Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość miska22
Swiderek ja w takiej szufladzie trzymam dodatkowe pieluchy narazie zapasowe chusteczki nawilzane, i tego typu rzeczy bo bardzo tam się kurzy! ___ Ja też siadłam koło 15 i wam powiem, że miałam nogi tak spuchnięte, leżałam sobie i trzymałam do góry z godzine i przeszło :) ___ Pogoda śliczna, dzień kobiet udany, ale mimo wszystko nie obijamy się :) Posprzątaliśmy balkon, mężulek mi okna umył, firanki nawet zmienił przy czym się torszkę nadenerwował ;) Ale juz mu nie mówiłam że jak przyjdą makarony to będzie trzeba znowu... Najwyzej może sama to zrobie ;D. Podłogi pomyte, poodkurzane, kurze starte, porządków częśc zrobiona, i teraz widzę ile przedemną ;) Poprasowałam też ręczniki i nasze ciuchy, i wstawiłam jedną pralkę maluszkowym już w lovela jak wyschną to w pon będę prasować i do tego czasu muszę miejsce na nie zrobić :) Zmieniłam sobie troszkę dekoracje i tak wiosennie się zrobiło :) Aż miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Madziana ja to już się schylic nie moge heeh ;) Oczywiście odemnie też wszystkiego najlepszego z okazji dnia Kobiet ;* dla wszystkich dużych i małych!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miska miałyśmy podobnie dziś, ja też balkon sprzątałam ale okien jeszcze nie myłam, zostawię sobie na 39 tydzień..no chyba, że m umyje jak już sił nie będę miała, ale mam nadzieję, że będę taka aktywna jak Ty;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny dzisiaj rano wysprzatalam dom a teraz jestem tak slaba ze nie mam sily na nic a moj maz jak nazlosc poszedl dzisiaj do pracy na 14 :( mam tak bardzo nisko brzuch ze chyba nizej sie nie da i bola mnie pachwiny okropnie i w srodku mam wrazenie jak mnie cos chocby rozrywa i kluje ze nie moge chodzic swobodnie wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) myszula tez tak mam prawie codziennie nawet mam takie wrażenie ze dzidzia mi wypadnie bo tak nisko uciska ale brzuch nie opadl . dzis zobaczylam moje zdjecie z poprzedniej ciąży i teraz to mam maly brzuch ale może jeszcze urośnie chociaż juz bym nie chciala troszkę posprzatalam moj syn mi pomogl i nawet chce robic jeszcze porzadek w lozeczku dzidzi cieszę się ze mi pomaga chociaż nawet 4Latek jeszcze nie ma :) Witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, ale dałyście czadu z tym dzisiejszym sprzątaniem :-) ja postanowiłam juz rozkładać sprzątanie domu bo głównie sprzątam sama. Dzisiaj miałam nawet luz,tylko zmiana pościeli i wypranie poprzedniej. WSZYSTKIEGO NAJJJ W NASZYM DNIU!!! Miska-jakie zamówiłaś te makarony? bo mi też się wydaje,że bardziej pasują beżowe,a pokoik mi się podoba!! Też zazdroszczę(w zdrowy sposób),że dziewczynki już porodziły dzieciaczki!! Już mogą się nacieszyć ich widokiem,ucałować! No mi jeszcze niby równy miesiąc zostam,a wydaje się że to wieki!!!Powiem Wam,ze mamy szczęście rodzić w okresie wiosennym tzn.nie wiem jak Wy myślicie ale akurat podrosną i usiądą dupką dzieciaczki na lato. Któraś pytała o kosmetyki dla dzieci-ponawiam pytanko-bo zastanawiam się czy kupić myjące,czy oilatum natłuszczajace? czy to i to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina i Karolek, no nam został równo miesiąc;-) ja się akurat bardzo cieszę, że urodzę na wiosnę..mam gdzie spacerować i juz się doczekać nie mogę jak będę z małych chadzać;-) Myszula12 ja brzucha nisko nie mam ale jak dużo porobię to też mnie pachwiny bolą albo coś kłuję albo bolą mięśnie wokół miednicy..to znak dla mnie żebym trochę przystopowała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek ja juz nie odkladam bo 2 tyg rowniutko zostały :) To juz nie ma na co czekać ;) Myszula ojj tak, mam niziutko czuje jakby mi dziecko mialo zaraz wypasc i troszke tak jakby pachwiny bola albo nie wiem, pani ginekolog mowila ze mi dziecko glowka naciska na szyjkę moze to dlatego ;D Nie wiem ale tak dzisiaj się napracowałam, że nie zdziwiłabym się jakby mnie w nocy dopadło!:P a jutro planuje jechac po torebke upatrzoną bo jest 30% taniej do konca jutrzejszego dnia ;p Karolina i Karolek nie zamowilam jeszcze zadnych zamówie dzis albo jutro i chyba beżowe właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, odzywam sie dopiero teraz bo praktycznie bylam niedostepna;)) Wszystkiego najlepszego rowniez ode mnie kochane w dniu naszego swieta:)) Ja zostalam obudzona kwiatami i rafaello maz powiedzial ze rafello dla malej wiec musialam zjesc i jej dostarczyc hehe:) troche ogarnelismy pod lozkiem i zorbilismy to czego nie dalabym rady sama w tyg a pozniej pojechalismy sobie do zoo:))) bylo bardzo fajnie, ale kurcze tak sie nachodzilam ze tak mnie pachwiny bola ze nie daje rady, wrocilam taka zmeczona ze hej, obiadek tez zjedlismy poza domem wiec dopiero teraz odpoczywam, chyba jednak to juz nie na moje sily takie dlugie spacerowanie;-) Witam nowa kolezanke i zapraszam do dolaczenia:) Na kwiecien ale super ze juz wyszliscie to wspalaniala wiadomosc, czuje sie poniekad zazdrosna troszke:) ciekawe jak tam pozostale dziewczyny fionka, helenka juzka, odezwijcie sie jak znajdziecie chwile i opowiedzcie wszystko ze szczegolami:) Ja cos czuje ze miska urodzisz w przeciagu tygodnia:)) hehe wiec szykuje mieszkanko szykuje:) ja od poniedzialku ogarne jeszcze to co mi zostalo. W planie tez mialam balkon dzis no ale bylismy poza domem i nie wyszlo. Wogole czuje sie taka objedzona, od tygodnia jem same niezdrowe rzeczy, wczoraj na noc opilam sie coli bo taka mnie chcica wziela ze hej. Milego wieczorku kochane buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 ojj chciałabym :) Ale powiem wam, że nie czuje żeby mała miała być z nami zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie ja dopiero tez usiadłam do laptopa, bo tak jak chyba wszystkie dzis korzystałam z pieknej pogody. Najpierw na zakupy a pozniej umyłam okno i pograbiłam w ogródku po zimie bo juz krokusy i stokrotki mi kwitną na koniec umyłam podłogi i na ubranie łóżeczka juz nie mam siły ale i tak m musi najpierw naprawic szynę w szufladzie. W ogóle to mam łóżeczko po córce i od poczatk*****szuflada to wielki niewypał. Przy córce sie zarwała miomo ze nie była jakos przeładowana ,teraz juz włozyłam do niej tylko dwie małe paczki pampersów, chusteczki, podkłady, wkładki laktacyjne no same lekkie rzeczy i tez nie chodzi jak powinna. I to prawda Miska ze bardzo zbiera sie tam kurz wiec poscieli czy ciuszków bym tam odradzała wkładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
alicja, dokładnie to samo tam pochowałam! :) Ajj nie wiem ale wam powiem, że chcialabym juz wszystko mieć zrobione ;) Ale mnie głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki dziewczyny za radę w sprawie szuflady, rzeczywiście pochowam tam zapasy pampersów i chusteczek bo skoro ma się kurzyć to nie bardzo.. oglądałam już sobie przybornik i przy okazji ochraniacz na łóżeczko bo jeszcze nie mam..w ogóle tak się zastanawiam, gdzie ja to wszystko pomieszczę..chyba mam jednak za mało miejsca..;-( Ja też się przemęczyłam dziś, idę zaraz zjeść kolacyjkę i sobie troszkę poleżymy z mężusiem..a jutro sobie zrobie leniwą niedzielę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Swiderek zazdroszcze a ja jak zwykle sama do 7 rano :( Ale tez cos glodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) dziewczyny a wy te szuflady pod lozeczkami macie zakrywane deską osobno czy tak jakby otwarte i spod lozeczka je chroni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja jeszcze tak 2 tyg temu nie mogłam sie doczekac az juz bedzie tak blisko a teraz kiedy to juz w kazdej chwili moze byc bo to tylko 2 tyg. to mam taki stres, nawet nie wiem przed czym bo juz mam jedno dziecko wiec chyba sobie z opieką poradze, poród tez juz jeden przezyłam ale chyba mam lęk przed tą wielką zmiana jaką wprowadza taki mały człowiek na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) alicja ja tez sie trochę boje może nie tyle porodu tylko właśnie tego jak to będzie z dwójką dzieci zmeczenie i inne sprawy z jednym dzieckiem jest łatwiej można spać kiedy ono spi sprzatac kiedy ma się siłę a przy dwójce to juz się tak nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba90 no własnie tylko spód łozeczka chroni, tez mysle ze powinna byc dodatkowa płyta nad tym, bo jak teraz podniose je na ten wyższy poziom to gdyby nie to ze mam w kąplecie z poscielą i ochraniaczami taką falbanke, osłonke którą w tą przestrzeń sie zawiesza to by było widac normalnie wszystkie graty w szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
A my pojechaliśmy jeszcze nad jeziorko. Było pięknie, szczególnie jak zachodziło słoneczko. Dwie godzinki pochodziliśmy. Tak byliśmy zmęczeni tym świeżym powietrzem, że jak jechaliśmy do domku to nikt się słowem nie odezwał. Wiecie - ja dziś przy tym święcie Kobiet zdałam sobie sprawę, że przez ten czas który mi pozostał postaram się odpoczywać i robić rzeczy, które mi sprawiają radość. Bo potem takiej okazji nie będzie. Ostatnio zapitalałam jak mały rowerek - teraz będę odpoczywać. o ile potrafię odpoczywać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Na dnie łóżeczka jest płyta która to chroni ale jakaś tam szparka 1cm jest ;p A wiecie ja to się doczekać nie mogłam, a teraz to bym to odwlekała, i nie chodzi o to, że się boje sama nie wiem co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem wam ze tez sie boje ze moja corka ktora ma prawie 4 latka bedzie jakos zazdrosna pomimo tego ze wie o wszystkim jakie beda zmiany itd ale jakies mam obawy ze bedzie jakis problem i ze wtedy kiedy bede przy malym to akurat wtedy ona tez cos bedzie chciala ja nie dam rady i bedzie sie czuc odrzucona :( ale coz trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie zaba, moja córka chodzi do przedszkola na 8 rano musze ją zawozić i odebrac o 12.30 a tu teraz z maluszkiem to ogarnac. A jesli syn w nocy spac nie da to rano nie ma zmiłuj wstac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaba90:) ja mam płytę taką rozsuwaną w tej szufladzie i tak jak Ty miska mam małą szparę tam ale mam w planie dac tam kocyki najwyżej przykryje je tetrą Alicja moj syn tak samo z przedszkolem do 12:30ale nie musi chodzic chociaż lubi tylko właśnie przez to przedszkole miesiąc w miesiąc chory moze nie jakos powaznie zwykle to przeziębienie ale boję się ze dwojka chory. ch razem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się dopiszę usmiech.gif Już na świecie: Józka1- 4.03.2014- dziewczynka Maja usmiech.gif Na kwiecień- 6.03.2014- Maciuś- Helenka- 6.03.2014 - Cezary Oczekujące: miska22 - 22.03.2014 - dziewczynka - poród naturalny alicja844-25.03.14- chłopiec- poród naturalny Wiktorowianka-01.04.14-chłopiec-poród naturalny zorrrooo1111 - 02.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny IwonkaJ- 03.04.2014-chłopczyk-poród naturalny Domella - 03.04.2014 - chłopiec - c.cięcie (25.03.) Nataliaaaaaa 03.04.2014 chłopiec - poród naturalny kasia06-06.04.2014-dziewczynka- poród naturalny AnulkaHanulka- 06.04.14- dziewczynka- poród naturalny MP88 - 07.04.2014- dziewczynka- poród naturalny Mamaolcia-07.04.2014-dziewczynka- cesarskie cięcie Anus23 - 08,04,14 - chłopiec - poród naturalny Swiderek84 - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Karolina i Karolek - 08.04.14 - chłopiec - poród naturalny Madziana_83- 09.04.14-dziewczynka - poród naturalny aldonka88 - 09.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny Mama_Leti - 14.04.14 - dziewczynka - poród naturalny Ania z Oliwką - 16.04.14- dziewczynka - poród naturalny finezyjka83 - 17.04.2014 - dziewczynka - poród naturalny agu1983 - 20.04.14 - dziewczynka - poród naturalny MJ288 - 21.04.2014 - chłopiec - poród naturalny zaba90- 23.04.2014-chłopiec - motylekkkkk- 04.04.2014-chłopiec - poród naturalny myszula12- 01.04.2014- chłopiec- poród naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kobietki :) wszystkiego naj dla świeżo upieczonych MAM i dla Nas kobietki w dniu Naszego Święta :) bo jeszcze trwa :) Widzę, że w Pl też pogoda dopisuje u nas dziś było 20 stopni jutro ma być 22 no nie do uwierzenia taka pogoda i ma być co raz cieplej :) aż chce się żyć. Wczoraj szwagierka u mnie była u umyła mi 2 okna, poprała firany ja jedynie poprasowałam a Ona je później pozawieszała, więc odwaliła kawał dobrej roboty - nie mogę na nią narzekać bo raz w tyg.jest u mnie i mi pomaga jak ja z czymś nie daje rady. A dziś M umył balkon i okno balkonowe, potem pomył wszędzie podłogi a ja tylko kurze, bo ruszam się jak kaczka nadal mam straszne problemy z kręgosłupem ale jeszcze tylko 2 tyg. się przemęczę :) Po południu pojechaliśmy do miasta na zakupy, byliśmy auto umyć a później poszliśmy tzn.pojechaliśmy na lody z truskawkami i bitą śmietaną - hmm pychota - miałam taką ochotę, że aż mnie skręcało. Do domku przyjechaliśmy o 19.00 a ja już tak zmęczona, że padam na twarz musiałam nogi w misce pomoczyć, bo tak mi spuchły jak balony, ale już lepiej to głowa zaczęła boleć. Muszę trochę poleżeć, albo pójdę szybciej spać. Ale za to w pondz.poprawię sobie humor, bo na 8.00 przychodzi do mnie fryzjer żeby jako tako później wyglądać i czuć się, bo już odrost na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaba ja też nie mam tej szuflady w łóżeczku przykrytej :-( muszę chyba dokupić białą dyktę i zawiaski,bo faktycznie kurz będzie się tam zbierał. Dziewczyny! od 10.04 w lidlu jest promocja na pampers active baby midi ; maxi i junior za 88zl! czyli to są od rozm 3(od 4kg) czyli jakos chyba od 2 lub 3 mieś.by można je używać. Dosyć długo była a nawet może jeszcze jest prom w tesco na te same pampersy,ale za 99zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry mamusie :) witam was serdecznie w ten piekny sloneczny poranek :) przynajmniej u mnie tak jest dzisiaj w nocy nie moglam spac wiercialam sie z boku na bok biedny tylko ten maly w brzuszku bo byl przewracany z prawej na lewa strone :) dla niego to pewnie forma kolyski hahaha :) a jak u was minela noc co? Zycze milego udanego dnia caluje was goraco pewnie za niedlugo sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrooo1111
Cześć Dziewczyny! Ta noc też była dla mnie marna. Ale teraz się tak zastanowiłam, że jak się Mała urodzi to pewnie taką noc będę uważała i tak za udaną. Dziewczyny, które urodziły - a jak Wasze dzieci w nocy? Jak Wy? Zmęczone jesteście? U nas też ładna pogoda, chyba trzeba będzie jechać nad jeziorko. Ale po wczorajszym spacerze miałam dziwne skurcze - chyba ze dwie godziny. Mój powiedział, że dziś przyniesie torbę do spakowania z piwnicy. Martwi się, że gdyby co musiałby to sam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) a ja myslaam ze tylko ja zarwana noc miałam tez sie kreciłam z boku na bok budziłam co dwie godziny pozniej nie mogłam zasnac a jak zasnełam to i tak spałam lekko byle co mnie obudziło :( mała sie coraz mniej rusza chyba ze sie najem słodkiego to wtedy skacze ale tak to słabo ja odczuwam ostatnio. wydaje mi sie ze brzuch mi opadał ale schylanie nadal sie sprawia nie małe problemy zawiazanie butów czuje sie jak po maratonie hehe :) dzis 37 tydzien sie zaczyna piekna pogoda za oknem wybiore sie z córa na spacer moze do rosmana wejde pepco pewnie cos wynajde choc w sumie wszystko mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorroo00111 nowiesz moj m tez wolal jak sie sama spakowalam bo on potem by nie wiedzial co ma wpakowac i gdzie to wszystko jest :) pomimo tego ze wszystko byloby na widkoku ale po co mu robic nastepny stres :) wiec spakoj sie sama a bedziesz miala pewnosc ze wszystko masz i ze twoj m bedzie spokojniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×