Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka012345

KWIECIEŃ 2014 PRZYSZŁE MAMY

Polecane posty

Gość Iga31lat
Miska a tam kiedyś urodzisz :-P ja nie jestem wszystko siedząca i też mam chwil, że boję sie itp. ogarniesz temat lepiej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Iga oj chciałabym :) nie wiem czemu ale już czuje że nie dam rady, chyba tak się nastawiłam, a to naprawdę niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJ288
Miska, jestes nastepna my tu wszystkie czekamy az urodzisz!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ojjj miska, chciałabym być teraz na twoim miejscu, bo ty w najgorszym wypadku to za ok 8 dni będziesz już miała maluszka przy sobie, a ja jutro zaczynam 38 tydzień więc do spotkania z maleństwem w najgorszym wypadku jeszcze mam 3 tygodnie a już się tak strasznie doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię z maślanki koktajl i też mrożonych truskawek.mniammmm ostatnio piję codziennie.czasem banana wkrajam:) miśka taka fala narodzin była a ostatnio cisza więc teraz wszyscy czekają aż znowu się coś ruszy:)kiedy najbliższa pełnia?>:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
No właśnie się zastanawiam jak to jest, a nie jest tak, że jak nie urodzę w terminie to wywołują po dwóch tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
nie, nie, nie, ósmego dnia po terminie trzeba się zgłosić do szpitala na wywoływanie, dlatego napisałam, że najpóźniej za tydzień będziesz miała malucha, bo ty już masz 40 tydzień no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w szpitalu to jak się nie urodzi do terminu każą przyjść i czekać w szpitalu na poród. Bo codziennie wtedy badają i tętno sprawdzają czy jest ok. A po kilku dniach wywołują jak się sama akcja nie zacznie. ------------------------------ U mnie dziś się zaczął 38tc. a torby nadal nie spakowałam. Jak siądę to wstać nie mogę bo mi się kości zastają. ----------------------------- Mała dziś tak szaleje w brzuchu wygina się we wszystkie strony aż ciężko mi oddychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Natalia tak :) Zaczął się w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kasia no właśnie u nas chyba też tak jest... Bo jak leżałam w szpitalu to typiara przyszła co miała termin na ten dzień i ją położyli.. .więc tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Achhh no to już tuż tuż :) ale lepiej zadzwoń do swojego lekarza prowadzącego, albo do szpitala żeby się dowiedzieć jak masz się stawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Natalia we wtorek mam wizytę:D to się wszystko wypytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaaaaa
Ja jutro mam wizytę i mam nadzieję, że mi powie lekarka, że może już się coś szykuje, no bo to już ciąża donoszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Natalia u mnie od 20 dni się szykuje szyjka 1cm i rozwarcie 1cm i nic się nie rusza hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak miśka bo teraz jest tak że jak się stawiasz w terminie to muszą cie przyjąć bo jak coś się stanie to by była szpitala wina że nie dopilnował. Chyba że z własnej woli się nie stawisz ale to na swoją odpowiedzialność. Moja znajoma miała termin na 12 marca i 12 marca ją położyli do szpitala i codziennie ma sprawdzane ciśnienie, ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kurde nie chcialabym tak 2 tyg leżeć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miska hehe leć jutro po herbatke i uprawiaj seks:)) ja tez musze kupic herbe jutro chyba sie po nia wybiore a na ile wczesniej powinno sie ja pić? heh a Twoja mama dobra a cpo ona chciala z Toba rodzic czy co chyba wiadomo ze dzwonilabys jak cos po meza, ale moja pewnie by taki sam tekscik walnela...ech wrrrr ja mam truskwki kupione mrozone bo swoich niestety nie mam ale to chyba nie ma roznicy, wlasnie popijam kolejna szklanke koktajlu:) pije sobie przez slomke i smakuje mi jeszcze bardziej... kurcze dziewczyny bo sa pewne rozbieznosci mi kolezanka powiedziala ze do szpitala dopiero należy sie wstawic jesli minie ci data porodu ta wyliczona z miesiaczki, u mnie byloby to w takim razie 16 kwietnia dopiero a ja ciagle sie trzymam daty z usg ktora mi wyznaczyli na genetycznym bo ciaza niby tydzien strasza tak mi powiedziala lekarka ze jej mam pilnować wiec juz sama nie wiem, a Wy jak robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 chciałabym :( Ale mój m ma obawy że krzywdę dzidzi zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
MP88 ja się spytam we wtorek gin jak mam zrobić, bo już sama nie wiem, bez sensu leżeć w szpitalu i czekać... No a mama tak mówię że zawsze się wtrąca, wszystko wie lepiej i służy "dobrymi radami" :) NO szok, a ja bym właśnie wolala zeby nie wiedziala, tylko po fakcie że już mała jest na świecie ;p po co mam sie stresować że stoi pod drzwiami albo chce wejść... Jak siostra miała cesarke to się oburzyła, że jej wpuścić nie chcieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam o tym i podobno nie ma co sie bac, lekarze nieraz sami kaza to robić:) kurde ale mam ochote na cole albo na cos innego dobrego do picia gazowanego a w domu bida:((( nie ma nic jade chyba z mezem po cos:) ja planuje tak za tydz poltora namowic meza na prawdziwy seks moze cos ruszy, ale najpierw musze isc do lekarza na poprawe tego usg we wtorek bede dzownic kiedy moge przyjsc do szpitala bo ona mi to w szpitalu zrobi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah mam wrazenie ze nasze matki sa identyczne:))) moja raczej sie nie dowie przed choc na bank by chciala:) bo mieszka 80 km od nas ale wiem ze jak m da jej znać to zaraz wsiadzie w auto i przyjedzie chocby w nocy wrrr!! wogole ona mi porponowala ze jak moj m nie bedzie chcial ze mna rodzic to ona moze;) yyy;] porod z mama nie ma co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Hehe MP88 to widzę że będziemy mieć takie same problemy, choc moja jest blizej, i wlasnie boje sie ze jak sie dowie to bedzie sie do auta pakować, ostatnio zawsze jak gdzies wychodzimy to wylatuje i pyta gdzie jedziemy!? zeby czasem nie przegapić. O tej porze po cole ;P ? No juz musi Ci się naprawdę chcieć :) No ja broń boże tam mamy nie chce na porodówce ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Kiedyś pewnie my takie będziemy dla naszych dzieci hahah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie widzę nic złego w urodzeniu z mama jeśli partner/ czy mąż nie chce :) ale to chyba zależy od relacji między osobami __ Jeśli chodzi o termin porodu to ten z miesiączki jest najbardziej wiarygodny gdy masz reguralne cykle, a z usg to z tych robionych w pierwszym trymestrze, bo zwykle wtedy wszystkie dzieci rozwijają się podobnie, a po połowie ciąży to już w indywidualnym tempie więc mogą być różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Madziana aż z ciekawości spojrze na jakies wczesniejsze usg!:P Pewnie tak, ja z moją mama mam kiepskie relacje i takie tam to może dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
po 37 tyg to seks mozna uprawiac do woli! nawet jak wczesniej mialo sie zakaz od lekarza to teraz mozna! co do rodzenia z mama to czemu nie? mozna rodzic nawet z siostra, przyjaciolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj z mama bym nie chciala rodzic a relacje mamy ok :) powiedzialam m ze moze sobie zawiazac oczy i sluchwki w uszy wsadzic ale ma tam byc przy mnie i koniec bo to w koncu jego dziecko bedzie rodzic i poki co to dla niego bylo kilka chwil przyjemnosci podczas produkcji a teraz mecze sie ja wiec sie nie wykreci :) juz sie chyba pogodzil z ta mysla:) kurde podeyzszylo mi sie tsh a przed badaniem nawet z przyzwyczajenia wzielam tebletke holercia mam nadzieje ze nie zostanie mi da niedoczynnosc..masakra wszystko sie mnie czepia:( we wtorek wizyta ...dobrze ze chociaz bialka w moczu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska22
Motylekkkk wiem ze można, ale jeśli ktoś nas stresuje na codzień, udziela złotych rad których nie chcemy, wszystko wie lepiej, a w dodatku 2 miesiące temu zaczelaś się z tym kims odzywac po tym jak bardzo Cię zraniła ta osoba, i robisz to tylko po to żeby dziecko miało tą babcie, to podejrzewam, że też nie chciała byś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekkkkkkkkk
Miska no wiem, pamietam jak o tym pisalas ja akurat nie chcialabym mamy przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×