coś słodkiego zjadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie sloneczko rowniez:) MJ - ja spalam do 10 i az sie przetraszylam jak zobaczylam ktora to jest godzina - juz z miesiac tak dlugo nie spalam:) aqua aerobic i aqua fitness to kiedys byly moje ulubione formy ruchu - w ogole czlowiek sie ni emeczy a takiego powera nabiera...eh...moze znajde na to czas po narodzinach dzidzi - teraz nie moge oczywiscie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia - nie wiem nic o zadnej kampani - wczoraj mialam taka slodko gorzka sytuacje tzn stalam z m w kolejce do kasy kolejka na kilometr jak to w pt popoludniu przed nami babeczka mloda stala i mowi do m ze nas przepusci nalegala to skorzystalismy ladnie podziekowalismy chociaz za duzo to nie wnioslo do czasu naszego oczekiwania - ludzie za nia spojrzeli na nas jak na przestepcow a przed nami nic (wiekszosc facetow z koszami zaladowanymi po brzegi - my w koszyku bulki i kilka p*****lkow) eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze chcialam Wam złożyc zyczenia na Dzien Kobiet a mnie tu za spam uznaje halllllooooo??? moze tym razem sie uda - wszystkiego dobrego dla Was i dla mnie i wszystkich kobietek siedzących jeszcze w brzuszkach lub ktore niedawno wyskoczyly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki dawno do was nie pisalam ale caly czas was czytam i jestem na bierzaco wszystkim mamusia ktore urodzily gratulacje :) ja czuje sie slabo nie mam na nic sily a porod mam wyznaczone na 31 marca kroowa a jak sie nie uda to ciecie chodz bym wolala silami natury urodzic :) pierwsze dzieckp tak urodzilam i wcale nie ma zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia06 wiesz co mozliwe z ta kompania bo mnie tez wszedzie przepuszczaja i to najwiecej to panowie co mnie dziwi :) bo kobiety to nie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia06 wiesz co mozliwe z ta kompania bo mnie tez wszedzie przepuszczaja i to najwiecej to panowie co mnie dziwi :) bo kobiety to nie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie autorka tematu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam się, bo zasłużyła temat i nie pisze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciala tez byc na porodowce a ty zorrro001 jak sie dzis czujesz ? A na kiedy ty masz termin co? Wiecie co kurcze martwi mnie to ze mam pozytywny wynik na paciorkowca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Ja właśnie wróciłam z dworu - byłam z córką na rolkach. Na słoneczku jest cudnie, ale w cieniu wiatr dmucha prosto w uszy. Po odespaniu nocki - pospałam w dzień godzinkę - jest dobrze. Termin mam na 02.04. Ja odebrałam wczoraj wynik na paciorkowca wyszło, że nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Też bym chciała rodzić, ale dziś już nie mam na to sił :P Ale tu cisza, jak nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszula12... ja tez mam dodatni wynik i moj gin... nie kazal mi sie tym przejmowac przy porodzie podadza nam antybiotyk i bedzie ok tylko pilnuj zeby o tym nie zapomnieli bo mojej znajomej tak sie przydazylo naszczescie jej dzidzia sie nie zarazila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w sumie gin tez kazal sie tym nie przejmować ale wiesz jakos tak nie umiem moj mały w brzuszku szaleje jak nigdy pewnie skala mi zyczenia na dzien kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Leti
Część Dziewczyny, cisza dzisiaj straszna... A ja się położyłam po obiedzie, myślałam, że coś poczytam, a tu nic... Na kwiecień! Po prostu szał z tym porodem! Może też tak będę miała, drugie dziecko... Było super! Babcia męża dała nawet na mszę o szczęśliwe rozwiązanie:) Jadę dzisiaj z córką do mamy na dzień kobiet, lecę się malować. Moja mama mówi, że tak pięknie w ciąży wyglądam, bo mnie bez makijażu nie widzi, hehe! Zaczyna mnie rozbierać porządkowa energia. Wymyśliłam kilka starych ciuchów. Ale trudno się dziwić zbliża się wiosna i poród:) miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewizcoreczka
Hej dziewczyny!! czytam was codziennie kilka razy i niemoge przestac .To co piszecie,na rozne tematy jest tak ciekawe ze wiele razy dziemi Wam uspokojalam sie jak mi cos dolegalo albo martwilo..Pewnie nie pamietacie ja mam termin na 13 kwietnia i bedzie dziewuszka :-) i bardzo bym chciala te ostatnie tygodnie z Wami przezywac i udzielac sie jesli oczywiscie pozwolicie:-) hihi pozdrawiam wszystkie mamusie te ktore juz urodzily i te jeszcze z dzidzia w brzuszku!! Ewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
:) Możesz się dopisać myszula, i wszyscy nowi są mile widziani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki;-)ja sobie dopiero niedawno siadłam..cały dzień na nogach praktycznie..taka ładna pogoda więc się wzięłam z m za porządki, poprzesadzałam też kwiatki. Chociaż mąż bardzo nalegał, że przecież dziś Dzień Kobiet i żebym nic nie robiła ale ta pogoda tak na mnie wpłynęła że nie umiałabym przesiedzieć. Dziś też m rozłożył łóżeczko, ale materacyk, pościel i resztę założy dopiero jak będę w szpitalu. Musze sobie w ogóle kupic taką zawieszkę z kieszeniami na łóżeczko (polecacie może jakieś fajne?), bo niby mam szufladę ale coś ciężko chodzi (łóżeczko używane) a myślałam, że w tej szufladzie będę trzymać pieluchy i inne pierdoły ale w takim przypadku poukładam tam dodatkową pościel i dodatkowe pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to Wszystkiego najlepszego Kobitki, dołączam się do życzeń od Agu1983. Madziana podziwiam za ten aerobik od rana i przyznam, że zazdroszczę bo ja to formę zgubiłam parę miesięcy temu..;-( I oczywiście każda się może dopisać przecież to otwarte forum i nowe mamy też są mile widziane. Ja myślę że im nas więcej tym więcej nowych, ciekawych historii. Na kwiecień ale masz fajnie, że już w domciu, oj poprzytuałabym takiego szkraba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×